Νέα

Απότομη αλλαγή συμπεριφοράς ιερόδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Σας έχει τύχει ποτέ σε αγαπημένο στανταράκι σας,που χρόνια και σταθερά τιμάτε με την παρουσία σας στο δωμάτιο μαζί του,που έχει χτιστεί σιγά σιγά και ένας ανθρώπινος φιλικός ζεστός δεσμός...

Ξαφνικά,ανεξήγητα και απότομα να αλλάξει στάση απέναντί σας και να σας φερθεί άσχημα απαξιωτικά και απότομα;
Ή να μη σας δεχτεί καν ξανά στο δωμάτιο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: aaabel

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ναι μου εχει συμβει πιο παλιά τυχαινει να τσακωνεσε και με στανταρακια
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Αμα εισαι χρονια μπουρδελιαρης αυτα ειναι μεσα στο πρόγραμμα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Αν ξαφνικά δεν δέχτηκε να βρεθεί μαζί σου στο δωμάτιο,ίσως κάτι είπες ή έκανες που την ενόχλησε την τελευταία φορά που βρεθήκατε
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Καλο ειναι να σε διωχνει στανταρακι σου γλιτωνεις απειρα φραγκα και ενεργεια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
οχι ποτε μεχρι στιγμης.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
[quote author=troubaman link= ]Σας έχει τύχει ποτέ σε αγαπημένο στανταράκι σας,που χρόνια και σταθερά τιμάτε με την παρουσία σας στο δωμάτιο μαζί του,που έχει χτιστεί σιγά σιγά και ένας ανθρώπινος φιλικός ζεστός δεσμός...

Ξαφνικά,ανεξήγητα και απότομα να αλλάξει στάση απέναντί σας και να σας φερθεί άσχημα απαξιωτικά και απότομα;
Ή να μη σας δεχτεί καν ξανά στο δωμάτιο; [/quote]

τυπε λες να εχει παθει αγαπουλιαση με την πάρτη σου και να σου κανει ναζάκια για να ζηλέψεις; :confused:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ολα παιζουνε τυπε ρετρο
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Να έπαθε αγαπουλίαση και να περίμενε κάτι περισσότερο αλλά δεν το πήρε και για αυτό :angry: :confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
τύπε troubaman μηπως πανω στην καυλα για να παρεις ροδέλα της υποσχέθηκες κανενα δωρακι και αθέτησες αφου απομακρύνθηκες απο το ταμείο; :confused:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Μου έχει τύχει τρείς φορές, οπότε μην την ψάχνεις...

Όσο πιο κοντά έρχεσαι με έναν άνθρωπο, τόσο πιο εύκολα ψυχραινει μια σχέση
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Γιαυτο οχι πιο συχνα απο 2 φορες το μηνα με την ιδια
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μάλλον κόλπα σου κάνει για να δει αν την "αγαπάς" και θα την "κηνυγήσεις".
Γιατί ακόμα και οι πουτάνες είναι πάνω απόλα γυναικες.

Καλά στέφανα :2funny:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Δε ρωτάω για κάποια συγκεκριμμένη ιερόδουλη ούτε το αναφέρω ως φλέγων επί του παρόντος θέμα.

Απλά σε κάποιες περιπτώσεις κατά τη διάρκεια της 24 ετούς μπουρδελοκαριέρας μου μου έτυχε κάτι τέτοιο και όλες οι περιπτώσεις είχαν τα εξής κοινά:

-συνέβησαν σε καλά στανταράκια με τα οποία είχα συνάψει μια ζεστή ανθρώπινη σχέση αποκλειστικά εντός του οίκου

-η αλλαγή ήταν απότομη και με έκανε να αναρρωτιέμαι αν η ιερόδουλος είναι ψυχάκι ή τι μύγα την τσίμπησε ξαφνικά

-Όταν την ρώταγα είτε έβαζε μπροστά την τσατσά να δικαιολογηθεί πχ να πεί πως έκλεισε 2 ωρο πρόγραμμα(κάθε φορά που πάταγα το πόδι μου ξαφνικά γινόταν απασχολημένη για 2 ώρες χαχα)είτε γινόταν απότομη και μ έδιωχνε με μπινελίκια χωρίς καμμία εξήγηση

-στην αυτοκριτική μου δεν έβρισκα να έχω πει η κάνει κάτι κακό.Πάντα καθαρός κι ευγενής.Στις γιορτές που και που έκανα και ένα απλό δωράκι.Ποτέ δεν είχε εμφανιστεί δείγμα δυσαρέσκειας από πλευράς ιερόδουλου ή τσατσάς υπηρεσίας

Βλέποντας την κατάσταση σφαιρικά και ύστερα από πολλά χρόνια το αποδίδω ίσως στην σκληρότητα του επαγγέλματός τους και στη σωματική και ψυχική τους κούραση

Μετά από πολλά χρόνια φαντάζομαι με το που με έβλεπαν θα έλεγαν από μέσα τους ''πάαααλι αυτός?'' και θα φόραγαν ένα ζορισμένο χαμόγελο που κάποια στιγμή εξατμίστηκε κι έμεινε πίσω η μοχθηρή αλήθεια τους.

Την πρώτη φορά που συνέβη αυτή η αποτομη αλλαγή ήταν με μια ιερόδουλο που τη γνώρισα στο μπουρδελάκι της οδού Ξανθίππης στην πλ.Αττικής έτος 1998-99

Εκεί είχε το όνομα Ηλέκτρα.

Πήγαινα συνέχεια.

Γίναμε φιλαράκια

Αργότερα δούλεψε στη Φυλής σε διάφορα μαγαζιά.

Νεαρό συνομίληκο κορίτσι και περνάγαμε πάντα καλά.

Κάναμε πλακίτσες λέγαμε αστεία.

Καποτε είχα πρόβλημα και ήθελα κάπου να μιλήσω και έκλεισε για 20 λεπτά μόνο και μόνο για να με ακούσει.

Ξαφνικά μια μέρα πήγα και ήταν πολύ τυπική στο δωμάτιο

Έφυγα με την απορία.Λέω κάτι θα της συνέβη.

Την επόμενη φορά που πήγα με διολόστειλε με βρισιές.

Με πείραξε εκείνη η φορά.Ήταν τραυματική.

Αναρρωτιόμουν τί έκανα λάθος.

Τεσπα.

Μετά μου ξανάτυχε από πολλά χρόνια άλλες 2 φορές.

Σαφώς ήμουν πιο ψύχραιμος και το δέχτηκα πολύ πιο cool.

Ακούω και δικές σας τέτοιες εμπειρίες για όποιον έχει και θέλει να μοιραστεί κάτι παρόμοιο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κοίτα να δεις, οι ιερόδουλες δε γουστάρουν γατάκια σαν εσένα κι εμένα και τον κάθε βλάκα που μπαίνει στο site.
Θέλουν αληθινό άντρα. Να μπεί μέσα, να της πλακώσει δυο χαστούκια, να βιάσει ακάποτα χωρίς να πληρώσει, να της πάρει και την είσπραξη της ημέρας και να φύγει.
Όσο συνάπτεις σχέση μαζί τους θα δεις ότι προσπαθούν με κάθε τρόπο να κάνουν το τέρας να βγει από μέσα σου.
Αλλιώς πάρε δρόμο δε σε θέλουν, σαν κι εσένα έχουν άλλους 100. Τον άντρα ψάχνουν.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Δοκίμασε να φερθείς τότε σαν '' 'ανδρας'' όπως τον εννοείς εσύ και αν δε βρεθείς σε κανα χαντακι μπες εδω και γραψε και κριτικη:P
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Και για να μη λέτε ότι σας λέω μαλακίες εμένα μου χει πει ιερόδουλη για τύπο που το έκανε αυτό και καλά τι κακό της συνέβη, αλλά εγώ έβλεπα τον έρωτα στο βλέμα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom