Νέα

Αποθήκευση/εύρεση εικόνων από mamba

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.019
Κριτικές
178
Like
39.638
Πόντοι
21.896
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Λοιπον πως μπορω να αποθηκευσω στην επιφανεια εργασιας μια εικονα ενός αλμπουμ ξενου από το μαμβα? Πατωντας δεξι κλικ δεν βγαζει την επιλογη –αποθηκευση εικονας ως….---
Θελω πχ μια εικονα μιας γοκομενας να δω αν είναι δικια της ή κλεμενη και πρεπει πρωτα να την αποθηκευσω στην επιφανεια εργασις αλλα δεν μου το εει ως επιλοη των μαμβα!!αληθεια ξερει κανεις να βοηθησει??
 

NoRulez

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πριν zoumarhs πατα δεξι click στην εικονα
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Εγω πάντως κανω print screen και μετα ανοιγω ενα paint και τη σωζω ετσι  :dancing:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.019
Κριτικές
178
Like
39.638
Πόντοι
21.896
Βοηθεια για ευρεση εικονων
Σας στελνω το προφιλ της κοπελας που είναι σιγουρα κλεμενο στο μαμβα καθως και μια της φωτογραφια-της βαζω στο tineye  kai google images search  με το γνωστο τροπο και δεν μου τις βγαζει πουθενα αρα σημαινει ότι η εγω κανωκατι λαθος η αυτές κλειδωνουν με καποιο τροοπο τις φωτογραφιες και δεν μπορουμε να βρουμα από πού τις πηραν!!αλλα το προφιλ είναι σιγουρα ψευτικο
ξερει κανεις κανενα τροpο?
kai ayto
 

Συνημμένα

  • suzi.jpg
    suzi.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 18

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Στα Windows Vista και πάνω υπάρχει το προγραμματάκι «Εργαλείο αποκομάτων». Σε κάθε περίπτωση καλό είναι όμως να διαγράφουμε τις πληροφορίες exif μετά.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.019
Κριτικές
178
Like
39.638
Πόντοι
21.896
kaneis hocker????????? :grin: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.583
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.141
Πόντοι
14.565
Βοηθεια για ευρεση εικονων
Σας στελνω το προφιλ της κοπελας που είναι σιγουρα κλεμενο στο μαμβα καθως και μια της φωτογραφια-της βαζω στο tineye  kai google images search  με το γνωστο τροπο και δεν μου τις βγαζει πουθενα αρα σημαινει ότι η εγω κανωκατι λαθος η αυτές κλειδωνουν με καποιο τροοπο τις φωτογραφιες και δεν μπορουμε να βρουμα από πού τις πηραν!!αλλα το προφιλ είναι σιγουρα ψευτικο
ξερει κανεις κανενα τροpο?
kai ayto
Απλά copy image url και μετά google image search.
:rolleyes:
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Λοιπον πως μπορω να αποθηκευσω στην επιφανεια εργασιας μια εικονα ενός αλμπουμ ξενου από το μαμβα? Πατωντας δεξι κλικ δεν βγαζει την επιλογη –αποθηκευση εικονας ως….---
Θελω πχ μια εικονα μιας γοκομενας να δω αν είναι δικια της ή κλεμενη και πρεπει πρωτα να την αποθηκευσω στην επιφανεια εργασις αλλα δεν μου το εει ως επιλοη των μαμβα!!αληθεια ξερει κανεις να βοηθησει??
Φιλαράκι,  ενα πολύ καλό πρόγραμμα ειναι το FASTONE CAPTURE, παίρνεις ενα capture απο ότι θές απο την οθόνη σου και λύθηκε το προβλημα. Το βρίσκεις σε torrent
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Γηράσκω αεί διδασκόμενος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom