Νέα

Απορίες - Προτάσεις προς τους Μods & Admin...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τον θέλετε για άντμιν του σάιτ τον γκλ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 47,1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 37 52,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
σωπα καημενε!
ο πρωτος θα'σαι ή ο τελευταιος?
:P
 

koproskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Εχω μια απορία σχετικά με τα pm. Εχω στειλει ενα και εχω απάντησει και σε άλλο ένα που μου έχουν στείλει, αλλα στα εξερχόμενα γράφει "κανενα μηνυμα". Ετσι λειτουργει το συστημα ή κάνω εγω κατι λάθος κατα την αποστολη? Αν και δεν πιστευω οτι κάνω κατι λαθος γιατι η διαδικασια ειναι αρκετα απλή. Γραφω το μηνυμα και μετα πατάω αποστολή μηνυματος άλλα στα εξερχομενα τιποτα. Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Καλησπέρα. Εχω μια απορία σχετικά με τα pm. Εχω στειλει ενα και εχω απάντησει και σε άλλο ένα που μου έχουν στείλει, αλλα στα εξερχόμενα γράφει "κανενα μηνυμα". Ετσι λειτουργει το συστημα ή κάνω εγω κατι λάθος κατα την αποστολη? Αν και δεν πιστευω οτι κάνω κατι λαθος γιατι η διαδικασια ειναι αρκετα απλή. Γραφω το μηνυμα και μετα πατάω αποστολή μηνυματος άλλα στα εξερχομενα τιποτα. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φίλε,
Γίνε πιο προσεκτικός και μην παραμένεις koproskylo όπως δηλώνει το username σου.
Κάπου κάτω υπάρχει κουτάκι με επιλογή "Να κρατηθεί το μήνυμα στα εξερχόμενα? και πρέπει αυτό να το τικάρεις.

Επίσης στο προφίλ σου υπάρχει επιλογή αυτό το κουτάκι να είναι πάντα τικαρισμένο και να μη χρειάζεται να το κάνεις κάθε φορά, για κάθε εξερχόμενο.

Ψάξ' τα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τα embedded video από το youtube δεν μου φορτώνουν με html5 στο σάιτ :tickedoff:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Το οτι ειμαι συνδεμενος και μετα απο διαστημα ανοιγω το σιτε πρεπει να ξανακανω εγγραφη ειναι ανησυχητικο για χακαρισμα του λογαριασμου μου η ετσι γινεται σε ολους?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Το οτι ειμαι συνδεμενος και μετα απο διαστημα ανοιγω το σιτε πρεπει να ξανακανω εγγραφη ειναι ανησυχητικο για χακαρισμα του λογαριασμου μου η ετσι γινεται σε ολους?
Εγγραφη ή συνδεση;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.615
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.304
Πόντοι
14.565

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Καλησπερα κι απο εμενα... εχει μερες που σας διαβαζω αλλα μολις προχτες γραφτηκα...!! Ειχα ενα θεματακι με την εγραφη... Ειναι λιγακι περιεργο εκει που λεει ονομα εννοει ονομα χρηστη και οχι το ονομα το κανονικο του καθενα...! Αυτο θελει λιγο διευκρινηση...! Anyway... Κατα τα αλλα μπραβο σας παιδια! Πολυ καλο το σιτε και το φορουμ του! Να ειστε ολοι καλα!
Να γινει αμεσα τιμημενος ο νεος.
 

kimi1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
βρε admin μια απορια εχω,στο thread μετα YOUTUBE VIDEOS οι σελιδες ξεκινανε απο το 1 και φθανουν μεχρι και 2700.Αν θελω να παω σε μια συγκεκριμενη π.χ στην χιλιοστη κατευθειαν πως παω?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Τι παίχτηκε με την κριτική μου για την Μπάρμπορα :uglystupid: :think:.Έμαθα ότι ανέβηκε αλλά για κάποιο λόγο την κατεβάσατε :rolleyes: :rolleyes:.Αν έχω παραβεί τους κανόνες του σάιτ,διορθώνω και ανεβάζω ξανά ;) ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.615
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.304
Πόντοι
14.565
Ναι φίλε kostakis27 ξαναανέβασέ την. Προσοχή λίγο ρε παιδιά τί γράφουμε όμως. Μην ξεφεύγουμε. Νομίζω κατάλαβες.
 

gate4ultras

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα να κανω μια προταση σχετικα με την εμφανιση του site. αμα προσεξει κανεις τις εικονες στο background και τα λοιπα διακριτικα, καταλαβαινεις αμεσως την θεματολογια του site. θα προτεινα μια πιο ουδετερη εμφανιση που θα σου επιτρεπει να σερφαρεις ακομα και στην δουλεια σου, χωρις να προδοθεις ;)

απο τεχνικης αποψης δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να γινει εναλλαγη skins
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θα ηθελα να κανω μια προταση σχετικα με την εμφανιση του site. αμα προσεξει κανεις τις εικονες στο background και τα λοιπα διακριτικα, καταλαβαινεις αμεσως την θεματολογια του site. θα προτεινα μια πιο ουδετερη εμφανιση που θα σου επιτρεπει να σερφαρεις ακομα και στην δουλεια σου, χωρις να προδοθεις ;)

απο τεχνικης αποψης δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να γινει εναλλαγη skins
παπουτσανθρωπε μην μασας
οταν σε κοιταν οι συναδερφοι σου δεν ειναι επειδη τους σοκαρεις
σε καμαρωνουν δικε μου
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166

ας το κανουν να παραπεμπει σε site με ηλεκτρολογικο υλικο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καταρχας ο τιτλος προδιδει....απο τα αλλα απαλασσεσαι με το adblock
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom