Νέα

Aπολογισμός μπουρδελοοικονομικού έτους 2013

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 260
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Χανω την ψυχραιμια μου γενικα επειδη δεν εχω μαθει να συνδιαλεγομαι με στοκους. Για αυτο.
Και δεν μιλαω καθολου θεωρητικα. Ειπαμε καλα και τα μπουρδελα αλλα ειναι εξτρα γεμιση απλα. Εσυ μου φερες τωρα παραδειγμα 100 10λεπτα γαμησια φυλης και μεταξουργειο. ΤΙ θελεις να σου πω? τι ωραια που ειναι να γαμας μονο το ενα τριτο του χρονου? χαχα
Καντο καμια 300 και παλι το συζηταμε...
στοκος είσαι εσύ που έχεις χαμηλή αντίληψη και δεν είσαι σε θέση να κατανοήσεις ένα απλό κείμενο.100 πουτανες είπα όχι 100 γαμησια.και δεν είπα εγώ να γαμας μόνο πουτανες και ήταν ξεκάθαρη η θέση μου όπως τη διατυπωσα αλλά δεν την κατάλαβες γιατί είσαι χαζός.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
στοκος είσαι εσύ που έχεις χαμηλή αντίληψη και δεν είσαι σε θέση να κατανοήσεις ένα απλό κείμενο.100 πουτανες είπα όχι 100 γαμησια.και δεν είπα εγώ να γαμας μόνο πουτανες και ήταν ξεκάθαρη η θέση μου όπως τη διατυπωσα αλλά δεν την κατάλαβες γιατί είσαι χαζός.

Γιατι του πας κοντρα. Ο φιλος μας απο εδω εχει διακαη ποθο να μας πεισει οτι ριχνει τις γκομενες . Ας του το προσφερουμε λοιπον αν τον ικανοποιει. Ενταξε φιλε αχιλλεα σε πιστευουμε. Δεν αμφιβαλλει κανεις. Ουτε μας κοστιζει τιποτα να σε πιστεψουμε. Ηρεμησε, χαλαρωσε οκ
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Περιμενεις να μου πεις τωρα οτι συγκρινεις την φαση να εχεις μια ωραια γκομενιτσα και να βγαζετε γουστα με την φαση ενος μπακουριου που πληρωνει για 10λεπτα σε μπουρδελακια?!

αν καταφέρει να σε κάνει μια κοπέλα να μην έχεις "ενδιαφέρον" για άλλες γυναίκες (πραγματικά όμως)  τότε έχει νόημα αυτό που λες..
διαφορετικά δεν έχει νόημα και δεν είναι και τίμιο  :)

βέβαια η ψυχική ηρεμία του καθένα βασίζετε σε διαφορετικά θέλω...
για τον ένα το σημαντικότερο ειναι η αυτοεκτίμηση και για τον άλλο απλά η συντροφιά (με όποιο τίμημα)   :dunno:


οπότε όπως τη βρίσκει ο καθένας..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Η χαζομάρα και το ψέμα δεν κρύβονται ούτε στο νετ!
Γιατι του πας κοντρα. Ο φιλος μας απο εδω εχει διακαη ποθο να μας πεισει οτι ριχνει τις γκομενες . Ας του το προσφερουμε λοιπον αν τον ικανοποιει. Ενταξε φιλε αχιλλεα σε πιστευουμε. Δεν αμφιβαλλει κανεις. Ουτε μας κοστιζει τιποτα να σε πιστεψουμε. Ηρεμησε, χαλαρωσε οκ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Kαλημεράκιας:

Κάποια κλικ πιο λούζερ από τον καλημεράκια εκεί έξω στην πραγματική ζωή, ο οποίος τουλάστιχον γνωρίζει το αντικείμενο της καλημέρας του, -ακόμη κι αν όχι με την ζητούμενη βιβλική έννοια-, και το συναναστρέφεται, είναι ο διαδικτυακός καλημεράκιας.

Δύο μεγάλες κατηγορίες:

1. Στο Facebook, ο θαυμαστής χρήστριας που της στέλνει κάθε πρωί καλημέρα με πιμί και την στοκάρει. Μπορεί για διάφορους λόγους (απόσταση, έλλειψη οικειότητας, χυλόπιτα) να μην είναι δυνατή η λάιβ συναναστροφή, οπότε συχνά παγιώνεται μία στάνταρ σχέση καλημεράκια και αντικειμένου του πόθου του (σπανιότερα και μεταξύ γυναίκας καλημεράκια και άντρα, μεταξύ γκέι, κρυπτογκέι, απλώς φίλων κ.ο.κ.). Ο τοιούτος καλημεράκιας συχνά γίνεται και καλησπεράκιας και νεο-καληνυχτάκιας.

2. Στο Facebook, σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, αλλά και σε φόρα, αυτός που ανοίγει μια μέρα με καλημέρες ακολουθούμενες συχνά από πολλά θαυμαστικά/ αποσιωπητικά. Σε ένα φόρουμ λ.χ., αυτό μπορεί να γίνει εντός ενός θρεντ που το παρακολουθεί λίγο πολύ το ίδιο γνωστό διαδικτυακώς παρεάκι. Στο Φέισμπουκ απλώς με αναρτήσεις στο πάλαι ποτέ ντουβάρι και νυν χρονολόγιο, που θα τις δουν όλοι. Ο καλημεράκιας συνήθως είναι κουλ τύπος, δεν ενοχλεί και κανέναν με αυτό που κάνει, μερικές φορές υπέρ το δέον ρομαντικός, και για αυτό άξιος καγχασμού. Ειδικά αν συνοδεύει την καλημέρα με ψυχανάλατα μήδια.

Γενικότερα, σε κενωνίες, όπως η ελληνική, όπου η ευγένεια θεωρείται αδυναμία, το να λες πολλές καλημέρες δίνει λαβή να σε θεωρήσουν για λούζερ, αφού δείχνεις ότι εσύ έχεις ανάγκη την παρέα των άλλων αντί για το αντίστροφο, ότι είσαι τύπος «παίξτε με κι εμένα» ή τύπα «οι άντρες με περνούν μαμά». Ασφαλώς, έπαιξαν τον ρόλο τους και οι πρακτικές διαδικτυακών καλημεράκηδων που μετέφεραν στο Φεϊσμπούκ τα κατορθώματα των ιν ρήαλ λάηφ καλημεροκαληνυχτάκηδων. Για τους παρόμοιους έχουν βγει και ορισμένες κανείς δεν γάμησε θυμοσοφίες νέας κοπής, όπως:

- Με καλημέρες κανείς δεν γάμησε
- Με like κανείς δεν γάμησε.
- Με «σε ευχαριστώ για την αποδοχή κούκλα» κανείς δεν γάμησε.
- Με πόουκ κανείς δεν γάμησε (σ.ς.: ακόμη κι αν ἐζμπρωξε).

Η μεγαλύτερη ξευτίλα βέβαια είναι όταν ο καλημεράκιας διαπομπεύεται από την καλή του δημοσίως, πράγμα που αποτελεί όχι σπάνια κατάληξη.
 

Επισκέπτης
Γιατι του πας κοντρα. Ο φιλος μας απο εδω εχει διακαη ποθο να μας πεισει οτι ριχνει τις γκομενες . Ας του το προσφερουμε λοιπον αν τον ικανοποιει. Ενταξε φιλε αχιλλεα σε πιστευουμε. Δεν αμφιβαλλει κανεις. Ουτε μας κοστιζει τιποτα να σε πιστεψουμε. Ηρεμησε, χαλαρωσε οκ

Εγω?χαλαροτατος ειμαι  :grin: Αλλοι δεν ειναι! Ανοητα fan boys μπουρδελων  :grin: Λες και μεις δεν ξερουμε να απολαμβανουμε την ηδονη και τον ενθουσιασμο που προσφερει αυτος ο χωρος. Αλλα ξερουμε να κανουμε και ενα διαχωρισμο.  :grin:
 

Επισκέπτης
στοκος είσαι εσύ που έχεις χαμηλή αντίληψη και δεν είσαι σε θέση να κατανοήσεις ένα απλό κείμενο.100 πουτανες είπα όχι 100 γαμησια.και δεν είπα εγώ να γαμας μόνο πουτανες και ήταν ξεκάθαρη η θέση μου όπως τη διατυπωσα αλλά δεν την κατάλαβες γιατί είσαι χαζός.

Νευρα βλεπω? Δεν εχει σημερα χαρτζιλικι για την ημερησια δοση σου σε κανα μπουρδελακι ρε καμμενε?  :2funny:
 

Επισκέπτης
αν καταφέρει να σε κάνει μια κοπέλα να μην έχεις "ενδιαφέρον" για άλλες γυναίκες (πραγματικά όμως)  τότε έχει νόημα αυτό που λες..
διαφορετικά δεν έχει νόημα και δεν είναι και τίμιο  :)

βέβαια η ψυχική ηρεμία του καθένα βασίζετε σε διαφορετικά θέλω...
για τον ένα το σημαντικότερο ειναι η αυτοεκτίμηση και για τον άλλο απλά η συντροφιά (με όποιο τίμημα)   :dunno:


οπότε όπως τη βρίσκει ο καθένας..

Κατσε ρε φιλε. Ολα ασπρο μαυρο ειναι? Δηλαδη αν δεν υπαρχει μια κοπελα να σε κανει να μην εχεις ενδιαφερον για αλλες γυναικες παει να πει οτι πρεπει να παραμεινεις μονο στις πουτανες?!  Ολα εμπειριες ειναι και καλοδεχουμενες εμπειριες μαλιστα. Και οι ξεπετες με δεσμευμενες και μη και οι σχεσουλες και οι πουτανες. Ολα καλα ειναι. Αρκει να μην λεμε τωρα οτι ΜΟΝΟ οι πουτανες αρκουν και φτανουν!!!!Γιατι ειναι ψεμμα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Νεύρα θα θελες να χω.εσύ έγινες ρόμπα επειδή είσαι χαζός και τώρα βάζεις χαμόγελακια και γελακια να το παίξεις άνετος
Νευρα βλεπω? Δεν εχει σημερα χαρτζιλικι για την ημερησια δοση σου σε κανα μπουρδελακι ρε καμμενε?  :2funny:
 

Επισκέπτης
Νεύρα θα θελες να χω.εσύ έγινες ρόμπα επειδή είσαι χαζός και τώρα βάζεις χαμόγελακια και γελακια να το παίξεις άνετος

Αμα ειναι να προκαλεσω νευρικο κλονισμο σε καμμενους σαν και σενα τοτε να λεω ναι σε ολα  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ακομη τσακωνεστε;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Εγω?χαλαροτατος ειμαι  :grin: Αλλοι δεν ειναι! Ανοητα fan boys μπουρδελων  :grin: Λες και μεις δεν ξερουμε να απολαμβανουμε την ηδονη και τον ενθουσιασμο που προσφερει αυτος ο χωρος. Αλλα ξερουμε να κανουμε και ενα διαχωρισμο.  :grin:

Φιλε μου δε βλεπω ειλικρινα κανενα σημειο αντιπαραθεσης. Οκ το διακυβευμα ειναι πιο? Το ζητημα ειναι? Οτι? Που θελεις να καταληξεις?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Αρκει να μην λεμε τωρα οτι ΜΟΝΟ οι πουτανες αρκουν και φτανουν!!!!Γιατι ειναι ψεμμα.

εαν για καποιον φτανουν δηλαδη θα του το απαγορεψεις? Εσυ εισαι αυτος που θα κρινει για τον καθενα τι φτανει και τι οχι?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εαν για καποιον φτανουν δηλαδη θα του το απαγορεψεις? Εσυ εισαι αυτος που θα κρινει για τον καθενα τι φτανει και τι οχι?
Καλα δεν σου εμαθε ο δημητρακης να ριχνεις γκομενες ακομη; :grin:
 

ΠΟΥΤΑΝΟΓΑΜΙΑΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι σχεσακηδες τα προβατα να μας πουν ποσα λεφτα εδωσαν το 2013 για:
-Καφεδες
-φαγητα
-γενικα για εξοδους-ραντεβου με <<γκομενες>>

Δηλαδη ποσα λεφτα πληρωσαν ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ!

Γιατι στο 99% των περιπτωσεων μενουν με το πουλι στο χερι και γυριζουν σπιτι χωρις να εχουν κανει τιποτα!

Η να μας πουν ποσες γυναικες γαμησαν το 2013.....δυο-τρεις?

Αυτη ειναι η αληθεια ειτε σας αρεσει ειτε οχι.
Ειστε αντρες-αρσενικα και αντι να ζειτε σαν αντρες κανετε σαν γκομενες.....σχεσεις και ιστοριες για μαλακες!
 

Επισκέπτης
Φιλε μου δε βλεπω ειλικρινα κανενα σημειο αντιπαραθεσης. Οκ το διακυβευμα ειναι πιο? Το ζητημα ειναι? Οτι? Που θελεις να καταληξεις?

Εγω?Εγω δεν καιγομαι να μεταπεισω κανεναν. Στην τελικη ο καθενας οπως την βρισκει οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω.
Εσυ και 1-2 καμμενοι αρχισατε ομως να κριτικαρετε.
Εγω απλα ειπα οτι ολα χρειαζονται...Και οι σχεσεις και οι πουτανες και οι ξεπετες. Οι καμμενοι nerds fan boys πεσανε να με φανε  :2funny:

εαν για καποιον φτανουν δηλαδη θα του το απαγορεψεις? Εσυ εισαι αυτος που θα κρινει για τον καθενα τι φτανει και τι οχι?

Και εσυ ποιος εισαι που θα κρινεις και θα κανεις και ψυχολογικες διαπιστωσεις για καποιον που αρκειται σε σχεσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom