Νέα

Aπολογισμός μπουρδελοοικονομικού έτους 2013

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 260
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
φιλε μου τι σαμπουαν χρησιμοποιεις?
τιμοτει

Μια φορά όταν πήγαινα γυμνάσιο ένας λεωφορείατζής μιλούσε με άλλον ένα που είχε καράφλα μουστάκι και στυλ μάγκα παλιάς κοπής.του είπε λοιπόν ότι λουζεται με το τάδε σαμπουάν κι ο μάγκας γελαγε(μαγκικα).και τον ρωτάει ο άλλος 'γιατί εσύ με τι λουζεσαι' κι απαντάει ο μάγκας (μαγκικα ) 'με πράσινο σαπούνι.και μετά κατουραω για να ξεπλυθω.χαχαχα(μαγκικο γέλιο)'.
Μου χε φανεί πολύ σκληρός ο μάγκας λεωφορείατζής μ αυτη του την απάντηση τότε και το θυμάμαι :)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Επίσης θυμάστε όταν είμαστε μικροί που περιμέναμε να δούμε στην τιβι τις διαφημίσεις του φα που έδειχναν λίγο βυζι ,για να τραβήξουμε μαλακια?
Ωραία χρόνια ,αγνά,τώρα δε θυμάμαι ποιες πουτανες γαμησα φέτος
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Επίσης θυμάστε όταν είμαστε μικροί που περιμέναμε να δούμε στην τιβι τις διαφημίσεις του φα που έδειχναν λίγο βυζι ,για να τραβήξουμε μαλακια?
Ωραία χρόνια ,αγνά,τώρα δε θυμάμαι ποιες πουτανες γαμησα φέτος
εσυ πρεπει να προλαβες τους βορειους και νοτιους και τις ερωτικες ιστοριες απο την γαλλικη επανασταση στην τοτε ΕΡΤ.....και τα δυο ειχαν πολυ ξωβυζο και πολυ σεξ σοφτ.....επεφτε πολυ  :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πολλα νευρακια εχεις σημερα Μπολντη..
Συμπτωματα αγαμιας ειναι αυτα να ξερεις  ;)
Αληθεια ποσους μηνες εχεις να γαμησεις?  :2funny:

ρωτα τον άλεξ71 αυτος κραταει το τεφτερι μου σε τέτοια θεματα   :dancing:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Επίσης θυμάστε όταν είμαστε μικροί που περιμέναμε να δούμε στην τιβι τις διαφημίσεις του φα που έδειχναν λίγο βυζι ,για να τραβήξουμε μαλακια?
Ωραία χρόνια ,αγνά,τώρα δε θυμάμαι ποιες πουτανες γαμησα φέτος

α ρε νωντα εισαι μεγαλη μορφη ρε πουστη στο λεω εδω και 2 - 3 χρονια  :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εσυ πρεπει να προλαβες τους βορειους και νοτιους και τις ερωτικες ιστοριες απο την γαλλικη επανασταση στην τοτε ΕΡΤ.....και τα δυο ειχαν πολυ ξωβυζο και πολυ σεξ σοφτ.....επεφτε πολυ  :jerking:
το να βλέπαμε βυζι στην τηλεόραση το 95-96 ισοδυναμουσε σε καυλα με το να σου χτυπήσει τώρα την πόρτα η καυλιαρα γειτονισσα για να σου πληρώσει τα κοινόχρηστα και να καταλήξεις να τη γαμας στο πάτωμα μετά από κανένα μισάωρο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το να βλέπαμε βυζι στην τηλεόραση το 95-96 ισοδυναμουσε σε καυλα με το να σου χτυπήσει τώρα την πόρτα η καυλιαρα γειτονισσα για να σου πληρώσει τα κοινόχρηστα και να καταλήξεις να τη γαμας στο πάτωμα μετά από κανένα μισάωρο

αγορι μου τι φαντασια ειναι αυτη?  :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
καλα ρε μπολντη και με τις γκομενες στα κλαμπ τι κανεις τοσο καιρο; σου λενε για τους γκομενους τους;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Για τσεκαρε λιγο καμια κριτικη μου και μετα τα ξαναλεμε..
Κατα μεσο ορο 15-20 λεπτα μενω στο δωματιο.. Που ειναι και το ιδανικο για μενα

Αλλα και με γκομενα μη νομιζεις οτι γαμαω και πολυ περισσοτερο, στο 20-25 λεπτο μαξ χυνω..

Μαρεσει το συντομο, αλλα πολυ εντονο σεξ  :zfuck:
Aφου εδω λενε οτι στο 5λεπτο αρχιζουν και χτυπανε τις πορτες οι τσατσαδες,εσυ πως μενεις 15-20 λεπτα. :think:
καλα και ο παιχτουρας ετσι ελεγε.αλλα τον ξεμπροστιασαν κατι πουτανες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Δεν ξερω ποσα χρονια εχεις να πας σε μπουρδελο, αλλα πλεον εχουν αλλαξει αρκετα τα πραγματα..
Το 2007 που ξεκινησα να γαμαω στη Φυλης οντως ετσι ηταν, στο 7 λεπτο ειχε φυγει η πουτανα..
Τωρα δε σε ενοχλουν μεχρι το 15 λεπτο..
Υπαρχουν και καποιες εξαιρεσεις βεβαια, αλλα σε γενικες γραμμες 15λεπτο καθεσαι ΑΝΕΤΑ
δεν παει σε μπουρδελα ο μαστερ τυπε επισης δεν γαμαει κωλο γιατι αυτα ειναι για τους ντιγκινταγκες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πλακα πλακα πρεπει να κάτσεις σε πολυ κακο μαγαζι για να σε κρατησει μονο 7λεπτα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Σχεδόν 2.000€ και για εμένα,το 2013..... :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom