Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Απόλλωνος 1, Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μ δεν το  ιξερα θα το αλλαξο αμεσα!!!
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον μαγκες εγω σημερα που περασα απο εκει ητανε 3-4 κοπελιτσες και διαλεξα την αννουλα που ιχε κατι βυζομπαλα να σ φυγει ο πατος γαματη :pipa1:  μεγαλα :tits:. σας το προτινω αμα θελετε περαστε μια βολτα  δεν εχετε να χασετε κατι. παντος αμα εχει  κσαναπερασι καπιος απο εκει ας μ πι αν οι υπολοιπες κοπελες ειναι καλες???
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Είσαι σίγουρος? Γιατί πριν μια εβδομάδα που πέρασα ήταν μόνο η Νάντια με μια άλλη παχουλή μόνο.
Εφερε και άλλες?Κάνε μια περιγραφή της Αννας...
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι ι τυπισα  ειναι μελαχρινη ορεα ματακια στο υψος τις ναντιας με πεταχτα βυζια και ορεο κολαρακι αξιζε τα λεφτα τις και ενα τσιμπουκι να σ φυγη το κλαπετο!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
φιλαρακι ι τυπισα  ειναι μελαχρινη ορεα ματακια στο υψος τις ναντιας με πεταχτα βυζια και ορεο κολαρακι αξιζε τα λεφτα τις και ενα τσιμπουκι να σ φυγη το κλαπετο!!

ηλικία?, εθνικότητα?, βυζιά σιλικόνη?
 

P_69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα και απο μενα...
Πρωτο post που κανω..Επειδη η δουλεια μου ειναι κοντα στο συνταγμα εκανα την επισκεψη μου μετα απο παρα πολυ καιρο.
Η ξανθια milf εχει ηδη παει στην πατριδα της και κανει μασαζ η ιδιοκτιτρια του μαγαζιου και η αννα. Απο Ρωσσια κοντα στο 1.70 με πολυ καλο στηθος αλλα μετριο μασαζακι... και τελειωμα με φραπεδακι
Και ζεστο νερο γιοκ... Περιμενουν να τους φτειαξουν τα υδραυλικα
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλημερα και απο μενα...
Πρωτο post που κανω..Επειδη η δουλεια μου ειναι κοντα στο συνταγμα εκανα την επισκεψη μου μετα απο παρα πολυ καιρο.
Η ξανθια milf εχει ηδη παει στην πατριδα της και κανει μασαζ η ιδιοκτιτρια του μαγαζιου και η αννα. Απο Ρωσσια κοντα στο 1.70 με πολυ καλο στηθος αλλα μετριο μασαζακι... και τελειωμα με φραπεδακι
Και ζεστο νερο γιοκ... Περιμενουν να τους φτειαξουν τα υδραυλικα
καλοκαιρι γαρ
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
καλημερα και απο μενα...
Πρωτο post που κανω..Επειδη η δουλεια μου ειναι κοντα στο συνταγμα εκανα την επισκεψη μου μετα απο παρα πολυ καιρο.
Η ξανθια milf εχει ηδη παει στην πατριδα της και κανει μασαζ η ιδιοκτιτρια του μαγαζιου και η αννα. Απο Ρωσσια κοντα στο 1.70 με πολυ καλο στηθος αλλα μετριο μασαζακι... και τελειωμα με φραπεδακι
Και ζεστο νερο γιοκ... Περιμενουν να τους φτειαξουν τα υδραυλικα

και τιμή;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
καλημερα και απο μενα...
Πρωτο post που κανω..Επειδη η δουλεια μου ειναι κοντα στο συνταγμα εκανα την επισκεψη μου μετα απο παρα πολυ καιρο.
Η ξανθια milf εχει ηδη παει στην πατριδα της και κανει μασαζ η ιδιοκτιτρια του μαγαζιου και η αννα. Απο Ρωσσια κοντα στο 1.70 με πολυ καλο στηθος αλλα μετριο μασαζακι... και τελειωμα με φραπεδακι
Και ζεστο νερο γιοκ... Περιμενουν να τους φτειαξουν τα υδραυλικα

η ιδιοκτητρια ειναι μια γρια ελληνιδα με γυαλια
κανει αυτη μασαζ???
 

P_69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Απο οτι ειπε οταν εκανε την παρουσιαση ναι κανει.
Τιμη 70...
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς τι πεζοί αυτές τις εποχές εκεί . Επεδι έχω το δρόμο απο εκεί; :helpplea:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Μήπως ξέρει κανείς τι πεζοί αυτές τις εποχές εκεί . Επεδι έχω το δρόμο απο εκεί; :helpplea:

Αφού είναι ο δρόμος σου από εκεί,χτύπα το κουδούνι,ανέβα 2ο όροφο,δές τα κορίτσια και άν δεν σου αρέσουν υπάρχουν αρκετά άλλα(Σκουφά,Ελενα'ς,Φιξ).Στο συγκεκριμένο δεν υπάρχει κινητικότητα και έτσι οι κριτικές είναι ελάχιστες...
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
μια που ήταν και ο δικός μου δρόμος προς τα κει χτύπησα το κουδούνι, ανέβηκα, είδα τα κορίτσια και... μπήκα (δεν το περίμενα). Η μια ήταν μια μεγαλούτσικη που είναι πάντα εκεί, η άλλη μια αδιάφορη και αυτή που πέρασα μια Βικτώρια νομίζω η οποία μου είπε πριν ότι ήταν Χαλάνδρι. Ο λόγος που την προτίμησα ήταν οι βυζάρες της. Από μασάζ μέτριο όπως σε όλα τα μαγαζιά. Εκτόνωση καλή. Τιμή 50 ευρώ
 

P100Τ

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μια που ήταν και ο δικός μου δρόμος προς τα κει χτύπησα το κουδούνι, ανέβηκα, είδα τα κορίτσια και... μπήκα (δεν το περίμενα). Η μια ήταν μια μεγαλούτσικη που είναι πάντα εκεί, η άλλη μια αδιάφορη και αυτή που πέρασα μια Βικτώρια νομίζω η οποία μου είπε πριν ότι ήταν Χαλάνδρι. Ο λόγος που την προτίμησα ήταν οι βυζάρες της. Από μασάζ μέτριο όπως σε όλα τα μαγαζιά. Εκτόνωση καλή. Τιμή 50 ευρώ

Καλησπέρα, Έχεις ξαναπεράσει από τότε? Αξίζει η επίσκεψη ή θα τα κλαίω? Ρωτώ γιατί η δουλειά μου είναι κοντά και θα με εξυπηρετούσε.
 

salva.gato13

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ειλικρινα το μαγαζί αυτο το είχα στέκι πριν από μια πενταετία!!! νόμιζα οτι έκλεισε όταν έφυγε αρχικά η Ναντια. Αλλα τώρα διαβάζω ότι είχε επιστρέψει. τι παίζει ρε μαγκες τώρα. ξέρει κανένας??? είναι ανοιχτό? ή όχι??? Η Νάντια εργάζεται ακόμα εκεί ή μπά?
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Ειλικρινα το μαγαζί αυτο το είχα στέκι πριν από μια πενταετία!!! νόμιζα οτι έκλεισε όταν έφυγε αρχικά η Ναντια. Αλλα τώρα διαβάζω ότι είχε επιστρέψει. τι παίζει ρε μαγκες τώρα. ξέρει κανένας??? είναι ανοιχτό? ή όχι??? Η Νάντια εργάζεται ακόμα εκεί ή μπά?

είναι πάντα ανοιχτό με σοβιετικές μιλφάρες που φτάνουν μέχρι φραπέ,  καλαμωτό στο τσακίρ κέφι. για τους φίλους της παλιάς φωκίωνος είναι εκεί η Εύα, 30άρα κορμί λαμπάδα, ξανθιά κοντή κόμη, με μικρό, αλλά χαριτωμένο εξόφθαλμο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
είναι πάντα ανοιχτό με σοβιετικές μιλφάρες που φτάνουν μέχρι φραπέ,  καλαμωτό στο τσακίρ κέφι. για τους φίλους της παλιάς φωκίωνος είναι εκεί η Εύα, 30άρα κορμί λαμπάδα, ξανθιά κοντή κόμη, με μικρό, αλλά χαριτωμένο εξόφθαλμο.
...και φαντασου να παει καποιος συνταγμα που επερνε την ευα στην φωκιωνος,και να του πει,κανω μονο φραπε!!..αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..και στην φωκιωνος,την σκυλοπηδουσες....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.655
Like
25.847
Πόντοι
5.006
...και φαντασου να παει καποιος συνταγμα που επερνε την ευα στην φωκιωνος,και να του πει,κανω μονο φραπε!!..αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..και στην φωκιωνος,την σκυλοπηδουσες....
σωστος ο φιλος...τη ναντια προ πενταετιας η εστω τριετιας την την ειχα ξεπατωσει ηταν και διπλα μου η δουλεια μου...και μου ελεγε οτι ερχονται και τους κανει μονο φραπε μερικους...την ειχα παρει και σε ξενοδοχειο πολλες φορες οταν μια ελεγε σταματαγε μια ερχοτανε στην απολλωνος....πολυ καλο μιλφ καλα γαμησια και φοβερο βυζι.... :boobies: :boobies:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom