Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 14,0%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 169 48,4%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 107 30,7%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,3%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 26 7,4%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 31 8,9%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,3%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    349

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.355
Κριτικές
2
Like
18.155
Πόντοι
3.836
γινε οτι θες ωριων (εκτος απο νδ:woldman:) για μενα θα εισαι παντα το φιλαρακι ο ωριων:sunglasses:
Flying Kiss Flirting GIF by SpongeBob SquarePants
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Ο λαός ζητάει αναλυτική περιγραφή του πρόσφατου ιστορικού!
κοιτα φιλε, η κατασταση ειναι περιεργη, πηρα ενα διπλωμα οδηγησης, εκανα καποια φιλαρακια στη σχολη, αλλα απο κοριτσια και τρελη φοιτητικη ζωη τιποτα ακομα, αλλα σε λιγο καιρο θα αρχισω να μενω μονος οποτε μετα ξεχαστε τον Τζιμη που ξερατε, θα γινω οπως η ΑΕΚ που ολοι την ειχαν ξεγραμμενη και μολις εφτιαξε το γηπεδο τσουπ ολο ανεβαινει, ε ετσι θελω να πιστευω οτι θα γινει και με μενα, θα μεινω μονος και θα απολαυσω παρεες και γκομενες και η ζωη μου θα ειναι σε διαρκη ανοδο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
κοιτα φιλε, η κατασταση ειναι περιεργη, πηρα ενα διπλωμα οδηγησης, εκανα καποια φιλαρακια στη σχολη, αλλα απο κοριτσια και τρελη φοιτητικη ζωη τιποτα ακομα, αλλα σε λιγο καιρο θα αρχισω να μενω μονος οποτε μετα ξεχαστε τον Τζιμη που ξερατε, θα γινω οπως η ΑΕΚ που ολοι την ειχαν ξεγραμμενη και μολις εφτιαξε το γηπεδο τσουπ ολο ανεβαινει, ε ετσι θελω να πιστευω οτι θα γινει και με μενα, θα μεινω μονος και θα απολαυσω παρεες και γκομενες και η ζωη μου θα ειναι σε διαρκη ανοδο
Το όνειρο σου τυπε δηλαδή ήταν να γίνεις κουλα?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
το ονειρο σου εσενα ηταν να κλεβεις 20 χρονια και να εχεις προεδρο αχνεμπορα?
Τι ακριβώς κλέψαμε από εσένα τυπε μου κοτετσοσιρμα από τα γήπεδα της Γ εθνικής που έπαιζες? Τούβλα από το Νίκος Γκούμας?
Το αφμ σου ? Την παρθενιά σου στην τσαμπα σοφια δεν την κλέψαμε παντως ούτε τα 30 γκολ σε 6-7 αγώνες τα έφαγε άλλη εμεις στα ριξαμε έχουμε ακόμα πολλή λουκουμοσκονη για όλους το ότι σήκωσες κεφάλι μια χρονιά με τον τρόπο που το σήκωσες δεν σε κάνει τιγρη πάλι ψείρα στο γιακά είσαι και η ομαδα σου και οι οπαδοί της
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.516
Κριτικές
15
Like
6.191
Πόντοι
8.345
Τι ακριβώς κλέψαμε από εσένα τυπε μου κοτετσοσιρμα από τα γήπεδα της Γ εθνικής που έπαιζες? Τούβλα από το Νίκος Γκούμας?
Το αφμ σου ? Την παρθενιά σου στην τσαμπα σοφια δεν την κλέψαμε παντως ούτε τα 30 γκολ σε 6-7 αγώνες τα έφαγε άλλη εμεις στα ριξαμε έχουμε ακόμα πολλή λουκουμοσκονη για όλους το ότι σήκωσες κεφάλι μια χρονιά με τον τρόπο που το σήκωσες δεν σε κάνει τιγρη πάλι ψείρα στο γιακά είσαι και η ομαδα σου και οι οπαδοί της

Ότι σε ένα ποστ προβληματοσμού λες για κουλές δείχνει το ποιον σου. Όσο για το τι κλέψατε, φωνάζει ο κλέφτης που έλεγε και ο Δαλιανιδης
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Ότι σε ένα ποστ προβληματοσμού λες για κουλές δείχνει το ποιον σου. Όσο για το τι κλέψατε, φωνάζει ο κλέφτης που έλεγε και ο Δαλιανιδης
μου εβαλες διαγωγη επιμεμπτη?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
Που είναι άραγε τα μέλη της Creampie Clan?
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
229
Πόντοι
0
Θέλω να μαζέψουμε υπογραφές όλοι μαζί να επιστρέψει ο πκερ και ο νόμος του. Συγγνώμη αν ήμουν υπερβολικά σκληρός μαζι του. Τώρα που η Κορίνα έφυγε και βρήκε λαγό στην Ρουμανία και την ταιζει ελπίζω να το έχει ξεπεράσει.
 

jeffpapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
47
Πόντοι
0
Ρε παιδια συγνωμη για το ασχετο της ερωτησης… Πως διαγραφω ενα ποστ που εκανα παλαιοτερα ; Δεν βρισκο καποιο κουμπι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom