Νέα

Αποχαιρετήστε-ξεχάστε την Ελλάδα που ξέρατε...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Comando_1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ε οχι μονο στο μπασκετ.... εισαστε και αλλου καλοι... οι καλυτεροι μαλιστα...
 

paul30

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Αδελφια μου.............
Είμαι νέος.......
Είμαι ωραίος.........
Είμαι πολύ ωραίος.........
Εχω όνειρα, για σας και για μένα.........
Είμαι ονειροπόλος αλλά και ρεαλιστής.........
Είμαι καπιταλιστής αλλά και ένθερμος υποστηρικτής του Μαρξισμού :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Είμαι καί εγώ ένας απο εσάς.
Ενα παιδί του λαού.
Του λιμανιού αλλά και του σαλονιού.
Ενας δικός σας άνθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)
Σωστος ο παιχτης...
Να 'μουν το Μάη γάιδαρος, τον Αύγουστο κριάρι, όλους τους μήνες κόκορας και γάτος το Γενάρη !!! :dancing:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπον  αρχιζω....  Καλα ξεκινησε ο Γιωργακης... Η ειλικρινια ειναι το καλυτερο Οπλο... Και η Μερκελ το καταλαβε....

Θα δωση κρυφα οικονομικη βοηθεια στους Ελληνες δεν θελει να ξερουν τιποτα οι Γερμανοι γιαυτο.. Γιαυτο και τα πολλα ευχαριστω απο το Γιωργακη... ειχε τους λογους του......
(δεν λεω τις πηγες μου)

Ο Σαρκοζι επισης..... το ιδιο θα κανη  και αυτος μυστικα....

Η Μερκελ θα μας στειλη τελευταια τεχνολογια να αναβαθμισουμε ολα τα συστηματα του κρατους για να μην ταλαιπωρουμαστε.
Οτι χρειαστουμε ειπε θα ειναι διπλα μας να μας βοηθηση
Θα στειλη Γερμανους Τουριστες στην Ελλαδα να μας στηριξη και να παμε καλα το καλοκαιρη...
Τι αλλο θελουμε για αρχη.... Ας τα βλεπουμε θετικα ... Ο Γιωργακης δεν παει να γλυφη και αυτο τον κανη να τον σεβοντε
Θα δειτε και τωρα με το Σαρκοζι τα καλυτερα θα γινουν.... Μην ξεχνατε η Ευρωπη ειναι το σπιτη μας και δεν μας συμφαιρη να βγαζουμε τα ματια ο ενας του αλλου..... Τα βλεπουν οι αλλοι και Καραδοκουν.... Η Τουρκια εχασε.... Η Μερκελ πηγε στον Ομπαμα και τα ειπανε ενα χερακη.... Ο Ομπαμα θα στηριξη την Ελλαδα.... Παραπονο απο το Γιωργακη   ΚΑΝΕΝΑ....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ο Γιωργακης επισης δεν κολοσε να τα ψαλη διπλα στη Μερκελ για ολα αυτα που εγιναν απο διαφορους στη Γερμανια το τελευταιο καιρο ....και να τα βαλη και με το Γερμανικο τυπο και να ειναι η Μερκελ διπλα του... αυτο λεει πολλα
 

paul30

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Καλα ολα αυτα που λετε ... Αλλα η αληθεια βρισκεται εδω
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ετσι......  :2funny: :2funny:  Και ο Καρατζαφερης καμμια φορα παρασειρετε τι να κανη και αυτος με τοσα που βλεπει... Καυλωνη.... :2funny: :2funny:
 

paul30

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Ε μα...
Εδώ γαμάνε αρσενικούς, και συ γυρεύεις νύφη!!!
Για τον ελληνικο λαο αναφερομαι...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
καριόληδες ΨΕΥΤΕΣ ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΟΙ εσάς πρέπει να πουλήσουν ωε δούλους μπας και δει άσπρη μέρα η χώρα.
εσάς που αυτό το γλειώδες
- Αγαπάμε τα Ελληνικά νησιά και δεν είναι λύση αυτή!
το αναπαράγετε χωρίς να βρείτε, η να ΜΑΠΘΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΣΑΣ.
ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑ ΨΕΥΤΕΣ ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΟΙ ΠΟΥΛΗΜΑ.[size=14pt] ΟΛΟΙ.[/size]
Δικός σου πρωθυπουργός δεν είναι?Γιατί ντρέπεσε,κωλύεσε,διστάζεις να γράψεις πρωθυπουργός ΜΑΣ?Για την ιστορία φίλε μου, εγώ δεν έχω πρωθυπουργούς..Εχω την πάρτυ μου μόνο και εκεί ανήκω..
 

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ενα πολύ ενδιαφέρον βίντεο απο ενα αμερικανό δημοσιογράφο για την κρίση στην ελλάδα.
Μπορειτε να το δείτε p9JsRYV_FlM]εδώ[/url[/MEDIA]]
 

Επισκέπτης


ένα μπουρδέλο ξέραμε...ένα μεγάλο μπουρδέλο βλέπουμε...που η διαφορά?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εχουμε γεμισει καθυστερημενους δεξιους-αριστερους-κεντρωους-ακροδεξιους....... αλλα το δασος δεν το βλεπει κανεις. Ολοι βλεπουν το δεντρο μονο. Γαμω τα μυαλα σας ρε αν δεν ξεκολλησετε απο τα κομματικα ασπρη μερα δεν θα δουμε...
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Εχουμε γεμισει καθυστερημενους δεξιους-αριστερους-κεντρωους-ακροδεξιους....... αλλα το δασος δεν το βλεπει κανεις. Ολοι βλεπουν το δεντρο μονο. Γαμω τα μυαλα σας ρε αν δεν ξεκολλησετε απο τα κομματικα ασπρη μερα δεν θα δουμε...

...μην ελπιζεις αρχηγε,ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!! :thumbsup:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Πλακα πλακα, με τις νεες εξελιξεις που κατα πως φαινεται θα ενεργοποιηση το μηχανισμο στηριξης EU/ΔΝΤ βλεπω να σφιγγουν οι κωλοι.. για καλα ομως.  :grin: Αντε ντε !!  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θα σφιξουν οι κωλοι;μαλλον για ξεκωλιασμα μας βλεπω.... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom