Νέα

Απο που αγοράζετε ρούχα σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
φθηνα ρουχα λαικη αγορα
πιο καλα σε μαγαζια όχι όμως επωνυμων zara klp
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Φοραω οτι βρω τζαμπα  :S :S :S

ea308cf7-d79d-400b-b402-c92c99c659d3.jpeg


 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Attica & Notos. Λίγα και καλά, πλύσιμο στο καθαριστήριο. Παπούτσια και από ίντερνετ. Παίρνεις 10 μπλουζάκια Hannes και ένα συνολάκι πρόχειρο από Η&Μ και καθάρισες.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πολλούς φραγκάτους έχει η σελίδα.
κατά τα άλλα κάποιοι ζητούν μείωση τιμών στην jason street και όχι αναβάθμιση των οίκων και των υπηρεσιών.
:shit:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
σε μεγαλα καταστηματα μονο στις εκπτωσεις. υπαρχουν και τα bazzar τελος εκπτωσεων. υπαρχουν και καλα συνοικιακα καταστηματα με ευανταστα μπλουζακια καλες τιμες και δεν εχουν πανω μια μαλακια σταμπα με τη μαρκα !
μακο μπλουζακια admiral. πολυ καλη σχεση τιμης αξιας. παπουτσια μονο εκπτωσεις και παντα καλα παπουτσια
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αυτά τα admiral είναι εφάμιλλης ποιότητας με τα προϊόντα  στο Το δεύτερο έχει καλύτερη ποικιλία.
Τα μεταφορικά είναι ακριβά. Παλιά αγόραζα.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.896
Πόντοι
216
Υπαρχουν πολλα συνοικιακα με πολυ καλα και φτηνα ρουχα.Κατι ζαρα κλπ ειναι της πουτσας με μικρη ποικιλια και χαμηλη ποιοτητα.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αυτά τα admiral είναι εφάμιλλης ποιότητας με τα προϊόντα  στο Το δεύτερο έχει καλύτερη ποικιλία.
Τα μεταφορικά είναι ακριβά. Παλιά αγόραζα.
η μαλακια ειναι στα μεταφορικα και οτι δε το δοκιμαζεις πανω σου. επισης φιλος μια φορα αγορασε απο sport direct και του ανοιξε το παπουτσι στη πρωτη βολτα
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
441
Πόντοι
306
Καλησπέρα.. Μπορείτε να πάτε στο factory αλλά και στο εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα.. Εκεί έχει πολλές προσφορές..Με 400-500 ευρώ θα ντυθείς καλά για την περίοδο...
 

THEbeast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
472
Πόντοι
280
Εγω προσωπικά απο τα  official site της καθε μαρκας τελος σεζον μπαινουν εκτπωσεις απο 40 ως 60% .
Και κανα attica
 

THEbeast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
472
Πόντοι
280
Απο εκει και περα τα συνικιακα δεν τα εμπιστεύομαι
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.929
Πόντοι
2.696
Αυτά τα admiral είναι εφάμιλλης ποιότητας με τα προϊόντα  στο Το δεύτερο έχει καλύτερη ποικιλία.
Τα μεταφορικά είναι ακριβά. Παλιά αγόραζα.

Το Sportsdirect έχει και φυσικά καταστήματα.Όσες φορές έχω πάει στη Βιέννη το έχω επισκεφτεί.Βρίσκεις πολλά καλά πράγματα σε καλές τιμές.

φιλος μια φορα αγορασε απο sport direct και του ανοιξε το παπουτσι στη πρωτη βολτα

Δε φταίει το μαγαζί,έτυχε.Κι εγώ πριν μερικά χρόνια από κεντρικό μαγαζί στη Στοκχόλμη αγόρασα αθλητικά Puma τα χρυσοπλήρωσα και σε 10 μέρες τρύπησαν!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.929
Πόντοι
2.696
Πουκάμισα και γραβάτες για τη δουλειά,έξω δε φοράω κοστούμι,αγοράζω από το andras shop στο Περιστέρι.Μου το έδειξε πρώτη φορά ένας φίλος μου Περιστεριώτης και δεν το αλλάζω.Έχει εξαιρετικά ρούχα και σε πολύ καλές τιμές.Από άλλα είδη όπου βρω κάτι να μου αρέσει.Το Zara το προτιμούσα μέχρι το 2000.Τότε έφαιρνε Ισπανικά και Πορτογαλικά ρούχα.Μετά το γύρισε σε απαίσιας ποιότητας Κινεζιές.
 

207gt

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
κορυδαλλός ταξιαρχών και αθηνας,αιγαλαω ιερα οδος,μεγαλη ποικιλια σε ρουχα παπούτσια και για ολα τα βαλάντια.
 

207gt

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
επισης και το factory στην πειραιως ,εχει πολυ καλες προσφορες κυριως σε αθλητικα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Βασικά διαλέγω καταστήματα μεσαίας έως  παρακατιανης κατηγορίας πχ Admiral zara εκτός από παπούτσια που παίρνω ποιότικα. Αλλά από την άλλη σκέφτομαι δεν κάνω σωστά όπως από ότι διάβασα κ οι περισσότεροι από εδώ, διότι κυρίως οι ελεεινήδες σε παιρνουν από κόσκινο από μαγνητική τομογραφία από την κορφή έως τα νύχια.
κοιτοντας με το 1/16 του ματιού τους κ λένε ok αυτός φιρματος-φραγκατος, αλλιώς γαματον φτωχός στειλτον.
Είχα πάρει κάτι παπούτσια με 20 ευρώ από τα voi % noi αν το γράφω σωστά επειδή μου άρεσαν κ βγήκαν κ καλά να τα έχω για τη δουλειά μην φοράω τα επωνημα, με το που τα βλέπει μια κοπελιά στην παρέα για δευτερόλεπτα τα κοίταξε λέει φθινιαρικα από τα voi%noi..
Δυστηχως φίλοι μου για να τραβήξουμε το βλέμμα κάποιας ελεεινηδας θα πρέπει να κυκλοφορούμε με lacoste, beneton, gand.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Βασικά διαλέγω καταστήματα μεσαίας έως  παρακατιανης κατηγορίας πχ Admiral zara εκτός από παπούτσια που παίρνω ποιότικα. Αλλά από την άλλη σκέφτομαι δεν κάνω σωστά όπως από ότι διάβασα κ οι περισσότεροι από εδώ, διότι κυρίως οι ελεεινήδες σε παιρνουν από κόσκινο από μαγνητική τομογραφία από την κορφή έως τα νύχια.
κοιτοντας με το 1/16 του ματιού τους κ λένε ok αυτός φιρματος-φραγκατος, αλλιώς γαματον φτωχός στειλτον.
Είχα πάρει κάτι παπούτσια με 20 ευρώ από τα voi % noi αν το γράφω σωστά επειδή μου άρεσαν κ βγήκαν κ καλά να τα έχω για τη δουλειά μην φοράω τα επωνημα, με το που τα βλέπει μια κοπελιά στην παρέα για δευτερόλεπτα τα κοίταξε λέει φθινιαρικα από τα voi%noi..
Δυστηχως φίλοι μου για να τραβήξουμε το βλέμμα κάποιας ελεεινηδας θα πρέπει να κυκλοφορούμε με lacoste, beneton, gand.

Τύπε πες της ότι δεν έχει σημασία αφού σε λίγο θα είσαι σπίτι της και θα τα βγάλεις :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom