Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
265
Like
456
Πόντοι
21
Αυτη ζητα 80 το μισαωρο ακαποτο...μουφα?

Αυτες οκιμαστηκαν?

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Βλέπω πολύ καινούριο αίμα.

Ασιατακι με βυζί.

Τούμπανο Πολωνή με τατού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

Jayalan4.201

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
28
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι? Ήταν Λεμεσό πριν, το όνομα της ήταν Eva και φαίνεται να το έχει αλλάξει.
Εν ακριβή αλλά προσπαθώ να καταλάβω πως έχει 12 dislikes και 0 σχόλια. Ούτε στο φόρουμ δεν μπορούσα να βρω κάτι.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
208
Like
280
Πόντοι
21
Κλείνω ραντεβού λοιπόν με μια που μου έδωσε το τηλέφωνο της ένας φίλος. Παω στο ξενοδοχείο Ναβάρια και μου ανοίγει η Πολωνή γειτόνισσα που μένει στο διαμέρισμα δίπλα απο το δικό μου. Τεράστια αμηχανία.
 

Liverbird

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Κλείνω ραντεβού λοιπόν με μια που μου έδωσε το τηλέφωνο της ένας φίλος. Παω στο ξενοδοχείο Ναβάρια και μου ανοίγει η Πολωνή γειτόνισσα που μένει στο διαμέρισμα δίπλα απο το δικό μου. Τεράστια αμηχανία.
Εεε. Στο καλύτερο μας το Έκοψες... Χαχαχαχα
 

User001

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Παιδιά έχει πάει κάποιος με αυτη;;;;αν ναι πείτε γνώμες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Κλείνω ραντεβού λοιπόν με μια που μου έδωσε το τηλέφωνο της ένας φίλος. Παω στο ξενοδοχείο Ναβάρια και μου ανοίγει η Πολωνή γειτόνισσα που μένει στο διαμέρισμα δίπλα απο το δικό μου. Τεράστια αμηχανία.
Στείλε τίποτε σε ΠΜ σε μένα που δεν έχω τέτοιες αμηχανίες!! :) Χαχαχα
 

ac69

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Κλείνω ραντεβού λοιπόν με μια που μου έδωσε το τηλέφωνο της ένας φίλος. Παω στο ξενοδοχείο Ναβάρια και μου ανοίγει η Πολωνή γειτόνισσα που μένει στο διαμέρισμα δίπλα απο το δικό μου. Τεράστια αμηχανία.
Χαράς το κακό! Ποιός από τους 2 ένιωσε πιο αμήχανα? Φαντάζομαι η κοπέλα είναι ελέυθερη...
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
265
Like
456
Πόντοι
21
Χαράς το κακό! Ποιός από τους 2 ένιωσε πιο αμήχανα? Φαντάζομαι η κοπέλα είναι ελέυθερη...
Λογικα ,αν υποθεσουμε οτι η ιστορια ειναι αληθινη, η κοπελα κανει παραλληλα το εσκορτιλικι
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
208
Like
280
Πόντοι
21
Λογικα ,αν υποθεσουμε οτι η ιστορια ειναι αληθινη, η κοπελα κανει παραλληλα το εσκορτιλικι

Στείλε τίποτε σε ΠΜ σε μένα που δεν έχω τέτοιες αμηχανίες!! :) Χαχαχα
Παιδιά χαίρομαι που σας διασκέδασα. Σαν καλή παρέα που ήμαστε εδω είπα να τηρήσω κι εγώ το έθιμο της πρωταπριλιάς και να γραψω κανένα ψέμα. :-)
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
208
Like
280
Πόντοι
21
Κλείνω ραντεβού λοιπόν με μια που μου έδωσε το τηλέφωνο της ένας φίλος. Παω στο ξενοδοχείο Ναβάρια και μου ανοίγει η Πολωνή γειτόνισσα που μένει στο διαμέρισμα δίπλα απο το δικό μου. Τεράστια αμηχανία.
Καλή πρωταπριλιά στην παρέα! χαχαχα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Άντε να μιλήσουμε για καμία πραγματική κοπέλα (ελπίζω).
Αυτή δηλώνει από Αργεντινή.
Δοκίμασε κανείς;
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
208
Like
280
Πόντοι
21
Άντε να μιλήσουμε για καμία πραγματική κοπέλα (ελπίζω).
Αυτή δηλώνει από Αργεντινή.
Δοκίμασε κανείς;
Με τις λιγες γνώσεις που εχω για του Αργεντινούς, η τύπισσα δεν μοιάζει σίγουρα ούτε καν με λατινιαμερικανα. Ασιατισσα μάλλον;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Με τις λιγες γνώσεις που εχω για του Αργεντινούς, η τύπισσα δεν μοιάζει σίγουρα ούτε καν με λατινιαμερικανα. Ασιατισσα μάλλον;
Για αυτό λέω ελπίζω να είναι αληθινή.
Όντως φαίνεται σαν ασιατισα, αλλά που μίλησα με τον μάνατζερ της αγγελίας, είπε ότι είναι από Αργεντινή.
Τώρα μόνο αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία θα μάθουμε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Άντε να σας δώσει ο xenitemenos ένα καλό τιπ μια που τελευταία δεν βλέπω καλές προτάσεις.

Όποιος θέλει δυνατή πίπα ας πάρει Polina από Bazaraki.
Αναφέρθηκε και νωρίτερα ότι είναι αρκετά μεγαλύτερη από τις φωτό που έχει και στο γαμήσι δεν διαμαρτύρεται, αλλά δεν αφήνει δάχτυλα μέσα, φιλιά δεν θέλει.

Αλλά τον πούτσο τον γουστάρει πολύ. Γλύφει αρχίδια φουλ, κάνει φτυσιματα συνέχεια, μπουκώματα, δάγκωνε τον κορμό, τον κράταγε τέρμα μέσα στο στόμα για μερικά δεύτερα.

Για 60€ μια χαρά έγινε η δουλίτσα.
Έτσι πρέπει να γουστάρει η γκόμενα.
Όχι που δίνουν 150€ κάποιοι και τους κάνει πιπα η γκόμενα με καποτα.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
265
Like
456
Πόντοι
21
Άντε να σας δώσει ο xenitemenos ένα καλό τιπ μια που τελευταία δεν βλέπω καλές προτάσεις.

Όποιος θέλει δυνατή πίπα ας πάρει Polina από Bazaraki.
Αναφέρθηκε και νωρίτερα ότι είναι αρκετά μεγαλύτερη από τις φωτό που έχει και στο γαμήσι δεν διαμαρτύρεται, αλλά δεν αφήνει δάχτυλα μέσα, φιλιά δεν θέλει.

Αλλά τον πούτσο τον γουστάρει πολύ. Γλύφει αρχίδια φουλ, κάνει φτυσιματα συνέχεια, μπουκώματα, δάγκωνε τον κορμό, τον κράταγε τέρμα μέσα στο στόμα για μερικά δεύτερα.

Για 60€ μια χαρά έγινε η δουλίτσα.
Έτσι πρέπει να γουστάρει η γκόμενα.
Όχι που δίνουν 150€ κάποιοι και τους κάνει πιπα η γκόμενα με καποτα.
Λυσε μου μια απορια.δεν προσφερει απο μονη της προγραμμα 60ευρω.της το ειπες εσυ πχ. 20λεπτο 60ευρω και δεχτηκε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom