Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Ποια είναι η βιβλιοθήκη που έχει πιάτσες με ασιατισες;
Μπορεί να βάλει κάποιος ένα Google maps link ;
Απόγευμα κατά 6 παίζει τίποτα εκεί ή στο Μιστραλ;
Με ενδιαφέρει για κοπέλα με δικό της δωμάτιο.
Δεν πάω σε πάρκινγκ κλπ.
 

JaladarP

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ποια είναι η βιβλιοθήκη που έχει πιάτσες με ασιατισες;
Μπορεί να βάλει κάποιος ένα Google maps link ;
Απόγευμα κατά 6 παίζει τίποτα εκεί ή στο Μιστραλ;
Με ενδιαφέρει για κοπέλα με δικό της δωμάτιο.
Δεν πάω σε πάρκινγκ κλπ.
Φίλε είναι εδώ
Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού
25 002211

Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού - Google Suche

Όπως κοιτάς την βιβλιοθήκη στο δρόμο που είναι στα δεξιά, έχει και ένα ΟΠΑΠ στην γωνία.

Από ότι ξέρω έχουν ξενοδοχείο να τις πας, εγώ μια φορά που πήγα με πήγε σε ένα πάρκινγκ εκεί κοντά
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
610
Like
603
Πόντοι
86
Ποια είναι η βιβλιοθήκη που έχει πιάτσες με ασιατισες;
Μπορεί να βάλει κάποιος ένα Google maps link ;
Απόγευμα κατά 6 παίζει τίποτα εκεί ή στο Μιστραλ;
Με ενδιαφέρει για κοπέλα με δικό της δωμάτιο.
Δεν πάω σε πάρκινγκ κλπ.

Είναι από πίσω μόλις βραδιάσει αλλά δεν σου το συνιστώ, δεν θα έχουν χώρο δικό τους, 1-2 βλέπονται ΑΝ τις βρεις εκεί θα θέλει 15-20 ευρώ με το παζάρεμα και 25 στο Μιστράλ αν δεν πας στο παρκινγκ, κατά την άποψη μου και γνωρίζοντας λίγο τι ψάχνεις δεν είναι για σένα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846

Είναι από πίσω μόλις βραδιάσει αλλά δεν σου το συνιστώ, δεν θα έχουν χώρο δικό τους, 1-2 βλέπονται ΑΝ τις βρεις εκεί θα θέλει 15-20 ευρώ με το παζάρεμα και 25 στο Μιστράλ αν δεν πας στο παρκινγκ, κατά την άποψη μου και γνωρίζοντας λίγο τι ψάχνεις δεν είναι για σένα.
Τόσο άσχημες είναι;
Έλεγα για κανένα άδειασμα να πάω.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
610
Like
603
Πόντοι
86
Τόσο άσχημες είναι;
Έλεγα για κανένα άδειασμα να πάω.
Ναι οι παραπάνω δεν βλέπονται δεν φτάνει που είναι βιατναμεζες είναι και μεγάλες σε ηλικία χοντρές, είναι 1-2 πιο όμορφες και μικρές αν τις πετύχεις μέχρι εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
291
Like
484
Πόντοι
21
Την δοκιμασε καποιος αυτην?

 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
73
Like
74
Πόντοι
0
Ναι οι παραπάνω δεν βλέπονται δεν φτάνει που είναι βιατναμεζες είναι και μεγάλες σε ηλικία χοντρές, είναι 1-2 πιο όμορφες και μικρές αν τις πετύχεις μέχρι εκεί.
Συμφωνώ με τον φίλο μας εδώ. Έχω τα γραφεία στην Γλάδστωνος και περνάω κάθε βδομάδα 2-3 φορές από το Οπαπ. Είναι μεγάλες σε ηλικία και όσο καβλομενος να'σαι αμα δεις τις φάτσες τους και τον τρόπο που περπατούν, σου φεύγει αμέσως. Πάντα είδα 50+, μία φορά είδα μια "μικρή" σασμενη αλλά ήταν 2-3 Ινδοί αντάλλαζαν τηλ. κτλπ, οπότε δεν σταμάτησα.... αφού είδα την πελατεία της, μου πέρασε.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.760
Like
708
Πόντοι
96
Angelina για αυτην θυμαμαι και καλα σχολια αλα κε μετρια, δοκιμασε κανις προσφατα?
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
102
Like
92
Πόντοι
1
Angelina για αυτην θυμαμαι και καλα σχολια αλα κε μετρια, δοκιμασε κανις προσφατα?
Για σου συναγωνιστή. Γεματουλα αλά από υπηρεσίες σκίζει. Καλή βαθιά πιπα λίγα χαστούκια δεχετε γλωσοφιλα γλιφομουνι δεν λέει όχι σε κάτι. 80ευρο αξίζει. Δεν βιάζεται. Είναι γεματουλα χοντρούλα. Η φοτοσ είναι 10 χρόνια πριν
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Για σου συναγωνιστή. Γεματουλα αλά από υπηρεσίες σκίζει. Καλή βαθιά πιπα λίγα χαστούκια δεχετε γλωσοφιλα γλιφομουνι δεν λέει όχι σε κάτι. 80ευρο αξίζει. Δεν βιάζεται. Είναι γεματουλα χοντρούλα. Η φοτοσ είναι 10 χρόνια πριν
Και σιγά μην είναι 26-29,ε;
Πάνω από 40 λες;
 

pastourmas76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
62
Like
20
Πόντοι
0
Ποια είναι η βιβλιοθήκη που έχει πιάτσες με ασιατισες;
Μπορεί να βάλει κάποιος ένα Google maps link ;
Απόγευμα κατά 6 παίζει τίποτα εκεί ή στο Μιστραλ;
Με ενδιαφέρει για κοπέλα με δικό της δωμάτιο.
Δεν πάω σε πάρκινγκ κλπ.
το μιστραλ ειναι ξενοδοχειο με την ωρα?
κανεις προκρατηση η απλα εμφανιζεσε εκει?
εχει τιποτα παρομιο στην περιοχη της ΚΕΟ / LIDL?
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
291
Like
484
Πόντοι
21
Angelina για αυτην θυμαμαι και καλα σχολια αλα κε μετρια, δοκιμασε κανις προσφατα?
Την πηρα και παλιοτερα και τωρα.εχει κιλα εξτρα χοντρουλα.μεγαλα βυζια πολυ καλα αγγλικα στο happy jack.πιπα καλη γλυφει κ αρχιδια.ηλικια 40 με 45 πιστευω δηλωνει ρωσιδα.γλυφομουνι γλωσσοφυλα μπανακι.στα αρνητικα της τα πολλα εξτρα κιλα και η ηλικια της.στα θετικα της οι βυζαρες η πιπα και η πολυ θετικη ορεξη και αντιμετωπιση.δινει παθος
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
Πιατσες γυναικών εκτός που μόλο που βρίσκουμε?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Την πηρα και παλιοτερα και τωρα.εχει κιλα εξτρα χοντρουλα.μεγαλα βυζια πολυ καλα αγγλικα στο happy jack.πιπα καλη γλυφει κ αρχιδια.ηλικια 40 με 45 πιστευω δηλωνει ρωσιδα.γλυφομουνι γλωσσοφυλα μπανακι.στα αρνητικα της τα πολλα εξτρα κιλα και η ηλικια της.στα θετικα της οι βυζαρες η πιπα και η πολυ θετικη ορεξη και αντιμετωπιση.δινει παθος
Μόνο που δηλώνει 20 χρόνια νεώτερη είναι για σφαλιάρες.
 

Mfkr445

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Πήγα στην sasha εχτές και με το που άνοιξε την πόρτα με γνωριστήκαμε μετά ξαπλώνω στο κρεβάτι μου τον έπαιζε επί 20 λεπτά άλλαξε και 2 προφυλακτικά και την ρωτώ "no sex?" και μου λέει "wait a minute" στην συνέχεια μου τράβηξε 2 φορές πίπες και μου λέει μετά σήκω πάνω και μετά ξαπλώνει αυτή και πήγα να την γαμήσω επάνω και δεν μπορούσα και της λέω αν είναι καλύτερα με doggy και μου λέει μια στάση κάνω και στην συνέχεια μου λέει πως είμαι 0 στο σεξ και την έπαιξα και έφυγα βιαστικός και ντύθηκα και έφυγα αφήνοντας ανοιχτή την πόρτα βρίζοντας την έξω
Έπειτα μετά που φεύγω από το Corina της έστειλα μύνημα "Θα ήταν καλύτερα να μου είχες επιστρέψει τα €50 (€70 για μισάωρο) δεύτερο αν εγώ είμαι 0 στο σεξ σκέψου πως εσύ δεν είσαι ικανή να μου τον παίξεις και τον φας είσαι το διπλάσιο στα σκατά ούτος αλλιώς εγώ έχω πάει ο ίδιος με παραπάνω γυναίκες με απ' όσους έχεις πάει με πελάτες και καμία δεν της χάλασα την εντύπωση τέλος πάντων επειδή έχω να κάνω με ρόμα χαλάλι σου τα €70 ρε γύφτο-σκουπίδι" και μου απαντά ειρωνικά ήρεμα μην σε πάρει καρδιακό και της απαντώ ψόφο να βγάλεις να πάεις στο διάολο και μου απάντησε που να πεθάνεις αύριο μου λέει.

Με όσες φορές έχω πάει στο Κορίνα έχω κακή εμπειρία δεν φτάνει που είναι ακριβές οι παραπάνω είναι μούφες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846

Πήγα στην sasha εχτές και με το που άνοιξε την πόρτα με γνωριστήκαμε μετά ξαπλώνω στο κρεβάτι μου τον έπαιζε επί 20 λεπτά άλλαξε και 2 προφυλακτικά και την ρωτώ "no sex?" και μου λέει "wait a minute" στην συνέχεια μου τράβηξε 2 φορές πίπες και μου λέει μετά σήκω πάνω και μετά ξαπλώνει αυτή και πήγα να την γαμήσω επάνω και δεν μπορούσα και της λέω αν είναι καλύτερα με doggy και μου λέει μια στάση κάνω και στην συνέχεια μου λέει πως είμαι 0 στο σεξ και την έπαιξα και έφυγα βιαστικός και ντύθηκα και έφυγα αφήνοντας ανοιχτή την πόρτα βρίζοντας την έξω
Έπειτα μετά που φεύγω από το Corina της έστειλα μύνημα "Θα ήταν καλύτερα να μου είχες επιστρέψει τα €50 (€70 για μισάωρο) δεύτερο αν εγώ είμαι 0 στο σεξ σκέψου πως εσύ δεν είσαι ικανή να μου τον παίξεις και τον φας είσαι το διπλάσιο στα σκατά ούτος αλλιώς εγώ έχω πάει ο ίδιος με παραπάνω γυναίκες με απ' όσους έχεις πάει με πελάτες και καμία δεν της χάλασα την εντύπωση τέλος πάντων επειδή έχω να κάνω με ρόμα χαλάλι σου τα €70 ρε γύφτο-σκουπίδι" και μου απαντά ειρωνικά ήρεμα μην σε πάρει καρδιακό και της απαντώ ψόφο να βγάλεις να πάεις στο διάολο και μου απάντησε που να πεθάνεις αύριο μου λέει.

Με όσες φορές έχω πάει στο Κορίνα έχω κακή εμπειρία δεν φτάνει που είναι ακριβές οι παραπάνω είναι μούφες.
Μόνο Ρωσίδες αξίζουν στο Κορίνα.
Ρουμάνες, Μολδαβες εκεί είναι χάλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom