Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Constantine123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Οκ ευχαριστω! Αν μπορειτε να βοηθησετε χωρις πμ θα ηταν ιδανικο
 

Constantine123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Γενικα ψαχνω κατι πολυ γρηγορο χωρις νταβατζιδες κλπ
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Οποιος μενει λεμεσο ας στειλει πμ να τα πουμε. Η γυναικα μου γνωριζει καποιες κοπελες.θενκς
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια, υπαρχει τιποτα καλο που αξιζει στην Λεμεσο? Να βρουμε φτηνο και καλο λιγο δισκολο αλλα αν υπαρχει κατι που αξιζει ας αλληλοβοηθηθουμε ;)
 

Special5559

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τπτ απο κινεζες ι βιε
τναμεζες εχει στη λεμεσο???
 

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
148
Like
62
Πόντοι
1
Σίγουρα θα υπάρχουν. Απλά χρειάζεστε και εκεί ένα καvl0μενο λέων να σας τις ξετρυπώνει  :erection:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
υπαρχει και το μαιλρυ ρωσικο σαιτ γνωριμιων,βεβαια μεσω αυτου δεν θα γνωρισεται η συναντησεται καμια αλλα πολλες φορες εχει βιζιτες που ειναι αυτη την εποχη κυπρο.παντως σε οσες εγραψα στα ρωσικα καμια δεν μου απαντησε ποτε.με το σαιτ αυτο επαιζα και πριν ουκρανια αλλα ολες που λενε ψαχνουν σχεση μαλακιεςαντε να σου απαντησουν κανενα μυνημα και να χαθουν ενω ολες πουτανες ειναι στο σαιτ.πολλες που βαζουν θελουν σχεση,γαμους πιο πριν ηθελαν μονο σεξ με λεφτα,ενοουν θελουν καπειο μονιμο σπονσορα να παλαρει χοντρα.μονο με 2 βρεθηκα κυπρο μια ρωσιδα που ελεγε 30 ενω ηταν49-50 και ειχε λεφτα,δεν εκατσε η φαση και εξαφανιστηκε.η αλλη ελεγε 25 θα ηταν 39,με κιλακια ειχε φωτο παλιες απο μια αθλια πολη της ουκρανιας που εχει πολεμο.ηρθε ραντεβου με το παιδι για να μην την γαμησω λεγωντας δεν εχει που να το αφησει.αλλες που ελεγαν ειναι λευκωσια παλι δεν απαντησαν ποσα θελουν και που ειναι ετσι δεν ασχολουμε.ουκρανια παλι οι μικρουλες δεν απαντανε και οι 30-40 αν απαντησουν καθυστερημενα και να περιμενεις και 2-3 ωρες να βρεθειται ετσι τα εκλισα.απο δρομο δεν  ερχομαι λεμεσο.δεν εχεται καπειο μερος κυριακη που πανε οι εργατες απο βιετναμ,φιλιπινεζες?λαρνακα πριν 3 χρονια πετυχα 2 βιετναμ φοινικουδες κυριακη.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
καπου έγραφαν παλια ότι έχει στον μόλο τις κυριακες
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια βρηκα μια ρωσσιδα αρκετα καλη 50 ευρο, οποιος θελει τηλ να μου στειλει μηνυμα και αν ξερει τιποτα αλλο που αξιζει ας ενημερωσει!!
 

tasos74856

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
61
Like
30
Πόντοι
0
Φιλε μπορεις να μου το στειλεις σε μηνυμα το τηλ?Δεν μπορω να στειλω πμ.
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδια με την πρωτη ευκαιρια θα σας στειλω πμ, να σας ενημερωσω για δυο περιπτωσεις για λεμεσο, οποιος θελει να μου στειλει και θα του απαντησω με την πρωτη ευκαιρια!!
 

Constantine123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια! Ξερεις κανεις κανενα ξενοδοχειο στη λεμεσο που εκτος απο το να μεινεις βρισκεις και αλλα πραγματα??
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Καλησπερα παιδια! Ξερεις κανεις κανενα ξενοδοχειο στη λεμεσο που εκτος απο το να μεινεις βρισκεις και αλλα πραγματα??
Για να χώσεις τις μπάλες στην τρύπα εννοείς;

Νομίζω κάποια προσφέρουν γκολφ. :cheesy:
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχω ακομα ενα τηλεφωνο αρκετα καλη περιπτωση οποιος ενδιαφερεται πμ, αν εχει καποιος πληροφοριες για αλλες κοπελες που αξιζει να ανταλαξουμε, ψαχνω μιλφ κυρίως
 

Varni

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2015
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
παιδια εχω ακομα ενα τηλεφωνο αρκετα καλη περιπτωση οποιος ενδιαφερεται πμ, αν εχει καποιος πληροφοριες για αλλες κοπελες που αξιζει να ανταλαξουμε, ψαχνω μιλφ κυρίως
Μια Ουκρανη ΜΙΛΦ 35+ στη Λεμεσο. Στηλε μου PM αν ενδιαφερεσαι.
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
Παιζει τιποτα στο μωλο Λεμεσου σημερα Κυριακη;; Εχουν στεκια σταθερα καποιες που τις μαζευεις;
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βλεπω πολλες βιζιτεςα απο ουκρανια τελευταια.αν γραφτειτε μαμπα ισως της βρειτε μεσα
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
mamba.ru ειναι με ρωσσιδο-ουκρανες περισσοτερο, κανεις μια αναζητηση στην περιοχη σου και σου βγαζει διαφορες, δεν σημαινει οτι ολες ειναι της βιζιτας αλλα ολο και κατι παιζει, ειναι πολλα τα site, οπως το badoο οπως και το vk.com (και καλα το ρωσσικο facebook).

Τελικα ξερει κανεις καμια φιλιππινο βιζιτα Λεμεσο;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom