Νέα

Απαράδεκτη φωτογραφία με νεοσύλλεκτους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan_nudist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
μπράβο αλβανέ 'ετσι όρμα

το γκωλο τα σου σκισω γκια να σε κσεφτιλισω
τα βγαλω και φωτογκραφια να το ντιαφημισω
κι αμα πουστη φερεις το αστρονομια
εγκω ντε τα κωλωσω σου γκαμω τη κοινωνια
τα φας πιστολια ντεν σηκωνω ουτε λεξη
σου κύσω μαπα πουστη σε κανω ασμπέστη  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Δηλαδή να τιμωρηθούν για μια χειρονομία ? επειδη ειναι Αλβανικής καταγωγής και οι Ελληναράδες Πολιτικοί να μην τιμωρούνται.?
Τοτε δεν υπαρχει Κράτος Δικαίου. Υπαρχει Κράτος με Πολίτες διαφόρων κατηγοριών. Και στην ουσια δεν μιλάμε για τιμωρία αλλα εκδικητική μανία.
Μια χειρονομία οςο προσβλητική και να ειναι δεν αποτελεί έγκλημα και φανταζομαι οτι δεν εχει ψηφιστεί ακομα νομος που να λέει οτι οποίος  Αλβανικής καταγωγής γεννημένος στην Ελλαδα  κανει το σήμα του Αετού σε Στρατιωτικό Μονάδα η αλλο Δημοσιο χώρο ειναι για απέλαση.
Μια δυσμενή μετάθεση και και 6 μήνες νυχτερινή σκοπιά ειναι αρκετα.
Ας υπαρχει ενα "μετρο" λογικής.
To φασιστικό βαθύ κράτος των Τσιπροκαμμένων και κάποιοι δημοσιογράφοι αποφάσισαν να βγάλουν όλη τη σκατοψυχία και το μίσος του σε πιτσιρικάδες που έκαναν απλά μια βλακεία. Εκμεταλλεύονται το γεγονός για να δημιουργήσουν ένταση με την Αλβανία και να της κόψουν το δρόμο της εισόδου στην Ε.Ε. Δεν είναι τυχαίο που αυτός ο αλητήριος ο Καμμένος στόχευσε τον πρωθυπουργό της Αλβανίας και μίλησε για οργανωμένο εθνικιστικό σχέδιο κλπ. Εμπρός λοιπόν,ας τους γδάρουν στην Ομόνοια για παραδειγματισμό και ας βάλουν βέτο όπως έκαναν και με τη Δημοκρατία της Μακεδονίας!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
To φασιστικό βαθύ κράτος των Τσιπροκαμμένων και κάποιοι δημοσιογράφοι αποφάσισαν να βγάλουν όλη τη σκατοψυχία και το μίσος του σε πιτσιρικάδες που έκαναν απλά μια βλακεία. Εκμεταλλεύονται το γεγονός για να δημιουργήσουν ένταση με την Αλβανία και να της κόψουν το δρόμο της εισόδου στην Ε.Ε. Δεν είναι τυχαίο που αυτός ο αλητήριος ο Καμμένος στόχευσε τον πρωθυπουργό της Αλβανίας και μίλησε για οργανωμένο εθνικιστικό σχέδιο κλπ. Εμπρός λοιπόν,ας τους γδάρουν στην Ομόνοια για παραδειγματισμό και ας βάλουν βέτο όπως έκαναν και με τη Δημοκρατία της Μακεδονίας!
ωραία επιχειρηματα
ωραία επιχειρήματα ενός αλβανού .
πιτσιρικάδες αλβανοί 20 χρονών με αλβανικά σύμβολα σε ελληνικό στρατόπεδο.... μια απλή βλακεία....

 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
ωραία επιχειρηματα
ωραία επιχειρήματα ενός αλβανού .
πιτσιρικάδες αλβανοί 20 χρονών με αλβανικά σύμβολα σε ελληνικό στρατόπεδο.... μια απλή βλακεία....

Ποιού Αλβανού ρε ούφο ? Έλληνας είμαι. Είπαμε να τους γίνει μια επίπληξη,αλλά εδώ ετοιμάζονται να στήσουν στρατοδικεία, φυλακές και απελάσεις. Άμα σου φαίνονται εσένα λογικά αυτά, πάω πάσο !
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ωραία επιχειρηματα
ωραία επιχειρήματα ενός αλβανού .
πιτσιρικάδες αλβανοί 20 χρονών με αλβανικά σύμβολα σε ελληνικό στρατόπεδο.... μια απλή βλακεία....

Μαλακα θα μας βγάλεις όλους Aλβανούς τι θα γίνει? Σε έχουν πονέσει Aλβανοί και κανεις έτσι?

Το γκαυλί μου F-ντεκάκσι
γκαι τα αρκίντια μου Απάτσι
γκαι τον γκώλο σου το μπράδυ
τα τον κάνω Μπελιγκράδι  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

εσυ τέλει γκαμησι αγκριο, κανει εγκω εσενα γκωλο τούνελ τεπελένι  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Από τη μία λένε "δε θα γίνεις Έλληνας ποτέ Αλβανέ" και από την άλλη στεναχωριόνται που δε γίνονται αρκετά Έλληνες και αγαπάνε και την Αλβανία.!! :jerking: :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Επειδη παραπανω καποιοι εγραψαν να καταργηθει η θητεια, οτι καμια χωρα στην ευρωπη δεν εχει κλπ.

Μη συγκρινετε την ελλαδα με τις αλλες ευρωπαικες χωρες. Εκεινες δεν εχουν κανενα προβλημα ασφαλειας. Θα συγκρινουμε την ελλαδα με χωρες που εχουν πραγματικο προβλημα ασφαλειας,κινδυνευουν ανα πασα στιγμη να δεχτουν επιθεση και να εμπλακουν σε πολεμο και θεωρουνται αναπτυγμενες (οπως εμεις). Δηλαδη, ισραηλ, νοτια κορεα, συγκαπουρη, ταιβαν. Μαντεψτε, ολες αυτες οι χωρες εχουν θητεια, και μαλιστα μεγαλυτερη και σκληροτερη απο τη δικη μας.

Πιστευω οτι εχει χασει το νοημα της ετσι οπως γινεται σημερα και θα πρεπει αμεσα ο στρατος κληρωτων να μετασχηματιστει σε στρατοχωροφυλακη με υπηρεσιες ΕΚΤΟΣ στρατοπεδων. Ετσι και οι νεοι θα μπορεσουν να συνειδητοποιησουν το ρολο τους και τη χρησιμοτητα που εχει αυτο που κανουν. Οταν θα εχεις υποστηριξει την αστυνομια σε συγκρουση και συλληψη Αλβανων κακοποιων θα συνειδητοποιησεις οτι εχθρος βρισκεται εντος των πυλων και διεξαγει πολεμο. Οι νεοι θα μπαινουν για θητεια αριστεροι και θα βγαινουν εθνικιστες.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
ρε τυπε μαριε αφου τωρα η ελλαδα φτωχυνε, δεν εχει μεροκάματα, γιατι να μην πανε τα παιδια στην πατριδα που αγαπανε?
Απ ότι ξερω φτιαχνουν τα πραγματα εκει, κατι με τα παράλια, κατι με τουρισμο, κατι λεφτακια πεφτουν από ευρωπη...

Εδώ γιατι να μεινουν? περα από νταβαδες σε βίζιτες και μασατζουδες τι άλλη δουλεια υπαρχει?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.559
Κριτικές
165
Like
25.483
Πόντοι
34.168
ρε τυπε μαριε αφου τωρα η ελλαδα φτωχυνε, δεν εχει μεροκάματα, γιατι να μην πανε τα παιδια στην πατριδα που αγαπανε?
Απ ότι ξερω φτιαχνουν τα πραγματα εκει, κατι με τα παράλια, κατι με τουρισμο, κατι λεφτακια πεφτουν από ευρωπη...

Εδώ γιατι να μεινουν? περα από νταβαδες σε βίζιτες και μασατζουδες τι άλλη δουλεια υπαρχει?
Ναρκωτικα..
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ρε τυπε μαριε αφου τωρα η ελλαδα φτωχυνε, δεν εχει μεροκάματα, γιατι να μην πανε τα παιδια στην πατριδα που αγαπανε?
Απ ότι ξερω φτιαχνουν τα πραγματα εκει, κατι με τα παράλια, κατι με τουρισμο, κατι λεφτακια πεφτουν από ευρωπη...

Εδώ γιατι να μεινουν? περα από νταβαδες σε βίζιτες και μασατζουδες τι άλλη δουλεια υπαρχει?

Μήπως με έχεις μπερδέψει με κάποιον άλλον? Εγώ ζητάω να τιμωρηθούν και έχω γράψει πολλά μηνύματα γενικά για το μεταναστευτικό φασιστικές απόψεις. Εκτος και αν διαβάζεις τον μαλακα και κόπρο κοπρονι65. Αυτόν θα τον γλεντάω γιατί εκτος από αμόρφωτος είναι και πανηλίθιος!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
Μήπως με έχεις μπερδέψει με κάποιον άλλον? Εγώ ζητάω να τιμωρηθούν και έχω γράψει πολλά μηνύματα γενικά για το μεταναστευτικό φασιστικές απόψεις. Εκτος και αν διαβάζεις τον μαλακα και κόπρο κοπρονι65. Αυτόν θα τον γλεντάω γιατί εκτος από αμόρφωτος είναι και πανηλίθιος!

εγω δεν θελω να τιμωρηθουν, απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να υπηρετησουν το στρατο μιας χωρας με το ζορι αντι να πανε σ' αυτην που αγαπουν  :think:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
εγω δεν θελω να τιμωρηθουν, απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να υπηρετησουν το στρατο μιας χωρας με το ζορι αντι να πανε σ' αυτην που αγαπουν  :think:

Σωστό το ερώτημα. Έλα ντε.  :think:

Να μας πει ο κόπρος.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
εγω δεν θελω να τιμωρηθουν, απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να υπηρετησουν το στρατο μιας χωρας με το ζορι αντι να πανε σ' αυτην που αγαπουν  :think:

Αφου ειναι Ελληνες. Εδώ γεννήθηκαν. Που θα υπηρετήσουν ? και γιατι να μην υπηρετήσουν ? Εγω δεν πηγα στρατό ? Με ρώτησαν αν ήθελα να χάσω δυο χρονια απο τη ζωη μου ? Αν είχα επιλογή και βέβαια δεν θα πήγαινα. Πρεπει να ειςαι Τριμαλακας να πας να υπηρετήσεις.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
:headbang: :fuck1: :jerking:
Αφου ειναι Ελληνες. Εδώ γεννήθηκαν. Που θα υπηρετήσουν ? και γιατι να μην υπηρετήσουν ? Εγω δεν πηγα στρατό ? Με ρώτησαν αν ήθελα να χάσω δυο χρονια απο τη ζωη μου ? Αν είχα επιλογή και βέβαια δεν θα πήγαινα. Πρεπει να ειςαι Τριμαλακας να πας να υπηρετήσεις.
λόγια ανθέλληνα και σταράτα
1.τριπλομαλάκας εαν υπηρετήσει κάποιος τον ελληνικο στρατό εθελοντικά....
2.6 μήνες νυχτερινή σκοπιά  στους αλβανούς παληκαρλαδες αντι για φυλάκα και απέλαση....
3.οι έλληνες φαντάροι κάνουν σκοπια με κινητό samsung g5 στην παραμεθώvριο
4.οι έλληνικός στρατός δεν έχει κράνη και ασπίδες
5.όποιος γεννιέτε στην ελλάδα είναι έλληνας επομένως υπηρετεί στον στρατο τον ελληνικό.....και ας είναι οι γονείς του αφγαννοπακιστανοί ουρακοτάγκοι......
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
:headbang: :fuck1: :jerking:λόγια ανθέλληνα και σταράτα
1.τριπλομαλάκας εαν υπηρετήσει κάποιος τον ελληνικο στρατό εθελοντικά....
2.6 μήνες νυχτερινή σκοπιά  στους αλβανούς παληκαρλαδες αντι για φυλάκα και απέλαση....
3.οι έλληνες φαντάροι κάνουν σκοπια με κινητό samsung g5 στην παραμεθώvριο
4.οι έλληνικός στρατός δεν έχει κράνη και ασπίδες
5.όποιος γεννιέτε στην ελλάδα είναι έλληνας επομένως υπηρετεί στον στρατο τον ελληνικό.....και ας είναι οι γονείς του αφγαννοπακιστανοί ουρακοτάγκοι......

Σπανάκι κτες μαγκείρεπσες
γκαι έγκατσα γκια μάσα
γκαι εσύ μου τον τσιμπούκωνες
αργκά κωρίς ανάσα
με σπέρμα πασσσαλείφτηκες
γκαι είπες πως σου πάει
γκαι θα ήτελες να σε πέρνα
εκγώ και ο ΠΟΠΑΥ

ποπάυ, αυτο το μικι μαου με τατουαζ στο κέρια

γκαμισει κοπρο κωλο ντωσει κωλαντερο στο κερι μαλακα κοπρο  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Απλά 2 πράγματα για να μαθαίνεις κοπρο ηλίθιε! Ή είσαι γέρος και δεν έχεις ιδέα τι επικρατεί σήμερα στον στρατό ή είσαι εντελώς πανίβλακας! :uglystupid: :uglystupid:  :uglystupid:

Όλοι οι φαντάροι πλέον στα στρατόπεδα έχουν κινητό με κάμερα ηλίθιε!  :uglystupid:

Όλοι βγάζουν φωτογραφίες και βιντεάκια! Ηλίθιε!!!!  :uglystupid:

Και, σε κάποιες μονάδες, οι φαντάροι πριν πάνε στην σκοπια δανείζονται ξιφολόγχες και κράνη. Ηλίθιε!!!!  :uglystupid:


Εγώ τα είδα με τα ματια μου και τα έζησα!

Μαλακα! :uglystupid:

Δεν ξέρεις τι σου γίνετε!  :uglystupid:

Για αυτό και θα σε γλεντάω!  :fuck1:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Runar: Ένας κομπλεξικός του περιθωρίου που μισεί την κοινωνία επειδή δεν του κάθεται γκόμενα για γκόμενα στην Καλαμάτα και πιστεύει ότι είναι αδερφή του η Βούλα Βαβάτση.Η οποία μόλις το άκουσε έκοψε πέρα και του έκανε ασφαλιστικά μετρα να μην την ξαναπλησιάσει στα 100 μέτρα γιατί τρομοκρατήθηκε η κοπέλα!!!!

polax: ένας ευρωλιγούρης γενίτσαρος που πιστεύει ότι η Ελλάδα είναι ο σκουπιδοντενεκές της οικουμένης και πρέπει να έρθουν οι Ευρωπαίοι να μας εκπολιτίσουν επειδή είμαστε υπανάπτυκτοί και κυρίως υπάνθρωποι.Κατά προτίμησή να είναι Νορβηγοί οι εκπολιτιστές διότι εκεί είναι ο κήπος της Εδέμ όπου όλα,μηδενός εξαιρουμένου όμως, βαίνουν καλώς και υπάρχει υψηλό πολιτιστικό υπόβαθρο.

SuperMario:Ένα χουλιγκάνι που μόνο απο μπάλα καταλαβαίνει.Πιθανότατα αλβανικής καταγωγής, φουσκωτός-kick boxer,ενδέχεται να ψωμίζεται από πουτάνες ή να έχει σχέση με άλλου είδους βρωμοδουλειές στις οποίες έχουν τον πρώτο λόγο οι Αλβανοί και μάλλον ΚΚΕ.Προφανώς δεν του λέει τίποτα το όλο σκηνικό λόγω ιδεολογίας και μέσων βιοπορισμού.

Τυχαίο που μόνο αυτοί αντιδρούνε στο θέμα;;;;!!! Δε νομίζω!!!!!

Και μια παράκληση στους υπόλοιπους:

[size=20pt]DON'T FEED THE TROLLS!!!!!![/size]
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
SuperMario:Ένα χουλιγκάνι που μόνο απο μπάλα καταλαβαίνει.Πιθανότατα αλβανικής καταγωγής, φουσκωτός-kick boxer,ενδέχεται να ψωμίζεται από πουτάνες ή να έχει σχέση με άλλου είδους βρωμοδουλειές στις οποίες έχουν τον πρώτο λόγο οι Αλβανοί και μάλλον ΚΚΕ.Προφανώς δεν του λέει τίποτα το όλο σκηνικό λόγω ιδεολογίας και μέσων βιοπορισμού.
[size=20pt]DON'T FEED THE TROLLS!!!!!![/size]
Έκλαψα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ ένα μήνυμα έγραψα και ο άλλος έκανε λες και τον γάμησα! Άμα έχετε ψυχολογικά να πάτε να σας δει κανας γιατρός.  :uglystupid:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Runar: Ένας κομπλεξικός του περιθωρίου που μισεί την κοινωνία επειδή δεν του κάθεται γκόμενα για γκόμενα στην Καλαμάτα και πιστεύει ότι είναι αδερφή του η Βούλα Βαβάτση.Η οποία μόλις το άκουσε έκοψε πέρα και του έκανε ασφαλιστικά μετρα να μην την ξαναπλησιάσει στα 100 μέτρα γιατί τρομοκρατήθηκε η κοπέλα!!!!

polax: ένας ευρωλιγούρης γενίτσαρος που πιστεύει ότι η Ελλάδα είναι ο σκουπιδοντενεκές της οικουμένης και πρέπει να έρθουν οι Ευρωπαίοι να μας εκπολιτίσουν επειδή είμαστε υπανάπτυκτοί και κυρίως υπάνθρωποι.Κατά προτίμησή να είναι Νορβηγοί οι εκπολιτιστές διότι εκεί είναι ο κήπος της Εδέμ όπου όλα,μηδενός εξαιρουμένου όμως, βαίνουν καλώς και υπάρχει υψηλό πολιτιστικό υπόβαθρο.

SuperMario:Ένα χουλιγκάνι που μόνο απο μπάλα καταλαβαίνει.Πιθανότατα αλβανικής καταγωγής, φουσκωτός-kick boxer,ενδέχεται να ψωμίζεται από πουτάνες ή να έχει σχέση με άλλου είδους βρωμοδουλειές στις οποίες έχουν τον πρώτο λόγο οι Αλβανοί και μάλλον ΚΚΕ.Προφανώς δεν του λέει τίποτα το όλο σκηνικό λόγω ιδεολογίας και μέσων βιοπορισμού.

Τυχαίο που μόνο αυτοί αντιδρούνε στο θέμα;;;;!!! Δε νομίζω!!!!!

Και μια παράκληση στους υπόλοιπους:

[size=20pt]DON'T FEED THE TROLLS!!!!!![/size]

Ένας ακόμα σκατόψυχος ψυχασθενής που ξέχασε να πάρει τα χάπια του, έκανε το πέρασμα του πριν από λίγο αλλά κανείς δεν του έδωσε σημασία...Επειδή γνωρίζω από ψυχολογία και ψυχιατρική δείχνω κατανόηση και δεν τον κακίζω...Αυτό το είδος ΕΛΛΕΕΙΝΑ φυσικά και πρέπει να το απεχθάνεται κάθε καλλιεργημένος άνθρωπος !
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ένας ακόμα σκατόψυχος ψυχασθενής που ξέχασε να πάρει τα χάπια του, έκανε το πέρασμα του πριν από λίγο αλλά κανείς δεν του έδωσε σημασία...

Ότι πεις...Κανένα στιχάκι ακόμα από το παρεάκι σας τους τηγανοκέφαλους βάλε έχουν πλάκα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom