Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Α ρε Ατζελα, θυμαμαι παλια εκεί στην εδρα σου , ίσως διπλα ή πάνω, γινόταν προσκήνημα στην ομάδα που έπαιζε κάθε βράδυ κια χόρευε στα κλουβιά... Που είναι αυές οι εποχές.. Κάνε καμιά καλή μεταγραφή .... μια κι ΄χεις νταραβέρια και με Ταυλάνδη...
 

MotorcycleBoy

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:
προς το παρον εχουμε καποια ερωτικα περιοδικα του περιοδικου Spicy μαζι με ερωτικο dvd που τα δινουμε δωρεαν στους πελατες μας ;)
Αν μας επισκεφτεις απλα ζητα το απ την υπηρεσια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καλα, εμενα αν μου δίνεις παλιά τευχη του Ταρατατα σε κάθε επισκεψη, δε θα ξαναπάω σε αλλο studio ever!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α ρε Ατζελα, θυμαμαι παλια εκεί στην εδρα σου , ίσως διπλα ή πάνω, γινόταν προσκήνημα στην ομάδα που έπαιζε κάθε βράδυ κια χόρευε στα κλουβιά... Που είναι αυές οι εποχές.. Κάνε καμιά καλή μεταγραφή .... μια κι ΄χεις νταραβέρια και με Ταυλάνδη...

αλλες εποχες τοτε κουκλί
πρεπει να γινοταν χαμος απ οτι μουχει πει η ιδιοκτητρια του οικηματος που της νοικιαζω το χωρο και δουλευε εκεινη την εποχη στο τοτε μαγαζι ;)

Καλα, εμενα αν μου δίνεις παλιά τευχη του Ταρατατα σε κάθε επισκεψη, δε θα ξαναπάω σε αλλο studio ever!

μαλλον στο μοναστηρακι μπορεις να βρεις κατι τετοιο μαναρι ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
η μονη εταιρια που μας φροντιζει ειναι η group4 security μαναρι μου :cheesy:
χορηγους οχι απλα λογω μιας γνωριμιας μας δωσαν απ το περιοδικο καποια τευχη που δεν τα χρειαζονταν ;)
διαφιμιζομαστε παντου μωρο, αν ανοιξεις ενα εθνος, μια espresso, ενα goal κτλ θα δεις τις αγγελειες μας ;)
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

παρολο που κοιταζω συχνα-πυκνα εντυπα δεν εχω προσεξει...τωρα που το ειπες θα το κοιταξω επισταμενως...
εντωμεταξυ τι αγγελιες βαζεις;;; :2funny: :2funny: :2funny:

οχι βεβαια :cheesy:
εχω μαλωσει μαζι τους μωρο μου ;) :-*

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ρε κοπελα μου τωρα που θυμηθηκα το ονομα μου..γιατι να το ξεχασω παλι...κατι απο Χ νομιζω οτι αρχιζει... :2funny: :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
KAI ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΑΥΛΙΑΡΙΚΑ ΑΒΑΤΑΡ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ......... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tits:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
Πρέπει να είναι ενα απο τα πιο όμορφα και sexy avatar που έχω δει!
Κουκλάρα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές χθες το απόγευμα τίμησα για πρώτη φορά την Άντζελα που τόσα είχα ακούσει εδώ γι' αυτή! Με συγχωρείτε αν γίνομαι προκλητικός για ορισμένους αλλά πραγματικά απορώ που αναρωτιέστε αν η Άντζελα είναι ή όχι τρανσέξουαλ... Αν δεν το καταλάβατε, τότε καλύτερα να αρχίσετε τα μαθήματα της Ανωτάτης Μπουρδελιακής απ' την αρχή! Είναι αλήθεια πως το σώμα της είναι ΥΠΕΡΟΧΟ & δεν προδίδει σε καμία περίπτωση την ταυτότητά της όπως & η γενικότερη συμπεριφορά της, αλλά έλεος ρε παιδιά, η φωνή την προδίδει, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταλάβει κάποιος από αυτό! Σε καμία περίπτωση μπάσα γυναικεία φωνή δεν μπορεί να είναι έτσι. Επιπλέον δοκιμάστε να τη γλείψετε & αν αναστενάξει την ώρα που θα χτυπήσετε κλειτορίδα να μου το πείτε κι εμένα. Βέβαια αυτό δεν αναιρεί σε καμία περίπτωση ότι κάνει ΠΟΛΥ καλό κρεβάτι & είναι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας. Σ' αυτήν άλλωστε οφείλει το συγκεκριμένο studio τη φήμη του. Respect λοιπόν στο συναγωνιστή, δε θυμάμαι το παρατσούκλι του, ας με συγχωρέσει, που παρατήρησε τις σελίδες 46-47 του thread για το studio Φυλής 104 που η Άντζελα όντως ομολογεί ξεκάθαρα ότι είναι τρανσέξουαλ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Συναγωνιστές χθες το απόγευμα τίμησα για πρώτη φορά την Άντζελα που τόσα είχα ακούσει εδώ γι' αυτή! Με συγχωρείτε αν γίνομαι προκλητικός για ορισμένους αλλά πραγματικά απορώ που αναρωτιέστε αν η Άντζελα είναι ή όχι τρανσέξουαλ... Αν δεν το καταλάβατε, τότε καλύτερα να αρχίσετε τα μαθήματα της Ανωτάτης Μπουρδελιακής απ' την αρχή! Είναι αλήθεια πως το σώμα της είναι ΥΠΕΡΟΧΟ & δεν προδίδει σε καμία περίπτωση την ταυτότητά της όπως & η γενικότερη συμπεριφορά της, αλλά έλεος ρε παιδιά, η φωνή την προδίδει, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταλάβει κάποιος από αυτό! Σε καμία περίπτωση μπάσα γυναικεία φωνή δεν μπορεί να είναι έτσι. Επιπλέον δοκιμάστε να τη γλείψετε & αν αναστενάξει την ώρα που θα χτυπήσετε κλειτορίδα να μου το πείτε κι εμένα. Βέβαια αυτό δεν αναιρεί σε καμία περίπτωση ότι κάνει ΠΟΛΥ καλό κρεβάτι & είναι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας. Σ' αυτήν άλλωστε οφείλει το συγκεκριμένο studio τη φήμη του. Respect λοιπόν στο συναγωνιστή, δε θυμάμαι το παρατσούκλι του, ας με συγχωρέσει, που παρατήρησε τις σελίδες 46-47 του thread για το studio Φυλής 104 που η Άντζελα όντως ομολογεί ξεκάθαρα ότι είναι τρανσέξουαλ.

μαναρι μου γλυκό θυμαμαι ποιος εισαι ;)
ευχαριστω για τα καλα σου λογια
απλα βρε κουκλί
η φωνή μου παντα αλιωνετε μετα απο 2 ωρες στη δουλεια με τα air condition :-
αν με παρεις και με ακουσεις στο τηλ θα αλλαξεις γνωμη ;)
Ηδονη κατω αισθανομαι και μαλιστα παρα πολυ (ακομα περισσοτερο και απο την ηδονη της διυσδηδης) οταν με γλύφει ενας αντρας (κατι που το ξερουν πολυ καλα οι εκαστοτε συντροφοι μου)απλα μαναρακι μου αυτο το κραταω για την προσωπικη μου ζωη και οχι για τη δουλεια γιατι δεν με κανει να νιωθω ανετα γιαυτο και στο σαλονι δεν θα ακουσεις οπως και δεν ακουσες κανενα τετοιο προγραμμα στις υπηρεσιες μου ;)
εσυ μου το ζητησες και απλα σε αφησα κουκλί μου παρα πολυ διστακτικα να με γλυψεις λιγο στους προσαγωγους και πολυ ψηλα στη κλειτοριδα δειχνοντας σου με τον τροπο μου οτι κατι τετοιο δεν μου αρεσει ετσι ωστε μετα απο 10δευτερολεπτα το σταματησες ;)
Επισης θεωρω την οποιαδηποτε τετοιου ειδους επαφη για εσας ακρως επικυνδηνη ακομα και με μια κοπέλα σαν και εμενα που καθε 15 μερες με εξεταζει ο αρμοδιος κρατικος γιατρος για τις εκδιδομενες :-
Δεν παυουμε να ειμαστε και εγω και η οποιαδηποτε αλλη κοπέλα ματια μου εκδιδομενα προσωπα που σε μια νυχτα ξαπλωνουμε με 10-20-30 διαφορετικα ατομα και η επικυνδηνοτητα νοσηματων ειναι απο πολυ μικρη εως πολυ μεγαλη και σαν επαγγελματιας προσπαθω πρωτα απ ολα να προφυλαξω τον πελατη και τον εαυτο μου :-
απο κει και περα κουκλί το τι ειμαι το εχω πει στις σελιδες του thread και η συνεχεια του ειναι λιγο κουραστικη :-
μακαρι αυτο που εκμπεμπω να μπορουσαν να το εχουν πολλες γυναικες εκ γεννετης ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Γυναικάρα κι επαγγελματίας με τα όλα της.... :thumbsup: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Γεια σου βρε Άντζελα θεά, το περίμενα ότι θα ήσουν online! Με συγχωρείς για την ανάλυση της σεξουαλικής σου ταυτότητας, οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουμε απολύτως κανένα πρόβλημα απλά είχε ανοίξει ολόκληρο θέμα γι' αυτή στο οποίο απαντούσες πάντα διπλωματικά & είπα να βάλω τα πράγματα στη θέση τους. Είναι αλήθεια πως σώμα & συμπεριφορά σαν τη δικιά σου στο κρεβάτι θα τη ζήλευαν ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ πολλές εκ γενετής γυναίκες, όπως & τον επαγγελματισμό σου θα τον ζήλευαν ΠΑΡΑ πολλές ιερόδουλες! Αφού μου εξήγησες για τη φωνή σου & ιδιαίτερα γιατί ήσουν τόσο παγωμένη στο στοματικό που σου έκανα όλα είναι Ο.Κ. για 'μένα. Είναι αλήθεια τώρα που το σκέφτομαι ότι στο σαλόνι δε μου είπε η τσατσά για 69, προς τιμήν σου είναι ότι παρ' όλ' αυτά δέχτηκες. Για τις προφυλάξεις τα είπαμε & χθες, η αλήθεια είναι ότι μόνο στο studio σου λέω "ναι" στο 69 γιατί εμπιστεύομαι όλες τις κοπέλες & νιώθω σαν στο σπίτι μου εξ' αιτίας της καθαριότητας & της συμπεριφοράς όλων κι αυτό δεν το λέω για να σε κολακέψω... Με συγχωρείς & πάλι αν με παρεξήγησες & ένα πράγμα θα σου πω: Keep walking! 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κανενα προβλημα μαναρι μου γλυκο και εγω τα περασα πολυ ομορφα μαζι σου εχθες :cheesy:
ελπιζω αν υπαρξει αλλη φορα να μουρθεις πιο ξεκουραστος και οχι κατευθειαν απ τη δουλεια γιατι θα το απολαυσεις και περισσοτερο ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Χα χα είμαι σίγουρος γι' αυτό! Ούτε το 50% δε θα εισέπραξα χθες... Ήταν η βάρδια βλέπεις, όταν επισκέφτομαι την Εύα στη βραδινή βάρδια ρίχνω & έναν ύπνο πρώτα & είμαι ακμαίος... Αλλά χθες λέω δε δουλεύει που δε δουλεύει συχνά η Άντζελα, πρέπει να την επισκεφτώ... Αν είσαι ακόμα online πες μου πότε θα δουλέψει η Τζένη & πότε γυρνάει απ' τις διακοπές της η Σοφία. Πολλά φιλιά!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χα χα είμαι σίγουρος γι' αυτό! Ούτε το 50% δε θα εισέπραξα χθες... Ήταν η βάρδια βλέπεις, όταν επισκέφτομαι την Εύα στη βραδινή βάρδια ρίχνω & έναν ύπνο πρώτα & είμαι ακμαίος... Αλλά χθες λέω δε δουλεύει που δε δουλεύει συχνά η Άντζελα, πρέπει να την επισκεφτώ... Αν είσαι ακόμα online πες μου πότε θα δουλέψει η Τζένη & πότε γυρνάει απ' τις διακοπές της η Σοφία. Πολλά φιλιά!

αχαχαχαχαχ
δε πειραζει βρε μωρο ;)
η Σοφια γυρισε δουλευει την Τριτη το απογευμα ;)
για την Τζενη θα ξερω την αλλη εβδομαδα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
ξενυχτάς τακουνοκουκλίτσα μου;;; :) :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ξενυχτάς τακουνοκουκλίτσα μου;;; :) :)

κοιμομουν ολη την ημερα μωρε και τωρα δεν μου κανει να κοιμηθω  :-
ειδα ενα dvd και τωρα εχω να βγαλω τα σκυλια μου βολτιτσα γιατι αλλιως θα με ξυπνανε απ τα χαραματα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom