Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
απ΄ όσο γνωρίζω δεν γίνεται ντουέτο γιατι απαγορεύεται από τον νόμο. μπορώ να καταλάβω δύο ξένες να  μπουν στον πειρασμό να το κάνουν για να αυξήσουν το κασέ τους, όμως να διακινδυνεύσει η ιδιοκτήτρια το κατάστημα της σε ένα αιφνίδιο έλεγχο για ποσό 50, 100 € μου φαίνεται δύσκολο.
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
αγαπητέ το κατάστημα δεν το έχω επισκεφθεί ΠΟΤΕ, τα κοριτσια δεν τα έχω δει από κοντά ΠΟΤΕ, στην Άντζελα την οποία και αυτή δεν έχω δει από κοντά ΠΟΤΕ έχω να το πούμε μία ιδιαίτερη αδυναμία. Κυρίως όμως να έχεις υπόψη σου ότι εγώ εκφράζω μόνο απόψεις, σε παρακαλώ μην τις υιοθετείς,αν στην πορεία συμφωνήσουμε έχει καλώς. αν μπορείς κάνε μιά βόλτα για να διαμορφώσεις την δική σου άποψη, αν δεις ότι κάνω λάθος σε παρακαλώ να μου το πείς, αλλά και να με αφήσεις να πιστεύω ότι θέλω
καλα εδω σηκωνω τα χερια ψηλα εχουμε να κανουμε με πλατωνικο ερωτα...
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μα καλά εγώ σας στην αρχή του θρέντ σας άνοιξα την καρδιά μου αλλά εσείς τον νου σας τον έχετε στο :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλα εδω σηκωνω τα χερια ψηλα εχουμε να κανουμε με πλατωνικο ερωτα...
άστα να πάνε, βαδίζεις στην έρημο, διψάς σαν κολασμένος, βλέπεις την πηγή στην οάση αλλά δεν φτάνεις ποτέ..
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και να θες να ξεχαστείς μετά από αυτό πως το κάνεις;
 

Συνημμένα

  • phpbec9nspm.jpg
    phpbec9nspm.jpg
    103,2 KB · Εμφανίσεις: 102

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
εδω αγορι μου ειθεστε να αποκαλουμαστε συναγωνιστες δυστυχως ομως η απραξια σε εχει οδηγησει σε αλλα μονοπατια εκφρασης οπως ηποιηση ετσι ξεκινησε και ο εγγονοπουλος προχωρα ολα ειναι μια παραισθηση....
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Εδώ το site τις δείχνει μαζί και μιλάει για σπέσιαλ προσφορά ... ο νόμος νόμος και οι πουτάνες πουτάνες.
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εδω αγορι μου ειθεστε να αποκαλουμαστε συναγωνιστες δυστυχως ομως η απραξια σε εχει οδηγησει σε αλλα μονοπατια εκφρασης οπως ηποιηση ετσι ξεκινησε και ο εγγονοπουλος προχωρα ολα ειναι μια παραισθηση....
άστα να πάνε, ξέρω,η έλλειψη επαφής θα οδηγήσει τον νου μου σε δισθεώρητα ύψη, θα γίνω κάτι σαν τον Γκάντι, ε τώρα αν στην πορεία συγγραψω την "ωδή εις Άντζελα".....
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εδώ το site τις δείχνει μαζί και μιλάει για σπέσιαλ προσφορά ... ο νόμος νόμος και οι πουτάνες πουτάνες.
συναγωνιστή θα πρέπει συντόμως να έρθεις σε επαφή μετά του άλλου φύλλου (όπως και εγώ).εις στον ιστότοπο του καταστήματος λέει BONUS. προφανώς αν εκδηλώσεις την επιθυμία σου εκεί θα μείνεις με τον νόμο στο χέρι Εκτιμώ ότι BONUS είναι οι φώτο
 

Επισκέπτης
οφειλο να πορνοομολογισο ποσ  το εν λογο πορνιδιο ατζελα εχει θεσπεσιο κορμι που μπορουν ανετα να ζιλεψουν οι αλλεσ πορνεσ τισ αθινασ! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
χαίρομαι για την συνδρομή σας, διότι η εμπειρία σας αποτελεί εχέγγυο εκτίμησης.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημερα σε ολους :cheesy:
καλημερα μαναρι μου osie :smitten:
καλημερα πιτσι μου ;) γυρισες............? :cheesy:

για τις φωτογραφιες κουκλια μου που ρωτατε, ειναι τοσο ωραιες γιατι μας τις εχει βγαλει ο pitsilistis με τη camera του :smitten:
Pitsi περιμενω τηλ σου για την επομενη φωτογραφιση και εντυπωσεις για εκει που εισουν :cheesy: ;)

Οσο για την bonus φωτογραφιση ειναι μονο φωτογραφιση :( :( :(
Απαγορευεται απ τη νομοθεσια 2 κοπέλες να δουλευουμε μαζι, ποτε δεν εγινε κατι τετοιο στο μαγαζι και ποτε δεν θα γινει οσο υπαρχει τετοιος νομος ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και εγώ θα ήθελα να τις φωτογραφήσω αλλά αν έχει την πρωταγωνίστρια των bonus θα αρχίσω να ιδρώνω, να τρέμουν τα χέρια μου και μετά θα πέσω ξερός με τα πόδια (άλλο εννοώ) όρθια.
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
η κοπέλλα είναι χάλια :2funny: :2funny: :2funny: μην την πλησιάζετε :2funny: :2funny: :2funny:έτσι θα είναι μόνο δικιά μου :smitten: :smitten: :smitten:
 

Συνημμένα

  • phpsja9kaam.jpg
    phpsja9kaam.jpg
    114,7 KB · Εμφανίσεις: 69

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
η κοπέλλα είναι χάλια :2funny: :2funny: :2funny: μην την πλησιάζετε :2funny: :2funny: :2funny:έτσι θα είναι μόνο δικιά μου :smitten: :smitten: :smitten:

Ναι ναι...βλεπω βλεπω!!!!!!!!Κι αλλοιθωριζω
Η κοπελα ειναι πραγματι τοσο.....χαλια  που μουχουν πεταχτει τα ματια εξω!!!!!
Σκεφτομαι να παω απο κει να τηs το πω.....ψιθυριστα!!!
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα ειναι οτι δουλευει σπανεια γιαυτο ολοι στην σειρα ολοι θα παρουμαι
Ναι ναι...βλεπω βλεπω!!!!!!!!Κι αλλοιθωριζω
Η κοπελα ειναι πραγματι τοσο.....χαλια  που μουχουν πεταχτει τα ματια εξω!!!!!
Σκεφτομαι να παω απο κει να τηs το πω.....ψιθυριστα!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
το θεμα ειναι οτι δουλευει σπανεια γιαυτο ολοι στην σειρα ολοι θα παρουμαι
Παντωs ειναι κορμι θανατηφορο..........φανταζομαι και στο προσωπο δεν θα υστερει.........απο μακρυα κανει μπαμ ο κοριτσαροs !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom