Νέα

Αντρικό Στριπτίζ (Θεσ/νίκη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nadia_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε σε καποιο επεισοδιο του σεξ και η πολη θα εχουν δει το αντρικο στριπτιζ και ειπαν να το κανουν και αυτες :2funny:
ε μεχρι να σκασει παλι κανενα σκανδαλο για μπατσελορ παλι με νυμφομανεις νυφη και παρανυφαδες ως συνηθως παντρεμενες αλανιαρες...παντρεψου μετα να δεις προκοπη τυπε. :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε σε καποιο επεισοδιο του σεξ και η πολη θα εχουν δει το αντρικο στριπτιζ και ειπαν να το κανουν και αυτες :2funny:
ξερεις ποσες ανα τον κοσμο και οχι μονο ελλεινιδες εοχυν ως προτυπο την σαμανθα?? :cheesy:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά.

Φαντάζομαι πως τα περισσότερα μέλη είναι άντρες, αλλά ελπίζω οτι κάποιος απο σας να μπορέσει να με βοηθήσει. Ψάχνω να βρω στριπτιτζάδικο με αντρικό χορό (οχι απαραίτητα αποκλειστικά, αλλά θα ήταν βέβαια προτιμότερο). Στο internet δεν βρήκα κάτι. Έχω ακούσει οτι σε κάποια στριπτιτζάδικα της πόλης έχουν και άντρες αλλά σε κανένα site που μπήκα δεν αναφέραν κάτι σχετικό. Στο Le cabaret μόνο έλεγε οτι διοργανώνουν bachelor party για άντρες και γυναίκες, αλλά δεν είχε παραπάνω πληροφορίες.

Γνωρίζει κανείς από σας που θα μπορούσα να απευθυνθώ; Αν γνωρίζετε κάτι για stripper που έρχεται σε σπίτι ακόμα καλύτερα.

Παντως αν θελεις, εγω, ο al, ο jo145, ο GAMEOVER (και αλλα "δυνατα" μελη) θα σου πουνε ΝΑΙ αν μας κανεις την προταση για αντρικο στρηπτιζ...(αν και δεν ειμαι "δυνατο μελος" θα κανω τα αδυνατα δυνατα και θα βαλω ολες μου τις δυναμεις να τους ακολουθησω χαχα)
Σκεψου το...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε μεχρι να σκασει παλι κανενα σκανδαλο για μπατσελορ παλι με νυμφομανεις νυφη και παρανυφαδες ως συνηθως παντρεμενες αλανιαρες...παντρεψου μετα να δεις προκοπη τυπε. :2funny: :2funny:
μην ξεχνας και το μαυρο παιδι που γεννησε καποια που ειχε γαμηθει με μαυρο στριπερ τυπε :2funny: :2funny: :2funny:
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.075
Like
1.295
Πόντοι
216
Οι άνδρες που κάνουν στριπτίζ σε αυτά τα στριπτιτζάδικα, κάνουν πριβέ χορούς σε άνδρες;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Καλημέρα στην παρέα. Έχω δει στο Le Cabaret άνδρα stripper (εκείνη την βραδιά δεν τον είδα να χορεύει) να έχει διπλαρωθεί από δύο κοπέλες - η μία ασχημούλα η άλλη όμως μικροκαμωμένο καβλάκι για καμιά ώρα ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΝΑΝΕ ΠΟΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑΝ !!!!
Ειδικά το καβλάκι εάν ήταν σε ένα νορμάλ μπαράκι και κάρφωνε λίγο θα την κερνούσαν διάφοροι λιγούρηδες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom