Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπερα στο φορουμ, και εμενα μου αρεσει η φαση να ικανοποιούν τη γυναικά μου γιατι εγω χυνω γρηγορα και μενει παντα στα κρυα του λουτρου, αλλα το θεμα ειναι οτι αμα λεω για 3 ατομο στην παρέα στραβώνει και ειναι οπισθοδρομικη, τι να κανω να την πείσω ?
 

giannis2909

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα απο κρητη. 29 χρονων εγω και 27 η δικια μου. οποτε μπορω και βρισκω ευκαιρια γαμιεμαι απο κανενα ωριμο κωλομπαρα χωρις να ξερει κατι η γκομενα. Θα θελα ενας τετοιος να μου γαμησει τη γυναικα και να γαμησει κι εμενα(οχι ταυτοχρονα) αλλα οταν συζηταμε για τριο και της λεω για 45-50αρη αυτη ξενερωνει και μου λεει πως θελει μικρο μεχρι 35 το πολυ. Της λεω σαν δικαιολογια οτι ζηλευω αν ειναι η αλλος συνομιληκος γι αυτο να βρουμε εναν ωριμο αλλα δεν ψηνεται με τιποτα.
 

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Τι έγινε συναγωνιστές; έχει κλείσει αυτό το θέμα; Προσπάθησα να στείλω π.μ. στηυ Γιώτα, αλλά πήρα απάντηση ότι δεν βρέθηκε... Ξέρει κανείς τρόπο επικοινωνίας μαζί της;
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Καλημερα απο κρητη. 29 χρονων εγω και 27 η δικια μου. οποτε μπορω και βρισκω ευκαιρια γαμιεμαι απο κανενα ωριμο κωλομπαρα χωρις να ξερει κατι η γκομενα. Θα θελα ενας τετοιος να μου γαμησει τη γυναικα και να γαμησει κι εμενα(οχι ταυτοχρονα) αλλα οταν συζηταμε για τριο και της λεω για 45-50αρη αυτη ξενερωνει και μου λεει πως θελει μικρο μεχρι 35 το πολυ. Της λεω σαν δικαιολογια οτι ζηλευω αν ειναι η αλλος συνομιληκος γι αυτο να βρουμε εναν ωριμο αλλα δεν ψηνεται με τιποτα.

Δηλαδή διαφωνείτε για το ποιος θα σε γαμήσει?
Καβγαδάκια ερωτευμένων.....
 

Giorgio6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
13
Like
496
Πόντοι
290
Τι έγινε συναγωνιστές; έχει κλείσει αυτό το θέμα; Προσπάθησα να στείλω π.μ. στηυ Γιώτα, αλλά πήρα απάντηση ότι δεν βρέθηκε... Ξέρει κανείς τρόπο επικοινωνίας μαζί της;

Ρε Epicuros (Βασιλη) ολο κορόιδο σε πιάνουν!!!
Στις παραλίες της Δυτικής Αττικής δεν βρήκες τίποτα?
 

Gangbang.athens

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2018
Μηνύματα
18
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έρχομαι Αθήνα σε λίγες μέρες και θα έχω συνάντηση με μια φίλη μου που πάντα περνάμε καλά και δοκιμάζουμε ότι γουστάρουμε.ειμαστε στην φάση που θέλει να δοκιμάσει με 4.
Λίγα λόγια να σας πω για να έχετε μια εικόνα
Εμφανισιακά,είναι παχουλή.πολυ ωραίο πρόσωπο και τρομερά μεγάλα βυζιά,αλλά από μέση και κάτω,έχει κιλά. Είναι 32 ετών και υπερβολικά άνετη και ακομπλεξαριστη. Θέλουμε λοιπόν να βρουμε τρεις ακόμα άντρες ή και ζευγάρια,για τουλάχιστον ένα βράδυ καυλας. Είναι σοβαρή η φάση και πάρα πολύ εχεμυθοι και οι δύο.μας.ενδιαφερει για άντρες να είναι κάτω από 40 και μπόλικο χαμηλά, και για γυναίκες 40 και κάτω πάλι.οχι γκέι,μόνο λεσβιακά αν προκύψουν,γιατί και αυτό δεν το έχει δοκιμάσει.τωρα το θέμα είναι με ποιον τρόπο θα επιβεβαιωθεί το οποίο ενδιαφέρον. Γιατί δεν έχουμε σκοπό να κάνουνε μαλακίες. Θέλουμε να περάσουμε καλά και για αυτό πρέπει και εσείς να είστε άνετοι και ειλικρινεις
 

F_lover

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε, πως μπορούμε να έρθουμε σε επικοινωνία???
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
KALHSPERA
Το ποιο ευκολο για καυτες ερωτικες φασεις με ζζευγαρι και αλλους μαζι,ειναι το εξης.Στο ΛΑΜΔΑ χωρος διακριτικος και καθαρος,κανεις επισκεψη ,παιρνεις ποτακι ,κατεβαινεις στο τελευταιο οροφο και σιγα σιγα ξεκιναει το παιχνιδι.Για καλυτερο αποτελεσμα βαζεις μια αναγγελεια εδω στην σελιδα του οτι σε λιγη ωρα εισαι εκει,και περνατε ολοι καλα και ηδονικα.
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Για άσχετους από ελληνικά club, τι γνώμη εχετε για το Nirvana? Κάνει για φάσεις dp κλπ?
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
167
Like
273
Πόντοι
21
Γεια χαρα!τι κανετε??
με λενε Ακη κ ειμαι απο Αθηνα- Χαλανδρι ,καλα ειστε?
παιρνω το θαρρος να γραψω κατι, δεν ξερω αν το διαβασει καποιο ζευγαρι και αν θα το ενδιεφερε μια σωστη γνωριμια,παροτι εδω μεσα κυκλοφορει ο,τι να ναι....
θα ηθελα να σας πω οτι ειμαι 44 χρ,184 υψ,83 κιλα ,εμφανισιμος
θα με ενδιεφερε πολυ μια συναντηση -γνωριμια μαζι σας,χωρις να προκαταβαλουμε κατι, ο,τι προκυψει ...
παντα με διακριτικοτητα κ εχεμυθεια ειτε σαν θεατης σας ειτε για να ικανοποιησουμε μαζι την κοπελα ,αν θα θελατε κατι τετοιο
οτιδηποτε αλλο θα θελατε,μπορουμε να το συζητησουμε
μακαρι να βγει κατι ωραιο,που θα αρεσει κ σε ολους!
ξερω οτι αυτο που γραφω,δεν ειναι ο,τι πιο συνηθισμενο,ισως κ ειναι λιγο ακομψο,σορρυ
θα ηθελα να μου απαντησετε!

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
9
Like
13.659
Πόντοι
2.606
Γεια χαρα!τι κανετε??
με λενε Ακη κ ειμαι απο Αθηνα- Χαλανδρι ,καλα ειστε?
παιρνω το θαρρος να γραψω κατι, δεν ξερω αν το διαβασει καποιο ζευγαρι και αν θα το ενδιεφερε μια σωστη γνωριμια,παροτι εδω μεσα κυκλοφορει ο,τι να ναι....
θα ηθελα να σας πω οτι ειμαι 44 χρ,184 υψ,83 κιλα ,εμφανισιμος
θα με ενδιεφερε πολυ μια συναντηση -γνωριμια μαζι σας,χωρις να προκαταβαλουμε κατι, ο,τι προκυψει ...
παντα με διακριτικοτητα κ εχεμυθεια ειτε σαν θεατης σας ειτε για να ικανοποιησουμε μαζι την κοπελα ,αν θα θελατε κατι τετοιο
οτιδηποτε αλλο θα θελατε,μπορουμε να το συζητησουμε
μακαρι να βγει κατι ωραιο,που θα αρεσει κ σε ολους!
ξερω οτι αυτο που γραφω,δεν ειναι ο,τι πιο συνηθισμενο,ισως κ ειναι λιγο ακομψο,σορρυ
θα ηθελα να μου απαντησετε!

Σε εχει φαει η μαλακια τυπε  :think: :S :S :S
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
256
Πόντοι
26
KALHSPERA
Το ποιο ευκολο για καυτες ερωτικες φασεις με ζζευγαρι και αλλους μαζι,ειναι το εξης.Στο ΛΑΜΔΑ χωρος διακριτικος και καθαρος,κανεις επισκεψη ,παιρνεις ποτακι ,κατεβαινεις στο τελευταιο οροφο και σιγα σιγα ξεκιναει το παιχνιδι.Για καλυτερο αποτελεσμα βαζεις μια αναγγελεια εδω στην σελιδα του οτι σε λιγη ωρα εισαι εκει,και περνατε ολοι καλα και ηδονικα.
Ρε τύπε έτσι για το γμτ γκούγκλαρα το μέρος που λες και λέει ότι είναι gay club οπότε δεν έχει καμία σχέση με το topic.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
Ρε τύπε έτσι για το γμτ γκούγκλαρα το μέρος που λες και λέει ότι είναι gay club οπότε δεν έχει καμία σχέση με το topic.
συναγωνιστή μου το μέρος που σου λέει είναι σινεμά ή εστί κάτι σαν σινεμά...καμπίνες και άλλοι διάφοροι χώροι που μπορείς άνετα και χαλαρά να κάνεις παιχνίδι...αν λοιπόν πας εκεί με την κοπέλα η την γυναίκα σου τότε σίγουρα χωρίς ιδιαίτερο κόπο μπορείς να την δεις να περνάει καλά με έναν ή και παραπάνω άντρες... άρα μάλλον έχει σχέση με το τοπικ....απλά εκτός απ τον τρόπο ο φίλος πρότεινε και τον τόπο...!!!
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δεν φανταζεστε ποσο μου φτιαχνει η διαθεση οταν μπαινω στο σαιτ και διαβαζω αναλογα ποστ με αναλογες απαντησεις απο τους διαφορους συναγωνιστες.

Να ειστε ολοι σας καλα ! ! !
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...       

"Αντρες που βαρεθηκαν να πετανε κατοσταρικα σε επαγγελματιες..."
να σε πληροφορησω πως το 80% των γυναικων που κουβαλανε μαζι τους οι "γκομενοι-συζυγοι" ειναι προπληρωμενες πουτανες ...ελπιζω να μην σου γκρεμιζω το ονειρο αλλα καιρος να ξυπνησετε ορισμενοι που νομιζετε οτι γαματε τις γκομενες αλλων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom