Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 399K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
οποιος θελει να γαμισει τη γυναικα μου εχει το ελευθερο απο εμενα...
αρκει  να την παντρευτει...να μου αδειαζει τη γωνια
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0


Ακούγεται δελεαστικό σενάριο μια εμπειρία swinging με backround το ελληνικό καλοκαίρι σε ένα νησί …

βράδυ…. με την κατανάλωση άφθονων cocktails … !!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ξέρω ζευγάρι , που παίζουν 4αδα με άλλα ζευγάρια.

Πάνε σε γαμιστρώνα, σουϊτα για 4 και πηδιούνται αποκλειστικά ο ένας με τη γυναίκα του άλλου,
αλλά στον ίδιο χώρο ταυτόχρονα. Και το τραβάνε και βίντεο !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Boleyn

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ξέρω ζευγάρι , που παίζουν 4αδα με άλλα ζευγάρια.

Πάνε σε γαμιστρώνα, σουϊτα για 4 και πηδιούνται αποκλειστικά ο ένας με τη γυναίκα του άλλου,
αλλά στον ίδιο χώρο ταυτόχρονα. Και το τραβάνε και βίντεο !

Πες μας που θα βρουμε τα βιντεο
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Αν δεν εχετε κατσει να κανετε παρτουζα με τρανς μαζι με τη γυναικα σας δεν ξερετε τιποτα. Η δικια μου ειχε την φαντασιωση να του σκισει τον πατο και μετα να τον βαλει απεναντι και να την γαμαω ενω του περιγραφει ποσο ωραια τον τρωει αυτη και δεν του δινει. Στο τελος εχυσα και παει του ανοιγει το στομα, του ριχνει οτι εβγαλα απο μεσα + σαλια και τον ξαναγαμαει ετσι. Καπακι μετα τον κατουρισαμε και πηγαμε για σαουνα και αυτος σε αλλο πελατη υποθετω.
Τι είχατε πιει;;
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Ξέρω ζευγάρι , που παίζουν 4αδα με άλλα ζευγάρια.

Πάνε σε γαμιστρώνα, σουϊτα για 4 και πηδιούνται αποκλειστικά ο ένας με τη γυναίκα του άλλου,
αλλά στον ίδιο χώρο ταυτόχρονα. Και το τραβάνε και βίντεο !

Καλημέρα,

θα μας πεις λεπτομέρειες ???
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Ο αδερφός μου Αγγλία μέσω adultfriendfinder βρήκε κάτι παντρεμένα ζευγάρια και εχουν γίνει φίλοι με 3 τέτοια.Μιλάμε να έχουν λεφτά,θέσεις εργασίας αλλά να τους αρέσει να τους γαμάει τη γυναίκα και να βλέπουν και να τραβάνε βίντεο..Του την είπα άσχημα γιατί εγώ δεν τα γουστάρω αυτά αλλά μου έστειλε 2-3 φωτογραφίες που τράβαγε ο σύζυγος κερατάς εν ώρα δράσης και έμεινα γιατί ήταν κάτι μουνάρες 40 με 45...

Υπάρχουν πολλοί ανώμαλοι που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους με άλλουν Αγγλία ή ψάχνουν άτομο να πηδήξουν μαζί τη γυναίκα του..Όπως και πολλά swingers club που πάνε κανονικά ζευγάρια ή και μονοι και γνωρίζονται στο μπαρ και αν υπάρχει χημεία πάνε μέσα σε διαμορφωμένους χώρους με καναπέδες,κρεβάτια,σάουνα και ξεσκίζονται.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Αν δεν εχετε κατσει να κανετε παρτουζα με τρανς μαζι με τη γυναικα σας δεν ξερετε τιποτα. Η δικια μου ειχε την φαντασιωση να του σκισει τον πατο και μετα να τον βαλει απεναντι και να την γαμαω ενω του περιγραφει ποσο ωραια τον τρωει αυτη και δεν του δινει. Στο τελος εχυσα και παει του ανοιγει το στομα, του ριχνει οτι εβγαλα απο μεσα + σαλια και τον ξαναγαμαει ετσι. Καπακι μετα τον κατουρισαμε και πηγαμε για σαουνα και αυτος σε αλλο πελατη υποθετω.

Πω πω ρε φίλε... για να φτάσετε σε σημείο να κάνετε τέτοια έτσι ώστε να μπορέσετε να καβλώσετε και να την βρείτε.... υπάρχει πρόβλημα μεγάλο!!!! :tooth:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.879
Πόντοι
2.777
Κάνε ότι κάνεις με τη γυναίκα μου αλλά σκάσε και κάνα φράγκο για τους λογαριασμούς, ο Τζάμπας τελείωσε
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
:heavymetalbig:Wifesharing, MFM, GangBang είναι φετίχ.  
Είναι μια ωραία εμπειρία.  Δυστυχώς, αυτό
το είδος παιχνιδιού σπάνια εμφανίζεται στην
Ελλάδα.  Εάν ναι, τότε κυρίως μόνο με ξένους
τουρίστες, είμαι ανοιχτός σε αυτές τις ποικιλίες.

:heavymetalbig:
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
400
Like
384
Πόντοι
21
Ο αδερφός μου Αγγλία μέσω adultfriendfinder βρήκε κάτι παντρεμένα ζευγάρια και εχουν γίνει φίλοι με 3 τέτοια.Μιλάμε να έχουν λεφτά,θέσεις εργασίας αλλά να τους αρέσει να τους γαμάει τη γυναίκα και να βλέπουν και να τραβάνε βίντεο..Του την είπα άσχημα γιατί εγώ δεν τα γουστάρω αυτά αλλά μου έστειλε 2-3 φωτογραφίες που τράβαγε ο σύζυγος κερατάς εν ώρα δράσης και έμεινα γιατί ήταν κάτι μουνάρες 40 με 45...

Υπάρχουν πολλοί ανώμαλοι που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους με άλλουν Αγγλία ή ψάχνουν άτομο να πηδήξουν μαζί τη γυναίκα του..Όπως και πολλά swingers club που πάνε κανονικά ζευγάρια ή και μονοι και γνωρίζονται στο μπαρ και αν υπάρχει χημεία πάνε μέσα σε διαμορφωμένους χώρους με καναπέδες,κρεβάτια,σάουνα και ξεσκίζονται.

Παιχνιδι ειναι και Καυλα !

μην κρινεις κατι που δεν μπορεις να καταλαβεις !
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
:heavymetalbig:Wifesharing, MFM, GangBang είναι φετίχ. 
Είναι μια ωραία εμπειρία.  Δυστυχώς, αυτό
το είδος παιχνιδιού σπάνια εμφανίζεται στην
Ελλάδα.  Εάν ναι, τότε κυρίως μόνο με ξένους
τουρίστες, είμαι ανοιχτός σε αυτές τις ποικιλίες.

:heavymetalbig:
Εγώ ρε φίλε τους τελευταίους μήνες πηγαίνω με ζευγάρια για τρίο αλλά κυρίως cuckold φάση. Είναι εύκολο να βρεις. Απλά θέλει, καλό σώμα και μεγάλη πουτσα...
Στο cuckold παιχνίδι όσο παράξενο και να ακούγεται καλύτερα από όλους περνάει ο κερατάς
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στο κανεσεξ άμα βάλεις αγγελία ότι ζητάς ζευγάρι για να γαμησεις την γυναίκα ή ότι άλλο έχεις κατά νου θα έχεις ανταπόκριση. Το θέμα είναι ότι μουναρες τυχαίνουν μία στο τόσο αλλά έτσι είναι αυτά.
Επίσης φίλε πρέπει να έχεις φωτογραφίες σου που να έλκουν
 

erick77

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Στο κανεσεξ άμα βάλεις αγγελία ότι ζητάς ζευγάρι για να γαμησεις την γυναίκα ή ότι άλλο έχεις κατά νου θα έχεις ανταπόκριση. Το θέμα είναι ότι μουναρες τυχαίνουν μία στο τόσο αλλά έτσι είναι αυτά.
Επίσης φίλε πρέπει να έχεις φωτογραφίες σου που να έλκουν
το λεω απο εμπειρια φιλε μου?επειδη εχω την εντυπωση οτι το 99% ειναι fake οι αγγελιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Boleyn

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Ωραίο είναι αυτό αν γίνεται παιχνίδι και μεταξύ αντρών .  Εδώ κάτι ψευτοζευγάρια υπάρχουν και καλά να γαμάει ο αγαπητικός της πουτάνας ή να βλέπει, κοροϊδία η φάση
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
το λεω απο εμπειρια φιλε μου?επειδη εχω την εντυπωση οτι το 99% ειναι fake οι αγγελιες
Άλλο fake  αγγελίες που διαβάζεις και άλλο οι αγγελίες που βάζεις. Εγώ βάζω αγγελίες και βρίσκω όχι το αντίθετο.
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Εγώ ρε φίλε τους τελευταίους μήνες πηγαίνω με ζευγάρια για τρίο αλλά κυρίως cuckold φάση. Είναι εύκολο να βρεις. Απλά θέλει, καλό σώμα και μεγάλη πουτσα...
Στο cuckold παιχνίδι όσο παράξενο και να ακούγεται καλύτερα από όλους περνάει ο κερατάς
σωστός ο παίχτης και εγω που εχω κανει διάφορες φάσεις με ζευγάρια αυτό κατάλαβα οτι ολα γίνονται για το κέρατα σε εισαγωγικά γιατι στην ουσια δεν ειναι κερατας.κερατας ειναι αυτος που δεν το ξέρει για εμενα παντος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom