Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 600
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostaszig

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2013
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
280
Ρώτησα επαγγελματία και μου είπε ότι ο βασικός  λόγος που οι πολύ προικισμένοι  πάνε διαρκώς με επαγγελματίες είναι ότι δεν ευχαριστιούνται με τις μόνιμες καθώς δεν μπορούν να των καρφώσουν όλοκληρο έντονα λόγω πόνου, για κώλο  δεν τους κάθονται και deepthroat επίσης δεν παίζει.
Δεν ξέρω εάν ισχύουν ότι μου είπε, ας το επιβεβαιώσουν οι προικισμένοι και οι γυναίκες.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.928
Like
6.721
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....Ρωτησανε καποτε μια γρια πουτανα ποια πουτσα ειναι η καλυτερη.....η Χονδρη και μεγαλη....αδυνατη και μεγαλη...και η γρια απαντησε η Ανεμελη.....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εγω και ενας φιλος παιρναμε ξεχωριστα μια ιεροδουλη καλη κοπελα αξιοπιστη αλλα του φιλου μου του εδινε κωλο ενώ εμενα όχι,στην αρχη δεν τον πιστευα τον φιλο αλλα τον εκανα να ορκιστει από τοτε μου μπηκαν ψυλλοι γιατι του φιλου μου του δινει κουλουρι ενώ εμενα όχι.
ενώ μια μερα πληρωσα παραπανω για πρωκτικο μολις αλλαξα σταση και της λεω παμε για πισω δυσανασχετισε και εκει της λεω του φιλου μου δινεις κάθε φορα και μου λεει ότι τα μικρα καυλια τα παιρνει ενώ τα μεγαλύτερα όχι.
μου εκανε ολοκληρη εξηγηση μεχρι 13 εκατοστα και λεπτη τη παιρνει δεν εχει πρόβλημα όπως επισης αν είναι λεπτη ανεξάρτητα το μηκος αλλα όταν είναι μεγαλες μου ειπε είναι και χοντρες και δεν θελει να παθει ρηξη πρωκτου.
τελος παντων με αφησε και μπηκα αλλα ολο μη και μη και ποναω ηταν οποτε δεν το ευχαριστηθηκα οποτε ανω των 13 εκατοστών θα δυσκολεύονται για κωλο
 

eua30

Call-Girl
Εγγρ.
4 Φεβ 2017
Μηνύματα
4.058
Like
6.895
ας καταθεσω την αποψη μου απο τη γυναικεια πλευρα!κανω λοιπον την αρχη και ας πουνε και τα αλλα κοριτσια τη γνωμη τους!το λοιπον αξιοποιω και τα μεγαλα και τα μικρα το ιδιο..τα αγαπω ολα!και με ολα περναω καλα..αρκει να εχουν θηριωδη καβλα!η αντιδραση αρχικα ειναι ετσι:
giphy.gif


μετα:
p8XG0V.gif

τωρα αν καποια αρχιζει και σας βριζει η σας ξενερωσει....
3QK75R.gif

Αυτα..
;) :grin: :grin: :grin: :2funny:
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
252
Πόντοι
21
εγω και ενας φιλος παιρναμε ξεχωριστα μια ιεροδουλη καλη κοπελα αξιοπιστη αλλα του φιλου μου του εδινε κωλο ενώ εμενα όχι,στην αρχη δεν τον πιστευα τον φιλο αλλα τον εκανα να ορκιστει από τοτε μου μπηκαν ψυλλοι γιατι του φιλου μου του δινει κουλουρι ενώ εμενα όχι.
ενώ μια μερα πληρωσα παραπανω για πρωκτικο μολις αλλαξα σταση και της λεω παμε για πισω δυσανασχετισε και εκει της λεω του φιλου μου δινεις κάθε φορα και μου λεει ότι τα μικρα καυλια τα παιρνει ενώ τα μεγαλύτερα όχι.
μου εκανε ολοκληρη εξηγηση μεχρι 13 εκατοστα και λεπτη τη παιρνει δεν εχει πρόβλημα όπως επισης αν είναι λεπτη ανεξάρτητα το μηκος αλλα όταν είναι μεγαλες μου ειπε είναι και χοντρες και δεν θελει να παθει ρηξη πρωκτου.
τελος παντων με αφησε και μπηκα αλλα ολο μη και μη και ποναω ηταν οποτε δεν το ευχαριστηθηκα οποτε ανω των 13 εκατοστών θα δυσκολεύονται για κωλο
Να γιατί το 13 είναι γρουσουζιά  :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Στο κοσμοπολιταν νομίζεις ότι εισαι;

Να τον παιξει θελει ο τυπακος διαβαζοντας ιστοριες αλλων...παντως νομιζω οτι πιο πολυ τον νοιαζουν οι ιστοριες των "προικισμενων" παρα των κοριτσιων. :S :S :S
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εμένα μου είχε πει μία στην Μυλλέρου σε μπουρδέλο που έχει κλείσει στο σαλόνι παλιά. Ότι παίρνει μέχρι 7 πόντους όχι παραπάνω για κώλο.
Τώρα γιατί 7 και όχι 8 δεν ξέρω.

Στην δουλειά πάντως που είχα ακούσει κουβέντα γυναικών μεταξύ τους. Δηλαδή μίλαγαν ελεύθερα μπροστά μου τάχα γιατί με ήξεραν έναν τύπο τον είχαν στην ξεφτίλα λόγω μεγέθους. Κρίμα λέγαν και είναι τόσο ωραίο παιδί.
Φαντάσου τι μαλακίες θα έλεγαν αν δεν ήμουν μπροστά.
Σε γενικές γραμμές γουστάρουν μεγάλες πούτσες. Τα άλλα είναι της παρηγοριάς!
:zombie: :zombie:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
και όμως φίλε μου τον θέλουν μεγάλο . Άλλο τι μας λένε

Έτσι ακριβώς

Πονάνε δεν πονάνε ... τον λιγουρεύονται τον μεγάλο πούτσο

Όλα τα άλλα είναι παραμύθια ... (όπως και το ότι έχουν πάει μόνο με τρεις πριν από εμάς)
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Τα πράγματα είναι απλά...Όταν η μουνιτσα σε επιλέξει ξανά για να της 'γεμίσεις' το κρεββάτι τότε είσαι σε καλό δρόμο με ότι μέγεθος και να έχεις ανάμεσα στα πόδια σου, τώρα αν κάτι έχει ιδιαίτερη σημασία πιστεύω ότι είναι η σκληρότητα, από ότι έχω καταλάβει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.377
Κριτικές
2
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουστάρει τους μεγάλους φαλούς. Η αντίδραση λοιπόν της κάθε γυναίκας ως προς αυτό είναι (αρχικά τουλάχιστον) σχεδόν πανηγυρική.
 

giannis_evo

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
262
Πόντοι
0
ειναι ξεκαθαρα στη γυναικα ρε φιλε αλλες ποναν κ αλλες το ευχαριστιουνται σιγουρα ολες λιγουρεονται εναν τεραστιο πουτσο...τωρα γ αυτα που εγραψε η ευα και οποια γραψει αν γραψει δε θα σας πει ποτε γιατι αυτοματα θα πεσει η πελατεια...παντως θυμαμαι τη Γιαννα απο Τροφωνιου δε χαμπαριαζε Χριστό την ειχαμε παρει με φιλο ταυτοχρονα εγω 18 αυτος 22 και τα εξαφανιζε και τα δυο
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.399
Like
1.821

Μπήκα στο θέμα... βέβαια  δεν έκατσα να διαβάσω ολο το θέμα αλλά μπήκα στην ουσία και κατάλαβα για το τίνος πρόκειται!
Θέλετε και από μένα μία άποψη?.. Εγώ δεν θα πω τη δικιά μου άποψη... Εγώ το μόνο που  έχω να πω από από την πραγματικότητα που ακούω τόσα χρόνια...

Ειλικρινά αυτό το θέμα με έχει κουράσει καθημερινώς να με ρωτάτε για το μέγεθος και τι μέγεθος μου αρέσει;  και αν το μέγεθος είναι καλό;....

λοιπόν... που θέλω να καταλήξω;.. μπας και λίγο να συνέλθετε εσείς οι άντρες το πρόβλημα που έχετε μέσα σας.. εμείς οι γυναίκες ποτέ δεν κοιτάμε το μέγεθος πολύ σπάνια.. υπάρχουν κατηγορίες γυναικών στενές και φαρδιές  που οι περισσότεροι δεν το ξέρετε.... θα σας δώσω μία συμβουλή και θα σας πω ένα μυστικό!

Πότε δεν θα ρωτάτε σε μια γυναίκα αν έχω μεγάλο ή μικρό μέγεθος ... να ξέρετε όταν το ακούει ξενερώνω.... γιατί έτσι δείχνετε ότι έχετε μέσα σας κόμπλεξ Συγγνώμη παιδιά αλλά πρέπει να σας πω αυτό το πράγμα γιατί αυτή η εικόνα που βγαίνει προς τα έξω απέναντι στα μάτια μιας γυναίκας.... υπάρχουν κατηγορίες γυναικών που αρέσει μεγάλο μέγεθος και μικρό μέγεθος... και υπάρχουν γυναίκες που δεν δίνουν σημασία στο μέγεθος μία γυναίκα που κοιτάζει είναι πώς συμπεριφέρεται ο άλλος απέναντί της και τη σεξουαλικότητά της βγάζει και στη δομή που τη φέρνει.....
Όλοι είστε μία χαρά... Αφήστε τα πουλάκια σας στην ησυχία... και απολαύστε τις ερωτικές σας στιγμές!!!
 

MIXALIS_NIGHTVISION

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
:heavymetalbig:εγω μικρομεσαιος και σκεφτομαι αν τον ειχα 18αρι θα τις ειχα στειλει ολες στο νοσοκομειο με διατρηση μητρας
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Μπήκα στο θέμα... βέβαια  δεν έκατσα να διαβάσω ολο το θέμα αλλά μπήκα στην ουσία και κατάλαβα για το τίνος πρόκειται!
Θέλετε και από μένα μία άποψη?.. Εγώ δεν θα πω τη δικιά μου άποψη... Εγώ το μόνο που  έχω να πω από από την πραγματικότητα που ακούω τόσα χρόνια...

Ειλικρινά αυτό το θέμα με έχει κουράσει καθημερινώς να με ρωτάτε για το μέγεθος και τι μέγεθος μου αρέσει;  και αν το μέγεθος είναι καλό;....

λοιπόν... που θέλω να καταλήξω;.. μπας και λίγο να συνέλθετε εσείς οι άντρες το πρόβλημα που έχετε μέσα σας.. εμείς οι γυναίκες ποτέ δεν κοιτάμε το μέγεθος πολύ σπάνια.. υπάρχουν κατηγορίες γυναικών στενές και φαρδιές  που οι περισσότεροι δεν το ξέρετε.... θα σας δώσω μία συμβουλή και θα σας πω ένα μυστικό!

Πότε δεν θα ρωτάτε σε μια γυναίκα αν έχω μεγάλο ή μικρό μέγεθος ... να ξέρετε όταν το ακούει ξενερώνω.... γιατί έτσι δείχνετε ότι έχετε μέσα σας κόμπλεξ Συγγνώμη παιδιά αλλά πρέπει να σας πω αυτό το πράγμα γιατί αυτή η εικόνα που βγαίνει προς τα έξω απέναντι στα μάτια μιας γυναίκας.... υπάρχουν κατηγορίες γυναικών που αρέσει μεγάλο μέγεθος και μικρό μέγεθος... και υπάρχουν γυναίκες που δεν δίνουν σημασία στο μέγεθος μία γυναίκα που κοιτάζει είναι πώς συμπεριφέρεται ο άλλος απέναντί της και τη σεξουαλικότητά της βγάζει και στη δομή που τη φέρνει.....
Όλοι είστε μία χαρά... Αφήστε τα πουλάκια σας στην ησυχία... και απολαύστε τις ερωτικές σας στιγμές!!!

ενταξει
https://[URL unfurl="true"]www.tovima.gr/wp-content/uploads/2012/12/04/Pinocchio.jpg[/img[/URL]]

εγω παντως σας ευχαριστω για την προσπαθεια σας
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
η αποψη μου ειναι οτι ολες θελουν τουλαχιστων μια φορα στην ζωη τους να φανε εναν τεραστιο για να δουνε πως ειναι.
ειδικα οι παντρεμενες εχουν τεραστιο προβλημα με τους μικροτσουτσουνους συζυγους τους γιατι εχουν ανοιξει απο τις γεννες και δεν εφαρμοζει τιποτα μικρομεσαιο. βεβαια βολευονται με την εννοια οτι τους παντρευτηκαν οχι για το σεξ οπως εμεις αλλα για να τους κανουν τους δουλους.
εγω εχω μικρο πεος, περιπου 12,5 αντε 13,5 οταν ειμαι λεπτος. για αυτο κοιταω  τι παντελονι θα φοραω ωστε να ειναι φουσκωτο στον καβαλο. εχω προσεξει αρκετες κοιτανε εκει γιατι νομιζουν οτι τον εχω μεγαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom