Νέα

Anta Ts

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stupid Horse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ελα βάτραχε που να μαι... δεν υπάρχει σάλιο και είμαι θεατής γαμουν όσοι κονομανε σύμφωνα με τον προλαλησαντα...
το θέμα όμως είναι να γαμαμε όλοι να γυρνάει το χρήμα όχι να γαμανε μόνο όσοι έχουν 5 φραγκα παραπάνω....Οι φτωχοί έχουν περισσότερες καυλες γαμανε καλύτερα λόγο αγαμιας... Έτσι λένε οι έρευνες

ελα ρε ειναι γεματος ο τοπος δεν σου πα για καθε μερα αλλα ολο και κανα ξοφαλτσο θα παρεις τσαμπα αμα ψαχνεις ...γιατι τ νομιζεις οτι οι δυκες μου τσεπες ειναι γεματες αδιες ειναι....
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Πήδα τότε και μείνε νηστικός, εγώ γαμάω όσο αντέχει το πορτοφόλι μου.. όταν έχω τα σκάω.. αλλά έτσι είναι φίλε μου.. όπου φτωχός κι η μοίρα του
στο μόνο που σε παραδέχομαι και έχεις πολλά χιλιόμετρα πικροτσουτσουνε είναι εδώ στο σαιτ γραφεις πολυ γαμεις λιγο. ..γιατί τα μουνια που έχω γαμησει εγώ στο τζαμπε γιατί μετράω δε τα χεις δει στο  ύπνο σου κι επειδή μετράω δε γουστάρω να σκάω 50ρικα...
κάθε βράδυ είμαι εξω κάθε βράδυ τα πίνω κινεγω να.δουλέψω 5 χρονια και το χρήμα ρέει νηστικός να μείνεις εσύ ...απλά. σου πα...Όταν μετράς δεν καταναλωνεσαι έχεις έναν χαρακτήρα που αν δεν έχεις εξωτερική ομορφιά δε θα καταλάβεις πότε. ..
νηστικός εσύ θα μεινεις γιατί πληρώνεις 50ρικα  μια μέρα θα το καταλάβεις. ..
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
στο μόνο που σε παραδέχομαι και έχεις πολλά χιλιόμετρα πικροτσουτσουνε είναι εδώ στο σαιτ γραφεις πολυ γαμεις λιγο. ..γιατί τα μουνια που έχω γαμησει εγώ στο τζαμπε γιατί μετράω δε τα χεις δει στο  ύπνο σου κι επειδή μετράω δε γουστάρω να σκάω 50ρικα...
κάθε βράδυ είμαι εξω κάθε βράδυ τα πίνω κινεγω να.δουλέψω 5 χρονια και το χρήμα ρέει νηστικός να μείνεις εσύ ...απλά. σου πα...Όταν μετράς δεν καταναλωνεσαι έχεις έναν χαρακτήρα που αν δεν έχεις εξωτερική ομορφιά δε θα καταλάβεις πότε. ..
νηστικός εσύ θα μεινεις γιατί πληρώνεις 50ρικα  μια μέρα θα το καταλάβεις. ..
Τοτε εισαι σε λαθος μαγαζι αν δεν γουσταρεις να μοιραζεις 50αρικα,εδω ειναι εμπορικη συναλλαγη αγοραιου ερωτα...του 50αρικου και βαλε!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Τοτε εισαι σε λαθος μαγαζι αν δεν γουσταρεις να μοιραζεις 50αρικα,εδω ειναι εμπορικη συναλλαγη αγοραιου ερωτα...του 50αρικου και βαλε!!!!

πολα λες τ 50 αρικο τ δυνουμαι επιλεγμενα σε ορησμενα μωρα που εχου καλες υπηρεσειες απλα τελος απο κθ και περα πεζουν χαμηλοτερες τιμες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
στο μόνο που σε παραδέχομαι και έχεις πολλά χιλιόμετρα πικροτσουτσουνε είναι εδώ στο σαιτ γραφεις πολυ γαμεις λιγο. ..γιατί τα μουνια που έχω γαμησει εγώ στο τζαμπε γιατί μετράω δε τα χεις δει στο  ύπνο σου κι επειδή μετράω δε γουστάρω να σκάω 50ρικα...
κάθε βράδυ είμαι εξω κάθε βράδυ τα πίνω κινεγω να.δουλέψω 5 χρονια και το χρήμα ρέει νηστικός να μείνεις εσύ ...απλά. σου πα...Όταν μετράς δεν καταναλωνεσαι έχεις έναν χαρακτήρα που αν δεν έχεις εξωτερική ομορφιά δε θα καταλάβεις πότε. ..
νηστικός εσύ θα μεινεις γιατί πληρώνεις 50ρικα  μια μέρα θα το καταλάβεις. ..
και που ξέρεις ρε μεγάλε τι κάνω εγώ και πόσο πηδάω; όσοι γράφουν εδώ μέσα δεν πηδάνε; μόνο 50αρικα σκάνε στις πουτάνες; άμα ρέει το χρήμα όπως λες τράβα πήδα και μη μας ζαλίζεις τον έρωτα.. α ξέχασα, εσύ πηδάς τζάμπα.. εδώ μέσα μόνο για χόμπυ μπαίνεις..
 

12points

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ όμορφο κορίτσι. Θα ήθελα πολύ να γλείψω τα ποδαράκια της και τα τακουνάκια της
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.647
Κριτικές
29
Like
7.143
Πόντοι
3.886
καμια προσφατη εμπειρια εχουμε?Στο ενεργητικο πως ειναι..?
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
e1d54ce1ce618da46f6ccee746ce9b114b83a065.jpg

acc07f0086b3914cd10cbcf2eda32b97cb53c2bb.jpg
19125247_735643986606635_1416831473_o-1024x683.jpg



πολύ καλό




 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
καμία πρόσφατη εμπειρία κανείς??
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
χαχαχαχαχαχαχαχ ρε γλυκομουτσουνε οπου και να παιζει το ονομα σου κραζεις...Ψυχουλα εισαι
δεν κράζω κανένα... μόνο εκείνους που ζητούν πληροφορίες αλλά δεν δίνουν ποτέ... δεν πιστεύω νάσαι ένας απ αυτούς, ε;;
οσο για τις πληροφορίες που ζητάς κάνε τον κόπο και διάβασε.. ουτε 5 σελιδες δεν ειναι...
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
δεν κράζω κανένα... μόνο εκείνους που ζητούν πληροφορίες αλλά δεν δίνουν ποτέ... δεν πιστεύω νάσαι ένας απ αυτούς, ε;;
οσο για τις πληροφορίες που ζητάς κάνε τον κόπο και διάβασε.. ουτε 5 σελιδες δεν ειναι...

Ναι ρε συμφωνω !!! Χαβαλε κανω που λεω οτι κραζεις ... το θεμα εδω ειναι επειδη ειμαι καιρο μεσα στο μπλοκ..ειναι οτι γενικοτερα αν παρατηρησεις κανεις πλεον δεν λεει εμπειριες και χανετε ολο αυτο το να ανταλαζουμε αποψεις εχουμε κολησει στο να κανουν ολοι αντιγραφη επικοληση στο μπλοκ κ να ρωτανε ...Τι να πω πρεπει να αλλαξει οπως και να χει αλλα δεν το βλεπω (Ακυρο αυτο που λεω για το συγκεκριμενο θεμα αλλα επικαιρω)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
δεν κράζω κανένα... μόνο εκείνους που ζητούν πληροφορίες αλλά δεν δίνουν ποτέ... δεν πιστεύω νάσαι ένας απ αυτούς, ε;;
οσο για τις πληροφορίες που ζητάς κάνε τον κόπο και διάβασε.. ουτε 5 σελιδες δεν ειναι...

Ναι ρε συμφωνω !!! Χαβαλε κανω που λεω οτι κραζεις ... το θεμα εδω ειναι επειδη ειμαι καιρο μεσα στο μπλοκ..ειναι οτι γενικοτερα αν παρατηρησεις κανεις πλεον δεν λεει εμπειριες και χανετε ολο αυτο το να ανταλαζουμε αποψεις εχουμε κολησει στο να κανουν ολοι αντιγραφη επικοληση στο μπλοκ κ να ρωτανε ...Τι να πω πρεπει να αλλαξει οπως και να χει αλλα δεν το βλεπω (Ακυρο αυτο που λεω για το συγκεκριμενο θεμα αλλα επικαιρω)
όπως και νάχει σου προτείνω να επισκευτείς την συγκεκριμένη.. είναι απ τις περιπτώσεις που δεν τα κλαις τα λεφτά σου.. και σε απλά ελληνικά.. πολύ καλό GFE
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Για ανώμαλα γούστα, καμία θηλυκότητα
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
Για ανώμαλα γούστα, καμία θηλυκότητα
καμια θυλικοτητα ?εχει βαλειβυζια εχει γινει σαν γυναικα βαζει μακιγιαζ βαφεται κανει ο,τι κανει μια γυναικα και λες καμια θυλικοτητα?απο που προκυπτει?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
καλή είναι ρε σεις, έχω πάει και είναι φιλόξενη.
Με χάλασε όμως σαν πελάτη που είδα τις παλιές φωτογραφίες και άκουσα την ιστορία.
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
καλή είναι ρε σεις, έχω πάει και είναι φιλόξενη.
Με χάλασε όμως σαν πελάτη που είδα τις παλιές φωτογραφίες και άκουσα την ιστορία.
σκεφτομουν να παω μεχρι που ειδα την εκπομπη μου αλλαξε γνωμη αμεσως βλεποντας πως ηταν πριν.καμια σχεση δεν ειχε με γκει δροσερο που κανει μπαμ, με τα πουκαμισακια του ηταν το μουσακι κυριλε αντρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom