Νέα

Ανοιξιατικες καυλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
αφου τα χουν πεταξει ολα τα καυλομουνα τα κατα'ι'φομουνα τους εξω μελωμενα τι περιμενες να παθεις,ολες οι καυλομουνες εξω και σε κοιτανε κιολας στα ματια με αυτο το βλεμα τις πουτσας,ρουφοκωλια ολες θελουν... :grin:
Αυτό έλεγα και εγώ το μεσημέρι..... Να δεις πως κοζάρουν κάτι παλιο-ξεξωλο-αλβανάκια στο GYM.... Σήμερα ένα,με κοίταζε συνεχώς μέσα από τους καθρέπτες και με καύλωσε το βρωμιάρικο......... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
αφου τα χουν πεταξει ολα τα καυλομουνα τα κατα'ι'φομουνα τους εξω μελωμενα τι περιμενες να παθεις,ολες οι καυλομουνες εξω και σε κοιτανε κιολας στα ματια με αυτο το βλεμα τις πουτσας,ρουφοκωλια ολες θελουν... :grin:

τώρα με την κρίση έφυγε κι εκείνο το μπλαζέ από πάνω τους και γίναν αληθινές γυναίκες...

πλέον σε κοιτάν στα μάτια σα ρωσίδες...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.575
Like
67.673
Πόντοι
12.756
Στα ματια και στην τσεπη , τωρα μετα την κριση η τσεπη εχει ακομη μεγαλυτερη σημασια απ οτι παλια που μας το παιζον μπλαζε και παπαρια μαντολες
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Αυτό έλεγα και εγώ το μεσημέρι..... Να δεις πως κοζάρουν κάτι παλιο-ξεξωλο-αλβανάκια στο GYM.... Σήμερα ένα,με κοίταζε συνεχώς μέσα από τους καθρέπτες και με καύλωσε το βρωμιάρικο......... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:


 Είσαι κι ομορφόπαιδο ρε Μπίλυ...


 Εδώ μεχρι ο παθητικούλης σου κάνει διαδικτυακό καμάκι...  Δεν θα σου κάνανε τα ξεκωλοαλβανάκια;


  Αλήθεια... τι νέο ανεκδοτο είναι αυτό; Πάνε και στα τζυμ οι αλβανέζες;

Εγώ νόμιζα πως μόνο για να καθαρίζουν σκάλες τις έχουν...



 :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
 Είσαι κι ομορφόπαιδο ρε Μπίλυ...


 Εδώ μεχρι ο παθητικούλης σου κάνει διαδικτυακό καμάκι...  Δεν θα σου κάνανε τα ξεκωλοαλβανάκια;


  Αλήθεια... τι νέο ανεκδοτο είναι αυτό; Πάνε και στα τζυμ οι αλβανέζες;

Εγώ νόμιζα πως μόνο για να καθαρίζουν σκάλες τις έχουν...



 :grin:
Το ξέρω ότι είμαι ωραίο παιδί....και με ζηλεύουν πολλοί.......... :boobies: :boobies: :boobies:
Μικρά Αλβανάκια σου λέω 19 ετών (κατά δήλωση τους)................πολύ μουνάκια..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Το ξέρω ότι είμαι ωραίο παιδί....και με ζηλεύουν πολλοί.......... :boobies: :boobies: :boobies:
Μικρά Αλβανάκια σου λέω 19 ετών (κατά δήλωση τους)................πολύ μουνάκια..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



  Αντε τυχεράκια.... Πάλι θα ζμπρωξεις!!


  :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ισχυει οντως ρε τυποι οτι την ανοιξη μας πιανουν οι φουσκοτσουτσουνιες μας? Εγω προσωπικα τις τελευταιες εβδομαδες, απο οταν ανοιξε ο καιρος τα εχω παιξει, ολο να γαμαω θελω... Δεν μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο. Μου εχει τυχει να ξυπναω το πρωι, να με πιπωνει η γκομενα μου, να πηγαινω δουλεια, μετα τη δουλεια να πηγαινω στην αλλη γκομενα να της τραβαω δυο μανικια, μετα να βγαινω με φιλους για ρακομελα και στο γυρισμο σπιτι να περναω κι απο Μεταξι για παρακμιακη ηδονη  :S

Ειναι φυσιολογικο ή μηπως ειναι αρχες πριαπισμου  :think:

μάλλον έχεις πρόβλημα εγώ είμαι καυλομένος όλο το χρόνο και σε οποιεσδήποτε καιρικές συνθήκες. Ή εγώ εχω πρόβλημα;;;
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μικρά Αλβανάκια σου λέω 19 ετών (κατά δήλωση τους)................πολύ μουνάκια..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Οταν λες  μουνάκια εννοείς  τάπες ,  με  κοντά ποδαράκια και τεράστιο κούτελο ?
Γιατί έτσι είναι .
Τουλάχιστον δίνουν κωλότρυπα για πλάκα , κάτι είναι και αυτό ....
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Εμένα ούτε επηρεάζονται οι κάβλες μου, ούτε με χουφτώνουν 19χρονα την άνοιξη.  :rolleyes: Κλασσικά όπως τις υπόλοιπες εποχές.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Άνοιξη και καλοκαίρι ανεβαίνει η λίμπιντο.
 

dj bill

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Γαμειτε και Λαλειτε σφοδρα, αγαπητοι ανταγωνιστες!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
φιλαράκι, θυμάμαι προπέρσινη τσικνοπέμπτη έχουμε βγει ζευγάρια Αθήνα..είναι στην δίπλα παρέα ένα καραξεκώλι...άσπρο κολάν με κουνελοουρά για να είναι και στο κλίμα της ημέρας το τοπ σταματούσε κάτω από τη ρώγα....από τις κάβλες, που χορεύαμε δίπλα-δίπλα ακουμπούσα λίγο πολύ στα κωλομέρια της στην αρχή καταλάθος βέβαια, πήρα την δικιά μου έξω και της έκατσα ένα γρήγορο.. προχωράει η ώρα και είχε τιγκάρει το μαγαζί, ήμουν με το μωρό ούτε χιλιοστό λέμε..αγκαλιά.. δεν άργησα κι εγώ να στροφάρω και είχα παίξει το χουφτίδι της ζωής μου..βάλε και στο τέλος που τσίμπησα τηλ και βγάλαμε και φώτοζ..με την δικιά μου παραδίπλα...που της την σύστησα σαν φίλη...κι εκείνη στον δικό της αντίστοιχα..

Ναι και μετα ξύπνησες. Και ειχε ερθει το Πάσχα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ναι και μετα ξύπνησες. Και ειχε ερθει το Πάσχα.
μαζι και το easter bunny τυπε :grin:
images
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μαζι και το easter bunny τυπε :grin:
images

Μα ακου τι μαλακιες γραφει .... χουφτωσε λεει μια αγνωστη. Και ενταξει αυτο πες παει στο διαολο αλλα ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτο που το βαζεις? εκατσε η γκομενα του δηλαδη και τον κοιταζε να χουφτωνει την αλλη και στο τελος του λεει "ΑΧ ΑΓΑΠΗ Μου καυλωσα δεν παμε να μας γαμησεις και τις 2?"

χαχαχα

χχαααχαχα ε ρε κατι τρολλ πουτ κυκλοφορουνε ρε πστ μ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μα ακου τι μαλακιες γραφει .... χουφτωσε λεει μια αγνωστη. Και ενταξει αυτο πες παει στο διαολο αλλα ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτο που το βαζεις? εκατσε η γκομενα του δηλαδη και τον κοιταζε να χουφτωνει την αλλη και στο τελος του λεει "ΑΧ ΑΓΑΠΗ Μου καυλωσα δεν παμε να μας γαμησεις και τις 2?"

χαχαχα

χχαααχαχα ε ρε κατι τρολλ πουτ κυκλοφορουνε ρε πστ μ
μπορει να ηταν απελευθερωμενη τυπε :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom