Νέα

Άνοιξε σχολή για striptease στην Αθήνα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leon23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τι το γελάτε ρεεεε;;;
Εύκολο πράμα είναι; Τόσες τούμπες είδαμε!!!
Ελπίζω να έχει ΚΑΙ πτυχίο, με τόσο κόπο το μαθαίνουν τα κορίτσια  :'(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπουμπ ελα μαζι μας..........αυτη η σχολη μου χει κολλησει απο τοτε που ημουνα αγγλια και ειχαμε ενα στυλο στο σπιτι (μαθαινε η συγκατοικος) και τρωγαμε τα μουτρα μας ολοι μαζι....χαχαχαχαχα

ελα να κανουμε τριο........και οταν θα βγουμε πνευματικα και μορφωτικα ανωτερες απο εκει (ποιοτικα ανωτεροι ανθρωποι δηλαδη) θα κανουμε και ενα νουμερακι βαριετε.....ειναι σιγουρο οτι θα μας βαλει ο Αρκας μαζι με τη Θεκλα τη Γυναικα με το Μουσι και την παρεα της :2funny:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Τι το γελάτε ρεεεε;;;
Εύκολο πράμα είναι; Τόσες τούμπες είδαμε!!!
Ελπίζω να έχει ΚΑΙ πτυχίο, με τόσο κόπο το μαθαίνουν τα κορίτσια  :'(

Μεταπτυχιακο και διορισμο σε δημοσιο στριπτιζαδικο. :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μεταπτυχιακο και διορισμο σε δημοσιο στριπτιζαδικο. :2funny: :2funny: :2funny:

αυτη ειναι θεση......ο,τι πρεπει και για μενα που δε μπορω το πρωινο ξυπνημα.....με τα βαρεα της...τα ανθυγιεινα της....τα τυχερα της....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οταν θα βγουμε πνευματικα και μορφωτικα ανωτερες απο εκει (ποιοτικα ανωτεροι ανθρωποι δηλαδη) θα κανουμε και ενα νουμερακι βαριετε.....ειναι σιγουρο οτι θα μας βαλει ο Αρκας μαζι με τη Θεκλα τη Γυναικα με το Μουσι και την παρεα της :2funny:

ΜΜΜΜμμμμμ, δεν ξέρω, η Θέκλα θα μας κλέβει την παράσταση...
Εγώ θα πάω στον Χλέμπουρα, που είναι πιο χίπης  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΜΜΜΜμμμμμ, δεν ξέρω, η Θέκλα θα μας κλέβει την παράσταση...
Εγώ θα πάω στον Χλέμπουρα, που είναι πιο χίπης  :grin:


χαχαχαχαχα

αγαπω θεκλα.....ειναι το αλτερ ιγκο μου........την διαβαζω βιωματικα σχεδον......
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Αφού όλη η κοινωνία είναι 1 μπουρδέλο γιατί να μην υπάρχει σχολή;;;Σχολή για πουτάνες στην Ελλάδα πρέπει να ανοίξει πάντως.Να μάθουν Δεοντολογία Επαγέλματος πρώτα από όλα!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αφού όλη η κοινωνία είναι 1 μπουρδέλο γιατί να μην υπάρχει σχολή;;;Σχολή για πουτάνες στην Ελλάδα πρέπει να ανοίξει πάντως.Να μάθουν Δεοντολογία Επαγέλματος πρώτα από όλα!!


duhhhhhhhhhhh αυτα τα μαθαινουμε απο το σπιτι μας.............και μετα απο το σχολειο της ζωης και του πεζοδρομιου :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αφού όλη η κοινωνία είναι 1 μπουρδέλο γιατί να μην υπάρχει σχολή;;;Σχολή για πουτάνες στην Ελλάδα πρέπει να ανοίξει πάντως.Να μάθουν Δεοντολογία Επαγέλματος πρώτα από όλα!!

Ναι αλλά ποιος θα αναλάβει τα έξοδα κηδείας λόγω των μαζικών εμφραγμάτων των Ελλήνων Πατεράδων; Ρε θα ξεκληριστεί ολόκληρη γενιά έτσι!!

Υ.Γ. Ας κοιτάξουμε πρώτα να μη φτύνουμε ως κοινωνία τις πόρνες και μετά βλέπουμε για σχολές... εδώ είναι βαλκάνια, δεν είναι ευρώπες
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Αμφιβάλλω κούκλα..Για να σοβαρολογώ φαντάζομαι πόσο δύσκολη δουλειά κάνετε,κίνδυνοι κάθε λογής κτλ.Και ξέρω ότι για να φτάσει γυναίκα σε σημείο να κάνει τη δουλειά φταιει το μπουρδέλο η κοινωνία.Όμως όταν κάνεις αυτή τη δουλειά πρέπει να υπάρχει κάποιος αμοιβαίος σεβασμός και επαγγελματισμός.Αυτά με τις τσατσάδες να χτυπούν πόρτες στο 5λεπτο,που σε πιέζουν μερικές γκόμενες να τελειώσεις σε 5 λεπτά,το ότι χλευάζουν μερικές κάτι ανάπηρους διανοητικά και το να πουλάνε νταιλίκι...Και αυτό σαν επάγγελμα πρέπει να χει τους κανόνες!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
τι ειμαι ανδρας δουλος να μ αρεσει οτι εχει βυζι πωπο κ φωτογραφιζεται? :tooth:

Και υστερα μου λες γιατι στα χωνω και διαφορα αλλα...Πανω που ειχα ηρεμησει με ξανα-μπρουρινιασες.

Αυτα..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι, αμέ.....το ζεϊμπέκικο...χαχαχαχαχα:P:P:P
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Θα  υπάρξουν  και  τμήματα  Ειδικής  Φραπεδολογίας .
Επίσης  στο  πρόγραμμα  σπουδών πρέπει  να  δοθεί  έμφαση στον  τομέ  εντριβών  με  το έμπροσθεν  και όπισθεν , μεταξύ  αφαλού και γονάτων , τμήμα  του σώματος της  φοιτήτριας , μελλοντικής  εργαζομένης  .
Τέλος  στο μεταπτυχιακό  πράγραμμα  πριβέ  2 πρέπει  οπωσδήποτε  να  διδάσκεται  και  το μάθημα  στοιχεία  κλαρινισμού  και μαθήματα  ιππασίας .

Δηλώνω  πρόθυμος  να  θυσιασθώ  υπέρ  της  επιστήμης  και  να προσφέρω αφιλοκερδώς  τις  υπηρεσίες  μου  ως  εξεταστής !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ελπιζω τωρα να καταλαβατε γιατι χαθηκε και πού ηταν ο master frap-adar..  ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θα  υπάρξουν  και  τμήματα  Ειδικής  Φραπεδολογίας .
Επίσης  στο  πρόγραμμα  σπουδών πρέπει  να  δοθεί  έμφαση στον  τομέ  εντριβών  με  το έμπροσθεν  και όπισθεν , μεταξύ  αφαλού και γονάτων , τμήμα  του σώματος της  φοιτήτριας , μελλοντικής  εργαζομένης  .
Τέλος  στο μεταπτυχιακό  πράγραμμα  πριβέ  2 πρέπει  οπωσδήποτε  να  διδάσκεται  και  το μάθημα  στοιχεία  κλαρινισμού  και μαθήματα  ιππασίας .

Δηλώνω  πρόθυμος  να  θυσιασθώ  υπέρ  της  επιστήμης  και  να προσφέρω αφιλοκερδώς  τις  υπηρεσίες  μου  ως  εξεταστής !
Μονο εσυ αφιλοκερδως ολοι το ιδιο λεμε.      οπωσδηποτε να διδασκονται τα δυο μαθηματα κλαρινο-ιππασια χωρις αυτα μηδεν στην πρακτικη εξασκηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
L

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Αφού όλη η κοινωνία είναι 1 μπουρδέλο γιατί να μην υπάρχει σχολή;;;Σχολή για πουτάνες στην Ελλάδα πρέπει να ανοίξει πάντως.Να μάθουν Δεοντολογία Επαγέλματος πρώτα από όλα!!

γιατι φιλε μου η πουτανια ειναι εμφυτη δεν διδασκετε πουθενα ειναι και αυτο ενα ενστικτο της γυναικας.

Το γαμησατε το νεο θεμα ουτε μια σοβαρη πληροφορια δεν δωσατε...  Υπαρχει αλλου θεμα για ελλεηνιδες μην το γαματε και εδω..,
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Σήμερα πρωί πρωί στον ΑΝΤ1 είχε απευθείας σύνδεση με τη "σχολή αισθησιακού χορού Lido Palace" !
Δεν το πρόλαβα από την αρχή, και επειδή το μάτι μου ήταν μισάνοιχτο δεν έβλεπα καλά  :grin:
αλλά απ' ότι κατάλαβα τα μαθήματα γίνονται εκεί. Ο Δάσκαλος είπε για 3 κύκλους μαθημάτων!!!
Μάλλον ο πρώτος είναι πως ανεβαίνεις στην σωλήνα, ο δεύτερος πως κουνιέσαι, και ο τρίτος πρέπει να 'ναι πολύ προχωρημένος!!!

Το πιο ωραίο όμως είναι ότι στην εκπομπή, ήταν ο Άδωνις, η Καϊλη και αυτοί οι δημοσιογράφοι που παρουσιάζουν.
Όταν ο δάσκαλος μίλησε ότι οι κοπέλες που μαθαινουν καλά την δουλειά,
και προχωρούν βγάζουν 150 ευρω νυχτοκάματο,
ο παρουσιαστής πρότεινε στην συμπαρουσιάστρια να ξεκινήσει μαθήματα  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom