Νέα

Άννα Μαρία – Επειδή έτσι μου αρέσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171
Επέλεξε την συνδρομή σου και απόλαυσε την ταινία στο κανάλι της *****.tv


https://*****.tv/join-now/
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis
OP
OP
Sugarbabes

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171
Άννα Μαρία – Επειδή έτσι μου αρέσει
Η ***** TV σας παρουσιάζει, στην πρώτη της εμφάνιση, την Anna Maria. Μια καυλιάρα πιτσιρίκα που ήρθε για να μας καυλώσει με της βυζάρες της και την υπέροχη κωλάρα της. Παρέα με την Greek Goddess Inna Innaki μας δείχνουν πως ένας σκύλος μπορεί να τα βρει πολύ όμορφα παρέα με μια γάτα, χωρίς να φαγωθούν. Τρελό παιχνίδι με ένα Sex Toy Dildo που ξεσκίζει τις μουνάρες και των δύο κοριτσιών μας. Ψαλιδάτα πλακομούνια τα οποία φτάνουν τη λίμπιντο στα ύψη και ένα 69 που θα κάνει την καυλιάρα Αννούλα να ουρλιάζει από ηδονή, καυλώνοντας την Inna αλλά και εμάς!

 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
399
Κριτικές
7
Like
976
Πόντοι
361
Μπράβο σας γιατί η Άννα Μαρία είναι δυνατό εργαλείο και επειδή η ταινία έχει καλή εικόνα αλλά μια παράκληση θα θέλαμε να μην φοράει μάσκα (να βλέπουμε πρόσωπο) και φυσικά να υπάρχει καμία πούτσα να την ξεσκίζει (Ιδανικά τσόντα με καλό διάλογο και στορι) αλλά οφείλω να πω ένα μπράβο γιατί πάτε σιγά σιγά προς την σωστή κατεύθυνση
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Αυτο με τις μασκες ειναι γελοιο. Αν ντρεπεται ας μην γυρνα πορνο.
Επισης γυριστε καμια ταινια παιδια, μονο σκηνες γυριζετε. Ειστε λιγο τραγικοι, κριμα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Μπράβο σας γιατί η Άννα Μαρία είναι δυνατό εργαλείο και επειδή η ταινία έχει καλή εικόνα αλλά μια παράκληση θα θέλαμε να μην φοράει μάσκα (να βλέπουμε πρόσωπο) και φυσικά να υπάρχει καμία πούτσα να την ξεσκίζει (Ιδανικά τσόντα με καλό διάλογο και στορι) αλλά οφείλω να πω ένα μπράβο γιατί πάτε σιγά σιγά προς την σωστή κατεύθυνση
Σιγα το δυνατο εργαλειο η χοντρη
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.594
Like
2.936
Πόντοι
1.706
Αυτο με τις μασκες ειναι γελοιο. Αν ντρεπεται ας μην γυρνα πορνο.
Επισης γυριστε καμια ταινια παιδια, μονο σκηνες γυριζετε. Ειστε λιγο τραγικοι, κριμα
Τι να ντραπεί ρε τύπε, εδώ και χρόνια ανεβάζει άπειρες φωτογραφίες της στο ιντερνετ. Οι μάσκες είναι μέσα στο κονσεπτ προφανώς.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.505
Πόντοι
2.256

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Όχι μόνο χοντρή. Και αμοιβάδα από τον αλβανομπάφο και κατεστραμένη με αυτές τις μουντζούρες που νομίζει ότι είναι τατουάζ.
Χρησιμοποιείς αυτούς τους χαρακτηρισμούς επειδή την γνωρίζεις την κοπέλα; Η επειδή μειώνοντας τους άλλους νιώθεις καλύτερα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: mati

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Σιγα το δυνατο εργαλειο η χοντρη
Ομορφάντρα μου.... Σε πόλους αρέσουν και οι χοντρές. Ψηλές κοντές, αδύνατες χοντρές, ξανθές μελαχρινές όλες καλές, έχουν κάτι που θες !
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
μη μου νευριαζεται την εττορινα μου, γιατι... :knuppel:
 
OP
OP
Sugarbabes

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171




Εγγραφή στο κανάλι της *****.tv

 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Τι να ντραπεί ρε τύπε, εδώ και χρόνια ανεβάζει άπειρες φωτογραφίες της στο ιντερνετ. Οι μάσκες είναι μέσα στο κονσεπτ προφανώς.
Τυπε θα δεχομουν αυτο που λες αν δεν ηταν τοσο συχνο στην sugar. Ολες οι ταοντες τις εχουν θεμα με μασκες δλδ;
Εδω η αλλη γαμιοταν με κανονικη κουκουλα μην την παρουμε χαμπαρι (αυτη απο το gntm)..
Μην μασας, δεν ειναι εικαστικο, μαλακιστικο ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom