Νέα

Angeles City,Phillipines(Video and Photos.....ΜΙΝΙ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lakisscorpio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λακη σε ευχαριστω πολυ οπως και πολλοι αλλοι συνοδοιποροι, ταξιδιωτες και μυημενοι η υποψηφιοι μυητες της εξωτικης ανατολιτικης ηδονης για τα απιστευτα ρεπορταζ σου, τις πολυτιμες και ψαγμενες πληροφοριες σου, την ενεργεια μου μας δινεις, μαζι με την ορεξη να παρουμε το πρωτο αεροπλανο για ταυλανδη και φιλλιπινες και οχι μονο...ευχομαι να ερθει συντομα η στιγμη που θα βρεθουμε φιλε μου και θα ψαξουμε μαζι παλιες και νεες ατραπους ηδονης διπλα σε φιληδονα ασιατικα κορμια.πολυ καυλα το μωρο απο chekos.επισης μην μασας και συνεχισε ετσι γιατι ακμα νεοι ειμαστε και εχουμε πολλες εξωτικες περιπετειες να ζησουμε.σου εχω στειλει πμ.οποτε θες τα λεμε.
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
μην ανησυχειτε φιλοι φιλεφιλιπινεζοι σε λιγο.... καμια 10 αρια χρονια  ολοι
οι αμπελοκηποι θα ναι σαν μικρη μανιλα
οποτε καντε υπομονη θα γαμησει και ο φτωχος ασιατικο μουνι
οχι μονο οι εκαλιωτες τα υπηρετριονια τους!
μεχρι τοτε ταξιδια στις φιλιπινες για οσους εχουν τα φραγκα και για τους μη εχοντες  τις κυριακες ζαπειο αμπελοκηπους
για πινεζες.

Φίλε μου , δεν έχουν καμία σχέση οι Φιλιππινέζες στους Αμπελόκηπους με τις ντόπιες εκεί… εδώ άντε να αξίζει 1 στις 15 και εκεί το μίνιμουμ είναι 10 στις 15 .
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
μαλακια του αν ειναι αληθεια...? θα το πληρωσει χρυσο
το....
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Φίλε μου , δεν έχουν καμία σχέση οι Φιλιππινέζες στους Αμπελόκηπους με τις ντόπιες εκεί… εδώ άντε να αξίζει 1 στις 15 και εκεί το μίνιμουμ είναι 10 στις 15 .
σωστο λες να μην το ξερω τα καλα πανε ντουμπαι η μενουν εκει αλλα και δω αν θες μπορεις να βρεις καλα κοματια αλλα μεχρι τωρα τα τρωνε οι πακιστανοι που τις καμακωνουν οπου βρουν...
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Φίλε μου , εδώ κάνεις λάθος !
Δεν είναι καθόλου εύκολο να πάει Φιλιππινέζα με κάποιον άραβα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Το πολύ  πολύ να δεις κάποιες  από 40 και άνω με άραβα.
Μην ξεχνάς ότι σαν γυναίκες θεωρούν τους άραβες σαν τους πιο άσχημος άντρες και είναι πολύ δύσκολο κάποια νεαρή φιλιππινέζα να κάνει κάτι με άραβα !

Τέλος πάντων … εγώ σκέφτομαι να ξαναπάω το καλοκαιράκι κάτω οπότε έχουμε 3 μήνες ακόμα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
paidia vgalte mou ena budget gia ena 10imero angeles parakalo (tickets, hotel kalo me pisina oxi kai 5astero ,fai , poto kai fysika gynaikes)
eyxaristw :)
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
μην ανησυχειτε φιλοι φιλεφιλιπινεζοι σε λιγο.... καμια 10 αρια χρονια  ολοι
οι αμπελοκηποι θα ναι σαν μικρη μανιλα
οποτε καντε υπομονη θα γαμησει και ο φτωχος ασιατικο μουνι
οχι μονο οι εκαλιωτες τα υπηρετριονια τους!
μεχρι τοτε ταξιδια στις φιλιπινες για οσους εχουν τα φραγκα και για τους μη εχοντες  τις κυριακες ζαπειο αμπελοκηπους
για πινεζες.

Ωραιο ποστ...
Ε, δεν περασαν ακριβως 10 χρονια απο τοτε που το ειπες, περασαν ομως 6...δεν τα λες και λιγα...
Ομως, δεν ξερω κανενα site που οι εν ελλαδι ασιατισες να εχουν προφιλ και να τσαταρουν, ωστε να υπαρχει ευκολη προσεγγιση.
Τωρα, βολτα παγανια σε αμπελοκηπους κυριακες που εχουν την εξοδο τους, ε δεν ειναι και το πιο ευκολο και ευστοχο πραγμα.
Ξερει κανεις, ειδικα οι νεαρες ασιατισες, που στο καλο εχουν δικτυακη παρουσια;
Σε fb δεν νομιζω να μπορει να γινει παιχνιδι, αλλα αν ξερει κανεις οτιδηποτε για καποιο dating site με εν ελλαδι ασιατισες, ας το πει...
 

misikita

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
είμαι νέος εδώ μέσα και θέλω να μάθω εάν υπάρχει κανένας που να έχει επισκεφτεί το angeles το τελευταίο διάστημα για να μάθω πληροφορίες 
ευχαριστώ
 

DiesIrae

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
είμαι νέος εδώ μέσα και θέλω να μάθω εάν υπάρχει κανένας που να έχει επισκεφτεί το angeles το τελευταίο διάστημα για να μάθω πληροφορίες 
ευχαριστώ
Συχνός επισκέπτης και λίαν συντόμως μόνιμος κάτοικος σχετικά κοντά. Στείλε μου PM με τι θες να μάθεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom