Νέα

Ανεπιβεβαίωτες φήμες για βλεννόρροια στο Φυλής 109β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acab 1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τι έδειξαν οι εξετάσεις κ. Μπαράκο;
Μήπως ότι είσθε έγκυος;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
λέτε πούλαγε φούμαρα τελικά ο τύπος;;;;
 

lookylook

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.
τυπε οι μπαχαλακηδες δεν σεβονται ουτε τα ιατρικα θεματα :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.
Συγνωμη ακους τι λες η μπηκες για να κανεις πλακα...? Ξερεις οτι κανεις μαλακια με το ΑΚΑ κ κραζεις αυτους που κοροιδευουν κατι τυπους σαν εσενα? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ρε ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ γιατι ΗΘΕΛΕΣ-ΘΕΛΕΙΣ να τα παθεις...!Δεν σε λυπαμε ουτε εσενα ουτε αυτη την καριολα που το κανει ΑΚΑ για να παρει κανενα ευρω παραπανω...!
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.


θα πας να παρεις τα χαπια για αντιβιωση και ολα καλα :grin:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Σε γενικές γραμμές είναι σωστά τα ανωτέρω. Επί πλέον παίζει σημαντικό ρόλο η μολυσματικότητα του κάθε μικροοργανισμού, όπως και η αποτελεσματικότητα του ανοσοποιητικού μας συστήματος, το οποίο αντιμετωπίζει τον εισβολέα. Αν χαθεί η μάχη νοσούμε.
Όσον αφορά τη βλεννόρροια ,μεταδίδεται κυρίως δια της κολπικής ή πρωκτικής επαφής και σπανίως δια της στοματικής αν υπάρχει γονοκοκκική φαρυγγίτιδα.Στον άνδρα εμφανίζεται βλεννώδης πυώδης πρωινή έκκριση απο την ουρήθρα που συνοδεύεται απο πολύ έντονο πόνο κατά την ούρηση και εκδηλώνεται 2-7 ημέρες μετά την μόλυνση. Στίς γυναίκες τα συμπτώματα είναι πιό ήπια. Πάντα όμως πρέπει να επιβεβαιώνεται η κλινική εικόνα και με την εργαστηριακή απομόνωση του γονοκόκκου. Η θεραπεία είναι εύκολη με αντιβιοτικά.
Πολύ πιό επικίνδυνες είναι οι σεξουαλικώς μεταδιδόμενες λοιμώξεις απο ιούς όπως των ηπατίδων Β και C, του HPV και του HIV.
Τα αντισηπτικά μειώνουν την πιθανότητα μετάδοσης, χωρίς να την μηδενίζουν, διότι έχουν βακτηριοστατική, ιοστατική και μυκητοστατική δράση .Στη παρούσα περίπτωση το Octenisept δεν βοηθάει ιδιαίτερα διότι έχει δράση κυρίως κατά Gram θετικών μικροβίων, ενω ο γονόκοκκος είναι Gram αρνητικός. Καλύτερα είναι τα αντισηπτικά ευρέως φάσματος κατά Gram θετικών και αρνητικών μικροβίων.
Συμπερασματικά ισχύει και εδώ οτι η πρόληψη είναι προτιμότερη της θεραπείας.
Μια ωραία και τεκμηριωμένη απάντηση.Εγώ προσωπικά δεν περνάω με ιερόδουλες που κάνουν απλό πρόγραμμα,συγνώμη κιόλας αλλά γιατί να πληρώσω κάποια για να μου γλείψει τον πούτσο με λάστιχο.
Βέβαια εντελώς καμένος είναι αυτός που θα ζητήσει ακάποτο σεξ,εκεί δεν υπάρχουν δικαιολογίες να ψοφήσεις να ξεβρωμίσει ο τόπος...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.097
Πόντοι
40.362
  Μπαινω εκ περιτροπης στο σαιτ εδω κ καιρο ν παρω καμια ιδεα..Σημερα βρεθηκα για κακη μου τυχη στο κεντρο κ ειπα ν περασω απο φυλης κατι που ειχα ν κανω 25 χρονια.Ειπα ν θυμηθω τα παλια..Τα μπουρδελα τ αποφευγω λογω κακων υπηρεσιων κ χαμηλης ποιοτητας.προτιμω τα στουντιο.Βρηκα ενα γαμημενο παρκιν στην γωνια του 109, απο τα 2,3 μπουρδελα που πηρε το ματι μου μπηκα στο γαμημενο 109.Ν κ η ευγενικη τσατσα που θ γινω πελατης, να κ η χαμογελαστη Αννουλα, να κ η ακαποτη πιπα κ στο γαμημενο κεφαλι μου ελεγα τι κανεις ρε μαλακα;;
Να κ θα τα παρω στο στομα, παρτα λεω ο κοπανος.
Φτανωντας σπιτι γκουγκλαρο το φυλης 109 κ πεφτω πανω στο Μπαρακο κ στη βλενοροια το γαμημενο.
Αν το παιδι λεει αληθεια μπραβο του που ενημερωνει.Το ιδιο θα κανω κ γω αν παρουσιασω κατι τις επομενες μερες.
Οσο γ τη μειοψηφια αυτων που ειρωνευονται κ κανουν χαβαλε σ ενα τοσο σοβαρο θεμα, τι ν πω??
Ειναι κ ο κυριοτερος λογος που δν γραφω κριτικες.
Οπως κ να χει σε λιγες μερες θ ξερω αν εχω κολλησει.ελπιζω πως οχι.


τυπε το πρόβλημα σου απ'οτι καταλαβα είναι ότι δεν μπαινεις αρκετα συχνα στα μπουρδελοσαιτ και δεν ενημερώνεσαι....
θα μπορουσες να την ειχες γλιτωσει την αννουλα αν καιπροσωπικα δεν πιστευω την ιστορια του μπαρακου για βλενοροια
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τυπε το πρόβλημα σου απ'οτι καταλαβα είναι ότι δεν μπαινεις αρκετα συχνα στα μπουρδελοσαιτ και δεν ενημερώνεσαι....
θα μπορουσες να την ειχες γλιτωσει την αννουλα αν καιπροσωπικα δεν πιστευω την ιστορια του μπαρακου για βλενοροια
Aυτο που ολοι τρεχουν αμεσως να υποστιριξουν της τανες δεν το εχω καταλαβει..!Αφου δεν τον εμπιστευεσε να σου δωσω 20 ευρω να την παρεις ΑΚΑ και να μας πεις εαν λεει ψεμματα η οχι?
 

lookylook

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη ακους τι λες η μπηκες για να κανεις πλακα...? Ξερεις οτι κανεις μαλακια με το ΑΚΑ κ κραζεις αυτους που κοροιδευουν κατι τυπους σαν εσενα? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ρε ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ γιατι ΗΘΕΛΕΣ-ΘΕΛΕΙΣ να τα παθεις...!Δεν σε λυπαμε ουτε εσενα ουτε αυτη την καριολα που το κανει ΑΚΑ για να παρει κανενα ευρω παραπανω...!
Οτι θα πεταγοταν καποιος μαλακας σαν εσενα το περιμενα..
Αλλα εσυ εκανες παγκοσμιο ρεκορ στη γρηγοραδα.. :bigdick: :bigdick:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Μια ωραία και τεκμηριωμένη απάντηση.Εγώ προσωπικά δεν περνάω με ιερόδουλες που κάνουν απλό πρόγραμμα,συγνώμη κιόλας αλλά γιατί να πληρώσω κάποια για να μου γλείψει τον πούτσο με λάστιχο.
Βέβαια εντελώς καμένος είναι αυτός που θα ζητήσει ακάποτο σεξ,εκεί δεν υπάρχουν δικαιολογίες να ψοφήσεις να ξεβρωμίσει ο τόπος...

γιατί γλύφει και πόσες άλλες πούτσες εκτός από την δική σου ... καλά αυτοί που γαμάνε ακάποτα είναι για διαπόμπευση στο σύνταγμα και αυτοί και οι τανες που το επιτρέπουν
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Οτι θα πεταγοταν καποιος μαλακας σαν εσενα το περιμενα..
Αλλα εσυ εκανες παγκοσμιο ρεκορ στη γρηγοραδα.. :bigdick: :bigdick:
Την μαλακια παπαρακο την εκανες εσυ κ οχι εγω...οποτε σε γραφω στα ξυρισμενα μου αρχιδια...!Αντε να ψοφισεις να ησυχασουμε κ εμεις κ καμια ατυχη γκομενα που θα την κολησεις τπτ ΜΑΛΑΚΑ Ε ΜΑΛΑΚΑ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.097
Πόντοι
40.362
Aυτο που ολοι τρεχουν αμεσως να υποστιριξουν της τανες δεν το εχω καταλαβει..!Αφου δεν τον εμπιστευεσε να σου δωσω 20 ευρω να την παρεις ΑΚΑ και να μας πεις εαν λεει ψεμματα η οχι?

το δεχομαι το κερασμα, για ποτε λες ;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
γιατί γλύφει και πόσες άλλες πακικες πούτσες εκτός από την δική σου ... καλά αυτοί που γαμάνε ακάποτα είναι για διαπόμπευση στο σύνταγμα και αυτοί και οι τανες που το επιτρέπουν

Αν νομιζεις οτι οι Ελληνες ειναι αγραμματοι για σκεψου τους πακηδες!  :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
το δεχομαι το κερασμα, για ποτε λες ;
Ποτε βολευεσε? και για να το σιγουρεψω θα κανω παζαρι να βλεπω κ εγω να σου περνει μονο ΑΚΑ για να εχουμε σιγουρο αποτελεσμα...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom