Νέα

Ανέκδοτα/αστεία/περίεργα e-mails κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ljsilver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
:tickedoff:

 

Συνημμένα

  • 206461-e0.jpg
    206461-e0.jpg
    564,6 KB · Εμφανίσεις: 41

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
εμένα μου θυμησε το ανέκδοτο που στον έκτο όροφο είναι ένας μαύρος και της λεει τρέχεις τρέχω κυνηγάω αν σε πιάσω σε γαμαω, κουδουνάκια μαλακειες δεν έχει!!
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
εμένα μου θυμησε το ανέκδοτο που στον έκτο όροφο είναι ένας μαύρος και της λεει τρέχεις τρέχω κυνηγάω αν σε πιάσω σε γαμαω, κουδουνάκια μαλακειες δεν έχει!!
Καλά, αυτό είναι από τα κορυφαία!!!
 

Nabu

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
43
Πόντοι
0
Ήταν, μια φορά κι έναν καιρό, ένα καλόπαιδο που την είχε 50 πόντους, αλλά δεν άντεχε αυτό το μέγεθος. Παραήταν μεγάλη και δεν ήθελε να γίνει πορνοστάρ ο άνθρωπος. Οι κοπέλες του τον κοιτάζανε σαν τέρας, η στύση τον έφερνε στα όρια της λιποθυμίας, στα ουρητήρια οι γύρω βάζανε τα γέλια καθώς αυτός έσκυβε να απλώσει το «λάστιχο ποτίσματος», παντελόνι δεν μπορούσε να φορέσει κανονικά… Φοβερό κόμπλεξ. Ρώτησε φίλους μικροτσούτσουνους, πού να τον καταλάβουν. Ρώτησε γιατρούς, φοβόταν το νυστέρι. Ρώτησε χαρτορίχτρες, τελικά αποφάσισε να πάει να βρει μια μάγισσα που του σύστησαν όλες.

«Μια λύση υπάρχει μόνο. Να πας στο δάσος της Καισαριανής» του είπε, «Στη λιμνούλα ζει ένα μαγικό κόκκινο βατράχι. Μην γελάς! Θα το κοιτάξεις κατάματα, θα γονατίσεις και θα του ζητήσεις να σε παντρευτεί. Αν σου πει ναι, θα σου μεγαλώσει άλλους 10 πόντους, αλλά αν σου πει όχι, θα χάσεις 10 πόντους! Δεν ξέρω άλλη λύση!»

Του φάνηκε γελοίο. Τι γραφικότητες! Αλλά σου λέει, κι αν πιάσει; Τρέχει, στραβοπαρκάρει, ψάχνει σαν τρελός μες στο δάσος και το βρίσκει! «Κόκκινο βατράχι, θες να με παντρευτείς;» «Όχι!» του απαντάει ο βάτραχος και τσουπ, μαζεύει η πούτσα του 10 πόντους! Τρελάθηκε από την χαρά του! Επιτέλους σωτηρία! Ξανά «Κόκκινο βατράχι, θες να με παντρευτείς;» «Όχι!» του απαντάει ξανά ο βάτραχος και φεύγουν άλλοι 10 πόντοι!

Έτρεμε από την χαρά! Πέος 30 πόντους, άρχισε να μοιάζει με άνθρωπος, χόρευε από την χαρά! Γιες! Γιες! Σκέφτεται 20! Εκεί είναι το ιδανικό μέγεθος, θα φτιάξω την ζωή μου! Πάμε άλλη μια φορά! «Κόκκινο βατράχι, θες να με παντρευτείς;». Τον κοιτάει ο βάτραχος με ύφος μπλαζέ και κάνει κουάξ. Πλησιάζει! Του φωνάζει «Κόκκινο βατράχι, θες να με παντρευτείς;». «Τι δεν καταλαβαίνεις, ρε φίλε; Κουφός είσαι; Μου έχεις ζαλίσει τον έρωτα να ουμ! Όχι, όχι, όχι!»
 

Nabu

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
43
Πόντοι
0
-Η κοπέλα μου άρχισε να καπνίζει, τι να κάνω;
-Κατ’ αρχήν χαμηλώνεις ταχύτητες και λίγο λιπαντικό δεν κάνει κακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom