Νέα

Ανέκδοτα/αστεία/περίεργα e-mails κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ljsilver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
τι να τη σκοτωσει το φορτηγο ειχε 2 μετρα αποσταση και αυτη η μαλακισμενη τρομαξε
 

yoplas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Ο Διονύσης, ένας μελλοντικός Δικηγόρος παρ’ Αρείω Πάγω, εν μέσω κρίσης πιάνει δουλειά το καλοκαίρι σε ένα μανάβικο.
Όλα πάνε καλά μέχρι που κάποια στιγμή έρχεται ένας και ζητά μισό ( στην Ελλάδα !!! ) καρπούζι.
Διονύσης: Μισό λεπτό κύριε να ρωτήσω τον ιδιοκτήτη γιατί πρώτη φορά συμβαίνει αυτό εδώ.
Πάει στον ιδιοκτήτη.

Διονύσης: Αφεντικό ήρθε ένας μαλάκας έξω που ζητά να του δώσουμε μισό καρπούζι
( ο πελάτης είναι πίσω του και ο Διονύσης δεν τον έχει δει και ο ιδιοκτήτης, του κάνει νοήματα και βγάζει αφρούς, ο Διονύσης όμως το παίρνει χαμπάρι τελευταία στιγμή )
και ευτυχώς που ήρθε αυτός ο καλός κύριος και ζήτησε το άλλο μισό.
Ο πελάτης παίρνει το καρπούζι ευχαριστημένος και ο ιδιοκτήτης έχει πάθει πλάκα από τον τρόπο που ο Διονύσης χειρίστηκε την υπόθεση.
Ιδιοκτήτης: Λαμπρέ νέε μου πραγματικά έχεις μεγάλο ταλέντο. Σκέφτομαι να σου δώσω μία μικρή αύξηση και να σε στείλω στο υποκατάστημά μας στα Μέγαρα.
Διονύσης: Όχι αφεντικό μην το κάνεις αυτό, τα Μέγαρα έχουν μόνο ποδοσφαιριστές και πουτάνες.
Ιδιοκτήτης: Εχμ, είναι η γυναίκα μου από εκεί !
Διονύσης: Αλήθεια ; Σε ποια ομάδα παίζει ;
 

yoplas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
‎- ΜΑΜΑΑΑ, αρχίδι αρχίδι!!
- Τι λόγια είναι αυτά παιδί μου;
- Αρχίδι να χιονίδι...!!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Ο Διονύσης, ένας μελλοντικός Δικηγόρος παρ’ Αρείω Πάγω, εν μέσω κρίσης πιάνει δουλειά το καλοκαίρι σε ένα μανάβικο.
Όλα πάνε καλά μέχρι που κάποια στιγμή έρχεται ένας και ζητά μισό ( στην Ελλάδα !!! ) καρπούζι.
Διονύσης: Μισό λεπτό κύριε να ρωτήσω τον ιδιοκτήτη γιατί πρώτη φορά συμβαίνει αυτό εδώ.
Πάει στον ιδιοκτήτη.

Διονύσης: Αφεντικό ήρθε ένας μαλάκας έξω που ζητά να του δώσουμε μισό καρπούζι
( ο πελάτης είναι πίσω του και ο Διονύσης δεν τον έχει δει και ο ιδιοκτήτης, του κάνει νοήματα και βγάζει αφρούς, ο Διονύσης όμως το παίρνει χαμπάρι τελευταία στιγμή )
και ευτυχώς που ήρθε αυτός ο καλός κύριος και ζήτησε το άλλο μισό.
Ο πελάτης παίρνει το καρπούζι ευχαριστημένος και ο ιδιοκτήτης έχει πάθει πλάκα από τον τρόπο που ο Διονύσης χειρίστηκε την υπόθεση.
Ιδιοκτήτης: Λαμπρέ νέε μου πραγματικά έχεις μεγάλο ταλέντο. Σκέφτομαι να σου δώσω μία μικρή αύξηση και να σε στείλω στο υποκατάστημά μας στα Μέγαρα.
Διονύσης: Όχι αφεντικό μην το κάνεις αυτό, τα Μέγαρα έχουν μόνο ποδοσφαιριστές και πουτάνες.
Ιδιοκτήτης: Εχμ, είναι η γυναίκα μου από εκεί !
Διονύσης: Αλήθεια ; Σε ποια ομάδα παίζει ;

Από τα πιο έξυπνα ανέκδοτα που έχω διαβάσει...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Δεν εμεινε κολυμπηθροξυλο ορθιο...
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=jakek4FxWXs&feature=player_embedded[/video] [/video]
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.689
Κριτικές
3
Like
4.311
Πόντοι
606
Τρεις παππούδες συζητάνε στο καφενείο:

Θανάσης: - Αφήστε ρε παιδιά δεν περίμενα ότι θα καταντήσω έτσι. Προχθές μου ζήτησε η εγγονή μου να την διαβάσω και δεν έβλεπα τα γράμματα. Ποιος εγώ που χτύπαγα πουλί στα διακόσια μέτρα.

Πάνος: - Που να δείτε τι έπαθα εγώ.....
Πήγα να δω ένα φίλο, τον Μήτσο που μένει στον πρώτο όροφο, μόνο δεκαεπτά σκαλοπάτια και φούσκωσα,. Ποιος εγώ που για προθέρμανση έτρεχα μαραθώνιο.

Κώστας: - Και που να σας πω τι έχω πάθει εγώ. Προχθές ήρθε η Ρωσίδα να μου καθαρίσει το σπίτι. Ανέβηκε στην σκάλα, εγώ από κάτω κοίταζα. Έχει ένα κωλο, κάτι πόδια και γαμώ.
Την κατέβασα από την σκάλα, το ένα έφερε το άλλο και την πήδηξα.
Όταν τελειώσαμε γυρνάει θυμωμένη και μου λέει:
"Αμάν, κύριους Πάνος τρίτη φουρά σήμιρα! Τι έχουτε πάθει;
Είδατε ρε παιδιά; ΞΕΧΝΑΩ, ΞΕΧΝΑΩ.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166

Eχει 23896292 χτυπηματα στο you tube...
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Η χειρότερη φάρσα που θα μπορούσατε να κάνετε σε κάποιον που κοιμάται στο αυτοκίνητο [video]

[video][video]http://www.youtube.com/watch?v=CeY36CzUhEk&feature=player_embedded[/video[/video]]
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
399
Πόντοι
166
Respect στον Νικόλα. Πολύ μπροστά..  :rockon:


(Δεν ήξερα που να το χώσω..)  :think:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Η χειρότερη φάρσα που θα μπορούσατε να κάνετε σε κάποιον που κοιμάται στο αυτοκίνητο [video]

[video][video]http://www.youtube.com/watch?v=CeY36CzUhEk&feature=player_embedded[/video[/video]]
μπορει να κραζουν κατω στα κομμεντς οι περισσοτεροι παντως εγω γελασα  :2funny:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.496
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
Τρεις παππούδες συζητάνε στο καφενείο:

Θανάσης: - Αφήστε ρε παιδιά δεν περίμενα ότι θα καταντήσω έτσι. Προχθές μου ζήτησε η εγγονή μου να την διαβάσω και δεν έβλεπα τα γράμματα. Ποιος εγώ που χτύπαγα πουλί στα διακόσια μέτρα.

Πάνος: - Που να δείτε τι έπαθα εγώ.....
Πήγα να δω ένα φίλο, τον Μήτσο που μένει στον πρώτο όροφο, μόνο δεκαεπτά σκαλοπάτια και φούσκωσα,. Ποιος εγώ που για προθέρμανση έτρεχα μαραθώνιο.

Κώστας: - Και που να σας πω τι έχω πάθει εγώ. Προχθές ήρθε η Ρωσίδα να μου καθαρίσει το σπίτι. Ανέβηκε στην σκάλα, εγώ από κάτω κοίταζα. Έχει ένα κωλο, κάτι πόδια και γαμώ.
Την κατέβασα από την σκάλα, το ένα έφερε το άλλο και την πήδηξα.
Όταν τελειώσαμε γυρνάει θυμωμένη και μου λέει:
"Αμάν, κύριους Πάνος τρίτη φουρά σήμιρα! Τι έχουτε πάθει;
Είδατε ρε παιδιά; ΞΕΧΝΑΩ, ΞΕΧΝΑΩ.


:2funny: :2funny: :2funny:
 

yoplas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Ο Σέρλοκ Χολμς και ο Δρ Γουάτσον πηγαίνουν για κάμπινγκ. Στήνουν τη σκηνή τους κάτω από τα αστέρια και πηγαίνουν για ύπνο. Κάποια στιγμή, ο Χολμς ξυπνάει τον Γουάτσον και του λέει: «Γουάτσον, κοίταξε τα αστέρια και πες μου τι βλέπεις».
Κι εκείνος του απαντά: «Βλέπω εκατομμύρια αστέρια και μερικά από αυτά πρέπει να είναι πλανήτες. Και είναι πολύ πιθανό να υπάρχουν πλανήτες σαν τη Γη, και αν ισχύει κάτι τέτοιο, τότε δεν αποκλείεται να υπάρχει και ζωή εκεί πάνω».
Και ο Χολμς του απαντά: «Ηλίθιε Γουάτσον, κάποιος μας έκλεψε τη σκηνή!»
 

yoplas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
- Μπαμπά! Μπαμπά! Στο σχολείο μας είπε η δασκάλα να εξηγήσουμε μέχρι αύριο το πρωί τη διαφορά μεταξύ των λέξεων «θεωρητικά» και «πραγματικά».
- Πολύ καλά… Ρώτησε τη μάνα σου εάν θα κοιμόταν με έναν άλλον άνδρα για 1.000.000 ΕΥΡΩ.
Το παιδί υπακούει και ρωτάει τη μαμά του: - Μαμά… θα κοιμόσουν με άλλον άνδρα για 1.000.000 ΕΥΡΩ;
- Οπωσδήποτε!
- Μπαμπά! Μπαμπά! Είπε, πως ναι!
- Ωραία, τώρα πήγαινε και ρώτα την αδελφή σου…
- Μαρία…θα κοιμόσουν με έναν ανδρα για 1.000.000 ΕΥΡΩ;
- Μα φυσικά! - Μπαμπά! Μπαμπά! Επίσης, είπε το ναι!
- Εντάξει, ρώτα τώρα και τον μεγάλο σου αδελφό…
- Κώστα, θα κοιμόσουν με έναν άνδρα για 1.000.000 ΕΥΡΩ;
- Και βέβαια, ναι!
- Μπαμπά! Μπαμπά! Επίσης είπε ναι!
Και απαντάει ο πατέρας:
- Βλέπεις; Θεωρητικά στο σπίτι έχουμε 3.000.000 ΕΥΡΩ, στην πραγματικότητα όμως, στο σπίτι έχουμε μόνον δύο ΠΟΥΤΑΝΕΣ και εναν ΠΟΥΣΤΗ!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom