Νέα

Ανδρική αποτρίχωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr. White
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.268
Πόντοι
11.956
Πιστέψτε το ή όχι, η πρώην μου την πρώτη φορά που με είχε δει γυμνό, με ρώτησε πού είχα κάνει αποτρίχωση με λέιζερ! Δεν μπορούσε να πιστέψει ότι στήθος και πλάτη δεν είχα ούτε χνουδάκι! Έτσι είναι το σκαρί μου, τι να κάνουμε! Τρίχα εκεί δεν έβγαλα ποτέ! Έχω μόνο μετρημένες καμιά δεκαριά (δεν κάνω πλάκα, τόσες είναι) γύρω από τον αφαλό. Έχω στις μασχάλες και στα πόδια, αρκετές αλλά αραιές. Επίσης δεν έβγαλα ποτέ ούτε καν χνουδάκι στον κώλο. Το ξέρω ότι είναι σπάνιο για άνδρα, ειδικά εκεί, που έχουν ακόμα και οι γυναίκες, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι! Γονίδια είναι αυτά.

Εφηβαίο, πούτσα και αρχίδια έχω τρίχα, αλλά κι εκεί αραιές τις λες. Αν τις άφηνα, θάμνος δεν θα γίνονταν. Θα ήταν τουφίτσες με κενά ανάμεσα. Επειδή δεν μου άρεσε ποτέ η εικόνα αυτή, να φαίνονται τουφίτσες στη μέση του πουθενά, τις ξύριζα κόντρα με ξυράφι από μικρός, εκτός από κάποιες περιόδους που με έπιανε βαρεμάρα (συνήθως όταν δεν είχα γκόμενα) και τις τρίμαρα απλώς με μηχανή. Ποτέ δεν ερεθίστηκα, ούτε με έπιανε φαγούρα. Είχα δοκιμάσει 1-2 φορές με κρέμα αποτρίχωσης για γεννητικά όργανα, αλλά δεν έκανε σπουδαία δουλεία. Πολύς χρόνος και το αποτέλεσμα ήταν μέτριο. Μου είναι πιο γρήγορο απλά να τραβήξω 4-5 ξυραφιές στα πολύ γρήγορα εφηβαίο και αρχίδια και να τα κάνω γλόμπο στο λεπτό. Άλλες μεθόδους αποτρίχωσης δεν έχω δοκιμάσει.

Η τωρινή κοπέλα μου έτσι με γνώρισε, άτριχο από τη μέση και πάνω και ξυρισμένο πούτσα κι αρχίδια και δεν την χαλάει καθόλου, όπως μου λέει. Άλλωστε κι εγώ την θέλω άτριχη παντού (εννοείται και στο μουνί της) και την τελευταία περίοδο το ψάχνει για λέιζερ.

Το έχω σκεφτεί και για μένα, να έκανα λέιζερ, στις δέκα τρίχες στον αφαλό που έχω, αλλά και σε εφηβαίο, πούτσα κι αρχίδια, για να απαλλαγώ από το ξύρισμα οριστικά, αλλά δεν κρύβω ότι έχω αναστολές. Κι αν το μετανιώσω;

Σοβαρά τώρα, οι γυναίκες πώς το βλέπετε, αν ο άνδρας έχει κάνει ολική αποτρίχωση στα γεννητικά του όργανα με λέιζερ; Σας αρέσει, είστε οκ ή σας χαλάει σαν ιδέα ο γκόμενος / άνδρας σας να έχει κάνει κάτι τέτοιο στον εαυτό του; Το θεωρείτε πολύ metrosexual, παραπάνω απ' όσο μπορείτε να ανεχθείτε στον άνδρα που επιλέγετε για σχέση;
Τι ρωτάς φίλε στο 2022 είμαστε ...οι τρίχες έμειναν στη δεκαετία του90
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Ε.. τουλαχιστον αμα δεν εισαι γυμνασμενος να εχεις λιγο τριχα καλο ειναι
Πρέπει να είμαστε ελεύθεροι να κάνουμε ότι θέλουμε.
Κάποτε οι ξυρισμένοι άντρες ήταν gay και μόνο gay για την συντηρητική κοινωνία. Τώρα οι στίχοι και γυμνασμενοι λένε στους κοιλουμπακηδες αφήστε τρίχα δεν είναι ωραίο. Κτλ κτλ κτλ. Παντού όροι και τίτλοι και μαλακίες.
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Εγώ πάντως με μηχανή με κεφαλή στα αρχιδια κόβομαι. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Με την προηγούμενη μηχανή δεν κοβόμουν στα αρχιδια. Η πλάκα είναι ότι η προηγούμενη μηχανή κόστιζε 19 ευρώ και αυτή που έχω τώρα την αγόρασα περίπου 50.
Ένας φιλος μου επίσης με μηχανή κόβεται στα αρχιδια.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Εγώ πάντως με μηχανή με κεφαλή στα αρχιδια κόβομαι. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Με την προηγούμενη μηχανή δεν κοβόμουν στα αρχιδια. Η πλάκα είναι ότι η προηγούμενη μηχανή κόστιζε 19 ευρώ και αυτή που έχω τώρα την αγόρασα περίπου 50.
Ένας φιλος μου επίσης με μηχανή κόβεται στα αρχιδια.
Αδιάβατοι.

Τη μηχανή έχεις; Κάνει σίγουρα για την ευαίσθητη περιοχή;
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση, δυστυχώς ήμουν από τα άτομα που αν άφηναν και άλλο τις τρίχες τους θα γινομουν πολύ τριχωτός, πράγμα που είναι αντιαισθητικο εν έτη 2022, τώρα κάνω προσπάθειες να χάσω όσες περισσότερες μπορώ, πηγαίνω σε ένα πολύ καλό κέντρο υποτίθεται στη Γλυφάδα για να κάνω ριζική αποτρίχωση αλλά δυστυχώς βλέπω ότι το μόνο που γίνεται είναι να δημιουργούνται κάποια κενά κάτω από τον αγκώνα, πάνω από τον αγκώνα έχουν φύγει σχεδόν όλες και πίσω στη πλάτη επίσης είναι υπερβολικά λίγες, αλλά σε χέρια κάτω από αγκώνα και στα πόδια είναι πολλές πάλι, επίσης έχω κάτι λίγες στήθος και στην κοιλιά σε κάποια σημεία γύρω από τον αφαλό που αν και είναι διάσπαρτες κάποιες είναι έντονες, εχω απελπιστει, μας είχαν πει το καλοκαίρι 8 συνεδρίες και ακόμα πηγαίνω, λέτε να είναι απατεώνες?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση, δυστυχώς ήμουν από τα άτομα που αν άφηναν και άλλο τις τρίχες τους θα γινομουν πολύ τριχωτός, πράγμα που είναι αντιαισθητικο εν έτη 2022, τώρα κάνω προσπάθειες να χάσω όσες περισσότερες μπορώ, πηγαίνω σε ένα πολύ καλό κέντρο υποτίθεται στη Γλυφάδα για να κάνω ριζική αποτρίχωση αλλά δυστυχώς βλέπω ότι το μόνο που γίνεται είναι να δημιουργούνται κάποια κενά κάτω από τον αγκώνα, πάνω από τον αγκώνα έχουν φύγει σχεδόν όλες και πίσω στη πλάτη επίσης είναι υπερβολικά λίγες, αλλά σε χέρια κάτω από αγκώνα και στα πόδια είναι πολλές πάλι, επίσης έχω κάτι λίγες στήθος και στην κοιλιά σε κάποια σημεία γύρω από τον αφαλό που αν και είναι διάσπαρτες κάποιες είναι έντονες, εχω απελπιστει, μας είχαν πει το καλοκαίρι 8 συνεδρίες και ακόμα πηγαίνω, λέτε να είναι απατεώνες?
Edessaikos_FC.png
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.603
Πόντοι
1.056
αν εξαιρεσουμε τα μαλλια μουσια φριδια και ματοκλαδα, οπουδηποτε αλλου , εντελως αχρηστη η τριχα . μονο προβληματα φερνει.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Εν κατακλείδι δεν καταλάβατε τι είπα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν εξαιρεσουμε τα μαλλια μουσια φριδια και ματοκλαδα, οπουδηποτε αλλου , εντελως αχρηστη η τριχα . μονο προβληματα φερνει.
Δηλαδή να κάνω και στα γεννητικά αποτρίχωση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

spiros79

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Φιλαράκι κάνω αποτρίχωση εδώ και δύο χρόνια έχω πάει σε πολλά ινστιτουτα..έχω βρει τώρα μια στο Ηράκλειο Κρήτης που είναι σούπερ.καθε φορά που μετά βάζει πούδρα παντού χύνω στα χέρια τής
Καλησπέρα φίλε μπορείς να δώσεις κάποιο τηλ για αποτρίχωση στο ηρακλειο ;
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Ε μπορεί να πει κανείς τι παίζει με την περίπτωση μου?
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
θέλει τέντομα και μετά ξύρισμα με μηχανή !!!!!
Τέντωμα το δέρμα; Το κάνω…τζίφος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδιάβατοι.

Τη μηχανή έχεις; Κάνει σίγουρα για την ευαίσθητη περιοχή;
Philips MultiGroom Series 3000 MG3730/15 . Αυτή έχω

Αν δεν κανει, έχετε να προτείνετε κάτι;
 

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
112
Like
106
Πόντοι
1
Τέντωμα το δέρμα; Το κάνω…τζίφος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Philips MultiGroom Series 3000 MG3730/15 . Αυτή έχω

Αν δεν κανει, έχετε να προτείνετε κάτι;
δεν κανει αυτη για σωμα ειναι κουρευτικη.Δες την σειρα της Philips bodygroom
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom