Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 50

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Άνα γειά σου ... τζούλια ... και προσπαθούσα να θυμηθώ το όνομα ... και όπως είπα σε άλλο thred ... από ανατολικό μπλόκ (ουκρανία σωστά) ... αλλά εμένα ούτε μέτρια εμφανισιακά μου φάνηκε ούτε ιδιαίτερα ενισχυμένη ... το αντίθετο θα έλεγα. Για αυτήν ανέφερα. Και όπως είχα πει μεγάλη κοσμοσυρροή κατά την πρωινή βάρδια κατά τις 11-12. Υπέροχα γαλαζοπράσινα μάτια, μικρό σχετικά στήθος, αλλά κορμί αξεγάδιαστο σχεδόν λαμπάδα. Στα του έργου πολύ καλή... σε κερδίζει. Δέχετε με ευχαρίστηση να τις προσφέρεις υπηρεσίες (midas ... για εμάς ειναι το κορίτσι) ... μέχρι να τελειώσει όπως λέει και μετά δεκτική σε όλα... πέρασα πολύ πολύ καλά και θα ξανατιμηθεί.

Υ.Γ.: Πέρνει ένα πόντο επιπλέον μιας και ασχολήθηκε ιδιαίτερα με την περίπτωση του μικρού γίγαντα ... μιας και τελευταία έχει πέσει σε χειμερία νάρκη.
Πεοαφυπνηστρια λοιπον η νεαρα, μμμ μαλιστα ωραια  :dancing: στα υποψιν ...


Ερωτηματα που αναζητουν λυση : Επιστροφη Βερονικας & Αριθμος τηλεφωνου
  :think:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Δεν με λενε Ανα!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι που το target group μου ειναι οι μικροκαμωμενες  :grin:
Καλα, το μετρια το περνω πισω, μην σε προσβαλω κιολας και μ΄αρχισεις με την μαγικη σου γλωσσα, αν καταλαβα καλα  :grin:

αγαπημένε μου hagem σορρυ αλλά ο καθένας έχει το δικό του μέτρο ... και εγώ είμαι μεγάααααααααλος όπως βλέπεις ... οπότε στα δικά μου μάτια φάνηκε κανονική ... μπορεί και να κάνω λάθος ... γιαυτό θα την ξανατεστάρω ... χεχεχε ... όσο για την γλώσσσα ... είμαι αιδοιόδουλος ... και απλά ξεχνιέμαι εκεί χάμου.
Παρεπιπτόντως ... αν και γιγαντας ... και το δικό μου γούστο είναι στις petit (εύκολοβόλευτες ... μιας και εγώ δεν είμαι  :2funny:) και petit δεν την λες συμφωνώ.

Αγαπητέ jo κάποια στιγμή κατάλαβα ότι δεν ήξερε τι να κάνει ...  :2funny: :2funny: :2funny: ... να με διώξει; να μου πει κάτι; (που να τολμήσει ...  :2funny: :2funny: :2funny:) οπότε έβαλε τα δυνατά της... αλλά επιμένω ... το δυνατό της σημείο είναι οι ματάρες της.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Τζούλια πρωϊνή και Άντζελα απογευματινή βάρδια.

Και τα δυο κορίτσια είναι από Ουκρανία και η κάθεμια έχει τις χάρες της.

Τζούλια ξανθιά ενώ Άντζελα μελαχρινάκι.

Μικρά αλλά περήφανα βυζάκια διαθέτουν και οι δυο, φοβερή θέα στα τέσσερα και στο κρεβάτι είναι θερμές και υπομονετικές.

Βερόνικα αναμένεται από εβδομάδα κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας.

Αγαπάμε Ουκρανία λέμε.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Τίνα πρωϊνή και Βερόνικα απογευματινή.

 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Η δε Βερόνικα αδυνάτισε θα έλεγα, αλλά παραμένει καλή επαγγελματίας μέσα. :kissass:

30 το απλό, 40 πιο χαλαρά αυτά και μόνον προσφέρει το κορίτσι.

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Μάλλον αυτό θα είναι το πρόγραμμα, όπως δούλευαν και Σαπφούς 20.

οκ.! γιατι μαλλον θα παω για βερονικα, εχω τυψεις που την προηγουμενη βδομαδα την ειδα και δεν περασα..!! :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το μουνι σερνει καραβι λεει ο λαος , αν ειναι παραπανω απο ενα σερνουν στολο απ οτι βλεπουμε  :cool2:
Image00014.jpg
Image00013.jpg

Η καρτουλα διπλης οψεως με 2 ονοματα και ενα τηλεφωνο το οποιο ειναι του μαγαζιου...  
Ευχαριστουμε τον κυριο gabetso που μας την δανεισε , αξιο ρεμαλι της κοινωνιας  :rockon: καλη του Πασχαλινη ξεκουραση.

Τινα και Βερονικα στα κουπια λοιπον στο μαγαζακι , την πρωτη την ειδα να φευγει και μου φανηκε καλη με φουντωτο μαλλι ( αυτη δεν ειναι ? )
ενω με την δευτερη ειχαμε ενα ποιο στενο τετ α τετ,  τριτου δωματιου. θα επεκταθω αργοτερα γενικα καλα ηταν παντως .
 

Συνημμένα

  • Image00013.jpg
    Image00013.jpg
    156,1 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Image00014.jpg
    Image00014.jpg
    158,5 KB · Εμφανίσεις: 44

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Το μουνι σερνει καραβι λεει ο λαος , αν ειναι παραπανω απο ενα σερνουν στολο απ οτι βλεπουμε  :cool2:
Image00014.jpg
Image00013.jpg

Η καρτουλα διπλης οψεως με 2 ονοματα και ενα τηλεφωνο το οποιο ειναι του μαγαζιου... 
Ευχαριστουμε τον κυριο gabetso που μας την δανεισε , αξιο ρεμαλι της κοινωνιας  :rockon: καλη του Πασχαλινη ξεκουραση.

Τινα και Βερονικα στα κουπια λοιπον στο μαγαζακι , την πρωτη την ειδα να φευγει και μου φανηκε καλη με φουντωτο μαλλι ( αυτη δεν ειναι ? )
ενω με την δευτερη ειχαμε ενα ποιο στενο τετ α τετ,  τριτου δωματιου. θα επεκταθω αργοτερα γενικα καλα ηταν παντως .

Ποτε πηγες.?? σημερα.??
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αποσπασμα πορνοημερολογιου σελις 79 . Βερονικα .Α.Γεω 50 (5-5-13) ( <----------- Καραμαν δες  :grin:)

Κυριακη των Αιδοιων
- Αγαπητο μου ημερολογιο γεια σου , χρονια σου πολλα,  Χριστος Ανεστη
- Φημες
- Σκασε βλασφημο, αφου το γραφουν τα βιλια. Αληθως επρεπε να πεις!
- Τα βιβλια ολο βλακειες γραφουν , οπως και γω αλλωστε
- Ημερολογιο, δε πα να ριξεις κανα πουτσο στην εγκυκλοπαιδεια να στανιαρεις λεω γω
- χοχοχο, νευρακια νευρακια ? Μα ειναι τιτλος αυτος που εβαλες ?
- Μια χαρα ειναι, η προηγουμενη Κυριακη ηταν των Βαϊων αυτη θα ειναι των αιδοιων. Φευγω !
- Στο καλο και με την Νικη , με την Βικυ η οποια αλλη θες , αληθεια που θα πας ? τσαρκα και οτι βρεις ?
- Τσαρκα παλια, καταδρομικη θα κανω και ισως αναγνωριση κανα δυο επομενων στοχων. Σημερα Target Veronika !
- Καλη σου τυχη ...

 Καφεδια στην (ερημη) παραλια εχει το προγραμμα σημερα λοιπον και μετα απο μια ευχαριστη η παρεα σκορπισε και ο καθενας πηρε τον δρομο του
πηρα και γω τον δικο μου κρατοντας μια χαρτοσακουλα ,με αγνωστο περιεχομενο, ενα δωρο που μου εδωσε ενας φιλος για τα προ ολιγων ημερων γενεθλια μου...
δε το περιμενα και δεν το ανοιξα κιολας εκεινη την ωρα, τι ρομαντικουλης σκευτικα, δωρο μου πηρε, παιδακια ειμαστε?.. Παμε, προορισμος Α-Γεωργιου 50.
Πληροφοριες απο την ντελοCIA ειχανε φτασει στα αυτια μας, απο πρακτορα που δοκιμασε την πρωινη Τανια, οτι βραδυνη ειναι η Βερονικα , καρφι εκει λοιπον.
Το καρμα με εφερε εξω απο τον οικο την ωρα που κατεβαινε απο το αυτοκινητο φοροντας ενα λουλουδατο φορεμα , μοιραια συνανηση!
ο χαμενος ο Καραμαν ηρθε στο μυαλο μου που ελεγε καποτε για Βασιλισσες του Βαρδαρη και Πριγκιπες του Μυλου, τις σκεψεις ομως διεκοψαν 3 αγαπουληδες
που ευσπευσαν να μπουν κι αυτοι ξωπισω της, ο ενας βγηκε απο αυτοκινητο τον ειδα , οι αλλοι οι ninja μαλλον σε κανα δεντρο ειχαν ανεβει
δε μπορεσα να εξηγησω την εμφανιση τους, μπηκα απλα και γω μετα απο λιγο και γιναμε πολλες ...
Ο χορος καλος σχετικα αν και φτωχος διακοσμητικα , καθαρος σαν καινουριο μαγαζι που ειναι ομως δεν αναβλιζει πολυτελεια η ζεστασια κλτ
Η Ελειψη καλογυρου στα αρνητικα οπως και η παρουσια χυμα χαρτιου κουζινας αντι κατι καλυτερου ... ( V for Vardarika θα ηταν ενας καλο τιτλος )
Η ιδιαιτεροτητα του μαγαζιου ειναι το οτι μπορει ο εξερχομενος να φυγει χωρις να περασει απο το σαλονι ;) +1 Εχει και τηλεφωνο πλεον.

Βερονικα λοιπον, την ακουω κανα δυο χρονια ομως δε την ειχα δει παρα μια φορα και δε την θυμομουν καθολου
Με τις περιγραφες εκτος του οτι δε τα παω πολυ καλα δε νομιζω οτι εχουν και νοημα γιατι ολοι βλεπουμε διαφορετικα τις γυναικες
ειχα ακουσει αλλωστε περιγραφες για αυτην απο μουναρα ως και ξερακιανη , δε συμφωνω με καμια.
Τα ματια μου ειδαν μια ωριμη κοπελα αδυνατη θα ελεγα, με μικρο στηθος, πολυ απαλο δερμα οπως διαπιστωσαμε μετα. σχετικα ψηλη με "ισιο" σωμα
Μπορει στην ανασταση να μην ειχα σημερα ομως ειχα μια πολυ καλη λαμπαδα , χοχο να ζηλευετε! Λαμπαδα Βερονικα :) (θα ηταν επισης ενας καλος τιτλος)
Διαθετει και ωραιο προωσοπο, στο οποιο ομως ο χρονος εχει αρχισει και επιτιθεται εχοντας και συμμαχο την δυσκολη δουλεια της κοπελιας.
Οταν ειδα αυτη την φωτογραφια παντως μου την θυμησε (λιγο ποιο νεα και ποιο παχουλη) Επαιξε ρολο και το φορεμα ομως ...
vero.jpg

Το φορεμα επαιξε ρολο και στην εισοδο μου απ οτι καταλαβα γιατι το κλικ που ακουσα λιγο αργοτερα δεν ηταν και τοσο ζωηρο...
Η Βερονικα δεν ειναι το φρεσκο πιπινι που συνηθος αναζητω πολυ πιθανον να ειχα αποχωρησει αφου και στο σαλονι δεν εδειξε κατι ιδιαιτερο
ειναι απο τις λιγες φορες που συνδεσα τον ηχο του κλικ στον ενυσχητη των ξενων αναφορων ωστε να γινει δυνατοτερος.( + συλεκτικοι λογοι)

Προγραμματα 30 και 40 για "απλο" και "χαΛΑρο" μου ανακοινωσε η θειτσα-τσα (πολυ καλη κυρια). 40 εδωσα, ζητησα πηρα πετσετα εκανα ντουζακι.
Η δεσποινις ηρθε μετα απο ενα τεταρτο καθοτι ειχε αλλον πελατη πριν, και γω γεμισα τον χρονο μου πιτσιλωντας το πουλι μου με ζεστο νερο
Προκαταρκτικα εκανε τηλεπαθητικα καθως ερχοταν μαλλον αλλα επιασαν τοπο ! Παραδοξος το εργαλειο ειχε παρει την ανιουσα μονο του
Κατα την εισοδο της μας βρηκε εμενα κατακορυφο (ορθιο) και το πουλι μου παραλληλο με το πατωμα, το δε στυσιομετρο εδειχνε 50%
μετα απο εναν εναγκαλισμο και ανταλαγη ευχων καθησε πηρε το προφυλακτικο και το φορεσε... opa Kaltsam style! Το τεντωσε μαλιστα οσο μπορουσε ... :S
( Παρενθεση γενικου χαρακτηρα )
Το βρισκω εντελως απαραδεκτο και το εχω συναντησει απο παρα πολλες κοπελες με αρκετα χρονια στο επαγκελμα μαλιστα
Αμα δε ξερετε να βαλετε ενα προφυλακτικο ρε κοριτσια τι να πω ... Ειναι τουλαχιστον ντροπη.  Ξεστραβωθητε ...
( Τελος Παρενθεσης γενικου χαρακτηρα )
Η πιπα ηταν αρκετα καλη και η κοτσιδα αλογο-ουρα αποτελεσε μια πολυ καλη χειρολαβη χοχο, Καλη σε διαρκεια χωρις ομως καραμπαλικινγκ.
Την διεκοψα μονος για να παμε παρακατω , σεξ σε δυο στασεις με ικανοποιητικη βοηθεια-συμμετοχη εκ μερος της κορασιδος. Χειρονακτικο το τελειωμα
(απο την δεσπινις) με τα σκαγια να πεφτουν στην κοιλιτσα μου, αφου την δικη της δε μας την δανεισε για λιγο ... Καρό σημαια , τελος αγωνα.

Οι χρονοι που επιασε το μουνοθεσιο ηταν:  Πορτα - Πιπα 50sec!!!! , πιπα - Πεο-εισοδος 3min,  Πεο-εισοδος - εκσπερματιση 7min, εκσπερματιση - πορτα 70sec
Συνολικα ειχαμε μια δωδεκαλεπτη συνευρεση χωρις να κυριαρχει το αισθημα της βιασυνης, χωρις ομως να δικαιολογει και το "χαΛαρααα" που πλερωκαμε εξτρα
σε καμια περιπτωση δεν "τα κλαιω" ηταν μια καθ ολα τιμια συναλλαγη, η Βερονικα ειναι μια σωστη επαγκελματιας, αρκετα ερωτικη και συνεργασιμη και τα αξιζε.
θα χρειαστει απλα  λιγο χρονο για να "αποβαρδαροποιηθει" πιστευω.  Αρκετα καλη για καυλιαρηδες,  οχι και τοσο ομως για "παιχνιδιαρηδες¨ του ειδους μου.
Αυτο ειναι το συμπερασμα μου.

Αναμνηστικη φωτογραφια
ve50.jpg


Ας ακουσουμε ενα ομορφο τραγουδακι, εικονοποιημενο στην ιδια παραλια που ηπιαμε τον καφε μας λιγο πριν ...




ΥΓ. Γυρνοντας σπιτι ανοιξα ο δωρο μου, ηταν ενα μαυρο μπλουζακι και ενα στικακι usb γεματο φωτογραφιες μαλιστα  , τα αφησα στην ακρη ...
Το μπλουζακι ομως... Δε μου κολουσε κατι ,πηγα να το ξαναδω καλυτερα και ειδα οτι εχει μια σταμπα πανω του , μα τι ειναι αυτο ? ! χαχαχαχα
Image00018.jpg

Ειναι τρελουλης ο big boy ! Και τον ευχαριστω πολυ και δημοσια οχι τοσο για το δωρο ουτε για την την κινηση, ουτε για τις ευχες, τον ευχαριστω που μου εφιαξε το βραδυ !!!
Μπλουζακι national delographic ρε φιλε ? Xαχαχα Θεος ! Ευχαριστω πολυ :) Ξαναβγηκα και ηπια δυο μπυρες στην υγεια του !
Εκτος απο τις εμπειριες με τα κοριτσια αυτη η μπουρδελοιστορια μας εχει φερει ποιο κοντα με μερικους ανθρωπους  
Μοιραστηκαμε διαφορα , φιλοσοφισαμε , αναθεωρησαμε , προωρησαμε ...
keepwalkning.jpg


Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολα τα καρντασια. :grouphug:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Μολις γυρησα και εγω απο Βερονικα, η κοπελα σημερα δεν εκλεινε μπουτι, χαμος.! Φανταζε ονειρο η σκεψη μου, η Βερονικα σε στουντιο.!! περημενα κανα 40λεπτο να μπω και να ερθει η Βερονικ, μεσα... 1η μου φορα στο ιδρυμα, στο σαλονακι ειδα βαλανε και πλασμα τηλεωραση, την οποια την Μ.Τεταρτη δεν την ειχε, ή δεν την προσεξα, κατα μεγαλο ποσοστο το 1ο.
Το δωματιο.?? Τεραστιο.!! χωρις υπερβολες, γενικα λιτο, με διπλο κρεβατι, με κομοδινα δεξια αριστερα, πλαγιο καθρευτη, υδρομασαζ, το οποιο δεν περηλαμβανετε με την Βερονικα  :'( ...ευτηχως.!  :grin: το μονο μειον.?? δεν ξερω αν μπηκα στο ιδιο δωματιο που μπηκε και ο jo, αλλα εψαχνα απεγνωσμενα κρεμαστρα για τα ρουχα μου γιατι καλογερος γιοκ.! FAIL.!! μια κρεμαστρα ειχε διπλα στο υδρομασαζ και αυτη ξυλωμενη, οποτε τα βολεψα στο επιπλακι που ειχε διπλα στην εισοδο, νυπτηρακι μικρο, με κρεμοσαπουνο, αλλα το χαρτι χυμα πανω στην συρταριερα 2 μετρα μακρια...FAIL.!! μουσικη δεν επεζε μεσα αν και ειχε ηχειο, κλιματιστικο δεν δουλευε αν και ειχε, αλλα ερχοταν ψυξη απο τους αεραγωγους-εξαερησμους που εχει, γενικα το δωματιο περασε καλως...
Οσο αφορα την συνευρεση μου με την Βερονικα, για μια ακομα φορα με δικαιωσε, αν και ειχαμε ελαχιστα προκαταρτικα, πιπα οσο κρατανε οι διαφημησεις στο Star οταν βαζει ταινια...σεξ αισθησιακο και χαλαρο, η Βερονικα παραμενει κορμαρα, μαλια ξανθα προς το ανοιχτο, φυσικο μαυρισμα χωρις tanlines... ;)

και μερικες φωτογραφιες του δωματιου, μην περημενετε αναλυση καλη, σμαρτφοουν γιοκ.!! :grin:


ΥΓ.προς jo....το wifi puts σου παει μια μερα πισω.!!  :2funny:  ...ή το δικο μου μια μερα εμπρος.??  :think:
 

Συνημμένα

  • P060513_23.05_[02].jpg
    P060513_23.05_[02].jpg
    202,2 KB · Εμφανίσεις: 78
  • P060513_23.05_[03].jpg
    P060513_23.05_[03].jpg
    213,5 KB · Εμφανίσεις: 95

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Το νυπτηρακι και το υδρομασαζ...

 

Συνημμένα

  • P060513_23.04_[01].jpg
    P060513_23.04_[01].jpg
    209,4 KB · Εμφανίσεις: 64
  • P060513_23.00_[01].jpg
    P060513_23.00_[01].jpg
    204,9 KB · Εμφανίσεις: 97

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
και παντοφλουλες ΝΙΚΕ.!!

 

Συνημμένα

  • P060513_23.01_[03].jpg
    P060513_23.01_[03].jpg
    139,5 KB · Εμφανίσεις: 86
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μολις γυρησα και εγω απο Βερονικα...
δεν ξερω αν μπηκα στο ιδιο δωματιο που μπηκε και ο jo,
ΥΓ.προς jo....το wifi puts σου παει μια μερα πισω.!!  :2funny:  ...ή το δικο μου μια μερα εμπρος.??  :think:
Στο ιδιο , στο ιδιο μπηκες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:  Μια χαρα δουλευει το Wifi οπως παλια  :grouphug: απλα το δικο σου ειναι παλαιοημερολογιτικο :grin:

εψαχνα απεγνωσμενα κρεμαστρα για τα ρουχα μου γιατι καλογερος γιοκ.! FAIL.!!
το χαρτι χυμα πανω στην συρταριερα 2 μετρα μακρια...FAIL.!!

Εγω τα εβαλα στο συρταρι τα ρουχα μου , τα διπλωσα κανονικα , νοικοκυρης λεμε  :tooth:
Οσο για το χαρτι και γω εκει πανω το βρηκα ειχε ομως  δυο ρολα και πηρα το ενα στο κομοδινο ... Ωραιο κολπο ε ?   :P

και μερικες φωτογραφιες του δωματιου,
Το νυπτηρακι και το υδρομασαζ...
και παντοφλουλες ΝΙΚΕ.!!

Ωραιος ο Καραμαν , περνα απο τα γραφεια την ομαδας να παρεις το μπλουζακι σου και την σφραγιδα :cheesy:
Να και η δικιες μου απο το δωματιο , φαινονται και τα δυο ρολα που σου λεγα... Βλεπε να μαθαινεις  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Image00002.jpg
Image00001.jpg

Για την ποιοτητα φταιει ο φωτισμος κυριως πρεπει να αρχησουμε να κουβαλαμε προβολεα χειρος  :P

Ασχετο αλλα πετυχα μια παρεα λυκειοπαιδα , μαλλον εκδρομεις , 5-6 αγορια και 4 κοριτσια κανανε βολτα στην περιοχη φτασνε μεχρι Ν ουρανου ψηλα
οι γκομενιτσες βγαιναν φωτογραφιες μπροστα στον καλιγουλα , αντε βρε καλη σταδιοδρομια  :P
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Σε ενα συρταρι ειχε και πετσετουλες, αλλα δεν τις χρησημοποιησα μιας και ημουν ετοιμος...
συνηθως ψαχνω ολα τα συρταρια οταν αργει η κορασιδα να ερθει να περναει η ωρα...δεν ξες βρησκεις και παραξενα πραγματα εκει μεσα καμια φορα.!!  :2funny: :2funny:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μη κανεις βλακειες ρε χαμενε προσεχετα αυτα εχει διαφορα μοντελα , μερικα μπορει να ειναι επικινδυνα  :S

Screen_02386.jpg


Αντε κι  αμα σου βουλωσει το ματι παει στο διαλο εχεις και δευτερο , πουθενα αλλου μη παει  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ήμουν κι εγώ στη Βερόνικα, πράκτωρ ΘΟΥ-ΒΟΥ της ντελο-CIA που λέει και ο φίλος Jo.

Επιβεβαιώνω ότι παίρνοντας μάτι τη Βέρα (όπως την αποκαλεί η υπηρεσία) με το λουλουδένιο φόρεμα έπαθα πλάκα ... καθώς ανέβαινε τις σκάλες για το τσαρδί.

Στα του δωματίου, τη βρήκα ολίγον αδυνατισμένη, μοσχομύριζε όπως πάντα, καλό λεκτικό παιχνίδι και ναζιάρα όπως συνηθίζει. Γενικά μία πολύ καλή επαγγελματίας.

Ό,τι έχω γράψει στις δύο παλιότερες κριτικές μου ισχύουν για τη κοπέλα. Οι στάσεις που κάνει είναι καθορισμένες με δυνατό της χαρτί τη στάση που κάνει όταν γυρίζει σε 69. Τόσο κοντά στη πηγή αλλά νερό δεν αφήνει να πιει κανείς ... απλό στα 30 και 40 πιο χαλαρό. Αυτή είναι η V ...
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ντανιέλα πρωϊνή (από Ουγγαρία), κοντούλα, σκέτο μπιμπελό , δούλευε Μαντζάρου κάποια φεγγάρια.

Όμορφη κοπέλα, με πολύ ωραίο στήθος, αλλά όχι ιδιαίτερα θερμή μέσα στο δωμάτιο, τουλάχιστον με εμένα μία φορά που την επισκέφτηκα.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Κριτικές
6
Like
269
Πόντοι
1
Τις προηγουμενες μερες, εκανα τις δυο πρωτες επισκεψεις μου στο σπιτι ετουτο.
Δουλευε η Αντζελα, μια αδυνατη μελαχρινη ψηλη Πολωνο-Ουκρανη.
Πολυ γλυκο κοριτσι, γι αυτο και δυο απανωτες επισκεψεις :)
Ο χωρος αχανης, χωρις πολυτελειες, ειχε ομως ολα τα απαραιτητα.
Στο δωματιο που πηγα εγω δεν υπηρχε το προβλημα με τα στρωματα που γραφτηκε παραπανω.
Το κρεβατι ηταν πολυ ωραιο.
Υπηρεσια, μια ευγενεστατη κυρια που δουλευε με την Βερονικα συνηθως και στο Προμηθεως 11
και στο Σαπφους 20, του οποιου αποτελει και παραρτημα αν καταλαβα καλα.

H μιλφάρα που ήταν στην υπηρεσία μιλάμε ήταν όλα τα λεφτά.Πρέπει να την ειχα γαμησει και εγώ στον Βαρδάρη.Σκεφτηκα να τη ρωτησω αλλά λέω άσε μη γίνω ρεζίλι.Μια τέτοια μιλφ που θα βρω ρε παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom