Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 407K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πρωτον η περιεργεια σκοτωσε την γατα.....


δευτερον οτι και να περιλαμβανει και οσο και να τιμαται εγω για τον φιλο μου τον τζο θα κερασω, ειπαμε.....πανω απο ολα η φιλια βρε.....αξια ανεκτιμητη..... :grin: :grin: :grin:
ειδικα επειδη ειναι και αντιπροεδρας με το σπαθι του ,το αξιζει...... :grin:

Ελα στην Χαλκηδονα να κερασεις τα σουβλακια και ασε τα σαπια
Ολο πληροφοριες για αυταρχικο ρωταει αυτος για να παει
και τα φορτωνει αλλου  :jerking:

:birdman:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
για αυταρχικο στον τζο βαζω κ εγω το κατιτις μου  :s&m_2:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συγνωμη κυρα LA FAMMEνα, αλλα αυτην την καρλα τι τηνκρατατε εκει μεσα?Δε σου εχει πει κανενας αλλος οτι το κοριτσι δε το εχει και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ?Δεν κανει για αυτη τη δουλεια.Μουτρωμενη,και δε φερεται καλα στους πελατες.Δεν εχω διαβασει τι λενε τα αλλα παιδια , αλλα σιγουρα θα ακοθσεις και αλλα παραπονα.Χαλια .
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Συγνωμη κυρα LA FAMMEνα, αλλα αυτην την καρλα τι τηνκρατατε εκει μεσα?Δε σου εχει πει κανενας αλλος οτι το κοριτσι δε το εχει και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ?Δεν κανει για αυτη τη δουλεια.Μουτρωμενη,και δε φερεται καλα στους πελατες.Δεν εχω διαβασει τι λενε τα αλλα παιδια , αλλα σιγουρα θα ακοθσεις και αλλα παραπονα.Χαλια .
οκ... το διάβασα το σημίωσα :) της εχω κάνει κάποιες παρατηρήσεις αν δεν αλλαξει μόλις γυρίσουν  όλες κοπέλες απο διακοπές θα κάνει αυτή διακοπές μέχρι να βάλει  μυαλό ...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
καλησπέρα σε όλη παρέα ..... :grin:
και κάτι ακόμα παοκ μη με λες κυρά δεν είμαι κ 80 ..... :tickedoff:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστω για το χρονο σου και συγνωμη για τα ασχημα σχολια,αλλα 40ε δεν ειναι και λιγα.Δεν κανω κακες κριτικες χωρις λογο.Ουτε εχω κατι με το μαγαζι.Δεν ελεγα τα ιδια π.χ για τη σιμονα.Απλα αυτη δε το εχει.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και σορρυ για το κυρα.Μανταμ ?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Οκ.Και κανε επιτελους τα κονε σου.Προσπαθησε να φερεις αυτη που περιμενουμε ολοι.Δεν εχει τα κονε πλεον?
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
χαχαχαχα τώρα είδα τον γάμο της σίμωνας τα σκουλαρίκια κ το βραχιόλι που φοράει της είχα κάνει  εγώ δώρο ....βρε βρε κοιτα τι συμπτωση  :2funny:τα  φόραγε κ στο μαγαζί  :grin:να της πάνε όλα καλά και να είναι ευτυχισμένη....και στα δικά σας ελεύθερη...!!!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
χαχαχαχα τώρα είδα τον γάμο της σίμωνας τα σκουλαρίκια κ το βραχιόλι που φοράει της είχα κάνει  εγώ δώρο ....βρε βρε κοιτα τι συμπτωση  :2funny:τα  φόραγε κ στο μαγαζί  :grin:να της πάνε όλα καλά και να είναι ευτυχισμένη....και στα δικά σας ελεύθερη...!!!
Παντρευτηκε η σιμονα???????????????????????????????????????
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλησπέρα και από μένα. Άννα κάνε κάτι με το τηλέφωνο. Σήμερα πήρα για να μάθω νέα σας, αλλά κτυπούσε και δεν το σήκωνε κανείς. >:(

Αναγκαστικά τότε πέρασα από πάνω το είπα στη μαντάμ, λέει ααα  κανονικά δουλεύει , τελικά είδε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Το χειρότερο όμως είναι ότι αυτός που παίρνει τηλέφωνο καταλαβαίνει ότι στο μαγαζί δεν είναι κανείς γιατί κτυπάει το τηλέφωνο και δεν το σηκώνει κανείς, ενώ σε σένα το τηλέφωνο δεν κτυπάει. :S

Τέλος πάντων ήταν ευκαιρία να δω και την Κορίνα που δεν την είχα δει ποτέ μου. :-

Η Λούση έμαθα δουλεύει από Δευτέρα, κατά τη γνώμη μου είναι με διαφορά το πρώτο κορίτσι σε απόδοση αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Καλησπέρα και από μένα. Άννα κάνε κάτι με το τηλέφωνο. Σήμερα πήρα για να μάθω νέα σας, αλλά κτυπούσε και δεν το σήκωνε κανείς. >:(

Αναγκαστικά τότε πέρασα από πάνω το είπα στη μαντάμ, λέει ααα  κανονικά δουλεύει , τελικά είδε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Το χειρότερο όμως είναι ότι αυτός που παίρνει τηλέφωνο καταλαβαίνει ότι στο μαγαζί δεν είναι κανείς γιατί κτυπάει το τηλέφωνο και δεν το σηκώνει κανείς, ενώ σε σένα το τηλέφωνο δεν κτυπάει. :S

Τέλος πάντων ήταν ευκαιρία να δω και την Κορίνα που δεν την είχα δει ποτέ μου. :-

Η Λούση έμαθα δουλεύει από Δευτέρα, κατά τη γνώμη μου είναι με διαφορά το πρώτο κορίτσι σε απόδοση αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


αυτό το οτε μου έχη σπάσει τα νευρα όλο προβλήματα είναι  :tickedoff: τώρα που πήρα δουλευει κανονικά  :-*
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σου Αννα , καλωςηρθες  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
αυτό το οτε μου έχη σπάσει τα νευρα όλο προβλήματα είναι  :tickedoff: τώρα που πήρα δουλευει κανονικά   :-*

Να κυτάξεις μήπως έχει πρόβλημα η συσκευή σου. Όταν αυτός που καλεί ακούει το τηλέφωνο να κτυπάει κανονικά και αυτό δεν ακούγεται, είναι συνήθως πρόβλημα της συσκευής και όχι της γραμμής.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

:smitten:
μαυρισες μαυρισες ?  :cheesy:
που ησουν ?  :think:

αααα δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου θα σου δικσω εγώ.....
σε έχει μαστίγωση ποτέ θειτσα  :s&m_1:
:2funny: Μα τι εκανα ? δεν ειπα τιποτα εγω ο ΑΛΛΟΣ το ειπε  :cheesy:





Ντεντεφωνο νταξυ .. πηρα και δουλευει  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom