Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 408K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
περαστικα Ζωιτσα πιγα αλλα οπως πιγα εφυγα  :headbang:

:think: κλειστα ειναι ? Αρρωστησε η Αννουσκα μας ?
ααααα δε σκεπαζεται καλα το βραδυ , πρεπει να ορισουμε  παπλωματα υπηρεσιας  :cheesy:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
:think: κλειστα ειναι ? Αρρωστησε η Αννουσκα μας ?
ααααα δε σκεπαζεται καλα το βραδυ , πρεπει να ορισουμε  παπλωματα υπηρεσιας  :cheesy:
όχι απλά δεν ήμουν καλά ψυχολογικά κ όπως πέιγα  έτσι κ έφυγα
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
καλημέρα αγόρια !!!
 

Συνημμένα

  • image (3).jpg
    image (3).jpg
    72,2 KB · Εμφανίσεις: 89

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
λιπών μπορεί  να είναι κακό για μένα η για την δουλειά μου αλλα εχω μαθει να τα λεω τα πραγματα με το ονομα τους ειχα πριν εναν που ηθελε γυμνο ενω περασε με απλο κ δεν του εκανα βεβια ,και μoy λέει λίγω μόνο ,απαντω όχι κ απάντηση ότι δεν θα ξανά έρθει ,τι να πω ότι λίγο χέστηκα !!!
σαν να πάω σε ταβέρνα κ να πω ψήσε μου λίγη μπριζόλα κ δεν θα πληρώσω,να σταματήσουν επιτέλους μερικά άτομα την εκμεταλευση της  κρίσης κ  να τα ισοπεδώνετε ολλα. .
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
λιπών μπορεί  να είναι κακό για μένα η για την δουλειά μου αλλα εχω μαθει να τα λεω τα πραγματα με το ονομα τους ειχα πριν εναν που ηθελε γυμνο ενω περασε με απλο κ δεν του εκανα βεβια ,και μoy λέει λίγω μόνο ,απαντω όχι κ απάντηση ότι δεν θα ξανά έρθει ,τι να πω ότι λίγο χέστηκα !!!
σαν να πάω σε ταβέρνα κ να πω ψήσε μου λίγη μπριζόλα κ δεν θα πληρώσω,να σταματήσουν επιτέλους μερικά άτομα την εκμεταλευση της  κρίσης κ  να τα ισοπεδώνετε ολλα. .

σωστό
οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
σαν να πάω σε ταβέρνα κ να πω ψήσε μου λίγη μπριζόλα κ δεν θα πληρώσω
παντως αγορανομικα η ολιγη ως μεριδα προβλεπεται και ειναι στο 70τα εκατο της κανονικης.....πως λεμε φερε ολιγη απο πατσα κλπ.......


αρα με 35 ευρω 50 το γυμνο Χ 0,7 πρεπει να εχει κανεις ολιγη απο γυμνο...... :grin:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
όχι απλά δεν ήμουν καλά ψυχολογικά κ όπως πέιγα  έτσι κ έφυγα
Καλημέρα Ζωίτσα...
Θέλω να σου δώσω συγχαρητήρια για την ντόμπρα εξήγησή σου...
Ήταν η έντιμη κίνηση.
Το μαγαζί σου όπως και όλα τα μαγαζιά του είδους πρέπει να είναι τόπος χαράς και ικανοποίησης.
Αν για οποιοδήποτε λόγο σαν άνθρωπος δεν μπορείς να προσφέρεις αυτό που μπορείς... κλείστο για μια μέρα... Δεν χάλασε ο κόσμος... :)
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Καλημέρα Ζωίτσα...
Θέλω να σου δώσω συγχαρητήρια για την ντόμπρα εξήγησή σου...
Ήταν η έντιμη κίνηση.
Το μαγαζί σου όπως και όλα τα μαγαζιά του είδους πρέπει να είναι τόπος χαράς και ικανοποίησης.
Αν για οποιοδήποτε λόγο σαν άνθρωπος δεν μπορείς να προσφέρεις αυτό που μπορείς... κλείστο για μια μέρα... Δεν χάλασε ο κόσμος... :)
μίδα μου δεν μπορώ να κάνω τον άλλον καλά όταν εγώ είμαι χάλια οποτε καλύτερα κλειστό  :-*
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.678
Κριτικές
178
Like
40.639
Πόντοι
21.896
μίδα μου δεν μπορώ να κάνω τον άλλον καλά όταν εγώ είμαι χάλια οποτε καλύτερα κλειστό  :-*
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
τα λογια ειναι περιττα!!!!!!!!!!
αυτο βαλτε το σαν αρχη τιτλου στο μπου για να το βλεπουν κατι αντιεπαγγελματιες του χωρου!!!!!!
που γεμισε αυτος ο χωρος απο τετοιους
 

xman3

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
bravo Ζωιτσα αλλα εγω εκανα 120 χιλ για την παρτυ σου δεν πειραζει να εισαι καλα για να μπορεις να αποδωσεις  :rockon:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
σωστό
οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους

Συμφωνώ απόλυτα!!!
Αν είχε συμφωνηθεί από πριν δεν υπήρχε πρόβλημα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς ο τομέας των υπηρεσιών είναι πού ελαστικός ώς προς τις αμοιβές. (Από προσωπική εμπειρία)
Αλλά εκβιασμοί και γυφτιές σαν τις παραπάνω θα συμφωνήσω ότι δεν πρέπει να περνάνε .
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Αν είχε συμφωνηθεί από πριν δεν υπήρχε πρόβλημα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς ο τομέας των υπηρεσιών είναι πού ελαστικός ώς προς τις αμοιβές. (Από προσωπική εμπειρία)
Αλλά εκβιασμοί και γυφτιές σαν τις παραπάνω θα συμφωνήσω ότι δεν πρέπει να περνάνε .
έτσι είναι αν μου το λεγε ανθρώπινα μπορεί κ να το έκανα αλλά ούτε στην προσωπική μου ζωή δεν σηκώνω απίλες κ εκβιασμούς
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
μίδα μου δεν μπορώ να κάνω τον άλλον καλά όταν εγώ είμαι χάλια οποτε καλύτερα κλειστό  :-*
Εγραψες!!! Μπραβο!!! Οι σοφες κουβεντες δεν λεγονται μονο στα πανεπιστημια! Τα σεβη μου!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

xman3

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σε καταλαβενω πως αν δεν εισαι καλα ειναι λογικο δεν με πειραξε  καλυτερα να εχεις κεφια παρα να κανεις αγκαρια  :dancing:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα Ζωίτσα !!!  :kissass: ... Ελπίζω η ψυχολογία και η διάθεση να έφτιαξε ... και να είσαι η Ζωή που όλοι ξέρουμε και θέλουμε ... και γουστάρουμε. Όσον αφορά το ότι δεν είσουν καλά και έκλεισες ... φυσικά ότι ποιό επαγκελματική σωστή κίνηση ... καλύτερα κλειστό το κατάστημα παρά να κοροϊδεύουμε τους ίδιους μας τους εαυτούς ... και χαλάλι τα χιλιόμετρα μας  :grin:

Όσον αφορά τον σημερινό !!! Θεωρώ ντροπή εντός του δωματίου και πάνω στην πράξη να ζητούνται πέρα των συμφωνηθέντων (από τους πελάτες) ή να απαγορεύονται πράγματα (από τις εργαζομενες) που έχουν συμφωνηθεί ... δείχνει 1ον έλλειψη εκτίμησης (και άρα αυτεκτίμησης) και στην 2η περίπτωση αντιεπαγγελματισμό και πάλι μειωμένη εκτίμηση προς τον πελάτη ... Άρα πολύ πολύ καλά έκανες, γιατί δεν είναι αυτό που ζήτησε, αλλά πως και πότε το ζήτησε ...

... Τώρα ... καλό απόγευμα για μένα δεν θα είναι ... είδα την σημερινή φωτό σου  :o ... και δεν είμαι εκεί ... τα νεύρα μου  :uglystupid: :headbang:!!
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Δυστυχώς πολλοί "πελάτες" δεν έχουν αντιληφθεί ότι και η κοπέλα που παρέχει τις υπηρεσίες είναι κι αυτή άνθρωπος πρώτα απ'όλα και χρειάζεται αν μη τί άλλο λίγη ευγένεια και σεβασμός. Με το έτσι θέλω και επειδή είμαι πελάτης απαιτώ δεν γίνεται δουλειά. Αλλά νομίζουν ότι με το χρήμα γίνονται όλα. Αμ δε που γίνονται. Η κάθε κοπέλα θέλει το τρόπο της και έχει τα κουμπιά της. Όποιος τα βρει με τον καιρό και εφόσον γουστάρει και η κοπέλα το όλο σκηνικό συνεύρεσης γίνεται καλύτερο και για τους δυο.

Πρέπει κάποιοι επιτέλους να καταλάβουν ότι οι μικρές χαρές που μας χαρίζουν τα κορίτσια του επαγγέλματος μπορούν να γίνουν ακόμη καλύτερες αρκεί να τηρούμε κάποιες βασικές αρχές, γυναίκες είναι ρε παιδιά δεν είναι άψυχα κορμιά ηδονής.

Οπότε Ζωή πολύ καλά έκανες και του ξηγήθηκες όμορφα και μπεσαλίδικα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom