Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Λοιπόν!
Εγώ είχα πάει μια φορά Παρασκευή κατά τις 12 τα μεσάνυχτα. "Καλή ώρα θα είναι" είχα σκεφτεί.
Δεν έβρισκα να παρκάρω στην κωλογειτονιά, τέλον πάντων το παρκάρω στην Αχαρνών 150 μέτρα πιο πέρα. Η συνοδός με 15ποντο τακούνι να δυσφορεί (δικαίως!)
Μπαίνουμε μέσα και ΔΕΝ υπήρχαν άλλοι πελάτες. Ο ιδιοκτήτης, η δικιά του κι ένας φίλος τους. Ντραπήκαμε να φύγουμε και πήραμε από ένα ποτό.
Κατά τις 12.30 παρουσιάστηκε και δεύτερο ζευγάρι, μάλλον αδιάφορο. Μετά τίποτα...

Μείναμε ακόμα 15 λεπτά (πως λέει το ανέκδοτο "ακόμα ένα τέταρτο θα γαμήσω και μετά θα φύγω") και φύγαμε "σπασμένοι"

Και να με παρακαλάνε δεν ξαναπάω...

Μεγάλη Παρασκευή θα χες πάει doc
:2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εγω πιστευω οτι αμα διατηρησει ο τυπος το θεμα στο προσκήνιο, καποια απο εδω θα του απαντησει. δεν νομιζω οτι τον ενδοιαφερει η ποιοτητα, απλα θηλικο συνοδο θελει. καποια θα βρεθει.

 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Γειά!
Είμαι 45 εμφανήσιμος,ψηλός και ευχάριστος τύπος.
Θα ήθελα να πάω στο NIRVANA αλλά δεν έχω ντάμα, μιας και η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε ζευγάρια.
Αν κάποια κοπέλα θέλει να ζήσει την ίδια εμπειρία ας αφήσει μήνυμα και θα απαντήσω με mail
για να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.
Επειδή τυγχάνω παντρεμένος αντιλαμβάνομαι και σέβομαι τις συνθήκες διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Ευχαριστώ!
εχω να σου προτεινω κτι δοκιμασμενο πηγενε απο το τριγωνω και παρε μια και πεστης που θα πατε και οτι θα την κερασεις και τα ποτακια της και οτι μπορει να εχει και κανα τυχερο εκει μεσα και να ωγαλει και κανα χαρτζιλικη δοκιμασμενο και σιγουρα θα εχεις αποτελεσματα
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Ρε παληκαράκο,
με ξέρεις καλά και μου λες αν είναι ή δεν είναι αυτά για μένα;
Συνήθως αυτοί που παίζουν με τα playstation δεν είναι για τέτοια γιατί κολάνε εκεί,
με εξαιρέσεις φυσικά, εγώ δεν τους παίρνω όλους παραμάζωμα.
Αλλά εγώ ούτε ειρωνεύτηκα, ούτε χαρακτήρισα κανένα.
Αλλά μην στεναχωριέσαι, υπάρχουν πολλοί σαν εσένα, δεν είσαι μόνος.

μανο αφου την ξερεις την φαση καταλαβαινεις οτι μονο με φιλη που γουσταρει μπορεις να ξαναπας ή αν ξερεις ενα cg πολυ καλα.
Εδω μεσα δεν προκειτε να βρεις αυτο που ψαχνεις με την καμια.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
455
Κριτικές
18
Like
1.073
Πόντοι
3.290
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
επι του θεματος τωρα.
επειδη το εν λογω καταστημα το εχω επισκεφτει δις, εχω καταλαβει πως στο θεμα swinging ειμαστε αιωνες πισω. κι αυτο γιατι εχουμε ολοι τον καημο ν'ανταλλαξουμε χιουνται με φεραρι και καταλαβαινοντας πως κατι τετοιο ειναι εξαιρετικα σπανιο να συμβει αποσυρουμε και το χιουνται μας, ακομη κι αν το χιουνται προσφερεται απο μονο του.
υπαρχουν ακομη αγκυλωσεις και δυσκολα τετοιου ειδους μαγαζια θα κανουν προκοπη.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Εσύ ρε παίχτη έχεις πάει και έχεις γαμήσει δηλαδή;
Τον παρακμιακό χώρο τον έχεις δει;

Ξέρω κι εγώ ίσως να είμαι καντέμης.

πλάκα κάνω ρε doc... πάντως απόσο γνωρίζω το μαγαζί είναι για after hours 
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.082
Like
5.561
Πόντοι
1.206
εγω πιστευω οτι αμα διατηρησει ο τυπος το θεμα στο προσκήνιο, καποια απο εδω θα του απαντησει. δεν νομιζω οτι τον ενδοιαφερει η ποιοτητα, απλα θηλικο συνοδο θελει. καποια θα βρεθει.

Αρχηγέ μου δεν διαβάζεις τί γράφω;
Το θέμα δεν είναι να βρει μία να πάει, σιγά το δύσκολο. Το θέμα είναι πως θα περάσει εκεί και πόσο θα του στοιχίσει βέβαια...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
455
Κριτικές
18
Like
1.073
Πόντοι
3.290
εχω να σου προτεινω κτι δοκιμασμενο πηγενε απο το τριγωνω και παρε μια και πεστης που θα πατε και οτι θα την κερασεις και τα ποτακια της και οτι μπορει να εχει και κανα τυχερο εκει μεσα και να ωγαλει και κανα χαρτζιλικη δοκιμασμενο και σιγουρα θα εχεις αποτελεσματα
Σε πιο τρίγωνο αναφέρεσαι συναγωνιστή;
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Εσύ ρε παίχτη έχεις πάει και έχεις γαμήσει δηλαδή;
Τον παρακμιακό χώρο τον έχεις δει;

Ξέρω κι εγώ ίσως να είμαι καντέμης.

doc σαββατο μετα τις δυο εχει αρκετο κοσμο και αν εισαι επικοινωνιακος και περισσοτερο η κοπελα γαμας μια χαρα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.082
Like
5.561
Πόντοι
1.206
πλάκα κάνω ρε doc... πάντως απόσο γνωρίζω το μαγαζί είναι για after hours 

Ρε το καταλαβαίνω πως κάνεις πλάκα, τόσο λίγο μου κόβει. Απλά σε ρωτάω αν έχεις προσωπική γνώμη.

Α, μόλις μου απάντησε άλλος που έχει.
 
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αρχηγέ μου δεν διαβάζεις τί γράφω;
Το θέμα δεν είναι να βρει μία να πάει, σιγά το δύσκολο. Το θέμα είναι πως θα περάσει εκεί και πόσο θα του στοιχίσει βέβαια...

βρε ουτε εγω θα πηγαινα. να πηδηξω οτι τυχει στις 4 το πρωι? και εγω 1 βλεπω ονειρα  :2funny: ασε που η φαση ειναι ντεκαντανς για τα γουστα μου. στο παιδι που ανοιξε το ποστ απαντησα. μια μπουρουχα, που θα παει, θα του απαντησει. εδω στα αρχικα του σαιτ πεφταν και γαμησακια. κατι θα ξεμεινε.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Γειά!
Είμαι 45 εμφανήσιμος,ψηλός και ευχάριστος τύπος.
Θα ήθελα να πάω στο NIRVANA αλλά δεν έχω ντάμα, μιας και η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε ζευγάρια.
Αν κάποια κοπέλα θέλει να ζήσει την ίδια εμπειρία ας αφήσει μήνυμα και θα απαντήσω με mail
για να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.
Επειδή τυγχάνω παντρεμένος αντιλαμβάνομαι και σέβομαι τις συνθήκες διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Ευχαριστώ!


να παρεις τον λιλουκο  :grin:
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
455
Κριτικές
18
Like
1.073
Πόντοι
3.290
μανο αφου την ξερεις την φαση καταλαβαινεις οτι μονο με φιλη που γουσταρει μπορεις να ξαναπας ή αν ξερεις ενα cg πολυ καλα.
Εδω μεσα δεν προκειτε να βρεις αυτο που ψαχνεις με την καμια.
Ε καλά, δεν είπα πως είμαι σίγουρος πως θα βρω σόνυ και καλά κάτι εδώ μέσα.
Δεν χάνω όμως και τίποτα να δοκιμάσω, μια χαρά περνάμε.
Και όπως είπε και πριν πολύ σωστά κάποιος , δεν ενδιαφέρομαι για ποιότητα αλλά να είναι διαθέσιμη και στ' αρχίδια μου πόσες πούτσες θα φάει!
Και ένα να ρίξω,κερδισμένος θα είμαι!
Αλλά και κανέναν να μην ρίξω, θα μείνει η εμπειρία και το μάτι!
Και την προηγούμενη φορά την φίλη μου την ξέσκισαν κι εγώ έριξα έναν.
Αλλά άξιζε όλη η φάση!
Αλλά τέτοιες εποχές, σιγά μην δώσω λεφτά για να γανήσουν άλλοι.
Νομίζεις πως δεν υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να ζήσουν στα κρυφά τέτοια εμπειρία για την καύλα τους;

ΥΠΆΡΧΟΥΝ, ΝΑ ΕΊΣΑΙ ΣΊΓΟΥΡΟΣ.
Το θέμα είναι να τολμήσουν!
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
Ε!!!!
Πλάκα πλάκα, 3 σελίδες γεμίσαμε σε 2 ωρίτσες!
Ενδιαφέρει το θέμα.
Πάντως εγώ την Παρασκευή που πήγα, της κολάσεως γινόταν!
Συγγνώμη! Εσύ δεν άνοιξες το νήμα, ζητώντας κοπέλα να πAς στο Νιρβάνα; Πώς πήγες δηλαδή την Παρασκευή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom