Νέα

Αναζήτηση βυζαρούδων στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s_kan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ότι πεις,απλά όλα τα μυνήματά σου είναι για αυταρχικές κυρίες και τραβέλια.Περί ορέξεως βέβαια....Μακριά από τον κώλο μας που λένε και στο χωριό μου
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες κι εγώ ψάχνω απεγνωσμένα μιά βυζαρού για να αρμέξω και να γλείψω με την ψυχάρα μου,όσες έχω πάει μέχρι τώρα δεν ήταν ικανοποιητικές στον τομέα βυζιά. Ξέρετε αν παίζει κάνα καλο βυζοτούμπανο πουθενά αυτό το διάστημα;  :sunglasses:
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Hello guys! New εδω αλλα παλιος στο αθλημα.
Η καλυτερη βυζαρυ ειναι μια κοπελα στην Κατεχακη 13 (ονομα δεν θυμαμαι, εδω δεν θυμαμε απο τις δικες μου γκομενες  :P)
Εχει τα μεγαλυτερα και ΦΥΣΙΚΑ βυζομπαλα στην Σαλονικα, ειχα να δω χρόνια κατι τετοιο, η κοπελα, ειναι καλη μεσα, εκτος απο πιπα που εχει λιγο δοντι  :( αλλα κατα τα άλλα σε αφήνει να απολαυσεις τις βυζαρες τις.
Επισης πολυ μεγαλα αλλα ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ εχει μια στην γωνία Αντρεου Φεωργιου και 26 Οκτω, αλλα ενα επισης μειον ειναι οτι ειναι 45+ με δερμα σαν σταφιδα  :- :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Hello guys! New εδω αλλα παλιος στο αθλημα.
Η καλυτερη βυζαρυ ειναι μια κοπελα στην Κατεχακη 13 (ονομα δεν θυμαμαι, εδω δεν θυμαμε απο τις δικες μου γκομενες  :P) μαρινα;
Εχει τα μεγαλυτερα και ΦΥΣΙΚΑ βυζομπαλα στην Σαλονικα, ειχα να δω χρόνια κατι τετοιο, η κοπελα, ειναι καλη μεσα, εκτος απο πιπα που εχει λιγο δοντι  :( αλλα κατα τα άλλα σε αφήνει να απολαυσεις τις βυζαρες τις.
Επισης πολυ μεγαλα αλλα ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ εχει μια στην γωνία Αντρεου Φεωργιου και 26 Οκτω, αλλα ενα επισης μειον ειναι οτι ειναι 45+ με δερμα σαν σταφιδα  :- :-
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικα man δεν εχω ιδεα, παντως ηταν καστανη και τωρα τα εβαψε ξανθα, λες και θα την κοιταμε στο κεφαλι με τετοια boobs, χαχαχαχα :dancing: :dancing: :dancing:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647

Αν πηγε βραδυ κατα μεγαλο ποσοστο...
Καααααααααααααααρμεν.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Οντως εχει βυζομπαλα το μικρο αλλα δεεεεεεεεεεεεεεεεεν.!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Hello guys! New εδω αλλα παλιος στο αθλημα.
Η καλυτερη βυζαρυ ειναι μια κοπελα στην Κατεχακη 13 (ονομα δεν θυμαμαι, εδω δεν θυμαμε απο τις δικες μου γκομενες  :P)
Εχει τα μεγαλυτερα και ΦΥΣΙΚΑ βυζομπαλα στην Σαλονικα, ειχα να δω χρόνια κατι τετοιο, η κοπελα, ειναι καλη μεσα, εκτος απο πιπα που εχει λιγο δοντι  :( αλλα κατα τα άλλα σε αφήνει να απολαυσεις τις βυζαρες τις.
Επισης πολυ μεγαλα αλλα ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ εχει μια στην γωνία Αντρεου Φεωργιου και 26 Οκτω, αλλα ενα επισης μειον ειναι οτι ειναι 45+ με δερμα σαν σταφιδα  :- :-

Μάλλον την Κάρμεν θα εννοεί, αν κ δεν είναι κ τόσο μεγάλα.. Της Μαιρούλας είναι σαφώς μεγαλύτερα..! Η Μαρίνα που λέει ο gl ποιά είναι..;
Η άλλη είναι φυσικά η Νικολ, η οποία στην βυζοαναβροχιά της πόλης μας είναι ίσως η μόνη από 4αρι κ πάνω..!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μάλλον την Κάρμεν θα εννοεί, αν κ δεν είναι κ τόσο μεγάλα.. Της Μαιρούλας είναι σαφώς μεγαλύτερα..! Η Μαρίνα που λέει ο gl ποιά είναι..;
Η άλλη είναι φυσικά η Νικολ, η οποία στην βυζοαναβροχιά της πόλης μας είναι ίσως η μόνη από 4αρι κ πάνω..!
ρε παιδες αν λεει της καρμεν,ξανθια,ομορφουλα,λεπτουλα,δεν εχει τεραστια βυζια
νουμερο 4 με το ζορι ειναι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μάλλον την Κάρμεν θα εννοεί, αν κ δεν είναι κ τόσο μεγάλα.. Της Μαιρούλας είναι σαφώς μεγαλύτερα..! Η Μαρίνα που λέει ο gl ποιά είναι..;
μια ξανθια μιλφ που βγαινει ξωβυζη στο σαλονακι..... :P
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ok, τωρα το μυαλο μου εγινε σαλατα! ΠΟΥ ειναι αυτες που αναφερετε?? Που ειναι η Μαιρούλα,που ειναι η Μαρίνα και που είναι η Νικολ??? Αλλη φορα θα πηγαίνω με μπλοκάκι να σημειώνω ονόματα  :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ok, τωρα το μυαλο μου εγινε σαλατα! ΠΟΥ ειναι αυτες που αναφερετε?? Που ειναι η Μαιρούλα,προμηθεως 19 μπλεπου ειναι η Μαρίνα κατεχακη 13 ενιοτε...και που είναι η Νικολ ανδρεου γεωργιου 4 νυχτες....??? Αλλη φορα θα πηγαίνω με μπλοκάκι να σημειώνω ονόματα  :grin: :grin: :grin:
;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Ok, τωρα το μυαλο μου εγινε σαλατα! ΠΟΥ ειναι αυτες που αναφερετε?? Που ειναι η Μαιρούλα,που ειναι η Μαρίνα και που είναι η Νικολ??? Αλλη φορα θα πηγαίνω με μπλοκάκι να σημειώνω ονόματα  :grin: :grin: :grin:

Δυστυχώς το Προμηθέως 19 (μπλε) της Μαιρούλας είναι κλειστό εδώ κ καιρό..!
Η Νικολ είναι αυτή η 45+ μιλφ που λες..!
Δες κ την Αφρούλα, έχει καλό βυζί..! Είναι Κωλέττη 17 Δε-Τρ-Τε πρωινά νομίζω..!
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Axa... thanks man καταλαβα. Η Μαιρούλα ειναι μια που οταν βγαινει απο το δωματιο κανει σβουρες γυρω απο τον άξονα της(ομως δεν ειναι πιο μεγαλα απο της Καρμεν), η Νικολ αυτη με την silicone valley, και η Μαρινα οπως το μια ξανθια μιλφ που βγαινει ξωβυζη.
Wow,thanks και παλι chief!
Αλλα το γεγονος ειναι ενα, δεν υπαρχει ουτε ποικιλια ουτε ανανεωση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom