Νέα

Αναζήτηση χειμερινής καβαντζας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitriseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπερα κύριοι.. ήθελα λιγο τα φώτα σας. Καταρχήν το θέμα έχει ως εξής. Δουλεύω σε νησί σεζόν και μου μένουν 3-4 μηνες για αραλικι .
Είμαι 40 χρονών σημειωτέον.  
Προκειμένου να γυρίσω στα μέρη μου που βαριέμαι θα ήθελα να βρω ένα φτηνό μέρος στην Ευρώπη να τη βγάλω κάνα μήνα Επίσης κάνα μήνα θα πάω και στην κοπέλα μου στην Πράγα (αγγλιδα). Τι λέτε τι προτείνετε. Δεν πολύταξιδευα και δεν ξέρω και πολλά.  Διάβασα αρκετά στο forum και έχω μπερδευτεί... σκευτομαι να πάω αεροπορικώς μέχρι Πράγα και από κει βλέπουμε.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Καλησπερα κύριοι.. ήθελα λιγο τα φώτα σας. Καταρχήν το θέμα έχει ως εξής. Δουλεύω σε νησί σεζόν και μου μένουν 3-4 μηνες για αραλικι .
Είμαι 40 χρονών σημειωτέον. 
Προκειμένου να γυρίσω στα μέρη μου που βαριέμαι θα ήθελα να βρω ένα φτηνό μέρος στην Ευρώπη να τη βγάλω κάνα μήνα Επίσης κάνα μήνα θα πάω και στην κοπέλα μου στην Πράγα (αγγλιδα). Τι λέτε τι προτείνετε. Δεν πολύταξιδευα και δεν ξέρω και πολλά.  Διάβασα αρκετά στο forum και έχω μπερδευτεί... σκευτομαι να πάω αεροπορικώς μέχρι Πράγα και από κει βλέπουμε.
πάνε Σλοβακία που είναι κοντά η Σερβία Βελιγράδι. Και το Βουκουρέστι στη Ρουμανία θα ήταν καλή λύση να συνδιασεις και ωραία γαμησια αφού θα χεις και φράγκα από τη σεζόν.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Αλλιώς με ένα μήνα γυρνάς όλη τη Βουλγαρία σαντανσκι μπανσκο μποροβετς πλοβντιβ σοφία κτλ και τη βγάζεις οικονομικά αρκετά. Να γαμησεις θα βρεις αρκετές πάντως στη Βουλγαρία
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.  Ξέχασα να βγάλω τη Βουλγαρία εκτός διότι έχω πάει 2-3 φορές και θέλω να δω κατι καινούργιο.  Όσον αφορά το Βουκουρέστι ψήνομαι.  Είχα μια καμπαρετζου από Ρουμανία και πέρασα πολύ ωραία. Μου έβαλες ωραια ιδεα Σ Ευχαριστώ.  Αρχίζω κιόλας διάβασμα για Βουκουρέστι κατά πόσο είναι μέσα στο μπάτζετ.  Επίσης να πω ότι για διαμονή έχω σκεφτεί να παίζω airdnb
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.971
Πόντοι
33.598
Βρες μια σπηλιά και πέσε για ύπνο. Ταιριάζει και με τον τίτλο του θέματος...
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Παιξε μπαλιτσα τυπε...
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Ευχαριστώ ευφυέστατο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εχει και φτηνα χοστελ εκτος απο αιρβνβ.
Φτωχες αρα οικονομικες χωρες ειναι μολδαβια, σκοπια, αλβανια, αρμενια, ουκρανια, επαρχιακη ρωσια, γεωργια. Βεβαια εχω βρει αιρβνβ με 10ευρω την βραδια ακομη και σε Γενεύη και Παρίσι απλα οι συγκατοικοι ιδιοκτητες ηταν καπως... Γκεη οποτε μπορει να.χρειαστει να γινετε περισσοτερο φιλοι χαχα
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Στο μυαλό μου εισαι . Μολδαβία πρέπει να πάω μια βδομάδα οπωσδήποτε.  Είναι πολύ όμορφες οι Μολδαβες. Όσο για το Airbnb θα επιλέγω να μείνω μόνος μη με βάλουν με κάναν τρύπιο
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
1 μήνα διακοπές τον χειμώνα θα την έβγαζα Ταϊλάνδη εκτός και εάν πας για το πακέτο χειμώνας/κρύο/βροχές/χιόνια/τζάκι/σλάβες κλπ
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Εντάξει αλλά να σου πω. Για 1 μήνα 3000 δε μου φτάνουν... ξέρει κανείς πόσο θα μου βγει πάνω κατω;?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Κυπρο πηγαινε ωραιο κλιμα πολλες ρωσιδες που κανουν κρα για ελληνικη τσαρουχοπουτσα μιας και δεν πολυγουσταρουν κυπραιους
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Είναι ακριβή η Κύπρος ωρε... σε ένα μήνα θα φάω όσα έβγαλα όλο το καλοκαίρι.
Όσο για το Nammos μην κοροϊδεύετε ρε αλήτες
 
OP
OP
D

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Τελικά θα πάω Μαρόκο.9 Δεκεμβριου  Έκλεισα εισιτήρια.. Και Ιανουάριο σκευτομαι Κολομβία
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Καμια σκοπιανη δεν κατεβαινει ευκολα Ελλαδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom