Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 627K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Μιλάμε για δεινοσαυρο, ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να την δώ. Ήταν δύναμη όταν ήταν στα κέφια της, αλλά μερικές φορές την έπιανε και μια διάθεση ξεπέτας.

που είσαι εσύ ρε Ταξιάρχη? Χρόνια και ζαμάνια.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Την Εβίτα 21 που είχε ανοίξει και το νυχάδικο στη γλυφάδα, δούλευε στο σπίτι και είναι ξανθιά ξέρει κανείς τίποτα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Μιλάμε για δεινοσαυρο, ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να την δώ. Ήταν δύναμη όταν ήταν στα κέφια της, αλλά μερικές φορές την έπιανε και μια διάθεση ξεπέτας.

Συμφωνώ
Η κωλαρα της να έχει αφήσει εποχή
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Όποιος ξέρει έχει τηλέφωνο για Ρωξάνη αν θέλει ας στείλει πμ
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Δεν μπαίνει με τίποτα στο δωμάτιο η Ρίτα πλέον... Και η Αννα επίσης πολύ δύσκολα...

Επιβεβαιώνω. Η Ρίτα δεν περνάει. Έβαλα και μέσον την Άννα να μιλήσει στη Ρίτα μιας και είχα κάνει τον κόπο και πήγα και τα λέγαμε. Τζίφος όμως.

Την Άννα πάντως δε θα την έπαιρνα ποτέ. Δε μαρέσει αυτό που βλέπω. Το μαγαζί δυστυχώς από υλικό ήταν δράμα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Επιβεβαιώνω. Η Ρίτα δεν περνάει. Έβαλα και μέσον την Άννα να μιλήσει στη Ρίτα μιας και είχα κάνει τον κόπο και πήγα και τα λέγαμε. Τζίφος όμως.

Την Άννα πάντως δε θα την έπαιρνα ποτέ. Δε μαρέσει αυτό που βλέπω. Το μαγαζί δυστυχώς από υλικό ήταν δράμα.

Για πες για το υλικό λεπτομέρειες...!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ζερο στείλε πμ αν θες
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Για πες για το υλικό λεπτομέρειες...!!!

Πρέπει να είχα πάει πριν κανά 3μηνο αν θυμάμαι καλά. Ονόματα δε θυμάμαι αν και δε νομίζω να κυκλοφορούν πουθενά αλλού αυτά που είδα.

Η πλειοψηφία ήταν μεγάλης ηλικίας, χάλια σώματα χωρίς πλάκα, και ούτε ένα ωραίο πρόσωπο για να σταθώ έστω εκεί. Σοβαρά τώρα και λεφτά να μου δίνανε δε θα έκανα εγώ κάτι. Και αν θυμάμαι καλά και όποια νέα υπήρχε ήταν στο σώμα δράμα.

Την παρουσίαση την έκανε η Ρίτα. Και επειδή ήταν πολύ μαζεμένη στο ντύσιμό της δεν την κατάλαβα καν στην αρχή. Αφού πάω έξω να πω στην Άννα ότι δε θα μπω με καμία και έτσι όπως τα λέγαμε μετά της πετάω ένα "η κοπέλα που μου έκανε την παρουσίαση περνάει μέσα?"   Μου λέει "η Ρίτα όχι σταμάτησε δεν μπαίνει σε δωμάτιο".

Της λέω η Ρίτα είναι αυτή?
-Ναι δεν την κατάλαβες?
-όχι χαμπάρι δεν πήρα.

Ε μπαίνει μετά η Άννα μέσα και πιάνει τη Ρίτα να της πει ότι με γνωρίζει μήπως και μπει αλλά με τίποτα.

Και από τη Γλυφάδα πάντως είχαν χαλάσει οι κοπέλες. Είχε πει μήπως φέρει τίποτα καινούργιο αλλά εδώ και λίγα χρόνια τίποτα αξιόλογο.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Τρεις μηνες πριν...
Εγώ νόμιζα οτι πήγες προχθες ας πούμε...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τρεις μηνες πριν...
Εγώ νόμιζα οτι πήγες προχθες ας πούμε...


Όχι ρε πάει καιρός. Αλλά επειδή είχα επαφή με την Άννα κανά 2χρονο πριν πάει στη Δάφνη, δεν άλλαξε ποτέ το ρόστερ ούτε στη Γλυφάδα και απο ότι είδα ούτε στη Δάφνη. Δυστυχώς !
Δύσκολο να ξαναπάω αν δεν ακούσω από κάποιον ότι άλλαξε η κατάσταση.

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Νομιζω οτι ξαναγυρισε εκει η Αφροδιτη που ηταν στην Μπακνανα........ισως δουλευει εκει με αλλο ονομα........
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Λοιπον παίδες , ήτανε μια τύπισα όχι πολύ όμορφη που δούλευε στο μασατζίδικο στην Αγίου Μελετίου τις χρυσές εποχές της οδού , που έκανε πολύ καλό φραπέ.

Μετά πήγε σε δικό της χώρο , στην Αγαθουπόλεως. Είχα την κάρτα της , αλλά την έχασα. Εχουν περάσει και χρόνια.

Ξέρει κανείς τί απέγινε η εν λόγω κυρία?

Βοηθάτε!
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
η Χαρα απο Μπαγκνανα ξερει κανεις που βρισκεται????Ναι ξερω σας τα εχω πρηξει με τη Χαρα,ομως γουσταρω με τρελαααα...
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα, πριν κάποια χρόνια, μπορεί και 10, είχα παει σε ένα πολύ καλό μουνί για μασάζ. Το μαγαζί το δούλευε μόνη της και ήταν χαμηλά στη Σόλωνος λίγο πριν στρίψεις δεξιά για να βγεις Πολυτεχνείο σε μια πολυκατοικία στον 5 όροφο γκαρσονιέρα όπως κατεβαίνεις στα αριστερά. Η γκομενα τότε πρέπει να ήταν περίπου 30 μελαχρινή μουναρα με βυζάρες και γενικά ζουμερή, είχα παει 3 φορές την πρώτη μαλάκια, την δεύτερη και πίπα και την τρίτη έπεσε πουτσα. Από εκεί και μετά την έχασα τελείως και δεν την έχω ξαναδεί πουθενά...
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
η Χαρα απο Μπαγκνανα ξερει κανεις που βρισκεται????Ναι ξερω σας τα εχω πρηξει με τη Χαρα,ομως γουσταρω με τρελαααα...
Ελα μου ντε, κι εγω ρώτησα πριν απο καιρό, αλλά απάντηση δεν πήρα, αν μαθεις κάτι πες μου
 

alex_ander

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
429
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους.
Αναζητώ μια κοπέλα που γνωρίζω εδώ και πολλά χρόνια και της οποίας έχω χάσει τα ίχνη. Καταρχήν να διευκρινίσω ότι η εν λόγω μαντάμ θα μπορούσε να αναφερθεί και σαν στουντιοκόριτσο.
Λοιπόν μιλάμε για ώριμη γυναίκα, γύρω στα 50, μελαχρινή με τα πιασίματά της, ευγενική και περιποιητική και το όνομά της Εύα.
Την γνώρισα πριν 15 χρόνια περίπου σε ένα κρυφοστούντιο στη Αγ. Αλεξάνδρου στο Π. Φάληρο.
Κατόπιν έφυγε και δούλεψε μόνη της σε ένα κρυφό σπίτι στην Καλλιθέα στην οδό Ηρακλέους (στο κουδούνι της πολυκατοικίας έγραφε "ΜΑΝΟΣ"). Εκεί δούλευε χωρίς αγγελίες κ.λπ. μόνο με προσωπικούς πελάτες που τους είχε δώσει το τηλέφωνό της.
Δυστυχώς έχασα επαφή μαζί της τα τελευταία 2 χρόνια και τώρα ανακάλυψα πως έχει φύγει απ' την Ηρακλέους και το τηλέφωνο που έχω το έχει καταργήσει.
Αν κάποιος, γνωρίζει για ποια μιλάω, και έχει κάτι να συνεισφέρει στην αναζήτηση ας μου στείλει μήνυμα.
Θα το εκτιμούσα πολύ
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Να αντιστρέψω την ερώτηση και να ρωτήσω. Από τότε που την γνώρισες και μέχρι πριν 2 χρόνια που ήξερες διευθύνσεις και τηλέφωνα, συνεισέφερες στην κοινότητα του φορουμ με πληροφορίες, κριτικές και λοιπές  βοήθειες για να την γνωρίσουν και οι άλλοι συνάδελφοι μασαζόπληκτοι;
 

Lustius

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
51
Like
10
Πόντοι
0
Η γνωστή σερίφισα Νατάσα πάιζει πουθενά η αποσύρθηκε ?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.281
Κριτικές
19
Like
9.211
Πόντοι
9.095
η Νατασα που ειχε διαφορες βιλες εκ των οποιων κ μια στο πανοραμα Βουλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom