Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 630K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

geo72

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες ...θυμαται κανεις ενα milf  ΒΕΤΑ που ειχε περασει απο το ΟΑΣΙΣ?
 

geo72

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
ΒΕΡΑ ΒΕΤΑ ακριβως δε θυμαμαι ψηλη σαρανταρα+ ομως ητανε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
ΒΕΡΑ ΒΕΤΑ ακριβως δε θυμαμαι ψηλη σαρανταρα+ ομως ητανε

αν λέμε την ίδια (ρωσίδα 40+ αρα, πολύ ψιλή με ωραία πόδια  και κοντό μαλλί-μιλα και λίγα αγγλικά), τώρα δουλέυει εναλλάξ σε 2 μαγαζιά.
Σινώπης στην Αθήνα και στο Αγ. Ιωάννου στην Αγ. παρασκευή
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
αν λέμε την ίδια (ρωσίδα 40+ αρα, πολύ ψιλή με ωραία πόδια  και κοντό μαλλί-μιλα και λίγα αγγλικά), τώρα δουλέυει εναλλάξ σε 2 μαγαζιά.
Σινώπης στην Αθήνα και στο Αγ. Ιωάννου στην Αγ. παρασκευή
Zero.. τώρα, μ'έστειλες τελείως... και τη Βέρα ξέρεις, εσύ δεν έχεις αφήσει milf για milf και όχι μόνο αυτό αλλά ξέρεις και πως τώρα δουλεύει σε δύο μαγαζιά εναλλάξ....!!!!!!!
Να προσθέσω, αν λέμε για την ίδια, η Βέρα στη Λέκκα 19 (ΟΑΣΙΣ) είχε ΤΕΡΑΣΤΙΑ κωλάρα  (βασικά είχε πολύ μεγάλη λεκάνη) αλλά όπως και να το κάνεις όταν στηνόταν στα τέσσερα..... :o :o :o ..... θόλωνε το σύμπαν....!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Zero.. τώρα, μ'έστειλες τελείως... και τη Βέρα ξέρεις, εσύ δεν έχεις αφήσει milf για milf και όχι μόνο αυτό αλλά ξέρεις και πως τώρα δουλεύει σε δύο μαγαζιά εναλλάξ....!!!!!!!
Να προσθέσω, αν λέμε για την ίδια, η Βέρα στη Λέκκα 19 (ΟΑΣΙΣ) είχε ΤΕΡΑΣΤΙΑ κωλάρα  (βασικά είχε πολύ μεγάλη λεκάνη) αλλά όπως και να το κάνεις όταν στηνόταν στα τέσσερα..... :o :o :o ..... θόλωνε το σύμπαν....!!!!!!!

αυτή λέω συναγωνιστή!!!
που την πίανει πολυλογία και λέει πως στην Ρωσσία ήταν πιανίστρια και πως ξέρει καράτε, γιατί ήταν και στους Αλεξιπτωτιστές (αλήθεια λέει πάντως -μου έχει δείξει φωτό της με στρατιωτική στολή και μπερέ....)
Είναι μυστήριο τρένο βασικά, αλλά έχει όντως κωλάρα (που σε μερικούς δίνει με μερικά ευρώ παραπάνω) και απίστευτα πόδια.
Είχε ξεκινίσει την καριέρα της απο Λέκκα
 

geo72

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ψαχνοντας την ατζεντα που ειχα προπερσι 2007 ειχα σημειωσει Βετα μαζι και το κινητο της
παντως ηταν ψηλη με σχετικα μικρο στηθος....
 

geo72

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
...τα θυμαμαι λιγα λιγα... χαρακτηριστικα θυμαμαι οτι μεσα στο δωματιο εφερνε radiocd με αισθησιακη μουσικη .....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
αυτή λέω συναγωνιστή!!!
που την πίανει πολυλογία και λέει πως στην Ρωσσία ήταν πιανίστρια και πως ξέρει καράτε, γιατί ήταν και στους Αλεξιπτωτιστές (αλήθεια λέει πάντως -μου έχει δείξει φωτό της με στρατιωτική στολή και μπερέ....)
Είναι μυστήριο τρένο βασικά, αλλά έχει όντως κωλάρα (που σε μερικούς δίνει με μερικά ευρώ παραπάνω) και απίστευτα πόδια.
Είχε ξεκινίσει την καριέρα της απο Λέκκα
......την ίδια λέμε, για πιανίστρια δεν ξέρω, αλλά όσον αφορά καράτε και αλεξίπτωτα,
μου το είχε πει και μένα, θυμάμαι, το είχε φέρει η κουβέντα γιατί της είπα πως για την ηλικία της είχε πολύ σφιχτό και ωραίο σώμα.
Την είχα πάρει στις αρχές της καριέρας της, δεύτερη μέρα στο μαγαζί, οπότε για κουλούρι δεν είχα κάνει κουβέντα, αλλά για νέα στο χώρο, είχε πολύ καλή συμμετοχή....!!!

Ψαχνοντας την ατζεντα που ειχα προπερσι 2007 ειχα σημειωσει Βετα μαζι και το κινητο της
παντως ηταν ψηλη με σχετικα μικρο στηθος....
......όσον αφορά το όνομα μπορεί και νά'χεις δίκιο συνάδελφε κι εγώ δεν είμαι σίγουρος αν μου είχε πει Βέτα ή Βέρα πάντος ήταν όντως ψηλή με υπέροχα μακριά πόδια και σχετικά μικρό στήθος, δεν ήταν όμορφη ήταν όμως αρχοντογυναίκα και ξεχώριζε λόγο ύψους και ΚΩΛΑΡΑΣ......
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.920
Πόντοι
456
Για την Βερα θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες

Ειναι πραγματι πιανιστρια , με καταπληκτικο κυριλε προσωπο,ατελειωτα ποδια, αλλα χαλαρο κορμι.
Ιδιαιτερη περιπτωση ισως και πονεμενη!!!

Με τιποτα δεν ειναι αρπακτικο.
Περασε απο Κουμανουδη,Σινωπης, Αγ. Ιωαννου.
Δεν αποδιδει στο διπλο!!!
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
που πηγε βρε παιδια η μαρσυ μαθαμε τιποτα

Λέτε τελικά να παντρεύτηκε και να το έκοψε το άθλημα; Κάτι τέτοια μου έλεγε πριν κανένα 4-μηνο.

Κρίμα για το άθλημα αλλά και χαλάλι εαν σταμάτησε γιατί ήταν A Class σε όλα της.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχει πάρει πουθενα το μάτι σας την Μάρθα τη βυζαρού που δούλευε στη Θησέως στο Μαρούσι? Τρελλά  :boobies: :boobies: :boobies:
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισης την Μαρσι απο Στουρναρη τι εγινε εχει κανεις πληροφοριες???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Έχει πάρει πουθενα το μάτι σας την Μάρθα τη βυζαρού που δούλευε στη Θησέως στο Μαρούσι? Τρελλά  :boobies: :boobies: :boobies:

όντως τρελές φυσικές βυζάρες αλλά τέτοια ταληροφόνισα δεν έχω ξαναδει....
βάζει κάτω χαλαρά όλες του ανατολικού μπλοκ....αν και ελλεινίδα!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πράγματι zero φοβερή moneyhunter. Όμως το συνολικό πακέτο εμφάνισης+ :boobies:+servise δύσκολα το βρίσκεις.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους εχει πληροφορια κανεις για την δεσποινα απο ζανοσπιτο που εχει εξαφανιστει?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.920
Πόντοι
456
Βρε παιδια εχετε παρει ματι πουθενα την Ναταλι?
Γυρω στα 25, ειχε δουλεψει πριν δυο χρονια Κουμανουδη και μετα
Αγ. Ιωαννου στν Αγ. Παρασκευη.
Φοβερα  :knockinb:
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
......την ίδια λέμε, για πιανίστρια δεν ξέρω, αλλά όσον αφορά καράτε και αλεξίπτωτα,
μου το είχε πει και μένα, θυμάμαι, το είχε φέρει η κουβέντα γιατί της είπα πως για την ηλικία της είχε πολύ σφιχτό και ωραίο σώμα.
Την είχα πάρει στις αρχές της καριέρας της, δεύτερη μέρα στο μαγαζί, οπότε για κουλούρι δεν είχα κάνει κουβέντα, αλλά για νέα στο χώρο, είχε πολύ καλή συμμετοχή....!!!

......όσον αφορά το όνομα μπορεί και νά'χεις δίκιο συνάδελφε κι εγώ δεν είμαι σίγουρος αν μου είχε πει Βέτα ή Βέρα πάντος ήταν όντως ψηλή με υπέροχα μακριά πόδια και σχετικά μικρό στήθος, δεν ήταν όμορφη ήταν όμως αρχοντογυναίκα και ξεχώριζε λόγο ύψους και ΚΩΛΑΡΑΣ......

παντωσ για βετα ηξερα κ εγω συμφωνα με τισ περιγραφεσ....αλλα δεν ξερω τιποτε για αλεξιπτωτα,πιανα κ τετοια...ειχε περασει κ απο πατησιων,κ απο μιχαλακοπουλου μετα το οαση..εχω την εντυπωση οτι σταματησε το αθλημα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom