Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μία ερώτηση που βασανίζει αρκετούς από εμάς. Έχει ακούσει κανείς τίποτα για την Μιλένα του Φυλής 71
Η χοντρή τσατσά με την περούκα που δούλευε την Μιλένα και την πέτυχα πρωτοχρονιά σε studio μου είπε οτι είναι ακόμα στην Ιταλία αφού κατάλαβαν την αξία της και την έστειλαν εκεί.Το ίδιο μου είχε πει και μήνες παλαιότερα στη Φυλής.Η Μιλένα όταν έπιασε πελατεία έφευγε στο πεντάλεπτο...
 

Επισκέπτης
Σημερινή πρωϊνή επίσκεψη studio Καρέα:μία γνώριμη φιγούρα κοπέλας από Φυλής 59.Ρωτάω για να επαληθεύσω το όνομα,"Μισέλ" μου απαντά η τσατσά.Για κάποιον που την έψαχνε.
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Σημερινή πρωϊνή επίσκεψη studio Καρέα:μία γνώριμη φιγούρα κοπέλας από Φυλής 59.Ρωτάω για να επαληθεύσω το όνομα,"Μισέλ" μου απαντά η τσατσά.Για κάποιον που την έψαχνε.

Thanks jockerx, με τίποτα δεν θα την πετύχαινα εκεί πέρα! Πάντως μπράβο αναβάθμιση το Μισέλιο! :o Και είχε διαπρέψει στο Φ59. Εντάξει όμως είπαμε, καλή στο δωμάτιο, αλλά άλλο να την παίρνεις με 20 στη Φυλής και άλλο με 50-60 στο στούντιο... Τι να πω τώρα, μπορεί να κάνει μια γύρα από στούντιο και να ξαναγυρίσει...
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Η Όλγα ξανθιά milf Ρωσίδα που δούλευε Ρεμούνδου ξέρει κανείς πού είναι ; Όποτε ξαναπάω μαύρες πετυχαίνω εκεί.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Η Όλγα ξανθιά milf Ρωσίδα που δούλευε Ρεμούνδου ξέρει κανείς πού είναι ; Όποτε ξαναπάω μαύρες πετυχαίνω εκεί.
Ειχε αναλαβει πρωινη βαρδια στο Πιπινου65...αν δεν ειναι εκει δοκιμασε ιδιες ωρες Περγαμου27 η Καλυμνου48!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Θενκς.Δεν περίμενα τόσο γρήγορη ανταπόκριση.
Η θεια Ολγα ειναι must για καθε μπουρδελιαρη που σεβεται τον εαυτο του  ;)
Μπορει να μικρυνε το στηθος της αλλα παρολαυτα παραμενει ενα τιμιο μιλφ!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τελικα υπαρχουν και τιμια μιλφ τη σημερον ημεραν!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
εχει κανεις ιδεα που βρισκεται η μονικα η ελληνοβραζιλιανα που δουλευε στο φυλης 92;
 

mantoyka

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
h τζινα απο καλυμνου ξερει κανεις?
 

Επισκέπτης
Η Εβελιν από Λεμπέση και Δροσοπούλου 97 που δούλευε εκεί ως το καλοκαίρι 2007,ξέρει κανείς που είναι;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Η Γκαλίνα από Πιπίνου 118 που μετά πήγε Αγαθουπόλεως 54 όπου δούλευε ως Μελίνα σε αντικατάσταση της πρώτης Μελίνας που είχε φύγει,που δουλεύει τώρα; :helpplea:

Εκει αν δεν κανω λαθος πηγε με το ονομα Μιλενα για να αντικαταστησει την...... Μιλενα η οποια την εκανε για Θεσσαλονικη και απο τοτε χαθηκαν τα ιχνη της.

Εγω βασικα ψαχνω την Χριστινα ή Μιλενα! Ρωσσιδα μιλφ που δουλεωε Τρωφονιου και Αγαθουπολεως.

Εχει και ενα τατουαζ τιγρη στο δεξι κωλομερι!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εκει αν δεν κανω λαθος πηγε με το ονομα Μιλενα για να αντικαταστησει την...... Μιλενα η οποια την εκανε για Θεσσαλονικη και απο τοτε χαθηκαν τα ιχνη της.

Εγω βασικα ψαχνω την Χριστινα ή Μιλενα! Ρωσσιδα μιλφ που δουλεωε Τρωφονιου και Αγαθουπολεως.

Εχει και ενα τατουαζ τιγρη στο δεξι κωλομερι!

A! Σε καποια φαση ειχε δουλεψει και Ιασονως 37Β στο κατω.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
καμια δεν χανεται ολεσ καποτε γυρνουν
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
αν καποιοσ το παρατιρησει οι ποιο πολεσ αλλαζουν σπιτια και αντε να τησ βρεισ
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Εβελιν από Λεμπέση και Δροσοπούλου 97 που δούλευε εκεί ως το καλοκαίρι 2007,ξέρει κανείς που είναι;
Πόπο τί μου θύμισες. ΄Και εγώ την ψάχνω ... Ένα θα σου πω. Κοίτα το πρώτο μου ποστ σε αυτό το φόρουμ
Καλημέρα! Ψάχνω μια ιερόδουλο, την Έβελυν. Δούλευε στο στούντιο στην οδό Λεμπέση 8. Είναι κοντά στο Μετρό στη στάση Ακρόπολη. Είναι πολύ πουτανάκι. Κάνει πολύ καλό τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό. Ξέρετε  ποιά λέω? Πού δουλεύει ?
 

Επισκέπτης
Πόπο τί μου θύμισες. ΄Και εγώ την ψάχνω ... Ένα θα σου πω. Κοίτα το πρώτο μου ποστ σε αυτό το φόρουμ
Η Εβελιν ήταν πολύ ανώτερη της Γκαλίνας λόγω καλής διάθεσης και ηλικίας.Η Γκαλίνα επιδίωκε ξεπέτες πενταλέπτου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29566

Επισκέπτης
Η Εβελιν ήταν πολύ ανώτερη της Γκαλίνας λόγω καλής διάθεσης και ηλικίας.Η Γκαλίνα επιδίωκε ξεπέτες πενταλέπτου.

Μήπως κανένας συναγωνιστης θυμάται την Νόνη απο Λιοσιών 278 ????
ελληνίδα ξανθιά με γυμνασμένο κορμί .......
Ξερει κανείς αν κάπου υπάρχει ??????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μήπως κανένας συναγωνιστης θυμάται την Νόνη απο Λιοσιών 278 ????
ελληνίδα ξανθιά με γυμνασμένο κορμί .......
Ξερει κανείς αν κάπου υπάρχει ??????

εχει πολυ καιρο να αναφερθει κατι για αυτη
απο τοτε που εκλεισε αυτο το στουντιο.

δοκιμασε αν θελεις μηπως την βρεις στο  μεγαλου αλεξανδρου 133 στο γκαζι οπου μεταστεγαστηκε το στουντιο της λιοσιων 278.
υπαρχει κ το τηλ του μαγαζιου στον καταλογο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αναζητουνται...
Μαρινα μελαχρινη ρουμανα κοντοπουτανη απο Ισαυρων...
Αννα-Τζενη..δουλευε και με τα δυο ονοματα στο Λιοσιων303 περιπου 2002-03 και μετα εμφανισθη το 2004 στο Βριλλησου46..ξανθια ελληνοαυστραλεζα ελεγε με κωλαρα και σιλικονατες βυζαρες..πολυ τουμπανο μωρο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom