Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε παιδια η ανκα η ξανθια ψηλη ομορφουλα απο μεταξουργειο που ειναι? στην ιασωνος δουλευε παντα σε 3-4 διαφορετικα ομως

επεισης εχουμε κανα νεο για την αλινα που δουλευε φυλης 86β με την μαγια? για τιποτα επιστροφη στο 20ρικο?

καπου εμαθα για στουντιο ,αλλα τα λυπαμαι 50-60 ευρω, και 70+ επειδη θελω εξτρα εγω..

 

Επισκέπτης
ρε παιδια η ανκα η ξανθια ψηλη ομορφουλα απο μεταξουργειο που ειναι? στην ιασωνος δουλευε παντα σε 3-4 διαφορετικα ομως,σε καποια φαση δουλευε με φελισια μαζι ντουετο στο 46β πριν κανα χρονο,η φελισια ειναι φωκαιας πλεον,η ανκα χαθηκε,την πετυχα ξανα 2 νυχτες στο ιασωνος 19,μετα ξαναχαθηκε

επεισης εχουμε κανα νεο για την αλινα που δουλευε φυλης 86β με την μαγια? για τιποτα επιστροφη στο 20ρικο?

καπου εμαθα για στουντιο ,αλλα τα λυπαμαι 50-60 ευρω, και 70+ επειδη θελω εξτρα εγω..
 

Mpaladoros5

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Sos sos sos.....Ελενα απο στουντιο fire καλλιθεας κ κασσανδρας και οπου αλλου,ρουμανα μελαχροινη με τατου στο δεξι ποδι κατω κ πανω απο τον ποπο..εχει κανεις γνωση;;διδεται αμοιβη...χαχα
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Καλησπερα ξερει κανεις που δουλευει η φωτινη γκμοχ απο μεγαλου αλεξανδρου 22 ισογιο?

Εχθές 9/2 την πέτυχα νυχτερινή βάρδια στο Κολωνού 45 το αριστερό στο βάθος. Μου φάνηκε και λίγο πιο αδύνατη. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akap07

j1971

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
καλημέρα και από έμενα .ήθελα να ρωτήσω εάν έχει δει κάποιος φίλος την αννα της εξηκειου 20 γιατι την ψαχνω σε ολη την Ελλάδα που λεει ο λογος. επισης την αντριαννα την μιλφ την ωηλη που δουλεβε δυδιμου. είχα πάει Κολωνού μετάξι αλλά δεν την βρήκα. ευχαριστώ παραπολυ.
 

giorgos07

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε κατι για την Τζινα που δουλευε στο Αγκυρας 12β
 

orionas7d

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες γνωρίζει κανείς τι παίζει με την Αθηνά από Φωκαίας 27; Λογικα καπου επαρχία ή αδέσποτη θα είναι, αν έχει κανείς κανα νέο ας ρίξει κανα μνμ ή πμ διοτι η κοπέλα ήταν το στανταρακι μου και την έχασα απότομα.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Παίδες γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την εμιλυ απο το ιασωνος 1β κ 10?είναι ένα όμορφο κοντοπουτανο αν σας λέει τίποτα
 

viktor3519

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς η Μόνικα και η Κωνσταντίνα από πειραιώς που είναι;
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Νατασσα πεταλουδα και Ελενη η Αιγυπτια ασκουν ακομη το λειτουργημα και αν ναι γνωριζει καποιος φιλος που? Ευχαριστω.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
ρε παιδια η ανκα η ξανθια ψηλη ομορφουλα απο μεταξουργειο που ειναι? στην ιασωνος δουλευε παντα σε 3-4 διαφορετικα ομως

επεισης εχουμε κανα νεο για την αλινα που δουλευε φυλης 86β με την μαγια? για τιποτα επιστροφη στο 20ρικο?

καπου εμαθα για στουντιο ,αλλα τα λυπαμαι 50-60 ευρω, και 70+ επειδη θελω εξτρα εγω..

Η Άνκα στην πατρίδα της,η Αλίνα σε στούΔιο.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
καλημέρα και από έμενα .ήθελα να ρωτήσω εάν έχει δει κάποιος φίλος την αννα της εξηκειου 20 γιατι την ψαχνω σε ολη την Ελλάδα που λεει ο λογος. επισης την αντριαννα την μιλφ την ωηλη που δουλεβε δυδιμου. είχα πάει Κολωνού μετάξι αλλά δεν την βρήκα. ευχαριστώ παραπολυ.

Άννα εξαφανισμένη εδώ και χρόνια,Αντριάννα ξανακοίταξε νύχτα στο Κολωνού 45.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ρε μάγκες γνωρίζει κανείς τι παίζει με την Αθηνά από Φωκαίας 27; Λογικα καπου επαρχία ή αδέσποτη θα είναι, αν έχει κανείς κανα νέο ας ρίξει κανα μνμ ή πμ διοτι η κοπέλα ήταν το στανταρακι μου και την έχασα απότομα.

Ρίξε μια ματιά στους κατά τόπους μπουρδελοσυλλόγους στο τμήμα των αδέσποτων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom