Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.017
Κριτικές
33
Like
7.065
Πόντοι
3.496
Καλημερα , ξερει κανεις που βρισκετε η Ντενισα ( απο Ρεμουνδου ) την εχω χασει εδω και πολυ καιρο
στην πατριδα της μονιμα κ προσφατως παντρεμενη με Ελληνα.
Tα θερμα μας συγχατητηρια στο παλικαρι. -Καποιος καποια στιγμη της ειχε δωρισει κι ενα τυπου
καμπριο γαλλικο αυτοκινητο, εαν αληθευει.. -Και μετα απορουμε γιατι zηταν πολλα..
εδω στην χωρα μας,τοσο οι αλλοδαπες οσο κ οι εγχωριες φυσικα. Δυστυχως εχει καταντησει χρηματιστηριο
της Μν-bank' η κατασταση.. Oποιος προλαβει κ δωσει τα περισσοτερα.. Ενω στο εξωτερικο,
οι υποψηφιοι μνηστηρες' την βγαζουν με χαντρουλες κ καθρεπτακια ακομη..!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
Tα θερμα μας συγχατητηρια στο παλικαρι. -Καποιος καποια στιγμη της ειχε δωρισει κι ενα τυπου
καμπριο γαλλικο αυτοκινητο, εαν αληθευει.. -Και μετα απορουμε γιατι zηταν πολλα..
εδω στην χωρα μας,τοσο οι αλλοδαπες οσο κ οι εγχωριες φυσικα. Δυστυχως εχει καταντησει χρηματιστηριο
της Μν-bank' η κατασταση.. Oποιος προλαβει κ δωσει τα περισσοτερα.. Ενω στο εξωτερικο,
οι υποψηφιοι μνηστηρες' την βγαζουν με χαντρουλες κ καθρεπτακια ακομη..!!
παντρεψου να γαμησουμε κ μεις λεει η παροιμια  :grin:

:headbaning2: :hi:
να τα λεμε κ αυτα.  ;)
 

nick-O-seven

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες Κολωνού 27Β (υπόγειο)υπήρχε κάποτε μια Βίκυ, ψηλή μελαχροινή αδύνατη. Απο ότι είχα εντοπίσει είχε πάρει μεταγραφή προς φυλής. Ξέρει κανείς που βρίσκεται τώρα, αν βρίσκεται κάπου?? thx (συνηθως δεν εβγαζε σουτιεν, είχε σχετικα μικρό και νερουλιασμενο στήθος)
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Κανονικά στη θέση της-αν και θα ξαναλείψει για λίγο.

Το είδα λίγο μετά στην ενημέρωση που είχες κάνει και την τίμησα. Σταθερή αξία. Όπως και να χει ευχαριστώ.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παίδες Κολωνού 27Β (υπόγειο)υπήρχε κάποτε μια Βίκυ, ψηλή μελαχροινή αδύνατη. Απο ότι είχα εντοπίσει είχε πάρει μεταγραφή προς φυλής. Ξέρει κανείς που βρίσκεται τώρα, αν βρίσκεται κάπου?? thx (συνηθως δεν εβγαζε σουτιεν, είχε σχετικα μικρό και νερουλιασμενο στήθος)

Πήγε και δούλεψε στο Φυλής 61 για κάποιο διάστημα και μετά εξαφανίστηκε.

Από τότε,τίποτα.
 

pptakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αν και νέος ξέρουμε που δουλεύει η αγάπη από Φωκαίας 24 έχω καιρό να τη δω ξέρετε κατι θέλω τη βοήθεια σας
 

paparounosporos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι

Ξερει κανεις που βρισκεται η κωνσταντινα η αγρινιωτισσα απο παιωνιου 47;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ. ΤΩΡΑ...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Γνωριζει καποιος αν δουλευει ακομα η σονια που δουλευε στο αχαρνων 85?
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου η Αλεξάνδρα/ Σάντρα από Αλκαμένους 117 και Διδύμου 8Α; Ξανθό σγουρό μαλλί, μικρό στήθος, έντονο κόκκινο κραγιόν, σχετικά κοντή. Είχα ρωτήσει και παλιά αλλά δεν. ευχαριστώ
 

DRAKEMYNX

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2017
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα πριν από 1,5 χρόνο είχα πάει σε ένα οίκο Ακλιβιαδου  και είχα βρει μια
κοπέλα  με το όνομα Χριστίνα η Χριστιάνα( ψηλή 1,70 , tattoo , περίπου 35 χρονών , ωραία επιδερμίδα , έλεγε πως έχει δουλέψει και ως striper , full πρόγραμμα )  μου είπε πως έκανε τα ρεπό της εκεί ενώ αυτή ήταν μόνιμα στην Φώκαιας ,  το ερώτημα είναι εάν κάποιος ξέρει που μπορεί να την βρω .

  THANKS
 
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Πριν 2-3 3βδομαδες στο φυλης 71α περασα απογευμα , ηταν η Αντζελινα η γνωστή και μια αλλη κοπελα σαν λατινο μελαχροινη στυλ ενα πραγμα, με φανταστικη κωλαρα και ωραιο σωμα.Εκανα την μαλακια και δεν περασα φοβουμενος φολα.Επειδη ομως μου καρφωθηκε,πηγα πολλες φορες αλλα δεν την ξαναβρηκα , μηπως ξερει κανεις ποια μπορει να ηταν;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
θυμαται κανεις την Κατερινα την Κρητικια που δουλευε στην Αλκιβιαδου? Εκανε φοβερο κρεβατι. Υπαρχει αραγε?
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Στεφανία μου, Στεφανία μου άπό Ή.Ηλιού 82.

Πού είσαι μωρό μου; πού είσαι γυναικάρα μου; πού είσαι καί σέ θέλω;

Σέ ποθώ, μού λείπεις.

Άν κάποιος ξέρει άς'μού πεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom