Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
μηπως εχει δει κανεις μαχιμος τη κριστυ απο αλκαμενους 117 και διδυμου 16α σα χριστινα ξανθια ουκρανεζα νταρντανα....μου ειπε η τσατσα στο αλκαμενους οτι σταματησε,λογω μεσης...αλλα αυτη ολο τα ιδια λεει για ολες που αλλαζουν οικους.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
μηπως εχει δει κανεις μαχιμος τη κριστυ απο αλκαμενους 117 και διδυμου 16α σα χριστινα ξανθια ουκρανεζα νταρντανα....μου ειπε η τσατσα στο αλκαμενους οτι σταματησε,λογω μεσης...αλλα αυτη ολο τα ιδια λεει για ολες που αλλαζουν οικους.

Αν είχε ασήκωτα :tits: :tits: :tits: παίζει και να ισχύει η δικαιολογία :P
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Υπάρχει κανένα νέο από την Μαρία τη ψηλή; Επέστρεψε από το εξωτερικό που έλεγε ότι θα πάει;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η Λουιζα δοκιμαζει την τυχη της στο εξωτερικο......
Τι μου θυμησες το λουιζακι, χμ , ξεκηνημα φυλης 84 πανω και μετα κασανδρας καλες φασης , μαρεσε που εκανε γλωσσοφιλα...εμενα μου ειχε πει πως θα σταματηση βασικα....Βεβαια τον τελευταιο καιρο ειχε πολυ επαγγελματικο στυλ ειχε χασει την ντροπαλοτητα της και το ναζι που ειχε στην αρχη της καριερας της  :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
μηπως εχει δει κανεις μαχιμος τη κριστυ απο αλκαμενους 117 και διδυμου 16α σα χριστινα ξανθια ουκρανεζα νταρντανα....μου ειπε η τσατσα στο αλκαμενους οτι σταματησε,λογω μεσης...αλλα αυτη ολο τα ιδια λεει για ολες που αλλαζουν οικους.
αληθευει
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Παίδες επανέρχομαι με ένα ερώτημα παλαιότερο...ξερετε που βρισκεται μια κορασίδα με όνομα Ελένη? έλεγε πως είναι ελληνοαιγύπτια και δουλευε αρχικά στο Φυλης 104 και τελευταια στο Φωκαιας 17 ...  :huh:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805


Καλησπέρα και απο εμένα. Γνωρίζει κανεις αν δουλεύουν κάπου οι κοπέλες?
Δουλεψε πριν ενα μηνα περιπου στο Κηφισου 30 σαν Αμαρυλις.(μελαχρινη πλεον)
Με αυτο το ονομα εγινε και περισσοτερο γνωστη  οταν ξεκινησε απο τον μεγαλεξανδρο, και στην συνεχεια Αριστοτελους6, Βριλησσου 55, Πειριαως 193/Ιεροφαντων 9/ΛΑ 318.
Μονο 2-3 βαρδιες εκανε στο Κ30.

Συνηθως εργαζεται στην επαρχια τα τελευταια χρονια.
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
καλησπέρα μαγκες............σημερα πηφα απο Θησεως 79 με σκοπο να πετύχω την Κλεοπατρα την Βουλγαρα
με το μικρο βυζακι,που παιζει εκει χρονια. Και μου ειπαν οτι σταματησε! Την δηλώνω χαμένη, silver alert, και ρωτω αν την ειδε κανεις αλλου η εχουμε καμια πληροφορια! ευχαριστω............. :-
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παίδες επανέρχομαι με ένα ερώτημα παλαιότερο...ξερετε που βρισκεται μια κορασίδα με όνομα Ελένη? έλεγε πως είναι ελληνοαιγύπτια και δουλευε αρχικά στο Φυλης 104 και τελευταια στο Φωκαιας 17 ...  :huh:

Η Ελένη είχε σταματήσει για ένα διάστημα αλλά θα επιστρέψει σύντομα (έτσι λέει τουλάχιστον) στο Φωκαίας 17.
 

nick_bls2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τι γκαντεμια με δερνει 2 στανταρακια ειχα Ευα(Μαργκω) & Βαρβαρα & τα εχω χασει.   Μπορει να βοηθησει καποιος στην ανευρεση :think:
Καλησπερα συναγωνιστες. Ειχα παρει την ευα παρτουζα με μια μαγια ρωσιδα επισης πριν τα χριστουγεννα δουλευαν στην γνωστη αλυσιδα μ. Αλεξανδρου 133 βριλησου κωνσταντινουπολεος κλπ. Την ευα την εχω πετυχει παλι αλλα την αλλη καβλιαρα οχι ξερει κανεις που προσφερει τις υπηρεσιες της???
 

mc92661

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.
Η Νταϊάνα η Βουλγάρα από Αλκιβιάδου 16Α ξέρετε που είναι; Είχα διαβάσει κάποτε ότι δουλεύει Φυλής με άλλο όνομα αλλά δεν μπόρεσα να βρω το thread...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
καλησπέρα μαγκες............σημερα πηφα απο Θησεως 79 με σκοπο να πετύχω την Κλεοπατρα την Βουλγαρα
με το μικρο βυζακι,που παιζει εκει χρονια. Και μου ειπαν οτι σταματησε! Την δηλώνω χαμένη, silver alert, και ρωτω αν την ειδε κανεις αλλου η εχουμε καμια πληροφορια! ευχαριστω............. :-
Η Κλεποατρα ειναι στην Ολλανδια..........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Καλησπερα συναγωνιστες. Ειχα παρει την ευα παρτουζα με μια μαγια ρωσιδα επισης πριν τα χριστουγεννα δουλευαν στην γνωστη αλυσιδα μ. Αλεξανδρου 133 βριλησου κωνσταντινουπολεος κλπ. Την ευα την εχω πετυχει παλι αλλα την αλλη καβλιαρα οχι ξερει κανεις που προσφερει τις υπηρεσιες της???
Η Μαγια εχει σταματησει να εργαζεται.
Δυσυχως..............
Ηταν αψογη επιλογη !!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Αφού δουλεύει πάλι,ήδη...Φωκαίας... :boobies:

Α ξεκίνησε πάλι; Έχω κάμποσο καιρό να περάσω από Φωκαίας, τελευταία φορά που μιλήσαμε ήταν στη φάση που ετοιμαζόταν να επιστρέψει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Καλημέρα συναγωνιστές.
Η Νταϊάνα η Βουλγάρα από Αλκιβιάδου 16Α ξέρετε που είναι; Είχα διαβάσει κάποτε ότι δουλεύει Φυλής με άλλο όνομα αλλά δεν μπόρεσα να βρω το thread...

Μην παίζεις με τον πόνο μας συναγωνιστή MC92661... Άργησες. Η Νταϊάνα δούλευε μέχρι πριν 9 - 10 μήνες περίπου στο Φυλής 136 το πάνω με τις πολλές σκάλες σαν Τζένη. Μετά έμεινε έγκυος και σταμάτησε απ' το επάγγελμα. Δούλεψε για ένα διάστημα στο γωνιακό μπουρδελάκι της Πιπίνου σαν τσατσά, είχα περάσει και την είχα δει η κοιλιά της είχε μεγαλώσει πολύ. Τους τελευταίους μήνες εξαφανίστηκε κι από εκεί, προφανώς γέννησε και διάγει συζυγικόν βίον. Βέβαια ποτέ μη λες ποτέ, εγώ προσωπικά τη συγκεκριμένη παρότι έχει σαρανταρίσει και 55 χρονών να πάει πάλι πελάτης της θα είμαι αν τυχόν κάποια στιγμή επιστρέψει στο επάγγελμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom