Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Γειά σας μαστόρια.
Ψάχνω 3 κοπέλες.Συγεκριμένα την Έλενα,μία ξανθιά που δούλευε στο Φωκαίας 25Α και μετά για αρκετό καιρό στο Φυλής 86Β και μετά στο απέναντι Φυλής 69Α.Επίσης ψάχνω και τις Μαριάννα και Έλλη που δουλεύανε στο Φυλής 80.Αν κάποιος τις έχει δει ας μου πει που είναι.ευχαριστώ

η μαριαννα,αν λες αυτη με τα πολυ μεγαλα βυζια, δουλευε για καιρο στο 136 της φυλης.
τωρα εχει χαθει απο οτι ξερω

η ελλη δουλευει 2 χρονια τωρα στα στουντιο της κασσανδρας με το ονομα νικολ
δες στα διαφημιστικα μπανερ τις φωτο για να καταλαβεις αν λεμε την ιδια.

καμμια που να γαμιετε καλα ψαξε
αυτες ειναι για ξυλο
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΞΑΝΑΘΕΤΩ - ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ - ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ :
ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΑΓΚΥΡΑΣ ??????????
ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ : ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Λοιπόν παιδιά επίσκεψη σήμερα στο Ανδρέας Συγγρός για εξετάσεις {κάνω κάθε χρόνο}.

Βρήκα μία κοπελίτσα μελαχροινή, αρκετά κοντούλα με στήθος που έφτανε το 4αρι. Σκουλαρίκι στη μύτη, μαλλί καστανοκόκκινο και με ένα χαμόγελο που με έκανε να τη συμπαθήσω πολύ.Ηλικία γύρω στα 28-29

Χαρακτηριστικό ήταν το τατουάζ που είχε στο δεξί της πόδι και συγκεκριμένα στον αστράγαλο που ήταν μία σαν μία χοντρή αλυσίδα και κατεληγε μπροστά σε ένα λουκέτο κόσμημα με χρώμα κόκκινο. Οποιος γνωρίζει σχετικά θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Σε κουβεντούλα που έπιασα μαζί της μου είπε ότι έρχεται μία φορά το μήνα, λόγω δουλειάς οπότε δεν χρειάστηκε καν να ρωτήσω. Παιδιά αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη συναντήσω.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ηταν Ελληνίδα τουλάχιστον αυτό κατάλαβα

Ισως η μόνη μου ελπίδα για να της μιλήσω θα είναι να περιμένω τον αλλο μήνα την ίδια ημέρα
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γειά σας μαστόρια.
Ψάχνω 1 κοπελα που δουλευε φυλης 134 α το ονομα της κατερινα κοντουλα γυρω στο 1.64 :boobies: πιπινακι..... :rockon: μια χαρα.ηταν αλλα εφυγε... κανενας μηπως ξερει που πηγε ευχαριστω...ειναι μία μελαχρινη .Αν κάποιος τις έχει δει ας μου πει που είναι.ευχαριστώ :think:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν παιδιά επίσκεψη σήμερα στο Ανδρέας Συγγρός για εξετάσεις {κάνω κάθε χρόνο}.

Βρήκα μία κοπελίτσα μελαχροινή, αρκετά κοντούλα με στήθος που έφτανε το 4αρι. Σκουλαρίκι στη μύτη, μαλλί καστανοκόκκινο και με ένα χαμόγελο που με έκανε να τη συμπαθήσω πολύ.Ηλικία γύρω στα 28-29

Χαρακτηριστικό ήταν το τατουάζ που είχε στο δεξί της πόδι και συγκεκριμένα στον αστράγαλο που ήταν μία σαν μία χοντρή αλυσίδα και κατεληγε μπροστά σε ένα λουκέτο κόσμημα με χρώμα κόκκινο. Οποιος γνωρίζει σχετικά θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Σε κουβεντούλα που έπιασα μαζί της μου είπε ότι έρχεται μία φορά το μήνα, λόγω δουλειάς οπότε δεν χρειάστηκε καν να ρωτήσω. Παιδιά αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη συναντήσω.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ηταν Ελληνίδα τουλάχιστον αυτό κατάλαβα

Ισως η μόνη μου ελπίδα για να της μιλήσω θα είναι να περιμένω τον αλλο μήνα την ίδια ημέρα

Κοινωνικοποιηθῆτε περισσότερον
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
220
Πόντοι
290
ρε παιδια ψαχνω μια ρουμανα ιζαμπελλα λεγοταν που δουλευε τριγγετα και συγκρου.αδυνατη μελαχροινη με ωραιο στηθος..που βρισκεται;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Η Κατερίνα από το Φυλής 134 που πήγε; Λέω για το κοντοπούτανο.
Η Σαμπρίνα από το Φυλής 86;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Γειά σας μαστόρια.
Ψάχνω 1 κοπελα που δουλευε φυλης 134 α το ονομα της κατερινα κοντουλα γυρω στο 1.64 :boobies: πιπινακι..... :rockon: μια χαρα.ηταν αλλα εφυγε... κανενας μηπως ξερει που πηγε ευχαριστω...ειναι μία μελαχρινη .Αν κάποιος τις έχει δει ας μου πει που είναι.ευχαριστώ :think:
Την ίδια ψάχνουμε ρε φίλε...Η τσατσά μου είπε ότι σταμάτησε το επάγγελμα, ότι παντρεύτηκε και πήγε Αλβανία...
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
καλημερα!!!ξερει κανεις που δουλευει η ντιανα απο ελλης 3(μεγαλοκοπελα αδυνατη με ταττου στην μεση)
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Γεια σας μαγκες. Ψαχνω την ΄Αντρεα, τη ρουμανα απο Κεραμεικου. Καποιος ανεφερε οτι δουλευε κατι πρωινα, σε σπιτακι στην Κολωνου. Μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλησπερα,εχει βρει  καποιος την γιαννα απο αγ.μελετιου και διδυμου 8 κατω τελευταια?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Γεια σας μαγκες. Ψαχνω την ΄Αντρεα, τη ρουμανα απο Κεραμεικου. Καποιος ανεφερε οτι δουλευε κατι πρωινα, σε σπιτακι στην Κολωνου. Μπορει καποιος να με βοηθησει?
Εσύ λες την Άντρεα την ψηλή με το τατού με τα 3 πρόσωπα έτσι δεν είναι;; Ξέχνα την αυτή την έκανε απο τα μπουρδέλα μόλις μάζεψε χρήματα.Σε άλλη κοπέλα αναφερόμουν που είναι η μέρα με την νύχτα με αυτή που λες.
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Η Κάρμεν απο Φ65 πάνω έχει εμφανιστεί κάπου?
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Βανέσσα από Βέργας απογευματινή βάρδια?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
καλημερα!!!ξερει κανεις που δουλευει η ντιανα απο ελλης 3(μεγαλοκοπελα αδυνατη με ταττου στην μεση)
Πριν απο καποιο καιρο την ειδα στο Μαγνησιας 1Α και καλυμνου 48Β.

Δεν ξερω εαν ειναι ακομα εκει.
 

pet1661

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά  μήπως ξέρει κανείς  που και αν  δουλεύει  η  Σύλβια τρανς που έμπαινε κι εδώ στο φόρουμ;
 

ilikiomenos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
και  δε δουλεύει και  η Αγγελική καλοκαιριάτικα...
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλησπερα,εχει βρει  καποιος την γιαννα απο αγ.μελετιου και διδυμου 8 κατω τελευταια?  :think:
 

whatever45

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Καλησπερα κυριοι.Ψαχνω μια ρουμανα εν ονοματι Αννα απο Δροσοπουλου 95 και Αγ. Μελετιου 37.γνωριζει καποιος κατι? Κοντη με tattoo στη μεση
 

Xynw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ! ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (ΡΟΥΜΑΝΑ) ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΙΑΣΩΝΟΣ 27Α (ΥΠΟΓΕΙΟ)... ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ. ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ, ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΡΟΥΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕ ΤΟΡ ΚΑΙ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙ.ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ...
ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ TOPIC ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Ή ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΙΣ ΣΜΝ?(ΠΡΟΣΟΧΗ:ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ)!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom