Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NickoRM

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
121
Πόντοι
0
Παιδιά την Καλησπέρα μου ,ψάχνω την Βανέσα η οποία δούλευε Κολωνου 32 β κάποτε αυτό που είναι με τον 15 ,η όποια ήταν δήθεν Ταϊλανδή ,και ψάχνω και την Αντριάνα από Ιάσωνος 20Α Ρουμάνα της έχω χάσει και της 2 εδώ και χρόνια
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Για την Σόνια, το "ηλεκτρικό χέλι¨ (τελευταία γνωστή σε μένα παρουσία Φιλιππίδου 11 πριν καιρό) υπάρχει κάποια πληροφόρηση?

Ευχαριστώ!
 

Tzelas

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Έχω φάει μια φλασια εδώ και καιρό για την Ναταλία (μελαχρινή gilf πλέον) από Κολωνού 23β(υπόγειο). τελευταία φορά είχα περάσει μαζί της νομιζω το 2014-15. Ξέρω δύσκολο αυτό που ζηταω αλλά ποτέ δεν ξέρεις . Σας ευχαριστώ.
 

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Καλησπέρα ξέρει κανείς τι απέγινε η Τζούλια απο το silver spa που παλαιότερα δούλευε ως Βικτώρια στο Συγγρού 108?
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Γνωρίζει κανείς εαν δουλεύουν κάπου οι ρουμάνες Αλίνα και Μάγια ή αν έχουν σταματήσει ;
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ψαχνω να βρω τη Μαιρα, 36, ελληνιδα. Φαινεται στα διαθεσιμα κοριτσια στα μαγαζια Αθηνων, Μελαντιας, Συγγρου 232 αλλα ποτε σε προγραμμα. Γνωριζει κανεις ?
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
Ψάχνω τη Ρεμπέκα.
Δούλευε στο Ισμήνης κλπ προ Covid
Μια ρουμάνα γυναικάρα!
Ξέρει κανείς ;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Έχω φάει μια φλασια εδώ και καιρό για την Ναταλία (μελαχρινή gilf πλέον) από Κολωνού 23β(υπόγειο). τελευταία φορά είχα περάσει μαζί της νομιζω το 2014-15. Ξέρω δύσκολο αυτό που ζηταω αλλά ποτέ δεν ξέρεις . Σας ευχαριστώ.
Νομίζω ότι δουλεύει στο Κολωνού 45 δεξιά, αυτό που είναι μόνο του.Αν και τελευταία είναι κλειστό, πρόσφατα εκεί εκδιδόταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tzelas

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.793
Κριτικές
164
Like
82.108
Πόντοι
46.223
Ψάχνω τη Ρεμπέκα.
Δούλευε στο Ισμήνης κλπ προ Covid
Μια ρουμάνα γυναικάρα!
Ξέρει κανείς ;

Εξαιρετική επιλογή.

Την είχα πρωτοσυναντήσει γύρω στο 2014/15 αν θυμάμαι καλά.

Πολύ ωραίο πρόσωπο με γαλανά μάτια και εξαιρετικό σώμα.

Πολύ φιλική.

Κάποια στιγμή πήγε Λονδίνο.

Επέστρεψε και ξαναεργάστηκε στην ίδια αλυσίδα μέχρι τον Covid.

Μάλλον σταμάτησε να εργάζεται.

Την συμπαθούσα πολύ.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Ψάχνω την κοντούλα Σόνια που δούλευε πρωινά στο Ιάσωνος 37Β.
Για ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΙΜΗ πληροφορία δεν θα τσιγκουνευτώ τα λεφτά.
Στείλτε π.μ.

Ευχαριστώ.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Για την Σόνια, το "ηλεκτρικό χέλι¨ (τελευταία γνωστή σε μένα παρουσία Φιλιππίδου 11 πριν καιρό) υπάρχει κάποια πληροφόρηση?

Ευχαριστώ!
Αν εννοείς την σονια την αδυνάτουλα που σαλοναριζε συνήθως γυμνή έχει σταματήσει από τα μπουρδέλα κ φυλάει ανθρώπους τρίτης ηλικίας.
Αλλά κάποιες φορές κάνει πιατσα τρίγωνο κ ποιο πολύ ομόνοια.
Σκασε μύτη εκεί κ αν είσαι τυχερός ίσως την πετυχεις.
Ετσι κάνω κ εγώ επειδή κ εγώ την ψάχνω...
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Ρε σεις μύστες, '16-'17 δούλευε μια μιλφογκίλφ Ρωσίδα Νάταλι στο τιμημένο Μοναστήρι της ΛΚ35. Kοντό πλατινέ μαλλάκι, μικρομεσαίο ωραίο βυζί, πολύ ζεστή στο δωμάτιο. Έχει ιδέα κανείς αν δουλεύει ακόμη αλλού; Ήτο εξαιρετική κυρία και σκέπτομαι πως είναι καιρός να υποβάλλω τα σέβη μου ξανά :cheesy:
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Πριν λίγη ώρα με πήρε τηλέφωνο γνωστή πρώην τσατσά του Μεταξουργείου για να μου ευχηθεί για τα γενέθλια μου και μεταξύ άλλων μου είπε ότι η Νατάσσα η μιλφ που εκδίδονταν στα 48ρια της Κολωνού κρέμασε οριστικά το στριγκάκι της καθόσον νυμφεύθηκε γηραιό ευκατάστατο πελάτη της ο οποίος συντηρεί πλέον την ίδια και την πολυπληθή οικογένεια της έτσι ώστε να μην χρήζει ανάγκης προς εργασία, της ευχόμεθα βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους μήπως ξέρει κάποιος αν επέστρεψε η Ανκα η Μολδαβή που ήταν Φωκαιας 7 υπόγειο; Έχει ακουστεί για μια Αννίτα που είναι στο Φωκαιας 7 ισόγειο μήπως είναι αυτή ευχαριστώ πολύ!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πριν λίγη ώρα με πήρε τηλέφωνο γνωστή πρώην τσατσά του Μεταξουργείου για να μου ευχηθεί για τα γενέθλια μου και μεταξύ άλλων μου είπε ότι η Νατάσσα η μιλφ που εκδίδονταν στα 48ρια της Κολωνού κρέμασε οριστικά το στριγκάκι της καθόσον νυμφεύθηκε γηραιό ευκατάστατο πελάτη της ο οποίος συντηρεί πλέον την ίδια και την πολυπληθή οικογένεια της έτσι ώστε να μην χρήζει ανάγκης προς εργασία, της ευχόμεθα βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους
Ήμουνα βασικός πελάτης της τον πρώτο χρόνο της εμφάνισής της στους οίκους του Μεταξουργείου,και ήτανε πολύ δοτική και καυλιάρα! Δεν έχω εμπειρία από την τελευταία περίοδο που δούλευε στην περιοχή αφού είχα κόψει το άθλημα τότε.
Καλά να είναι,μας χάρισε όμορφες στιγμές!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Γνωρίζει κανείς εαν δουλεύουν κάπου οι ρουμάνες Αλίνα και Μάγια ή αν έχουν σταματήσει ;
Πέρυσι φίλος μου τις συνάντησε να βγαίνουν από γνωστό γραφείο συνοικεσίων στην Ομόνοια. Προφανώς είχαν πάει σε αναζήτηση πλούσιου γαμπρού!
Το αποτέλεσμα της αναζήτησης μου είναι άγνωστο.
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
460
Κριτικές
24
Like
1.314
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σας ξέρετε μια Μαρίνα Λευκορωσία που βρίσκεται που εργαζόταν στην Βούρβαχη dreamplace και Ηλία Ηλιού 82
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.347
Πόντοι
19.306
Πριν λίγη ώρα με πήρε τηλέφωνο γνωστή πρώην τσατσά του Μεταξουργείου για να μου ευχηθεί για τα γενέθλια μου και μεταξύ άλλων μου είπε ότι η Νατάσσα η μιλφ που εκδίδονταν στα 48ρια της Κολωνού κρέμασε οριστικά το στριγκάκι της καθόσον νυμφεύθηκε γηραιό ευκατάστατο πελάτη της ο οποίος συντηρεί πλέον την ίδια και την πολυπληθή οικογένεια της έτσι ώστε να μην χρήζει ανάγκης προς εργασία, της ευχόμεθα βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους
Το στριγκάκι της το κρέμασε εδώ και ένα χρόνο, μπορεί τώρα να έκανε τον γάμο. Έχει ήδη εγγόνια οπότε χλωμό το βλέπω για απογόνους.
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες. Μια κοπελα Μαιρα απο τα μαγαζια Μελαντιας, Αθηνων, Συγγρου, που δεν ειναι ποτε σε προγραμμα αλλα μονο στις φωτο ξερει κανεις ? Ελληνιδα, 36 ετων, κοκκινομαλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom