Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Έχω να δω μήνες την Νατάσσα την ψηλή μιλφ που δούλευε στα 48ρια της Κολωνού, ξέρει κάποιος αν δουλεύει κάπου ή έχει σταματήσει;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.739
Πόντοι
10.686
Έχω να δω μήνες την Νατάσσα την ψηλή μιλφ που δούλευε στα 48ρια της Κολωνού, ξέρει κάποιος αν δουλεύει κάπου ή έχει σταματήσει;
Δεν έχει ακουστεί ή εντοπιστεί από τα μέλη του μπου. Μου είχε πει κάποια στιγμή τον πρώτο καιρό που την έπαιρνα ότι η κόρη της παντρεύτηκε, οπότε μάλλον έχει οικογενειακές υποχρεώσεις.Ο καιρός θα δείξει...
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Δεν έχει ακουστεί ή εντοπιστεί από τα μέλη του μπου. Μου είχε πει κάποια στιγμή τον πρώτο καιρό που την έπαιρνα ότι η κόρη της παντρεύτηκε, οπότε μάλλον έχει οικογενειακές υποχρεώσεις.Ο καιρός θα δείξει...
Ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή! Εγώ είχα ρωτήσει μια τσατσά στο 48 το δεξί και μου είπε ότι παντρεύτηκε με έναν πελάτη της αλλά δεν το πολυπίστεψα, θα δείξει όπως είπες
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
ερώτηση: μία Μελίσα που έχει ένα άλλο σαιτ για το Βριλησσου 36 εργαζεται πουθενα?
δεχομαι και Pm
 

Stefhorni

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
29
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω μια Ερμιονη από Συγγρου 232. Ξέρει κανείς που βρίσκεται;
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
598
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
6
καλημέρα σας. Η Μαίρη από Ηλία Ηλίου δεν εμφανίζεται τον τελευταίο καιρό στο πρόγραμμα. Γνωρίζει κανείς αν εγκατέλειψε ή αν θα ξαναφανεί? Ευχαριστώ
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.427
Πόντοι
19.306
Ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή! Εγώ είχα ρωτήσει μια τσατσά στο 48 το δεξί και μου είπε ότι παντρεύτηκε με έναν πελάτη της αλλά δεν το πολυπίστεψα, θα δείξει όπως είπες
Δεν ξέρω εαν είναι πελάτης της αλλά παντρεύτηκε για να πάρει βίζα. Τελικά όμως δυστυχώς σταμάτησε. Και έχει γίνει και γιαγιά εδώ και καιρό , αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος που σταμάτησε.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Δεν ξέρω εαν είναι πελάτης της αλλά παντρεύτηκε για να πάρει βίζα. Τελικά όμως δυστυχώς σταμάτησε. Και έχει γίνει και γιαγιά εδώ και καιρό , αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος που σταμάτησε.
Ότι έγινε γιαγιά μου το είχε πει και εμένα, ο λόγος που σταμάτησε μήπως έχει να κάνει με κάποιο "παράσημο" που κόλλησε κατά την άσκηση των καθηκόντων της; Τελευταία φορά που την είχα πάρει πέρσι τον Μάιο μου είχε πει ότι θα πάει στην πατρίδα της και σε δύο τρεις μήνες θα ξαναγυρίσει
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.427
Πόντοι
19.306
Ότι έγινε γιαγιά μου το είχε πει και εμένα, ο λόγος που σταμάτησε μήπως έχει να κάνει με κάποιο "παράσημο" που κόλλησε κατά την άσκηση των καθηκόντων της; Τελευταία φορά που την είχα πάρει πέρσι τον Μάιο μου είχε πει ότι θα πάει στην πατρίδα της και σε δύο τρεις μήνες θα ξαναγυρίσεi
Ναι συνήθως αυτό έκανε, πήγαινε στην πατρίδα της και μέτα από 3 μήνες γύριζε, γιατί τότε μπορούσε να ξαναπάρει βίζα. Θα παντρευόταν για να μπορεί να μένει μόνιμα, αλλά τελικά τα χαρτιά είπε ότι δεν ήταν σωστά. Μάλλον τους τσεκάρουν τώρα πια όπως στο εξωτερικό για να δουν αν είναι κανονικός γάμος ή εικονικός. Αυτό έγινε τέλος Ιουνίου το 2022. Από εκεί και μετά εξαφανίστηκε. Ούτε στο messenger μου απάντησε σε μήνυμα και έχω χάσει τα ίχνη της.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Ναι συνήθως αυτό έκανε, πήγαινε στην πατρίδα της και μέτα από 3 μήνες γύριζε, γιατί τότε μπορούσε να ξαναπάρει βίζα. Θα παντρευόταν για να μπορεί να μένει μόνιμα, αλλά τελικά τα χαρτιά είπε ότι δεν ήταν σωστά. Μάλλον τους τσεκάρουν τώρα πια όπως στο εξωτερικό για να δουν αν είναι κανονικός γάμος ή εικονικός. Αυτό έγινε τέλος Ιουνίου το 2022. Από εκεί και μετά εξαφανίστηκε. Ούτε στο messenger μου απάντησε σε μήνυμα και έχω χάσει τα ίχνη της.
Anyway συναγωνιστή ας ελπίσουμε ότι θα βρει την άκρη και θα επιστρέψει γιατί ήταν καλό στανταράκι, φιλότιμο και καυλιάρικο
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
250
Κριτικές
6
Like
292
Πόντοι
1
καλησπερα. ξερουμε κατι για της 2 κορασιδες, ερικα κ ηβονη που δουλευαν στο ιωαννινων 5?
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
μηπως ειδε κανεις την αλινα απο διδυμου 16 ,κων/πολεως 166 υπογειο τωρα τελευταια?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
μηπως ειδε κανεις την αλινα απο διδυμου 16 ,κων/πολεως 166 υπογειο τωρα τελευταια?
Την είδα πριν περίπου 2 εβδομάδες Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο. Δουλεύει εκεί βράδυ, πέρα παρά μέρα.
 

John Ace

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κάποιος που δουλεύει η Ελένη από το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α.
Μια μιλφ γύρω στα 50 με ωραίο λεπτό σώμα και μαύρα μαλλιά με μικρό στήθος δούλευε εκεί για αρκετό καιρό και τώρα δεν την έχω δει εδώ και ένα χρόνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

sweetcock_69

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Γνωρίζει κανείς αν εργάζεται κάπου αλλού η Εβελίνα απο Τριγγέτα? Σα να χάθηκε απο το πρόγραμμα
 

Altair51

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2022
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
Ελένη από Θεσσαλονίκη. Ηλικία 28, Ύψος 1,75 μ, βάρος 53 kg, στήθος φυσικό Β. μάτια πράσινα Εργάστηκε από τον Σεπτέμβριο του 2017 μέχρι τον Ιούλιο του 2018 στα μαγαζιά: De-paris κτλ. Στην συνέχεια εργάστικε ως ανεξάρτητη με το όνομα Venus στην Θεσσαλονίκη και κάποια εποχή και στην Stuttgart.Γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτήν; Απάντηση σε pm
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Θα σας παω πίσω.Στη δεκαετία του 1990...Οδός Αλκαμενους,και Παρασιου γωνία (πλατιά Αττικής ).Εκει λειτουργούσε κάποτε κάποιος πολύ αξιοπρεπής οίκος για την εποχή....Τώρα κλειστό από πολλά χρόνια πριν.Δουλευε εκεί κάποια πολύ αξιοπρεπής ,μελαχρινή ,εμφανισημη ,και με πολύ ωραίο στήθος Ελληνίδα,που άκουγε στο όνομα Βίκη !..Ήταν πολύ καλή .Έχω ωραίες αναμνήσεις...Στιρηξε το εν λόγο μαγαζί κάνα τριαρη χρόνια ...Τι θυματε κανένας παλιός ?Ξέρει κανείς τι απέγινε?...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::woldman::buck2::sunglasses::angel:
τι μου θυμιζεις ρε φιλε,μιλας για το μαγαζι που ειχε μεσα το συντριβανι......
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
8
Like
463
Πόντοι
301
Ναι!..Ακριβώς …είχε και ένα συντριβάνι …ωραιες εποχές !…μεγαλώσαμε όμως και το θυμαμε σαν μια ωραια ανάμνηση !…Τι απέγινε η Βίκυ ;..Τι θυμασε ;..Ξέρεις κάτι ;..
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Απέχω αρκετά χρόνια από την τακτική τριβή με το σπορ για αυτό και θα σας γυρίσω γύρω στα 8 χρόνια πίσω.

Χριστίνα από Φυλής 69Α και μελαχρινή Μιχαελα από το διπλό Φώκαιας (το κάτω) γνωρίζουμε αν και που βρίσκονται παίδες;

Επίσης, η εντυπωσιακή και εξαιρετικά αδύνατη μιλφ Εύα είδα πως επανήλθε πρόσφατα στο Αγκύρας 12 αλλά δεν την πρόλαβα και τώρα δεν υπάρχει στο πρόγραμμα. Μήπως ξέρουμε αν μεταφέρθηκε κάπου;

Υπερευχαριστώ για όποια πληροφορία για τις τρεις κυρίες που θα ήθελα πολύ (για διαφορετικούς λόγους) να συναντήσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom