Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Ρακέλ από Ρεμούνδου, Πιπίνου;
 

Armyboy82

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπέρα αν και δεν πολυπηγαινω σε μπουρδελα παλαιοτερα πηγαινα περισσοτερο
Υπηρχε ενα δυνατο granny πρεπει να ηταν καμια 55αρα με 60 δουλευε ποιο παλια Αχαρνων 85 και μετα την ειχα τρακαρει στο Ιασωνος 2Β στον πανω οροφο και στο Κολωνου στο 45 μια φορα λεγοτανε Μαργαριτα μια ουκρανη ξανθια σιτεμενη με κωλαρα εκανε και γαμω τα γαμησια αν και μεταξουργειο μονο για αυτην πηγα δεν εχω γαμησει αλλη
Ξερει κανεις την τυχη της;;;;
Της αρεσε που της εβαζα και βλεπαμε και τσοντα με granny και matures ομαδικα στο κινητο μου την ειχα παρει καποιες φορες και ωρα στο μεταξι
Ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Καλησπέρα συναγωνιστές μήπως ξέρει κάποιος αν δουλεύει η Ελληνιδα η Αφροδίτη η βυζαρου που ήταν μέχρι τον Νοέμβριο του 2020 στο γραφείο your angel, επειδή πήρα στο γραφείο και μου είπαν ότι έφυγε από το γραφείο, ξέρει κάποιος αν έγινε ανεξάρτητη;Και αν ξέρει κάποιος να μας ενημερώσει με το τηλέφωνο της!!
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει τύχει κάποιος να δει πρόσφατα την βυκη. Ξανθιά λευκό δέρμα Σέρβια από την αλυσίδα Συγγρού 232, Κατεχάκη 5.κλπ

Ευχαριστώ πολύ όποιον Μπέι στον κοπο
 

captainKirk

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παλιό και ξεχασμένο ίσως αλλά ψάχνω την Νικόλ από το γραφείο της Πόπης... ξέρω πως έχει περάσει ένας αιώνας αλλά παρ' ότι μπάζο ήταν πολύ φιλότιμη ;)
 

Nomoreregret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
280
Nopainnogain για την Μαρια που ρωτησες απο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα απογευμα που δουλευε δεν την εχω δει σε καμια βαρδια στο Μεταξουργειο ειτε πρωι ειτε απογευμα.Θυμαμαι δουλευε και στο Φυλης 109 καποιες μερες αλλα δεν εχω παει στην Φυλης αυτον τον καιρο.Τωρα με τον κορονοιο δεν ξερω μηπως εχει μεινει και στην Ρωσια παιζει και αυτο ελπιζω να μην σταματησε παντως γιατι ηταν στανταρακι και για μενα αλλα και για πολλους.
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Nopainnogain για την Μαρια που ρωτησες απο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα απογευμα που δουλευε δεν την εχω δει σε καμια βαρδια στο Μεταξουργειο ειτε πρωι ειτε απογευμα.Θυμαμαι δουλευε και στο Φυλης 109 καποιες μερες αλλα δεν εχω παει στην Φυλης αυτον τον καιρο.Τωρα με τον κορονοιο δεν ξερω μηπως εχει μεινει και στην Ρωσια παιζει και αυτο ελπιζω να μην σταματησε παντως γιατι ηταν στανταρακι και για μενα αλλα και για πολλους.
Θα δούμε είναι πολλές που λείπουν από το πόστο τους και να ήταν μόνο η Μαρία άστα.
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Παιδια η Αννα απο φυλης 59 δουλευει ακομα;Γιατι περασα τις προαλλες το βραδυ και ειχε κλεισει..
 

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα,έχουμε κάνα νέο που βρίσκεται η Άννα-Ιλιονα από τη μοντελοαλυσίδα και φυλής 59 όροφο;
 

Panos2323

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Ψαχνω τη Σαντρα ταντρα. Ηταν πριν κλεισει στις Μουσσες Καλλιθέα. Ξανθιά, κάπως κοντό μαλλι, σιλικονάτο, έλεγε οτι ειναι ελληνίδα. (Υπάρχει περίπτωση να κανω λαθος στο ονομα)
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Ξανθό granny Σουζανα μάλλον Αλβανιδα που έκανε φουλ πρόγραμμα και είχε δουλέψει κολωνου 47 ισόγειο βραδινή βάρδια και μ. Αλεξάνδρου 22 και τέλος στην ιασωνος. Αν γνωρίζει κάποιος κάτι η έχει τηλέφωνο ας στείλει. Ευχαριστώ πολύ
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
600
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
6
Καλησπερα!! ψαχνω να βρω την Samantha απο Βριλλησου 36, Κων/λεως 92 κλπ. Αναφερομαι στο πετιτ ξανθο μωράκι. οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη. :)
ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

PALKAN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλό Απόγευμα,
Μήπως κάποιος συνάδελφος γνωρίζει εάν και που εργαζεται η ΛΑΟΥΡΑ απο Μαγνησίας 1?
Συνήθως ηταν αυτή πρωι και απογευμα η Νατιανα .
Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Ελπιζω να ρωταω στο σωστο θρεντ, ξερει κανεις για Κατερινα (Σερβα ισως) απο Καρολαιν, Σ232, Μελαντιας κλπ ?
Νομιζω ειναι πανω απο 2 χρονια που εχει χαθει. Φανταστικο κοριτσι
 

kerrys

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα γνωριζουμε κατι για Marina 60 και καποιο τηλ
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
292
Πόντοι
20
Καλησπέρα φιλοι. γνωρίζει κανεις κάτι σχετικά με την Νατάσσα την πεταλουδα? Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Ξανθό granny Σουζανα μάλλον Αλβανιδα που δήλωνε σερβα, που έκανε φουλ πρόγραμμα και είχε δουλέψει κολωνου 47 ισόγειο βραδινή βάρδια και μ. Αλεξάνδρου 22 βραδινή και τέλος στην ιασωνος. Αν γνωρίζει κάποιος κάτι η έχει τηλέφωνο ας στείλει.
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
284
Πόντοι
280
Ξερει κανεις τι απεγινε η ναόμι η μαύρη κωλαρα που δουλευε στο deluxe κτλ και εκανε και βιζιτες?
 

geobasilop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα! Η Λίζα που στην εξαφάνιζε, που ήταν σε ένα στη Φιλιππίδου, ξέρουμε πού είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom