Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ελα δωσε τηλέφωνο να δούμε τα 7αρια .....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Μαριάννα 7άρια; μάλλον πάλι πλάκα κάνουνε κάποιοι τι να σας πω ωραία πλάκα το ότι πέθανε η Νάντια απορώ με το χιούμορ κάποιων αλλά τέλος πάντων για να δούμε
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Την κατερινα που δουλευε Αθανασιας 3????
 

JACKSON

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
απο Αμφιθεας παλιο Στοντιο ψαχνω τη Σουλα....
αυτο με τα σκαλακια στο πλαι για παλιους
                              Ευχαριστω
 

Επισκέπτης


  Καλημέρα συνάδελφοι! είμαι νέο μέλος στο site.Θα ήθελα να μου πείτε αν κάποιος θυμάται ένα γλυκό μωρό ονόματι Μάρσι που εργαζόταν στο στούντιο Καρέα 30 το καλοκαίρι του 2006.Τσέχα ξανθή με γαλανά μάτια.Όποιος από εσας την πήδηξε ας με ενημερώσει αν γνωρίζει που βρίσκεται.Ευχαριστώ συναγωνιστές!
 

teosigkou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια. μήπως είχε πάρει κανείς σας ένα call girl ονόματι Εβίτα? Ήταν ρωσίδα ξανθιά κοντό μαλλί, ωραίο πρόσωπο, σχετικά κοντή με ωραίες καμπύλες. Την είχα πάρει δύο φορές και την δεύτερη (πριν κανά πεντάμηνο) μου είχε πει ότι θα πήγαινε ρωσία για ένα δίμηνο και θα ξαναρχόταν. Και ότι πήγαινε συχνά ρωσία. Όμως πήρα στο γραφείο πριν τα χριστούγεννα και μου είπαν ότι έφυγε. Ξέρει κανείς για αυτήν. Ή ξέρει κανείς τι παίζει? Θέλω να πω αλλάζουν συχνά γραφείο κλπ?
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
magkes mia korina pou douleue iaswnos 20 xerei kaneis pou douleuei kai an?
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά,τι γίνεται με το Σοφάκι;Μιλάω φυσικά για μια από τις κορυφαίες (κατά την ταπεινή μου άποψη) παρουσίες της Οδού Φυλής (54β) την οποία δυστυχώς δεν έχω κατορθώσει να πετύχω τον τελευταίο καιρό... :'(Είτε το "σπίτι" είναι κλειστό είτε έχει άλλη κοπέλα.Κάποιος συναγωνιστής ανέφερε προ καιρού πως την βρήκε κάπου στη Λιοσίων,χωρός ωστόσο να προχωρήσει σε λεπτομέρειες.HELP!!! :helpplea:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Παιδιά,τι γίνεται με το Σοφάκι;Μιλάω φυσικά για μια από τις κορυφαίες (κατά την ταπεινή μου άποψη) παρουσίες της Οδού Φυλής (54β) την οποία δυστυχώς δεν έχω κατορθώσει να πετύχω τον τελευταίο καιρό... :'(Είτε το "σπίτι" είναι κλειστό είτε έχει άλλη κοπέλα.Κάποιος συναγωνιστής ανέφερε προ καιρού πως την βρήκε κάπου στη Λιοσίων,χωρός ωστόσο να προχωρήσει σε λεπτομέρειες.HELP!!! :helpplea:
βρισκεται απογευμα σε ενα απο τα 2 που βρισκονται επι της λιοσιων μεταξυ παιωνιου και ιουλιανου
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ελα ρε κρις τι κανεισ? βρηκα την κυρα μαρια στο φ.67 και μου ειπε οτι καποια στιγμη θα επιστρεψει το ισαβελακι εσενα τι σου ειπε?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
ελα ρε κρις τι κανεισ? βρηκα την κυρα μαρια στο φ.67 και μου ειπε οτι καποια στιγμη θα επιστρεψει το ισαβελακι εσενα τι σου ειπε?
αγορακι μου ολα καλα?το ιδιο μου λεει ενα χρονο αλλα οσο ειδα το ισαβελλακι αλλο τοσο φυτρωσαν μαλλια στην καραφλα μου.τι να πω?ευχομαι να ξαναρθει
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Εχει δει κανενας την Ανζτυ milf με μεγαλα βυζια που δουλευε μεταξουργειο Αγ.Κωνσταντινου?
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Συναδελφοι ερχομαι Αθηνα αυριο  :dancing: μηπως καποιος γνωριζει τι ωρες <<παιζει>> η Ζανα στο Αλκιβιαδου 16Γ??  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom