Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dst55

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρουμε τίποτα για Λίζα-time? (Από φυλής 71)
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
Καλησπέρα αδέρφια έχω πάει με μια Ναταλία (ψηλή λεπτή μαύρα μαλλιά λευκό δέρμα και φάτσα μέτρια λίγο κενο στα δόντια αλλά εμένα μαρεσαν όλα πάνω της την έχω πάρει 3 φορές σύνολο) σε στούντιο που δουλευε λεοφορος Αθηνών 373 και Συγγρού 232 αλλά πλέον δε ιφιστανται καν δηλαδή στο εροτικ πόρταλ έχουν σβήσει το προφίλ της με τις φωτογραφίες της όλα ξέρει κανείς τι έχει γίνει?θα ήθελα να την πάρω και άλλες φορές και γι'αυτό ρωταω.
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
219
Πόντοι
0
Παιδια, μηπως ξερει κανεις αν δουλευει η Ελενη η ψηλη γκιλφ στο Τροφωνιου 13 ισογειο? Περναω και δεν τυχαινει να ειναι εκει.Ευχαριστω.
 

pafsanias19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
20
Πόντοι
0
H LIZA TIME παντρεύτηκε τον μουσάτο και εκανε και ενα μωρακι μετα απο αυτο αφου σφιξουν τα πραγματα οικονομικα θα ξαναγυρησει στους οίκους.Σιγα μην παντρευονταν τον Ορεστη κου κλανινογαμπρο των οικων του εδωσε τα παπουτσια στο χερι την πιτα που εφαγε δεν θα την ξεχασει σιγορα ποτε στην ζωη του.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
179
Like
531
Πόντοι
81
H LIZA TIME παντρεύτηκε τον μουσάτο και εκανε και ενα μωρακι μετα απο αυτο αφου σφιξουν τα πραγματα οικονομικα θα ξαναγυρησει στους οίκους.Σιγα μην παντρευονταν τον Ορεστη κου κλανινογαμπρο των οικων του εδωσε τα παπουτσια στο χερι την πιτα που εφαγε δεν θα την ξεχασει σιγορα ποτε στην ζωη του.

Ποιά είναι αυτή η Λίζα και πού εργαζόταν στο παρελθόν;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Μια πετίτ λατίνα που δούλευε τέλη καλοκαιριού - αρχές φθινοπώρου 2023 στο Ιάσωνος 44Β (το πρώτο από αριστερά, σκάλες επάνω);
Για ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΙΜΗ πληροφορία δεν θα τσιγγουνευτώ τα χρήματα.
 

Karfwmenos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2020
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια έχουμε ιστορία που ξεκινάει πριν τον κοβιτ Η κοπέλα δούλευε σε δύο οίκος κάπου δίδυμου Όπως ανεβαίνεις αριστερά δε θυμάμαι νούμερο και φυλής 54α νομίζω είναι το πάνω Η κοπέλα μελαχρινή πλούσια βυζια δεν θυμάμαι όνομα μπλε μάτια έκανε απλό πρόγραμμα + 69 Μήπως ξέρει κανείς που χάθηκε λέω εγώ τώρα…

 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
38
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζουμε αν εργάζεται κάπου η Νταρλυ από Κροκεών 6 στον όροφο και Άλιεν στη νέα Φιλαδέλφεια ?
 

eplp299

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2016
Μηνύματα
135
Like
39
Πόντοι
1
Παιδες, μια Αγγελικη που στην πανδημια εκανε ραντεβου σε σπιτια περιξ της πλατειας Αττικης ως Venus με πολλα ταττου και βυζαρες, ξερουμε αν υπάρχει ακομα? Υπεραπλο προγραμμα αλλα σωματαρα
 

nickthegreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Υπάρχει καμία πληροφορία για τα πρώην κορίτσια του Μαγου....Taylor, Alexia, Valeria η Ειρήνη;
 

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
4
Like
189
Πόντοι
0
Ξερει καποιος που πήγε ή ποτε επιστρέφει η Ειρήνη από φωκαίας 19, εκει στον 1 οροφο; λειπει κανα διμηνο περιπου
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
25
Like
3.355
Πόντοι
1.436
Ξερει καποιος που πήγε ή ποτε επιστρέφει η Ειρήνη από φωκαίας 19, εκει στον 1 οροφο; λειπει κανα διμηνο περιπου
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
960
Κριτικές
129
Like
16.264
Πόντοι
19.306
Μάγκες μου καλησπέρα ,ερώτηση η Ήρα που δούλευε στο Κολωνου 32 Β αυτό με τα 15€ μια ψιλή νταρντανα με ένα τεράστιο τατου στο μπούτι ,που είναι τώρα ? Πριν 2 βδομαδες που πήγα πρωί δεν την βρήκα,οποίος ξέρει που μπορώ να την βρω πείτε μου παρακαλώ
Εκεί είναι, στο ίδιο
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
960
Κριτικές
129
Like
16.264
Πόντοι
19.306
Μάγκες καλημέρα . Τζούλια που έδινε κι κωλο από Κ27β νομίζω .. παίζει πουθενά μπάλα ;
Κάπου στην Ιάσονος. Μπες στις ημερήσιες ενημερώσεις να δεις. Πρέπει να είναι στις τελευταίες 10 σελίδες
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
360
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους! Η Άννα ιλονα κάπως έτσι την γράψατε παλιά από μοντέλο αλυσίδα φυλής ήταν παλιά στο 66Α και μετά κάπου παραδίπλα 54 δεν θυμάμαι καλά. Ρωσίδα (Μολδαβή) πάνω από 30χ με κύριο τατού στην μέση ακριβώς πάνω από τον κωλο κάτι σαν τραιμπαλ. Είχε δουλέψει και σε στούντιο παλιά. Μέτριο σώμα ξανθιά με πράσινα μάτια νομίζω. Γνωρίζει κάποιος αν εργάζεται; ευχαριστώ
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Καλησπέρα σε όλους! Η Άννα ιλονα κάπως έτσι την γράψατε παλιά από μοντέλο αλυσίδα φυλής ήταν παλιά στο 66Α και μετά κάπου παραδίπλα 54 δεν θυμάμαι καλά. Ρωσίδα (Μολδαβή) πάνω από 30χ με κύριο τατού στην μέση ακριβώς πάνω από τον κωλο κάτι σαν τραιμπαλ. Είχε δουλέψει και σε στούντιο παλιά. Μέτριο σώμα ξανθιά με πράσινα μάτια νομίζω. Γνωρίζει κάποιος αν εργάζεται; ευχαριστώ

Στη σημερινή πρωινή ενημέρωση αναφέρεται Ιλόνα φυλής 66Α

 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
360
Πόντοι
20
Στη σημερινή πρωινή ενημέρωση αναφέρεται Ιλόνα φυλής 66Α

Καλημέρα ναι το είδα. Μένει να περάσω να δω αν όντως είναι αυτή. Ευχαριστώ για την απάντηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom