Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Ξέρουμε μήπως πού μπορεί να πετύχει κανείς τη Ζλάτα από Αγ. Μελετίου 37; Πλέον δεν υπάρχει στο site του συγκεκριμένου στούντιο (ούτε στις φωτογραφίες).
Καμιά πιθανότητα να έχει γυρίσει στα στούντιο της Βριλησσού;
 

thommy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που έχει πάει η Αννα που δούλευε στην φύλης 134 (γαλάζια πόρτα)?
Δουλευε πάντα 17:00 - 24:00.
Ειναι λιγο κοντόυλα, ξανθιά θα έλεγα, αλλά νοιάζόταν για τον πελάτη.
Πήγα χθές, και δέν την βρήκα. Ρώτησα τον τσάτσο (μέχρι τώρα ήταν τσατσάδες) και μου είπε οτι δεν ξέρει καμία Αννα.
Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει να μου πεί θα του ήμουν ευγνόμων.
Μαλλον ενοει την αννα την Ρουμανα την μελαχρινη που εγινε καστανη.Την ψαχνω και εγω μαγγες, αν καποιος την ειδε ας ενημερωσει.Ευχαριστω.
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις που ειναι η Κατερίνα από Φ200;
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Χθες πηγα ξανθιπης 2 κατα τις 22:30 ηταν καποια αννα, αλλα δεν ηταν αυτη που ψαχνω.
ηταν και αυτο ωραιο μωρο, δεν εκανε πολυ προκαταρκτικο, και ηταν λιγο σφιγμενη.

Συνεχιζω να ψαχνω για την αλλη αννα, οχι για τιποτα αλλο, αλλα ηταν ακρως περιποιητικη απο την πρωτη φορα που ειχα
παει και την βρισκω πολυ μαζι της. Δεν βιαζεται ποτε και μιλαει μαζι σου πριν και μετα.
Η δε περιποιηση κατα την διαρκεια ειναι πολυ καλη, και παντα δειχνει ενδιαφερον.
Αν την πετυχει καποιος ας μου πει.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Κανενα νεο για Τζινα απο Καλυμνου?
 

thommy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθες πηγα ξανθιπης 2 κατα τις 22:30 ηταν καποια αννα, αλλα δεν ηταν αυτη που ψαχνω.
ηταν και αυτο ωραιο μωρο, δεν εκανε πολυ προκαταρκτικο, και ηταν λιγο σφιγμενη.

Συνεχιζω να ψαχνω για την αλλη αννα, οχι για τιποτα αλλο, αλλα ηταν ακρως περιποιητικη απο την πρωτη φορα που ειχα
παει και την βρισκω πολυ μαζι της. Δεν βιαζεται ποτε και μιλαει μαζι σου πριν και μετα.
Η δε περιποιηση κατα την διαρκεια ειναι πολυ καλη, και παντα δειχνει ενδιαφερον.
Αν την πετυχει καποιος ας μου πει.
Μαλλον ενοει την αννα την Ρουμανα την μελαχρινη που εγινε καστανη.Την ψαχνω και εγω μαγγες, αν καποιος την ειδε ας ενημερωσει.Ευχαριστω.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Ξεριε κανεις που βρισκεται η ομορφη Ρενατα που δουλευε φυλης ,εχω καιρο να την δω
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον ενοει την αννα την Ρουμανα την μελαχρινη που εγινε καστανη.Την ψαχνω και εγω μαγγες, αν καποιος την ειδε ας ενημερωσει.Ευχαριστω.
Η Αννα αυτή πρεπει να ειναι Ρωσίδα-μιλουσε με καλη προφορα Ρωσικά με την τσα2
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθες πηγα ξανθιπης 2 κατα τις 22:30 ηταν καποια αννα, αλλα δεν ηταν αυτη που ψαχνω.
ηταν και αυτο ωραιο μωρο, δεν εκανε πολυ προκαταρκτικο, και ηταν λιγο σφιγμενη.

Συνεχιζω να ψαχνω για την αλλη αννα, οχι για τιποτα αλλο, αλλα ηταν ακρως περιποιητικη απο την πρωτη φορα που ειχα
παει και την βρισκω πολυ μαζι της. Δεν βιαζεται ποτε και μιλαει μαζι σου πριν και μετα.
Η δε περιποιηση κατα την διαρκεια ειναι πολυ καλη, και παντα δειχνει ενδιαφερον.
Αν την πετυχει καποιος ας μου πει.
Ειναι  εκτος  μαχης .καποια  στιγμη πρεπει θα γυριση.Αλλα  ποτε!!!!.Βρες καποια  αλλη και  μην  Ακους τι  σου  λεει.Την  δουλεια  της  κανει  και  μονο.κατι ξερω  εγω  παραπανω.Μονο  για  πηδημα  ειναι  ολες.
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Την Αννα δεν την ειχα ακουσει να μιλαει ρωσικα ποτε, αλλα μιλουσε τα ελληνικα αρκετα καλα, και με αρκετη καλη προφορα.
Ενα αλλο στοιχειο της ειναι, που ενδιαφερεται μεσα απο την συζητηση μαζι σου, αν εισαι καλα, πως τα περασες.
Δηλαδη δειχνει και προσωπικο ενδιαφερον.
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Την Αννα δεν την ειχα ακουσει να μιλαει ρωσικα ποτε, αλλα μιλουσε τα ελληνικα αρκετα καλα, και με αρκετη καλη προφορα.
Ενα αλλο στοιχειο της ειναι, που ενδιαφερεται μεσα απο την συζητηση μαζι σου, αν εισαι καλα, πως τα περασες.
Δηλαδη δειχνει και προσωπικο ενδιαφερον.

Αν ειναι ετσι, εκτος απο πότε?, ειναι και το που?
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν ειναι ετσι, εκτος απο πότε?, ειναι και το που?
Δεν  γνωρίζω ούτε  το πότε  και  το  που. Αυτο  θα  το  βρούμε  όταν  γυρίσει!!!
Εγώ  πάντως δεν  την  επισκέπτομαι πλέον.  και  δεν  με  καλύπτει  με  την  δουλειά  της
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Δεν  γνωρίζω ούτε  το πότε  και  το  που. Αυτο  θα  το  βρούμε  όταν  γυρίσει!!!
Εγώ  πάντως δεν  την  επισκέπτομαι πλέον.  και  δεν  με  καλύπτει  με  την  δουλειά  της
Αν επιτρεπεται γιατι δεν σε καλυπτει?
Γιατι με μενα ηταν ακρως επαγγελματικη μεχρι εκει που δεν επαιρνε πλεον.
Υπηρχαν στιγμες που θα μπορουσα να νομιζω οτι ηταν σαν κοπελα μου.
Πολυ το προσεχε.
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν επιτρεπεται γιατι δεν σε καλυπτει?
Γιατι με μενα ηταν ακρως επαγγελματικη μεχρι εκει που δεν επαιρνε πλεον.
Υπηρχαν στιγμες που θα μπορουσα να νομιζω οτι ηταν σαν κοπελα μου.
Πολυ το προσεχε.
Αν  με καλυπτε  θα ηξερα  και που  ειναι.Αυτο  λεει  παρα πολλα.
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Αν  με καλυπτε  θα ηξερα  και που   ειναι.Αυτο  λεει  παρα πολλα.
Ευχαριστω παντος για την βοηθεια σου nionios102.
Αν τυχει και μαθεις που βρισκεται θα με υποχρεωνες αν μου το ελεγες.
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστω παντος για την βοηθεια σου nionios102.
Αν τυχει και μαθεις που βρισκεται θα με υποχρεωνες αν μου το ελεγες.
Τελικα η Αννα που εννοω, και που ψαχνω, μετα απο σχετικη ερευνα μεσα στο φορουμ αυτο, πρεπει να ειναι απο βουλγαρια.
Οποιος ειχε τυχει να παει φυλης 134α(γαλαζια πορτα) τα απογευματα σιγουρα την ειχε συναντησει.
Ολες οι κριτικες της ηταν τελειες.
Ξανα περασα απο εκει προχθες βραδυ μηπως και εβρισκα την τσατσα που ηταν εκει να την ρωτησω, αλλα ηταν ο τσατσος που ειχα συναντησει και την προηγουμενη φορα.
Τι διαβολο, οι τσατσαδες πανε πακετο με τις κοπελες οπου πανε οι μικρες?
Συγνωμη για την επιμονη μου, αλλα η Αννα εκατσε σε μια περιοδο της ζωης μου πολυ δυσκολη, και ηταν αψογη μαζι μου.
Αν ξερει κανεις κατι παραπανω για το που βρισκεται ας μου πει.
:headbang:

 

lukopoulo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Αν και έκανα ερώτηση στο σχετικό "θέμα" του φορουμ δε πήρα απάντηση , μόνο κάτι άσχετα σχόλια για καραισκάκη ...

Γνωρίζει κανείς για μια κοπέλα , που δούλευε ίσως και παραπάνω από πριν ένα χρόνο κωλονού30α και την λέγανε Μαρία; Μια ψηλή κοπέλα.
 

veterin

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας που μπορώ να βρώ την Αγάπη απο Φραντζή 47 & Βριλησσού 55 ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom