Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
72
Like
290
Πόντοι
20
Η Νατασσα η πεταλουδα εχει αποσυρθει απο τον χωρο?
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Η σελιδα 580 του μπλογκ είναι σπαρμένη με πραγματικά vintage νοσταλγικές αναζητήσεις από παλιοσειρές .... την κάνω add to favorites απλά και μόνο γιατί με συγκινήσατε ρε καριόληδες
 

gaugamhlon

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
ροδο  λοιπον  φιλε  η λεναρα  ε΄;  κριμα  και ηταν  δυνατο  μουνετο
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
167
Like
1.169
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους καταρχήν σαν νέος εδώ,θα ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος για εκείνο το κοριτσάκι..το ρωσιδάκι την Αννούλα την ξανθιά που δούλευε απο Ιάσωνος 10 στον οροφο στα ξεκινήματα της και μετά στα Κολωνού 11 ισόγειο και 15 αριστεροδεξιά??
 

Αρις32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,  κάποια νεαρή ξανθιά μετρίου αναστήματος  Βαλέρια ηταν πριν κανα χρονο σε Εξηκιου και Βέργας2Α ξέρει κανεις που πήγε. Δεν μιλαγε Ελληνικά αλλα ήταν φοβερή.  
 

Αρις32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η ΒΑΛΕΡΙΑ απο ΒΕΡΓΑΣ 2Α ξερει κανεις που ειναι; Hταν εκει πριν ένα χρόνο περίπου.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Θυμαμαι μετα απο ταξιδι που ειχα κανει με πλοιο χρονια 2016 μαλλον αν θυμαμαι καλα και πηγαινοντας σπιτι μου, εκανα μια βολτα απο πλατεια βικτωριας και πηγα καρφι φωκαιας πολυ πρωι γυρω στις 5.30-6.00, (3ο νουμερο δηλαδη ακομα), αφου λιγα μαγαζια ηταν ανοιχτα.

Στο φωκαιας 24 πηρα μια μιλφαρα που μου εκανε πολυ αισθησιακο σεξ, την Αγαπη.
Επειδη ποτε ξανα δεν πηγα 3η βαρδια να την ψαξω παλι, ξερει κανεις τι απεγινε;;
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Θυμαμαι μετα απο ταξιδι που ειχα κανει με πλοιο χρονια 2016 μαλλον αν θυμαμαι καλα και πηγαινοντας σπιτι μου, εκανα μια βολτα απο πλατεια βικτωριας και πηγα καρφι φωκαιας πολυ πρωι γυρω στις 5.30-6.00, (3ο νουμερο δηλαδη ακομα), αφου λιγα μαγαζια ηταν ανοιχτα.

Στο φωκαιας 24 πηρα μια μιλφαρα που μου εκανε πολυ αισθησιακο σεξ, την Αγαπη.
Επειδη ποτε ξανα δεν πηγα 3η βαρδια να την ψαξω παλι, ξερει κανεις τι απεγινε;;

Δουλεύει στο στούντιο της Θεσσαλίας 136 κυρίως στη νυχτερινή βάρδια.
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Καλησπέρα,  κάποια νεαρή ξανθιά μετρίου αναστήματος  Βαλέρια ηταν πριν κανα χρονο σε Εξηκιου και Βέργας2Α ξέρει κανεις που πήγε. Δεν μιλαγε Ελληνικά αλλα ήταν φοβερή.  

Δεν εμφανίστηκε ξανά κάπου αλλού.
 

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
Ξέρουμε που εργάζονται 
- Η ξανθιά αλβανίδα τζόυ με την απίστευτη αφράτη ΚΩλαρα από Κολωνού 32α και φυλής 74
- Η μελαχρινή Λόλα και αυτή αλβανίδα από Φυλής 72 και από κάποια μαγαζιά στο μετάξυ
- και η όμορφη Τζένη ρουμανοαλβανίδα από Κολωνού 32α
Ευχαριστώ
 

kostascr

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναγωνιστές ! Η Τζούλια απο Φυλής 69 που λέγαμε δεν είναι αυτή που έλεγα εγώ... Αυτή που είδα καμια σχέση με τη Τζούλια ή τζουλιάνα Απο αλκιβιάδου με την τεράστια κωλάρα που την έδινε ...Που πήγε ρε παιδια ?
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Καλησπέρα Συναγωνιστές ! Τζουλιάννα απο φυλής 69 με τη μεγάλη κωλάρα που την έδινε ? Eίχε περάσει και απο Αλκιβιάδου

Καλησπέρα Συναγωνιστές ! Η Τζούλια απο Φυλής 69 που λέγαμε δεν είναι αυτή που έλεγα εγώ... Αυτή που είδα καμια σχέση με τη Τζούλια ή τζουλιάνα Απο αλκιβιάδου με την τεράστια κωλάρα που την έδινε ...Που πήγε ρε παιδια ?

Η Τζούλια που δουλεύει τώρα Φυλής 69,δούλευε παλιότερα Αλκιβιάδου 16 ως Τζουλιάννα.
Αλλά απ'όσο θυμάμαι ποτέ δεν είχε τεράστια κωλάρα.

Άλλη Τζούλια με τεράστια κωλάρα αυτή αλλά όχι και Τζουλιάννα (μην είμαστε και πλεονέκτες!  :grin: ) είναι αυτή στο Διδυμου 27 που πέρασε για μισό φεγγάρι από Αλκιβιάδου 16 και το "αδελφό" μαγαζί Διδύμου 18 αλλά δεν έχει περάσει (απ'όσο ξέρω) από Φυλής 69.  :hmm:

Μύλος... :afro:
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Ξέρουμε που εργάζονται 
- Η ξανθιά αλβανίδα τζόυ με την απίστευτη αφράτη ΚΩλαρα από Κολωνού 32α και φυλής 74
- Η μελαχρινή Λόλα και αυτή αλβανίδα από Φυλής 72 και από κάποια μαγαζιά στο μετάξυ
- και η όμορφη Τζένη ρουμανοαλβανίδα από Κολωνού 32α
Ευχαριστώ

-Πουθενά,έχει φύγει.

-Την προηγούμενη εβδομάδα την πέτυχα να δουλεύει απόγευμα στο Ιάσωνος 44 αριστερά με το όνομα Μαρία.

-ΔΞ/ΔΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29566

Επισκέπτης
Καλησπερα

Ψάχνω την Ελένη από Φ134 όροφος!!!
Ξέρει κάποιος που έχει πάει ??
Ευχαριστώ
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
17
Like
665
Πόντοι
326
κελλυ απο 104
αλικη απο 104
ειναι πουθενα? ή εξαφανισμενες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom