Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Τον περασμένο Ιούλιο είχα πάει με μια Μάγια, από τον όμιλο Τριγγέτα κλπ. Ομορφούλα, κανονικού αναστήματος, μελαχρινή και καλλίγραμμη, 26 χρόνων. Ήταν καινούρια στη δουλειά και μάλλον δεν την πάλεψε. Ένα μήνα έμεινε στο ρόστερ και μετά γύρισε Ρουμανία. Από τότε, δε γνωρίζω αν επέστρεψε κάποια στιγμή στην Ελλάδα και σε ποιο μαγαζί - δε γνωρίζω καν αν συνεχίζει αυτήν τη δουλειά ή σε ποια χώρα μπορεί να βρίσκεται. Το θεωρώ δύσκολο κάποιος να έχει πληροφορίες για εκείνη, αλλά θα με ενδιέφερε να μάθω κάτι σχετικό (καλύτερα με pm)...

Η Μαγια που δουλεψε την περιοδο που αναφερεις στην γερμανικη αλυσιδα, μετα απο περασμα απο το Τατοιου 58  πλεον εργαζεται στα μπουρδελα, συγκεκριμενα στο Φυλης 86Β και εχει βαψει τα μαλλια της ξανθα.

Μιλαμε για την παρακατω κοπελα

 

Occultist1980

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
11
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Η Μαγια που δουλεψε την περιοδο που αναφερεις στην γερμανικη αλυσιδα, μετα απο περασμα απο το Τατοιου 58  πλεον εργαζεται στα μπουρδελα, συγκεκριμενα στο Φυλης 86Β και εχει βαψει τα μαλλια της ξανθα.

Μιλαμε για την παρακατω κοπελα

]

Ναι, ακριβώς για αυτή μιλάμε. Με ψιλο-στεναχωρεί που πήγε στα μπουρδέλα, γιατί την είχα πάρει long play και είπαμε πόσα πράγματα και τη συμπάθησα - μου φαινόταν εκτός τόπου και χρόνου για αυτήν τη δουλειά...Χαζο-συναισθηματισμοί θα μου πεις και τι ψάχνω τώρα...
Θα ήθελα όμως να τη βρω πάλι...Οπότε, Φυλής 86Β; Τι μέρες/ώρες εργάζεται εκεί;

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες, φίλτατε...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ναι, ακριβώς για αυτή μιλάμε. Με ψιλο-στεναχωρεί που πήγε στα μπουρδέλα, γιατί την είχα πάρει long play και είπαμε πόσα πράγματα και τη συμπάθησα - μου φαινόταν εκτός τόπου και χρόνου για αυτήν τη δουλειά...Χαζο-συναισθηματισμοί θα μου πεις και τι ψάχνω τώρα...
Θα ήθελα όμως να τη βρω πάλι...Οπότε, Φυλής 86Β; Τι μέρες/ώρες εργάζεται εκεί;

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες, φίλτατε...

Στο Φυλής 86β, στο ισόγειο δηλαδή, θα την βρεις κάθε ημέρα, σε διπλή βάρδια(λόγω εορτών) από τις 5 το απόγευμα ως το άλλο πρωί.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ναι, ακριβώς για αυτή μιλάμε. Με ψιλο-στεναχωρεί που πήγε στα μπουρδέλα, γιατί την είχα πάρει long play και είπαμε πόσα πράγματα και τη συμπάθησα - μου φαινόταν εκτός τόπου και χρόνου για αυτήν τη δουλειά...Χαζο-συναισθηματισμοί θα μου πεις και τι ψάχνω τώρα...
Θα ήθελα όμως να τη βρω πάλι...Οπότε, Φυλής 86Β; Τι μέρες/ώρες εργάζεται εκεί;

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες, φίλτατε...

Μην μου πεις,ότι σου είπε ότι θα πάει στο Ντουμπάι...?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τελικά δουλεύει στο Φ134 ή όχι ???

Γιατί την ψάχνω πολύ καιρό !!!!
:think:

Σου είπα τις ημέρες,τις ώρες και τα μαγαζιά που την έχω πετύχει.

Από εκεί και πέρα δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.421
Κριτικές
15
Like
6.082
Πόντοι
1.496
Πηγα στη Τροφωνιου που ηταν μεχρι προτινος βραδινη βαρδια η Αλεξανδρα μελαχρινη απο Φυλης 134 οροφος που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,αλλα ηταν αλλη κοπελα.Μου ειπε οτι δε θα δουλευει πλεον σ αυτο το δρομο αλλα αρνηθηκε να μου πει που δουλευει πλεον αν και φανταζομαι θα γνωριζει.Οποιος τη δει ας ενημερωσει.Μεταξουργειο ισως.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πηγα στη Τροφωνιου που ηταν μεχρι προτινος βραδινη βαρδια η Αλεξανδρα μελαχρινη απο Φυλης 134 οροφος που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,αλλα ηταν αλλη κοπελα.Μου ειπε οτι δε θα δουλευει πλεον σ αυτο το δρομο αλλα αρνηθηκε να μου πει που δουλευει πλεον αν και φανταζομαι θα γνωριζει.Οποιος τη δει ας ενημερωσει.Μεταξουργειο ισως.

Φίλε μου η Αλεξάνδρα εδώ και καιρό είναι στο Κωνσταντινουπόλεως 166 το αριστερό.
Κάποιες φορές μάλιστα δουλεύει δύο βάρδιες,απόγευμα και νύχτα.

Ίσως αυτό το διάστημα-λόγω εορτών -να απουσιάζει αλλά αυτό είναι το μαγαζί όπου θα την βρεις.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.421
Κριτικές
15
Like
6.082
Πόντοι
1.496
Φίλε μου η Αλεξάνδρα εδώ και καιρό είναι στο Κωνσταντινουπόλεως 166 το αριστερό.
Κάποιες φορές μάλιστα δουλεύει δύο βάρδιες,απόγευμα και νύχτα.

Ίσως αυτό το διάστημα-λόγω εορτών -να απουσιάζει αλλά αυτό είναι το μαγαζί όπου θα την βρεις.
Ευχαριστω.Στο Κωνσταντινουπολεως 206 εχω παει πολλες φορες,στο Κωνσταντινουπολεως 166 δεν εχω μπει ποτε.Θα κοιταξω εκει.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ευχαριστω.Στο Κωνσταντινουπολεως 206 εχω παει πολλες φορες,στο Κωνσταντινουπολεως 166 δεν εχω μπει ποτε.Θα κοιταξω εκει.

Για ένα διάστημα δούλεψε και Κωνσταντινουπόλεως 206 αλλά το τελευταίο διάστημα την πετυχαίνω στο 166 το αριστερό.Τις περισσότερες φορές νύχτα και μερικές και το απόγευμα.

Και αν δεν την βρεις, ρώτα πότε θα επιστρέψει-ενδεχομένως να λείπει.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους και καλη χρονια να εχουμε...

η συλβια η βουλγαρα απο υπογειο διδυμου...
και η τανια (γραβατα) απο φωκαιας...εχουν εντοπιστει καπου?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
καλημερα σε ολους και καλη χρονια να εχουμε...

η συλβια η βουλγαρα απο υπογειο διδυμου...
και η τανια (γραβατα) απο φωκαιας...εχουν εντοπιστει καπου?
Η Σύλβια δουλεύει στο στούντιο Κωνσταντινουπολεως 59 , μπορεις να την βρεις στο πρόγραμμα του στούντιο.
 

griffinos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζουμε...η Βικτώρια από τα μαγαζιά Συγγρού, Τριγγέτα κ.α. έχει σταματήσει;

Γυναίκα από τις λίγες!
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Τελικά η Άντζη ακα Μαρία η Βουλγάρα το έκοψε το άθλημα ; Δεν επέστρεψε ποτέ στα στούντιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom