Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pf

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά ξέρετε αν και πότε θα αρχίσει πάλι βάρδιες η μάγια η ξανθιά από μεγαλεξανδρο, βριλησσού 6αρια κτλ???
λειπει αρκετό λαιρό
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερει κανεις που εχει εξαφανιστει η αλεξανδρα απο Ιασωνος 44?Αυτη που πολλοι παρομοιαζουν με την βινα ασικη.Οποτε ρωταω την τσα2 ολο αυριο ερχεται.

Η γνωστή Σάντρα.

Την τελευταία φορά που την είχα δει μού είχε πει ότι θα πήγαινε στην πατρίδα της για τις γιορτές οπότε ίσως αυτός είναι ο λόγος της απουσίας της.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
βικτωρια ποθ ινε φωκαιασ και η τζοθλια η χοντρελα απο κολονοθ 47
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Με βάση τα λεγόμενά της θα έπρεπε να έχει γυρίσει.
Στο χρονικό διάστημα που μεσολάβησε όμως έχει συμβεί κάτι που την αφορά και που έχει αλλάξει όλο αυτόν τον προγραμματισμό σε σημείο που δεν ξέρουμε πότε ακριβώς θα επιστρέψει.

Δεν χρειάζονται λεπτομέρειες. Υπάρχει περίπτωση να μην επιστρέψει;
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Συναδελφοι καλησπερα. Γνωριζουμε που δουλευει η Ευα η' ποιες μερες δουλευει στο Κων/λεως 166β???
Μου ειπε οτι δουλευει και σε αλλο μαγαζι.

Την ειχα ρωτησει προ ημερων οταν την πετυχα εκει αλλα δεν καταλαβα που μου ειπε γιατι μιλαει σπαστα ελληνικα.

Γνωριζει κανεις τιποτα?????
 

rollefermat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Η Αναστασία ξανθιά milf απο Ρωσία που δούλευε Αγκύρας 12Α που βρίσκεται;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Συναδελφοι καλησπερα. Γνωριζουμε που δουλευει η Ευα η' ποιες μερες δουλευει στο Κων/λεως 166β???
Μου ειπε οτι δουλευει και σε αλλο μαγαζι.

Την ειχα ρωτησει προ ημερων οταν την πετυχα εκει αλλα δεν καταλαβα που μου ειπε γιατι μιλαει σπαστα ελληνικα.

Γνωριζει κανεις τιποτα?????
Καλησπερα περνα μια βολτα απο ευνειδων5 και Ιερα οδο λιγο πριν φτασεις Πειραιως οπως ανεβαινεις την Ιερα οδο αυτο ειναι το μαγαζι που δουλευε μεχρι προσφατα απο τοτε που εφυγε απο Κωσταντινουπολεως166β
 

papanas80gr

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρουμε που ειναι η Τζούλι απο Φυλης 104 ? αν ειναι αλλου ή κάνει prive ? αν ξέρει καποιος και μπορεί ας μου στείλει ενα p.m ευχαριστώ !!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
βικτωρια ποθ ινε φωκαιασ και η τζοθλια η χοντρελα απο κολονοθ 47

Η Βικτώρια είναι κανονικά στο πόστο της αλλά το θέμα είναι ότι δουλεύει κάνα δυο ημέρες και μετά χάνεται.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά, μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτή την περίοδο η Ρίτα η ''νοσοκόμα'' από Ιάσωνος 2Α? Ευχαριστώ.  ;)

Επέστρεψε από την πατρίδα της-στην Ιουλιανού 71 βρίσκεται(προς το παρόν)την πέτυχε ο Φανούρης Τζούρας.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερει κανεις που εχει εξαφανιστει η αλεξανδρα απο Ιασωνος 44?Αυτη που πολλοι παρομοιαζουν με την βινα ασικη.Οποτε ρωταω την τσα2 ολο αυριο ερχεται.

Γύρισε-είναι κανονικά στο Ιάσωνος 44.
Αν δεν την βρεις εκεί ρίξε μια ματιά, στην δεύτερη βάρδια, στο Ιάσωνος 36 ή στο Μεγ.Αλεξάνδρου 25.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπερα περνα μια βολτα απο ευνειδων5 και Ιερα οδο λιγο πριν φτασεις Πειραιως οπως ανεβαινεις την Ιερα οδο αυτο ειναι το μαγαζι που δουλευε μεχρι προσφατα απο τοτε που εφυγε απο Κωσταντινουπολεως166β

Οκ ευχαριστω. Αν και δε νομιζω οτι μου ειπε εκει. Θα κανω μια τσαρκα απο ευνειδων 5. Το ξερω το μαγαζι. Τις περισσοτερες φορες βραδια δεν ανοιγουν. Και μιλαω για 10-11-12. Μπορει να ξερει καμια αλλη κοπελα απο την κων/λεως για το που ειναι γιατι η τσατσα κανει την κινεζα.
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
600
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
6
γεια χαρά κι από εμένα. γνωρίζει κανείσ αν το studio gheisa στο παγκράτι λειτουργεί ακόμα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
γεια χαρά κι από εμένα. γνωρίζει κανείσ αν το studio gheisa στο παγκράτι λειτουργεί ακόμα?

παει το γκεισα φιλε, εκλεισε απο την πολυ δουλεια, δεν προλαβαίνανε λέμε.....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
παει το γκεισα φιλε, εκλεισε απο την πολυ δουλεια, δεν προλαβαίνανε λέμε.....

Μιλάμε για πολύ δουλειά!

Να φανταστείς η ιδιοκτήτρια δεν προλάβαινε τον κόσμο στην Αθήνα και κάνει τουρνέ και στην επαρχία.

Κανονικός περιοδεύων θίασος-τα παλιά θρυλικά μπουλούκια....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
παει το γκεισα φιλε, εκλεισε απο την πολυ δουλεια, δεν προλαβαίνανε λέμε.....

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:


Μιλάμε για πολύ δουλειά!

Να φανταστείς η ιδιοκτήτρια δεν προλάβαινε τον κόσμο στην Αθήνα και κάνει τουρνέ και στην επαρχία.

Κανονικός περιοδεύων θίασος-τα παλιά θρυλικά μπουλούκια....


:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Μιλάμε για πολύ δουλειά!

Να φανταστείς η ιδιοκτήτρια δεν προλάβαινε τον κόσμο στην Αθήνα και κάνει τουρνέ και στην επαρχία.

Κανονικός περιοδεύων θίασος-τα παλιά θρυλικά μπουλούκια....
παει το γκεισα φιλε, εκλεισε απο την πολυ δουλεια, δεν προλαβαίνανε λέμε.....
:2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom